Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Papētīju starpību starp EE un LV darbaspēka nodokļiem. Diezgan traģiski... Rupji runājot, gandrīz 2x vairāk... Un ievērojiet, šajā tabulā nav jāievada vienādas algas, lai salīdzinātu-skatieties apakšējo aili, cik beigās cilvēkam ir "uz rokas". Tātad, lai saņemtu uz rokas ap 715€, LV ir jāievada 1000€, bet EE-800€. Un tad paskatieties, cik ir darbadevēja kopējie nodokļi... Ja Latvijā būtu tāda siistēma kā EE, neviens nemocītos ar aplokšņu algām... Stulbi...
https://www.calkoo.com/lv/alga-un-nodokli
26.februāris 2019, 04:59 | links
 
:DDKā zombē toņveidīgos
25.februāris 2019, 23:25 | links
 
Epizode no vienas krimināllietas, kur slepkavības gaitā ķermenis tika sadalīts un ķermeņa daļas noraktas dažādās vietās. Tienese jautā lieciniecei, a kur jūsu meita likā smadzenes. Lieceniece atbild, a cietušajam viņu nekad nav bijis. Tiesnese jautā, a kur jūs strādājat. Lieciniece atbild, "Par medmāsu". Lietas butība tāda, ka tiesāja liecinieces meitu, kura bija nogalinājusi vārmāku (psiholoģisko un fizisko )savu vīru un slēpusi pa reizinātājiem dažādās vietās. Dzīves pieredzējušai tiesnesei atkarās žoklis, varēja tik pateikt, kā jūs varat strādāt ar cilvēkiem. Pierādīt, ka palīdzējusi preperēt meitas vīru nevarēja.
25.februāris 2019, 23:00 | links
 
Vakara mieram.Iepazīstam Kabalu..
https://youtu.be/91wBifdG-gk?t=651
25.februāris 2019, 22:52 | links
 
Urļiki vainīgi...

Tonis, 25.februāris 2019, 22:09


Kuce ždanoka.
25.februāris 2019, 22:14 | links
 
Ez doāju ka normālai tautai vajag citu rezumē.
Pēc 4 gadiem Brigmanis sadabūs kārtīgu buldozeru un KPVLV izstums pa durvīm laukā. Ko tad.

MV-F, 25.februāris 2019, 21:08[/quote]

Taupos piekdienai, paradzēta pirtiņa ar paeglīša piešprici, šis no manām iecienītākajām pirtsslotām.

Brigmanis uz buldozera pēc 4 gadiem pulēs Rīga - Murjāņi Vangažu posmu, ja nomuhļīs konkursu, šitas zzesiem nepalīdzēja, tauta atcerās savus varoņus...
25.februāris 2019, 22:13 | links
 
Izrādās Merkele maksā Hitlera pensiju no 300 - 3300 eiro, super........Ziņās rossija 24 nupat.
25.februāris 2019, 22:12 | links
 
Urļiki vainīgi...
25.februāris 2019, 22:09 | links
 
Visa atbildība trenneru korpusam basketbola funkcionāriem!!!
25.februāris 2019, 21:58 | links
 
Pravietis [25.02.19]: Montenegro gribēja vairāk.....Pie basketbola fedarācijas jānoliek mēslu spainis. Pret Spaniju bija jāspēlē šim sastāvam, tad arī būtu uzvara. Žēl piečakarēto fanu. Latvijā viss kā vienmēr......
Pret Spāniju nevarēja šis sastāvs spēlēt, jo klubi neatbrīvoja šos spēlētăjus, kā tev tas neaiziet, urļik?
25.februāris 2019, 21:57 | links
 
Četri fakin punkti... DRAUSMĪGI žēl
25.februāris 2019, 21:56 | links
 
Vājš treneris + centru
Iztrūkums un likumsakarīgs rezultāts...
25.februāris 2019, 21:55 | links
 
bļē...
25.februāris 2019, 21:55 | links
 
Montenegro gribēja vairāk.....Pie basketbola fedarācijas jānoliek mēslu spainis. Pret Spaniju bija jāspēlē šim sastāvam, tad arī būtu uzvara. Žēl piečakarēto fanu. Latvijā viss kā vienmēr......
25.februāris 2019, 21:53 | links
 
Pravietis [25.02.19]: Melnkalne jau ar ir monstri

raihs, 25.februāris 2019, 21:00
Tāds tas kvalifikācijas spēļu aizkulises ir, acīmredzot, kāds negribēja, vai sildīja rokas ar nolūku, lai mūsējie nespēlētu pasaules kausā. Man citu variantu nav.
Par to, ka tavā paurītī nav citu variantu, es nešaubos
25.februāris 2019, 21:53 | links
 
Pravietis [25.02.19]: Nu ko, Latvija izlīdīs caur atslegas caurumu vai nē. Es nekad nesapratīšu, kā var noslēgt ar ES klubiem tādus līgumus, ka Valsts kvalifikācijas spēlē ar Spāniju 4 izlases spēlētāji sēd tribīnēs un nedrīgst spēlēt savā izlasē. Es to saucu vienkārši par kārtējo galējo bālēliņu alkatību ( federācijas vadības) un stulbumu. Tā ir necieņa pret faniem, valsti un savu izlases spēlētāju uzmešana. Protams viņiem kubu nauda ir arguments lielāks nekā acīmredzot Latvijas autoritāte, ja Federācijas amēbas to atļauj un iespējams gūst labumu. Neredzu neviena argumenta aizstāvībai. Viss ir kā vienmēr, nauda paliek nauda un tā tiek apzināti vai neapzināti grauta valsts basketbola autoritāte. Bet mēs esam diženi un vareni, vienmēr gatavi varoņdarbiem.....
Urļik, ko murgo, Eirolīgas klubi pēc vēlēšanās nelaida jebkuras Eiropas valsts izlases spēlētājus, ULEB ir atsevišķa organizācija un viņiem piedrāzt, ko federācijas domā...
25.februāris 2019, 21:49 | links
 
Bļaķ, viss...
25.februāris 2019, 21:46 | links
 
Normālai varbūt,mums pārāk sašķelta...
25.februāris 2019, 21:44 | links
 
Būtībā KPV ir jau savu paveikusi -tāpat kā Īvāns ar tautas fronti. Skatos FB viens stājas ārā ,otrs,trešais, viens sakašķējas ar otru utt - tas norāda tikai uz to ka pieauguši cilvēki redzams ir vēl nenobrieduši un absolūti trūkst dzīves vieduma. Gobzems kā mans runcis pavasarī - nēsājās , nēsājās , sperma pa acīm jau sprāgst , ārdās - tas man atgādināja puišeli kam knapā spalviņa izdīgusi un nezin ko nu tagad darīt. Kā jau gurķis - ātri aplauzās - vecie runči un pati dzīve pielika pie vietas . Ar Kiviču tas pats . Man patīk degsme ,patīk revolūcija - tikai kaut kā kad tā revolūcija ir gandrīz uzvarēta - uzverētāji nezin ko darīt ar to uzvaru. Savu viņi izdarīja - parādīja ka vēlētājiem vajag kardinālas pārmaiņas politikā . Tagad lai mācās strādāt. Raih, es vēl nepadodos un nesaku ka esmu kļūdījies . Rezumē būs pēc 1 gada .

Bralitis, 25.februāris 2019, 20:05


Ez doāju ka normālai tautai vajag citu rezumē.
Pēc 4 gadiem Brigmanis sadabūs kārtīgu buldozeru un KPVLV izstums pa durvīm laukā. Ko tad.
25.februāris 2019, 21:08 | links
 
MVF
Navaļnija salīdzināšana ar kpv šķiet tīri loģiska- mēs gandrīz bijām aplaimoti ar premjeru gobzemu un kultūras ministru kiviču...

raihs, 25.februāris 2019, 19:40
es pat būtu priecīgs ja kultūras ministrs būtu kivičš,vismaz būtu jautrība

uldens2, 25.februāris 2019, 19:52


Tagad būs bokseris
25.februāris 2019, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager