Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Viens to dara pielietojot savas prāta spējas, cits - modernu tehniku, eholotes, motorlaivu ar velci, kas zin vēl ko.
Un tad nu dažkārt domā, ja zivs nav izdzīvošanas līdzeklis, tad, kurā gadījumā ir lielāks gandarījums ja tu viņu noķer?


Jozis2, 3.aprīlis 2019, 10:18


Manuprāt tu kaut ko jauc! Cope ir atpūta (rekreācija) un hobijs. Nezinu vai vārds "gandarījums" ir īsti piemērots, to tomēr kaut kā vairāk par darbu lieto un salīdzināt kurš "pareizāk" atpūšas ir jocīgi. Piemērotāks, manupŗat ir termins "patīk"! Katrs atpūšas kā viņam labāk patīk un ir komfortablāk. Cope kā hobijs ir ļoti daudžškautņaina, kādam glavenais zivi noķert, kādam draugu pulkā šņabīti ieraut, kādam patīk ar elektroniku un aprīkojumu spēlēties un vēl miljons variāciju dažādas komninācijas un sajaukumā. Un visiem taisnība, brīva valsts, kā grib tā atpūšas :)
3.aprīlis 2019, 22:28 | links
 
Rondo [03.04.19]: Brīnos kā vel neesi iekomentējis ka Krievijas ,, pirksts,, ka šādi rezultāti tur . Nevis tautas balsojums par prezidentu.
Un tāds ,, klusums,, ? :)))))
3.aprīlis 2019, 20:44 | links
 
Ko jūs cepaties par to banderizāciju un islamizāciju, brauciet, baudiet copi, laiks ideāls, ūdens dzidrs, jābūt tikai pacietībai un iekārienam. Šodien pat atsūtīja no Ventas krastiem copes bildes. Viss notiek ar uzviju, velk pa 20 gab., nemelošu, nezinu uz cik lielu baru....Dzīve ir par īsu, lai runātu par tādiem haholu laupītājiem kā Paraša. Es saprotu, ka daudzi meklēja un meklē, bet nekā nevar atrast Putina triljonus. Prestiža jautājums, ja jau "nācijas glabējs" Parašists tagad ir ieskaitīts miljardieru sarakstā. Vai mums (jums) no tā kādam paliks vieglāk. Tas mūs skar? Tas nav bizness no kura var ņemt parauga provi...

Pravietis, 3.aprīlis 2019, 18:39


Kā tu domā, no kurienes Putin-Huilo draudziņam čellistam Rolduginam Panamas ofšoros pāri miljardam naudiņas? Nopelnīja čīgājot? :):). Un tas jau bija tikai viens no, kas atklājās nopludinātajos Panamas dokumentos, bet cik vēl Huilo pensijai glabājas citur...
Un būtībā jau Putin-Huilo visa lielā paRaša kabatā, priekš kam viņam triljoni, ja viņš kā cars var paņemt ko un cik viņam vajag, vates tāpat neko nepīkstēs...
3.aprīlis 2019, 20:22 | links
 
Ko jūs cepaties par to banderizāciju un islamizāciju, brauciet, baudiet copi, laiks ideāls, ūdens dzidrs, jābūt tikai pacietībai un iekārienam. Šodien pat atsūtīja no Ventas krastiem copes bildes. Viss notiek ar uzviju, velk pa 20 gab., nemelošu, nezinu uz cik lielu baru....Dzīve ir par īsu, lai runātu par tādiem haholu laupītājiem kā Paraša. Es saprotu, ka daudzi meklēja un meklē, bet nekā nevar atrast Putina triljonus. Prestiža jautājums, ja jau "nācijas glabējs" Parašists tagad ir ieskaitīts miljardieru sarakstā. Vai mums (jums) no tā kādam paliks vieglāk. Tas mūs skar? Tas nav bizness no kura var ņemt parauga provi...
3.aprīlis 2019, 18:39 | links
 
Nu paldies. Esmu nepatīkami pārsteigts. Mans viedoklis, te nav nekāda sakara vairs ar copi. Tas robežojas ar nosaukumu cemerēšana un rūpnieciskā nozveja. Šitas pasākums būtu jāaizliedz. Ja atļauj, tad jūrā, okeānā, bet ne ezerā, vai upē. Man nepatīkami skatīties šo zivju slaktēšanas orģiju(safari). Skaidrā prātā es to personīgi nevarētu dabūt gatavu.....Tā nav makšķerēšana, tā jēdziena degradācija. Ta ir iztapšana bagātajam slānim, lai tiem būtu vairāk izpriecu ....

Pravietis, 2.aprīlis 2019, 17:40

Velce aiz motora jau vispār tāda, nesportiska makšķerēšana, man diez ko nepatīk... bet tad kad pamēģināju downriggeri (https://www.google.com/search?q=downrigger&;rlz=1C1GCEA_enLV772LV772&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiqhoj0oLPhAhVuoosKHeBwDMAQ_AUIDigB&biw=1920&bih=979), tad tā lieta sāka likties interesanta.

daddy_j, 3.aprīlis 2019, 09:07

Tad jau kaut ko noķēri aiz spuras , vai vēdera, bet baidies atzīties. Cik saprotu pie gaļas tiki. Es saprotu, ja alksti divreiz piedzerties un atžirgt uz jūras ūdeņiem, tad tādu "copi" var uzskatīt par īpaši neapgrūtinošu. Galvenais ar kuteri neuzbraut bākugunij....:).:), vai neuztriekties līdzīgam plezīra cienītājam. Nav nekādas tajā pasākumā copmaņa romantikas. Tur ir tikais stress, šnabis, adrenalīns kamēr neesi kunga prātā un bābas, ja tādas ir pieteikušās, bet rezultātā un finālā tikai morālās paģiras. " Нам такая рыбалка не нужна".......:).:).
3.aprīlis 2019, 18:22 | links
 
Brīnos kā vel neesi iekomentējis ka Krievijas ,, pirksts,, ka šādi rezultāti tur . Nevis tautas balsojums par prezidentu.
3.aprīlis 2019, 14:06 | links
 
uldens2 [03.04.19]: raihs [8:00]: Rondo [6:52]: Tad varbūt esat spējīgi ko klauniem par klauniem padiskutēt? :))))
http://www.la.lv/ukrainas-pirma-aprila-joksVai tupa linka iemešana, luter, nozīmē diskusijas uzsākšanu??? Kur ir tavs viedoklis?Lai uzsāktu diskusiju ir ,, sākums,, šai gadījumā vēlēšanu rezultāti Ukrainā.
Bet redzu ka tas ir tupa tādiem dalībniekiem kā tu un tev līdzīgie. Ja nesaproti ko nozīmē rakstītais : es vērsos pie jums nevis tupa iemetu linku.
Tā ka kārtējo reizi met sūdus uz ventilatora.

Rondo, 3.aprīlis 2019, 13:05Ukraiņi ir brīvi cilvēki var balsot par ko grib,nevis kā krieviem balso par ko gribi putins uzvar.
Redzēsim kas uzvarēs,par klaunu jau nobalsoja ap 30%,gaidam nākamo kārtu.Bet vispār jau brīnums ka tu pievērs uzmanību ukrainai,vienmēr mums pārmeti ka nediskutējam par latvijā aktuālām problēmām,bet pats tagad par ukrainu gribi diskutēt!!!Kaut kādi dubultie standarti tev:DDD
Atkal sūdi uz ventilatoru:
Ievietoju ko tieši raihs par ukraiņiem tā cepās, ne es. Es komentēju savu viedokli tai diskusijā, kur dubultie standarti? Es arī Palestīniešu teritoriju okupāciju komentēju. Bet tas ka pat Latvija raksti ar mazo burtu gan par tevi neko labu neliecina, jo tikai ,, krievi visur,, tev rādās!
:DDD
3.aprīlis 2019, 14:04 | links
 
raihs [8:00]: Rondo [6:52]: Tad varbūt esat spējīgi ko klauniem par klauniem padiskutēt? :))))
http://www.la.lv/ukrainas-pirma-aprila-joksVai tupa linka iemešana, luter, nozīmē diskusijas uzsākšanu??? Kur ir tavs viedoklis?Lai uzsāktu diskusiju ir ,, sākums,, šai gadījumā vēlēšanu rezultāti Ukrainā.
Bet redzu ka tas ir tupa tādiem dalībniekiem kā tu un tev līdzīgie. Ja nesaproti ko nozīmē rakstītais : es vērsos pie jums nevis tupa iemetu linku.
Tā ka kārtējo reizi met sūdus uz ventilatora.

Rondo, 3.aprīlis 2019, 13:05
Ukraiņi ir brīvi cilvēki var balsot par ko grib,nevis kā krieviem balso par ko gribi putins uzvar.
Redzēsim kas uzvarēs,par klaunu jau nobalsoja ap 30%,gaidam nākamo kārtu.Bet vispār jau brīnums ka tu pievērs uzmanību ukrainai,vienmēr mums pārmeti ka nediskutējam par latvijā aktuālām problēmām,bet pats tagad par ukrainu gribi diskutēt!!!Kaut kādi dubultie standarti tev:DDD
3.aprīlis 2019, 13:35 | links
 
raihs [03.04.19]: Rondo [6:52]: Tad varbūt esat spējīgi ko klauniem par klauniem padiskutēt? :))))
http://www.la.lv/ukrainas-pirma-aprila-joksVai tupa linka iemešana, luter, nozīmē diskusijas uzsākšanu??? Kur ir tavs viedoklis?
Lai uzsāktu diskusiju ir ,, sākums,, šai gadījumā vēlēšanu rezultāti Ukrainā.
Bet redzu ka tas ir tupa tādiem dalībniekiem kā tu un tev līdzīgie. Ja nesaproti ko nozīmē rakstītais : es vērsos pie jums nevis tupa iemetu linku.
Tā ka kārtējo reizi met sūdus uz ventilatora.
3.aprīlis 2019, 13:05 | links
 
to daddy
Katra nodarbe ar kaut ko ir saistoša, citādi jau neviens ar to nenoņemtos.
Tikai, bieži vien, ļoti daudzi neapzinās, ka vienā vietā, piem. jūrā, tas ir OK, bet tajā pat laikā nelielā upē vai ezerā - tas ir garām.
Bet, tā kā vienai daļai viss ir po.., tad nu notiek tā, kā tas pie mums notiek. Kā mēdz teikt - štrunts par bitēm, ka tikai medus.
Zivi noķert grib katrs makškernieks, taču veidi kā to izdarīt ir dažādi. Viens to dara pielietojot savas prāta spējas, cits - modernu tehniku, eholotes, motorlaivu ar velci, kas zin vēl ko.
Un tad nu dažkārt domā, ja zivs nav izdzīvošanas līdzeklis, tad, kurā gadījumā ir lielāks gandarījums ja tu viņu noķer?
Bet tā jau mūsdienās, laikam, ir nevajadzīga filozofija.

Jozis2, 3.aprīlis 2019, 10:18
Nu es ar izmantoju gan motorlaivu,gan eholoti un arī prāta spējas un man patīk mans hobijs,azarts ir krietni lielāks kad eholotē redzi zivi bet neizdodas viņu piemānīt.Es gan gandrīz visas zivi atlaižu,un zini,ezerā zivju ir palicis krietni vairāk,un es ceru ka tas ir tāpēc ka arī citi copmaņi tās atlaiž,jo ne jau es viens tādu pozitīvu tendenci esmu panācis
3.aprīlis 2019, 12:28 | links
 
Un tad nu dažkārt domā, ja zivs nav izdzīvošanas līdzeklis, tad, kurā gadījumā ir lielāks gandarījums ja tu viņu noķer?
Bet tā jau mūsdienās, laikam, ir nevajadzīga filozofija.

Jozis2, 3.aprīlis 2019, 10:18

Pats arī arī pirmajā teikumā atbildēji - Katra nodarbe ar kaut ko ir saistoša, citādi jau neviens ar to nenoņemtos. :) Tāpēc nevajag mācīt citus dzīvot, vai mērīt ar savu mērauklu, tad viņi neteiks kur Tev jāiet. :)))

daddy_j, 3.aprīlis 2019, 10:47

Atvaino! Bet neesi mani sapratis.
Ja esi ievērojis, tad visvairāk tavs teiktais attiecas uz tiem, kuri parasti mani pamāca. Pats gan ar savām pamācībām cenšos nevienam neuzbāzties, jo ne skolotājs, ne visszinis neesmu. Izsaku tikai savu viedokli, bet to kritizēt - maz ir tādu, kas to dara. Vairāk gan uzreiz personīgi - nu tā gribas uzkraut kādu mēslu.
Nekā personīga, tikai viedoklis.
3.aprīlis 2019, 10:56 | links
 
Un tad nu dažkārt domā, ja zivs nav izdzīvošanas līdzeklis, tad, kurā gadījumā ir lielāks gandarījums ja tu viņu noķer?
Bet tā jau mūsdienās, laikam, ir nevajadzīga filozofija.

Jozis2, 3.aprīlis 2019, 10:18


Pats arī arī pirmajā teikumā atbildēji - Katra nodarbe ar kaut ko ir saistoša, citādi jau neviens ar to nenoņemtos. :) Tāpēc nevajag mācīt citus dzīvot, vai mērīt ar savu mērauklu, tad viņi neteiks kur Tev jāiet. :)))
3.aprīlis 2019, 10:47 | links
 
to daddy
Katra nodarbe ar kaut ko ir saistoša, citādi jau neviens ar to nenoņemtos.
Tikai, bieži vien, ļoti daudzi neapzinās, ka vienā vietā, piem. jūrā, tas ir OK, bet tajā pat laikā nelielā upē vai ezerā - tas ir garām.
Bet, tā kā vienai daļai viss ir po.., tad nu notiek tā, kā tas pie mums notiek. Kā mēdz teikt - štrunts par bitēm, ka tikai medus.
Zivi noķert grib katrs makškernieks, taču veidi kā to izdarīt ir dažādi. Viens to dara pielietojot savas prāta spējas, cits - modernu tehniku, eholotes, motorlaivu ar velci, kas zin vēl ko.
Un tad nu dažkārt domā, ja zivs nav izdzīvošanas līdzeklis, tad, kurā gadījumā ir lielāks gandarījums ja tu viņu noķer?
Bet tā jau mūsdienās, laikam, ir nevajadzīga filozofija.
3.aprīlis 2019, 10:18 | links
 
Nu paldies. Esmu nepatīkami pārsteigts. Mans viedoklis, te nav nekāda sakara vairs ar copi. Tas robežojas ar nosaukumu cemerēšana un rūpnieciskā nozveja. Šitas pasākums būtu jāaizliedz. Ja atļauj, tad jūrā, okeānā, bet ne ezerā, vai upē. Man nepatīkami skatīties šo zivju slaktēšanas orģiju(safari). Skaidrā prātā es to personīgi nevarētu dabūt gatavu.....Tā nav makšķerēšana, tā jēdziena degradācija. Ta ir iztapšana bagātajam slānim, lai tiem būtu vairāk izpriecu ....

Pravietis, 2.aprīlis 2019, 17:40


Velce aiz motora jau vispār tāda, nesportiska makšķerēšana, man diez ko nepatīk... bet tad kad pamēģināju downriggeri (https://www.google.com/search?q=downrigger&rlz=1C1GCEA_enLV772LV772&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiqhoj0oLPhAhVuoosKHeBwDMAQ_AUIDigB&biw=1920&bih=979), tad tā lieta sāka likties interesanta.
3.aprīlis 2019, 09:07 | links
 
Rondo [03.04.19]: Tad varbūt esat spējīgi ko klauniem par klauniem padiskutēt? :))))
http://www.la.lv/ukrainas-pirma-aprila-joks
Vai tupa linka iemešana, luter, nozīmē diskusijas uzsākšanu??? Kur ir tavs viedoklis?
3.aprīlis 2019, 08:00 | links
 
apelsins [Vakar]: Shm_didzis [21m]: Tad, varbūt, kāda saruna iznāks. Citādi - pa tukšo.kă viens vientiesīgs pāķis uzraksta kaut kādu mēslu, tā pārējais vissirslikti.lv adeptu pulciņš to pieņem kā aksiomu :):):).Nav nav vientiesiigs paakjis rakstiitaajs.
Gluzji otraadi gudrs puika, a vientiesiigs paakjis skataas valjaa muti uz shitiem janchiem,kranchiem jozhiem un prezjiem un domaa automaataa taapat, jo maajaa viss slikti.lv
Un shitais viss slikti.lv 5x aktiivaak uz veeleeshanaam brien.
Taa ir speele uz redneck praatiem. jaunaa mode no Trump veeleeshanaamEs par plēsīgo. Tas jau pats visu laiku izdomā kaut kādu aplamu sūdu, kas ir tālu no patiesības un gan pats to pieņem kā īstenību gan arī citi pulciņa adepti viņiem piebalso...

Shm_didzis, 2.aprīlis 2019, 23:23


Pirmā vājprāta pazime ,
UZSKATĪT SEVI PAR GUDRU !
otra ,
VISIEM PAR TO STĀSTĪT !
trešā ,
NICĪGI IZTURĒTIES PRET PAREJIEM !
( Franklins )
;) !
3.aprīlis 2019, 07:31 | links
 
Tad varbūt esat spējīgi ko klauniem par klauniem padiskutēt? :))))
http://www.la.lv/ukrainas-pirma-aprila-joks
3.aprīlis 2019, 06:52 | links
 
Shm_didzis [02.04.19]: Jozis2 [Vakar]: Rondo!
Šitie tak nezin, kas tā Tečere tāda bija, nedz zina, kas tā Meja ir!
Un jāraksta vienkāršos paplašinātos teikumos, ne vairāk kā 3 vārdi vienā.
Un vienā postā ne vairāk par trijiem šādie teikumiem.
Tad, varbūt, kāda saruna iznāks. Citādi - pa tukšo.kă viens vientiesīgs pāķis uzraksta kaut kādu mēslu, tā pārējais vissirslikti.lv adeptu pulciņš to pieņem kā aksiomu :):):).
Un atkal diskusija nesākoties pārgāja uz persomālijām bez atbildes no Shm_didzis.
:) Klasika!
3.aprīlis 2019, 06:40 | links
 
badapiicka [02.04.19]: Viņi paši savām rokām piebeigs Eiropas savienību, būs murgs ar nosaukumu ESVS - Eiropastānas sociālistisko valstu savienība
Nu Daugavpilii tur to vellu buus maz, ukrainji izspiediis.
Vairaak uztrauc zemais dzimstiibas liimenis, penzionaaru apmirshana un aktiivaa darba speeka mazais skaits proporcijaa ar tendenci samazinaaties.
Bez ienrauceejies neiztiksim vai ekon9miski noslaapsim.
3.aprīlis 2019, 00:05 | links
 
Interesanti, kas Latvijai ir slikts esot ES.
2.aprīlis 2019, 23:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager