Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Peace Jūsu mājā
3.septembris 2019, 22:00 | links
 
Ej vien,gan jau noderēs...:)
3.septembris 2019, 21:41 | links
 
Cik neinteresanti. Es jau gribēju iet uz pagrabu pēc auksta užavnieka.
3.septembris 2019, 21:36 | links
 
Tā puiķi,lūgums šo diršanos izbeigt,savādāk kļūšu par stukaču un lūgšu adminu kādu nobloķēt...
3.septembris 2019, 21:34 | links
 
Es tak teicu par tiem garajiem tekstiem :)
3.septembris 2019, 21:34 | links
 
Lai tak puiķiem no piņķiem veicās...)
3.septembris 2019, 21:30 | links
 
irseejs [03.09.19]: Toni, šitas ir riktīgs mīkstais, vari netērēt laiku. Man ar sūtīja savu telefona nr., gribot skaidrot attiecības klātienē. Uzzvanīju, protams neceļ un neatzvana :) privātajā raksta garus, raudulīgus tekstiņus, pēcāk nobloķē, jo saprot ka var sanākt tiešām dabūt pa tablo.
Šitam var čurāt uz galvas, parasts anonīms interneta ņuņņa.
Ooo, lupatlasis ar uzzīmejās! Es tos "rauduligos rakstus" varu iedot palasīt! Tu pats smerdeli nočurājies zili zaļš! Tev tika dotas visas iespējas dabūt pa tablo, bet tu apzināti tās neizmantoji! Un tg te pļarkšķi kā bāba!
Tu vispār esi pilnīgs atstojs un nesi pat apspriešanas un uzmanības vērts. Liels un varens tikai aiz monitora! Aizej iedzer kartejo "gurķīti" un liecies gulēt! :)
3.septembris 2019, 21:30 | links
 
Starp citu, viņš ir no Piņķiem, adresi varu iedot ja gribi aizbraukt ciemos :)
3.septembris 2019, 21:23 | links
 
Toni, šitas ir riktīgs mīkstais, vari netērēt laiku. Man ar sūtīja savu telefona nr., gribot skaidrot attiecības klātienē. Uzzvanīju, protams neceļ un neatzvana :) privātajā raksta garus, raudulīgus tekstiņus, pēcāk nobloķē, jo saprot ka var sanākt tiešām dabūt pa tablo.
Šitam var čurāt uz galvas, parasts anonīms interneta ņuņņa.
3.septembris 2019, 21:21 | links
 
Malgomajfisk [03.09.19]: Anonīmais jefiņ,tak norij to savu žulti jo tev ir dota vienreizēja iespēja,-paklusēt...
"Bet man nav saprotama un pieņemama tā savstarpējā patstāvīgā apdiršana.Nu tiešām, kā mazohisti."
:))))
3.septembris 2019, 21:20 | links
 
Anonīmais jefiņ,tak norij to savu žulti jo tev ir dota vienreizēja iespēja,-paklusēt...
3.septembris 2019, 20:53 | links
 
Ir jau nu gan redzējuši kā tu pa swe pļēguro. Reti kuru dienu esi skaidrā! Pat tik tālu mēdz nolaisties, ka izsūc viskāru, kas domāts noslēguma vakaram. Alkoholiķis. :)))
Ne velti daudzi no tiem kas pie tevi ir bijuši, neiesaka braukt! Tā kā te vēl ir viela pardomām, kurš ir lielāks smerdelis!:)
3.septembris 2019, 20:43 | links
 
Borik, Tev ta vajadzētu zināt,ka man ar to alko nekādas problēmas nav,gribu iedzeru,negribu ....arī varu...:) Pats smieklīgākais ir tas,ka mani par baigo kodēju grib pataisīt dažādi skaudīgie smerdeļi, kas mani pat dzīvē nav acīs redzējuši.Pie kam manāmi dzērušu ne pa visam...Tādi nu latvieši esam...
Anonīmiem glumiem un skaudīgiem smerdeļiem lūgums necensties un savu intelekta trūkumu neizrādīt...
3.septembris 2019, 20:28 | links
 
Borik,tev tā ir gadījies?
3.septembris 2019, 20:11 | links
 
Antoha. Tu ar alko tā prātīgāk! Kā nesanāk šādi:
Pamodos sestdienas rītā. Viss ziedos. Nu pizdzec, jau apglabāja mani. A nē, viss ok. Puķudobe.
3.septembris 2019, 20:04 | links
 
Labrīt Toni. Pēc minerālīša neprasās? :D
3.septembris 2019, 09:58 | links
 
:D
3.septembris 2019, 08:14 | links
 
Gribi paostīt? Ar labunakti..

Malgomajfisk, 2.septembris 2019, 22:57

Toņonkul, ko tu uzreiz šitā. Nav smuki tā uzvesties, kā arī pēc toletes rokas ir jānomazgā, kad gatavo ēst viesiem Zviedrijā. Nav jāpiedāvā paostīt, tas nav pareiz un cmuk.
2.septembris 2019, 23:10 | links
 
Tas nav mans ierastais elements...

Malgomajfisk, 2.septembris 2019, 22:44

Pēc hauzītes rokas mazgāt? :D
2.septembris 2019, 23:02 | links
 
Toni nepadodies. Mēs ar tevi! Vairāk mormiškas lūdzu. Saltu dūri vatņikiem. :)
2.septembris 2019, 23:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager