Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tad pievieno, tos kuros ir ,, pareizie,, ar zīmogiem un parakstiem.
:DDDDD

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:42
Luter, nekod uzreiz man pretī. Es tikai gribu saprast tabulu ko es tur redzu.. Ir lietas ko es zinu un izprotu, kāda informācija man ir pieejama.
Arī tev jautāju ko tu ar to tabulu gribi pateikt? Kāpēc tie dati ir tādi kādi viņi ir? Kas to ir ietekmējis tavuprāt utt..

mjuniors, 7.novembris 2019, 23:45
tak skaidrs kas ietekmēja,opkupācijas gados savilkās vazaņķi te,kad psrs sabruka tad daļa aiztinās
7.novembris 2019, 23:51 | links
 
mjuniors [07.11.19]: Tad pievieno, tos kuros ir ,, pareizie,, ar zīmogiem un parakstiem.
:DDDDD

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:42
Luter, nekod uzreiz man pretī. Es tikai gribu saprast tabulu ko es tur redzu.. Ir lietas ko es zinu un izprotu, kāda informācija man ir pieejama.
Arī tev jautāju ko tu ar to tabulu gribi pateikt? Kāpēc tie dati ir tādi kādi viņi ir? Kas to ir ietekmējis tavuprāt utt..
Tad lēnām, iedzīvotāju izmaiņas laika periodā.
Pateikt, to : ka no valsts ir aizbraukuši ,, labākas dzīves meklējumos -slinķi,, par kuriem te jau daudz runāts, atbilde uz jautājumiem, kāpēc mums tik smagi iet, un kur palikuši ,, iedzīvotāji,,.
7.novembris 2019, 23:51 | links
 
Painteresējos, nekur 280€ par operāciju neatradu!
Vienīgi pensionāriem 100€ atlaide.

Brencis21, 7.novembris 2019, 17:22
lutij,nekādu amerikas acu centru,tas tomēr tev visu mūžu būs kā kauls kaklā ja pie amerikāņu speciem kaut ko ārstēsi,nedod dievs ja tur vēl kāda briseles regula būs iesaistīta,caureja uz līdzenas vietas;DDDesi patriots un ej uz stradiņiem,uzreiz abas acis saremontēs,klačujancis garantē:D
7.novembris 2019, 23:48 | links
 
Tad pievieno, tos kuros ir ,, pareizie,, ar zīmogiem un parakstiem.
:DDDDD

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:42

Luter, nekod uzreiz man pretī. Es tikai gribu saprast tabulu ko es tur redzu.. Ir lietas ko es zinu un izprotu, kāda informācija man ir pieejama.
Arī tev jautāju ko tu ar to tabulu gribi pateikt? Kāpēc tie dati ir tādi kādi viņi ir? Kas to ir ietekmējis tavuprāt utt..
7.novembris 2019, 23:45 | links
 
Brencis21 [07.11.19]: Shm_didzis [21:05]: Brencis21 [18:58]: Paskat, ja ekonomikā neko nevaram, tad vismaz alko jaukšanā, pirmie! :DDDD
https://jauns.lv/raksts/izklaide/357381-rigas-barmenis-reizenbergs-atzits-par-labako-kokteilu-meistaru-pasauleTukšpļūti luter, pamato pēc būtības un ar faktiem, ka "ekonomikā neko nevaram", ja nespēj, tad turi muti...Ārējais pārāds, sociālā nevienlīdzība, ceļu kvalitāte un stagnācija attīstībā, jo nav līdzekļu kurus politiķi solija, skolotāju un mediķu algām. Iedzīvotāji, kuri pametuši valsti, jo nespēja te nopelnīt algu ,, cilvēka cienīgu,, par padarīto.
Nu tukšpļūti, iekod sūdā un pazūdi savā kūtspakaļā.mK
Padebīlais tukšpļūti luter, tă nebija atbilde pamatota ar faktiem, tikai emocionāls un tukšs sūds...
7.novembris 2019, 23:45 | links
 
Alcans [9m]: Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:32

Brenci, lūdzu ieliec atsaucīti, no kurienes šī tabuliņa ar datiem. Tas interesanti.Es to no ,, neko darīt,, exselā uztaisiju.
:DDDD
Jo to kas ir acīm redzams, tāpat jūs nodirsīsiet un pateiksiet ka tas tā nav.
:DDDDDD

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:41

Bet kāda jēga tev excelī tos taisīt. Vai tiešām tev nav jātrin āķi copei?
7.novembris 2019, 23:45 | links
 
mjuniors [07.11.19]: Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:32
Tabula ir. Vai ir etniskais saturs? Vecuma? Ekonomiskas utt. Pēc šiem skaitļiem neko nevar secināt. Tas ir tik pat kā tagad paskatīties pa logu ārā un neredzēt sauli un nodomāt, ka ir iestājies pasaules gals. Bet ja paskaties pulkstenī saproti, ka ir nakts un viss ok.
Tad pievieno, tos kuros ir ,, pareizie,, ar zīmogiem un parakstiem.
:DDDDD
7.novembris 2019, 23:42 | links
 
Joprojām nav 10 %. :))
7.novembris 2019, 23:41 | links
 
Alcans [07.11.19]: Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:32

Brenci, lūdzu ieliec atsaucīti, no kurienes šī tabuliņa ar datiem. Tas interesanti.
Es to no ,, neko darīt,, exselā uztaisiju.
:DDDD
Jo to kas ir acīm redzams, tāpat jūs nodirsīsiet un pateiksiet ka tas tā nav.
:DDDDDD
7.novembris 2019, 23:41 | links
 

Mjunior, un ja šis tev nav lasāms, kas tas ir? Divu ,, oligarhu,, dzeršanas paradumu apspriešana?
:DDDD
7.novembris 2019, 23:38 | links
 
Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:32

Tabula ir. Vai ir etniskais saturs? Vecuma? Ekonomiskas utt. Pēc šiem skaitļiem neko nevar secināt. Tas ir tik pat kā tagad paskatīties pa logu ārā un neredzēt sauli un nodomāt, ka ir iestājies pasaules gals. Bet ja paskaties pulkstenī saproti, ka ir nakts un viss ok.
7.novembris 2019, 23:37 | links
 
Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:32


Brenci, lūdzu ieliec atsaucīti, no kurienes šī tabuliņa ar datiem. Tas interesanti.
7.novembris 2019, 23:35 | links
 
mjuniors [21m]: Luter, tu kādreiz vari būt arī nopietns? Tev Raihs normāli pajautāja tavu viedokli redzējumu, bet tu gvelz kārtējās muļķības Raiha virzienā.Es viņam jau reizes trīs prasiju par Hotrapu, tikai plika dir*a atbildē.
Par strēlnieku pieminekli arī aptaisijās, nerunājot par senākiem apgalvojumiem un apvainojumiem manā virzienā, kaut vai par ,, lašu ķeršanu,, jo redz taimiņš neesot lasis.
Tā ka pirs kādam ,, uzmeties,, par aizstāvi, sākumā padomā, kāpēc atbildu ,, viņam saprotamā,, valodā. Necieņa pret oponentu, ir viņa problēma ne mana.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:27

Luter, nav jāmetas par advokātu, bet gribu tikai saturīgu sarunu ko palasīt. Šobdrīd šeit labi ja 10% vispār ir lasāmgabali. Šodien to pat nav.
7.novembris 2019, 23:33 | links
 

Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.
7.novembris 2019, 23:32 | links
 
Alcans [07.11.19]: Brenci, tev par dabošanos šeit maksā vai arī tiešām tie ir tavi uzskati?
Maksā te tiem, kas bauro, ka : krievi nāk! Un klanās Sarkano strēlnieku piemineklim. :DDDDD
7.novembris 2019, 23:30 | links
 
mjuniors [07.11.19]: Luter, tu kādreiz vari būt arī nopietns? Tev Raihs normāli pajautāja tavu viedokli redzējumu, bet tu gvelz kārtējās muļķības Raiha virzienā.
Es viņam jau reizes trīs prasiju par Hotrapu, tikai plika dir*a atbildē.
Par strēlnieku pieminekli arī aptaisijās, nerunājot par senākiem apgalvojumiem un apvainojumiem manā virzienā, kaut vai par ,, lašu ķeršanu,, jo redz taimiņš neesot lasis.
Tā ka pirs kādam ,, uzmeties,, par aizstāvi, sākumā padomā, kāpēc atbildu ,, viņam saprotamā,, valodā. Necieņa pret oponentu, ir viņa problēma ne mana.
7.novembris 2019, 23:27 | links
 
Brenci, tev par dabošanos šeit maksā vai arī tiešām tie ir tavi uzskati?
7.novembris 2019, 23:26 | links
 
raihs [07.11.19]: Brencis21 [12m]: raihs [13m]: Brencis21 [37m]: Ārējais pārāds, sociālā nevienlīdzība, ceļu kvalitāte un stagnācija attīstībā, jo nav līdzekļu kurus politiķi solija, skolotāju un mediķu algām. Iedzīvotāji, kuri pametuši valsti, jo nespēja te nopelnīt algu ,, cilvēka cienīgu,, par padarīto.
Nu tukšpļūti, iekod sūdā un pazūdi savā kūtspakaļā.Luter, hotrap, docent, skabarga, utt,( kas tik tu te neeesi bijis!)
Saki man, lūdzu! Ja reiz te viss ir slikti(un es piekrītu, ka diez ko labi jau nu nav) , tad kāds ir tavs scenārijs, lai būtu labi? Latvija ārpus ES? (ES, kura mums dod piķi, un tiksi dēļ kuras rekomendācijam palēnām tiek piežmiegti mūsu mini-oligarhi, un tiksi dēļ kuras mums te beidzot sāk vērt ciet naudas mazgātuves?) Latvija bez NATO? (lai pie mums būtu izveidota "Латгальская народная республика"?) Kādai būtu bijis jābūt Latvijai, lai tev vismaz kaut kas te patiktu? Tava vīzija, lūdzu!Faktu lūdzu par Hotrapu? Tev jau vairākas reizes jautāju, kāds sakars man ar to?
Par vīziju, ES mūs ,, apēdīs,, un no lavtviešu valodas un identitātes nekas pāri nepaliks, tāpat kā ar mūsu Neatkarību.
Un arī tu tak esi ,, mini- oligarhs,, kurš di*š virsū likumiem un makā nodokļus pa minimumam!
Vai tagad apgalvosi , ka tā tavā Sudraba Namā nav un maksā ne algas aploksnēs?
:DDDD
Amnēzija tev?Par Hotrapu- fakts, ka jūsu posti ir absolūti idejiski un vēstījuma stilā identiski, liek man domāt, ka tu un viņš ir viena un tā pati persona. Ja nē, tad jums abiem tiek dotas konkrētas nostādnes, kādam ir jābūt postam, lai jums par to kāds maksātu.
Nu labi, ES ir slikti. Bet es tev prasīju, kā tad būtu bijis jabūt??? 2 miljonu Latvija, neatkarīga ne no viena? Ar savu naftu, gāzi, rūdu un briljantiem? Un vai tevi nemulsina, ka 27 citas, iedzīvotaju ziņā daudz daudzskaitlīgākas un bagātākas valstis tomēr uzskata, ka ir "rezons" atrasties ES?
Atbildu pēc būtības:
Te tāds lietotājs ireejs arī ,, pēc savas loģikas,, centās mani apvienot ar cope71 , aptaisijās . Vismaz atvainojās, ko no tevis pat negaidu zinot tavu intelekta līmeni.
Un nemulsina stāvoklis ES, jo tevis paša slavinātā Apvienotā Karaliste, nez kāpēc ,, mūk,, no tās. :DDDD
Un ja jau tevi kā ,, mini- oligarhu,, nevar tā piespiest maksāt visus nodokļus, liecina par tās neefiktivitāti, jo pašā ES ir desmitiem korupcijas skandālu.
Latvijā tev zināšanai , jau sen vairs nav pat to 2 miljonu , statostiku paskaties.
Aceros tavus apgalvojumus, ka aizbrauc slinķi.
Bet pagaidi, vai nav savādi, ka ,, tie slinķi,, ir gatavi strādāt pa 12h , jo zin ka saņems vairāk , kā par darbu te?
Zini teicienu: paēdušais, izsalkušo nesapratīs.
7.novembris 2019, 23:22 | links
 
Tad prasi ko prasīdams tam baram - jēdzīgas atbildes jau nav ne uz ko. Tikai viena vienīga ventilatora darbināšana, ka tikai kādam kaut ko uzsmērēt.
Un ir taču kas tam visam pievienojas.
Teiksim vigulis. Mans jaunākais brālis arī sāka braukāt ar savām acu problēmām vispirms ar ĢĀ nosūtījumu uz Stradiņiem. 3 gadus pēc kārtas, ik pēc gada, viņam tur kaut ko tīrīja un tīrīja.
Tad čalim apnika, aizbrauca uz Amerikas acu centru uz kārtējā gada tīrīšanu, samaksāja,ar viņa iespējām, kārtīgi, taču nu jau ir pagājuši 3 gadi, kad vairs problēmu nav. Ko lai saka?
Tā strādā mūsējie Stradiņos, kaut gan Acu centrā - arī strādā ārstes-latvietes, bet rezultāti pavisam citi.
7.novembris 2019, 23:14 | links
 
Brencis21 [07.11.19]: raihs [13m]: Brencis21 [37m]: Ārējais pārāds, sociālā nevienlīdzība, ceļu kvalitāte un stagnācija attīstībā, jo nav līdzekļu kurus politiķi solija, skolotāju un mediķu algām. Iedzīvotāji, kuri pametuši valsti, jo nespēja te nopelnīt algu ,, cilvēka cienīgu,, par padarīto.
Nu tukšpļūti, iekod sūdā un pazūdi savā kūtspakaļā.Luter, hotrap, docent, skabarga, utt,( kas tik tu te neeesi bijis!)
Saki man, lūdzu! Ja reiz te viss ir slikti(un es piekrītu, ka diez ko labi jau nu nav) , tad kāds ir tavs scenārijs, lai būtu labi? Latvija ārpus ES? (ES, kura mums dod piķi, un tiksi dēļ kuras rekomendācijam palēnām tiek piežmiegti mūsu mini-oligarhi, un tiksi dēļ kuras mums te beidzot sāk vērt ciet naudas mazgātuves?) Latvija bez NATO? (lai pie mums būtu izveidota "Латгальская народная республика"?) Kādai būtu bijis jābūt Latvijai, lai tev vismaz kaut kas te patiktu? Tava vīzija, lūdzu!Faktu lūdzu par Hotrapu? Tev jau vairākas reizes jautāju, kāds sakars man ar to?
Par vīziju, ES mūs ,, apēdīs,, un no lavtviešu valodas un identitātes nekas pāri nepaliks, tāpat kā ar mūsu Neatkarību.
Un arī tu tak esi ,, mini- oligarhs,, kurš di*š virsū likumiem un makā nodokļus pa minimumam!
Vai tagad apgalvosi , ka tā tavā Sudraba Namā nav un maksā ne algas aploksnēs?
:DDDD
Amnēzija tev?
Par Hotrapu- fakts, ka jūsu posti ir absolūti idejiski un vēstījuma stilā identiski, liek man domāt, ka tu un viņš ir viena un tā pati persona. Ja nē, tad jums abiem tiek dotas konkrētas nostādnes, kādam ir jābūt postam, lai jums par to kāds maksātu.
Nu labi, ES ir slikti. Bet es tev prasīju, kā tad būtu bijis jabūt??? 2 miljonu Latvija, neatkarīga ne no viena? Ar savu naftu, gāzi, rūdu un briljantiem? Un vai tevi nemulsina, ka 27 citas, iedzīvotaju ziņā daudz daudzskaitlīgākas un bagātākas valstis tomēr uzskata, ka ir "rezons" atrasties ES?
7.novembris 2019, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager