Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kapitālismam ir jāpelna. No kā tad masoni dzīvos?
Ja jeņķos vienā pažarnieku depo viena spuldzīte deg vairāk kā 100 gadus, tad kāpēc pārējās nedeg tik ilgi?
Ja visi ražotu mūžīgās preces ar mūža garantiju, kapitālisms izputētu, iestātos komunisms.
Pie lētām precēm peļņa nesanāk. Nu ja nu vienīgi ķīniešiem, pagaidām.
13.augusts 2020, 19:02 | links
 
Civilizācijas nākotne atomenerģētikā!
Ar vēju, pieneņpūkas var padzenāt.

BrunoL, 13.augusts 2020, 17:20
Vot šitā vecā domāšana besī. Pirmkārt jāuzlabo energoefektivitāte visās jomās. Piemēram, cik patērēja kvēldiegu spuldzes un cik tagad patērē LED spuldzes. Vēja turbīnu un saules fotovoltiskās, plūdmaiņu elektro staciju u.c. tehnoloģijas attīstās. Daļu sadzīves atkritumus var videi draudzīgi sadedzināt koģenerācijas stacijās. Skandināvijā sadedzina ap 50%, bet Latvijā ~3% utt.

_EKA, 13.augusts 2020, 17:49

Tik nez kāpēc tie elektrības rēķini pēdējos mēnešos ar biržas cenu ir palikuši lielāki?
Dedzināšana pēc definīcijas nevar būt draudzīga.... Jautājums cik elektrības patērētājiem izmaksā tā "50% draudzīgā sadedzināšana" ?
13.augusts 2020, 18:39 | links
 
Eka, šķeldu piemirsi!
13.augusts 2020, 17:57 | links
 
Kam pārdosi CO2?
13.augusts 2020, 17:52 | links
 
Civilizācijas nākotne atomenerģētikā!
Ar vēju, pieneņpūkas var padzenāt.

BrunoL, 13.augusts 2020, 17:20

Vot šitā vecā domāšana besī. Pirmkārt jāuzlabo energoefektivitāte visās jomās. Piemēram, cik patērēja kvēldiegu spuldzes un cik tagad patērē LED spuldzes. Vēja turbīnu un saules fotovoltiskās, plūdmaiņu elektro staciju u.c. tehnoloģijas attīstās. Daļu sadzīves atkritumus var videi draudzīgi sadedzināt koģenerācijas stacijās. Skandināvijā sadedzina ap 50%, bet Latvijā ~3% utt.
13.augusts 2020, 17:49 | links
 
Perpetuum mobile!
13.augusts 2020, 17:37 | links
 
Ne vella, ir jau citas tehnoloģijas kas drīz tiks ieviestas, un Putlers ar Lukašu varēs grauzt urānu.

MV-F, 13.augusts 2020, 17:22

Atgādini, lūdzu , kādas būs tas tehnoloģijas?
13.augusts 2020, 17:24 | links
 
Es redzu tādu scenāriju, ka tuvākajās dienās omons izdauzīs lielāko daļu Baltkrievijas iedzīvotāju, kurus sasistus ved kā gaļas gabalus un krāmē kaut kādās sporta zālēs.
Pč manām domām Lukašenko, par tādu rīcību, pat nāves sods būtu pārāk salds.

MV-F, 13.augusts 2020, 17:17

Bet var notikt arī tā, ka Krievija izdomā palīdzēt brāļu tautai nodibināt kārtību valstī. Ja vēl Lukašs nonāk problēmās bez izejas. Vovka tak viņam var piedāvāt palīdzību vecas draudzības vārdā par spīti nesaskaņām pēdējā laikā.
13.augusts 2020, 17:24 | links
 
Civilizācijas nākotne atomenerģētikā!
Ar vēju, pieneņpūkas var padzenāt.

BrunoL, 13.augusts 2020, 17:20


Ne vella, ir jau citas tehnoloģijas kas drīz tiks ieviestas, un Putlers ar Lukašu varēs grauzt urānu.
13.augusts 2020, 17:22 | links
 
Civilizācijas nākotne atomenerģētikā!
Ar vēju, pieneņpūkas var padzenāt.
13.augusts 2020, 17:20 | links
 
Es redzu tādu scenāriju, ka tuvākajās dienās omons izdauzīs lielāko daļu Baltkrievijas iedzīvotāju, kurus sasistus ved kā gaļas gabalus un krāmē kaut kādās sporta zālēs.
Pč manām domām Lukašenko, par tādu rīcību, pat nāves sods būtu pārāk salds.
13.augusts 2020, 17:17 | links
 
Lai tik nenotiek tāda šaize, ka Lukašenko aiztinas kaut kur nezināmā virzienā, un tajā AES nenotiek Čeronobiļas variants, speciāli uztaisīts.
13.augusts 2020, 17:11 | links
 
ja tas indivīds pildītu savus solījumus, viņš šobrīd nemaz neatrastos Latvijā...)

badapiicka, 13.augusts 2020, 13:53

Jā, ar tiem solījumiem viņam ir kā ir.
13.augusts 2020, 16:57 | links
 
A, mēs te visu laiku čakarējamies - pat nevaram kopā ar leišiem vienoties boikotēt Astravjecas AES.

_EKA, 13.augusts 2020, 16:01
Garšo dārga elektroen.?

BrunoL, 13.augusts 2020, 16:36

naivais brunītis,būšot viņam lēta elektroenerģija:DDD
13.augusts 2020, 16:56 | links
 
A, mēs te visu laiku čakarējamies - pat nevaram kopā ar leišiem vienoties boikotēt Astravjecas AES.

_EKA, 13.augusts 2020, 16:01
Garšo dārga elektroen.?

BrunoL, 13.augusts 2020, 16:36

Tas ir mīts un pilnīgas muļķības, ka no šīs AES būs izdevīga/lēta elektro un ka mums viņa vispār būtu no batķas vajadzīga. Piemēram, pēdējās dienās Zviedrijas vēja enerģijas parki saražo divreiz vairāk enerģijas nekā tāda AES varētu saražot strādājot uz pilnu jaudu. Elektro cenas vispār ir šobrīd zemē.
13.augusts 2020, 16:43 | links
 
badapiicka [13:50]: Tad sakārtojiet vispirms lietas savā valstī, Latvijā, un arī pēc tam nebāžiet degunus lietās, no kurām neko nesaprotiet.


Jozis2, 12.augusts 2020, 00:57

+ "Atkārtoju tikai to, ko daudzi jau šeit ir sacījuši, bet ir arī daži tādi, kuri nekādi nespēj sacīto iegaumēt: Nesaki man, kas man jādara - tad es neteikšu uz kurieni tev jāiet."
Hehh, kāpēc pats neseko savam padomam?)Vai tad Tu pats seko šim padomam? :DDDD

KurmisZB, 13.augusts 2020, 14:04

Tas ir tavs padoms, ne mans.
13.augusts 2020, 16:37 | links
 
A, mēs te visu laiku čakarējamies - pat nevaram kopā ar leišiem vienoties boikotēt Astravjecas AES.

_EKA, 13.augusts 2020, 16:01

Garšo dārga elektroen.?
13.augusts 2020, 16:36 | links
 
A, mēs te visu laiku čakarējamies - pat nevaram kopā ar leišiem vienoties boikotēt Astravjecas AES.
13.augusts 2020, 16:01 | links
 
Leiši esot gatavi atvērt robežu visiem baltkrieviem, kuri bēg no Lukašenko režīma.
13.augusts 2020, 15:58 | links
 
badapiicka [13.08.20]: Tad sakārtojiet vispirms lietas savā valstī, Latvijā, un arī pēc tam nebāžiet degunus lietās, no kurām neko nesaprotiet.


Jozis2, 12.augusts 2020, 00:57

+ "Atkārtoju tikai to, ko daudzi jau šeit ir sacījuši, bet ir arī daži tādi, kuri nekādi nespēj sacīto iegaumēt: Nesaki man, kas man jādara - tad es neteikšu uz kurieni tev jāiet."
Hehh, kāpēc pats neseko savam padomam?)
Vai tad Tu pats seko šim padomam? :DDDD
13.augusts 2020, 14:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager