Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Puiķi:
1.Tas jau nav jums domāts,bet Plēsoņam,jūs tak neskataties...:)
2.Klauni savā profesionālajā žanrā ar gadiem kļūst arvien interesantāki,tāpāc var skatīties arī pēc 10 gadiem..
3.Kā raihujancis teica,10-15 % ļautiņu esot pieskaitāmi pie tiem"netradicionālajiem",tad varat domāt,pie kuriem sevi pieskaitīt,es savu nostāju par to jau sen esmu paudis...

Tonis, 28.februāris 2019, 07:59

Viņiem ( pareizajiem ) , pašiem savu lapu atvert - kiška tanka !
Visas zināšanas un prasmes apvienotas tikai un vienigi citu apdiršanai un KRIEVU lamuvardu lietošanai !
Skumji , un kauns par šadiem tautiešiem !

plesigais, 28.februāris 2019, 08:30
Valodas ir milzīgs kapitāls, no tā nav jākaunās. Neko nevar darīt, piem., ka latviešu valodai ir vismaz par 1/4 mazāk vārdu nekā krievu valodai, kas ir viena no visbagātākajām valodām pasaulē. Par žargonismiem runājot, mēs vispār esam nabagi. Latvietis zonā ir zudis cilvēks, ja viņš nav "briedis" un ar sakariem. Tīra žargonu valoda bez piemaisījumiem,(necenzētajiem "mātes") vārdiem skan forši, gandrīz kā esperanto, kas gan atšķirībā no pirmās mirst. Tu it kā kaut kādā līmenī pārzinot, atšķirībā no šeit esošajiem daudziem полупокер, tad jau zini par ko runāju.

Pravietis, 28.februāris 2019, 10:55

Nu nu ;) !
Ok es nerunašu par zonas un cietumnieku žargonu , bet ikdienas sarunvalodas to pašu krievu h*j var aizstat ar pim*ausis !
Nevajag savu valodu noniecinat ! ;)

plesigais, 28.februāris 2019, 11:32
Es nenoniecinu valodu. Es objektīvi esmu pētījis šo lietu. Paskaties bibliotēkā vardnīcas, ar tajā esošo vārdu skaitu tajās, protams dažādu gadu izdevumus. Lasījis arī filologu atzinumus. Tu runā par jaunvārdiem, kas nav Barona nerātnajās dainās. Šie jaunvārdi ( latviešu žargoni) katrā sarunu vidē var būt dažādi un daļibniekiem nezināmi, bet krievu žargonisms ir "klasika", kas ir jāzin krievu kopienai no Vladivostokas līdz Kaļingradai.

Pravietis, 28.februāris 2019, 11:48


Brinišķigi , es ari nesmu dzejnieks un diez vai mana sarunu valoda ir tik daudz vardu ka sliktakajam rakstniekam !
Es vienkārši nesaprotu - kas neļauj MUMS atistit savu valodu , izmantot seņču pielietoto valodu , bet liek izmantot citas tautas pašu sliktako mantojumu !
Es pilnigi dzirdu ka TAVA ( un manā ) prata kuļas tadi vardiņi ka - žmerga , čurstuķis , pļepiņš , varļaks un tamlidzigi ! ;)
Protams daļai TADU vārdu nav nozimes !
Bet piesaisti TADU vardu atbilstošai personai , un nozime būs ! ;)
Sudkuļa - pediņs !
Žmerga - nodzerta kašķiga sieviete uz poham !
Ļerpaks - nepatstavigs onka !
P/S
Un vispār ! Cik slimam ar " galvu " jābūt manam sarunu biedram lai , tikai tapec ka mans viedoklis un domas nesaskan ar viņa , saktu lamaties ?
Tīrs padomijas čekistu nostadijums - ja neesi ar manim , tatad esi mans ienaidnieks !
28.februāris 2019, 12:34 | links
 
Pravieti tu vari tik atbildēt par sav krānu un cik viņam vajag gribēt un negribēt. :)) Pārējais viss un par citiem ir tukša pļūtīšana un personības nenobriešanas pazīme, citi nedrīkst būt citādi!

mjuniors, 28.februāris 2019, 12:14

Tagad zināšu vismaz vienu personas nenobriešanas pazīmi savā vecumā ;).
28.februāris 2019, 12:29 | links
 
Pravieti tu vari tik atbildēt par sav krānu un cik viņam vajag gribēt un negribēt. :)) Pārējais viss un par citiem ir tukša pļūtīšana un personības nenobriešanas pazīme, citi nedrīkst būt citādi!
28.februāris 2019, 12:14 | links
 
Veselam vīrietim ir divas galviņas, lielā un mazā. Ja mazā galviņa sāk domāt patstāvīgi un lielā nespēj to savaldīt, pārliecināt un iedot "skrimslī" tad tas nav vairs vecis. Neesmu piekritējs viedoklim, ka vecim "jāņem priekšā viss , kas kustās" un savas " aitas".
28.februāris 2019, 12:02 | links
 
Sory par samezgloto runu.
28.februāris 2019, 11:49 | links
 
Puiķi:
1.Tas jau nav jums domāts,bet Plēsoņam,jūs tak neskataties...:)
2.Klauni savā profesionālajā žanrā ar gadiem kļūst arvien interesantāki,tāpāc var skatīties arī pēc 10 gadiem..
3.Kā raihujancis teica,10-15 % ļautiņu esot pieskaitāmi pie tiem"netradicionālajiem",tad varat domāt,pie kuriem sevi pieskaitīt,es savu nostāju par to jau sen esmu paudis...

Tonis, 28.februāris 2019, 07:59

Viņiem ( pareizajiem ) , pašiem savu lapu atvert - kiška tanka !
Visas zināšanas un prasmes apvienotas tikai un vienigi citu apdiršanai un KRIEVU lamuvardu lietošanai !
Skumji , un kauns par šadiem tautiešiem !

plesigais, 28.februāris 2019, 08:30
Valodas ir milzīgs kapitāls, no tā nav jākaunās. Neko nevar darīt, piem., ka latviešu valodai ir vismaz par 1/4 mazāk vārdu nekā krievu valodai, kas ir viena no visbagātākajām valodām pasaulē. Par žargonismiem runājot, mēs vispār esam nabagi. Latvietis zonā ir zudis cilvēks, ja viņš nav "briedis" un ar sakariem. Tīra žargonu valoda bez piemaisījumiem,(necenzētajiem "mātes") vārdiem skan forši, gandrīz kā esperanto, kas gan atšķirībā no pirmās mirst. Tu it kā kaut kādā līmenī pārzinot, atšķirībā no šeit esošajiem daudziem полупокер, tad jau zini par ko runāju.

Pravietis, 28.februāris 2019, 10:55

Nu nu ;) !
Ok es nerunašu par zonas un cietumnieku žargonu , bet ikdienas sarunvalodas to pašu krievu h*j var aizstat ar pim*ausis !
Nevajag savu valodu noniecinat ! ;)

plesigais, 28.februāris 2019, 11:32

Es nenoniecinu valodu. Es objektīvi esmu pētījis šo lietu. Paskaties bibliotēkā vardnīcas, ar tajā esošo vārdu skaitu tajās, protams dažādu gadu izdevumus. Lasījis arī filologu atzinumus. Tu runā par jaunvārdiem, kas nav Barona nerātnajās dainās. Šie jaunvārdi ( latviešu žargoni) katrā sarunu vidē var būt dažādi un daļibniekiem nezināmi, bet krievu žargonisms ir "klasika", kas ir jāzin krievu kopienai no Vladivostokas līdz Kaļingradai.
28.februāris 2019, 11:48 | links
 
3.Kā raihujancis teica,10-15 % ļautiņu esot pieskaitāmi pie tiem"netradicionālajiem",tad varat domāt,pie kuriem sevi pieskaitīt,es savu nostāju par to jau sen esmu paudis...

Tonis, 28.februāris 2019, 07:59

Vispār netradiconāli orientēti cilvēki var apzināties savu oriantāciju jebkurā vecumā. Ir ne vien viens pensionārs kurš šķīries no sievas un aizgājis pie sava izredzētā. Tā, ka teikt es ir nospraudis savu nostāju Ir slideni teikt :D. Tas tā, bet man kaut kā vienalga ir to cilvēku gultas prieki, jo tas manī izraisa riebumu. Un tāpēc cenšos par to nerunāt, bet tie kas cilā to lietu pārāk pastiprināti, sorry tur nav kaut kas tīrs. Izrāda pārāk savu vīrišķo pusi, bravūrību utt. Tie, kas ir vīrieši tie to apzinās un necenšas pierādīt to esamības faktu, bet kas iekšēji jūtas apdraudēti tie spirinās kā māk :D. Valstiskā līmenī mēs ar apzinamies, ka esam apdraudēti no okupācijas un zinām, ka tas agrāk vai vēlāk notiks tāpēc uztraucamies un kritizējam tos utainos.
Tāpēc, šeit ir labi redzams kurš ir slēptais gejs, lai arī visu mūžu ir kopā ar veceni. Un pat nav jāģuļ ar to pašu dzinumu. :DDDD
28.februāris 2019, 11:47 | links
 
Puiķi:
1.Tas jau nav jums domāts,bet Plēsoņam,jūs tak neskataties...:)
2.Klauni savā profesionālajā žanrā ar gadiem kļūst arvien interesantāki,tāpāc var skatīties arī pēc 10 gadiem..
3.Kā raihujancis teica,10-15 % ļautiņu esot pieskaitāmi pie tiem"netradicionālajiem",tad varat domāt,pie kuriem sevi pieskaitīt,es savu nostāju par to jau sen esmu paudis...

Tonis, 28.februāris 2019, 07:59

Viņiem ( pareizajiem ) , pašiem savu lapu atvert - kiška tanka !
Visas zināšanas un prasmes apvienotas tikai un vienigi citu apdiršanai un KRIEVU lamuvardu lietošanai !
Skumji , un kauns par šadiem tautiešiem !

plesigais, 28.februāris 2019, 08:30
Valodas ir milzīgs kapitāls, no tā nav jākaunās. Neko nevar darīt, piem., ka latviešu valodai ir vismaz par 1/4 mazāk vārdu nekā krievu valodai, kas ir viena no visbagātākajām valodām pasaulē. Par žargonismiem runājot, mēs vispār esam nabagi. Latvietis zonā ir zudis cilvēks, ja viņš nav "briedis" un ar sakariem. Tīra žargonu valoda bez piemaisījumiem,(necenzētajiem "mātes") vārdiem skan forši, gandrīz kā esperanto, kas gan atšķirībā no pirmās mirst. Tu it kā kaut kādā līmenī pārzinot, atšķirībā no šeit esošajiem daudziem полупокер, tad jau zini par ko runāju.

Pravietis, 28.februāris 2019, 10:55


Nu nu ;) !
Ok es nerunašu par zonas un cietumnieku žargonu , bet ikdienas sarunvalodas to pašu krievu h*j var aizstat ar pim*ausis !
Nevajag savu valodu noniecinat ! ;)
28.februāris 2019, 11:32 | links
 
Puiķi:
1.Tas jau nav jums domāts,bet Plēsoņam,jūs tak neskataties...:)
2.Klauni savā profesionālajā žanrā ar gadiem kļūst arvien interesantāki,tāpāc var skatīties arī pēc 10 gadiem..
3.Kā raihujancis teica,10-15 % ļautiņu esot pieskaitāmi pie tiem"netradicionālajiem",tad varat domāt,pie kuriem sevi pieskaitīt,es savu nostāju par to jau sen esmu paudis...

Tonis, 28.februāris 2019, 07:59

Viņiem ( pareizajiem ) , pašiem savu lapu atvert - kiška tanka !
Visas zināšanas un prasmes apvienotas tikai un vienigi citu apdiršanai un KRIEVU lamuvardu lietošanai !
Skumji , un kauns par šadiem tautiešiem !

plesigais, 28.februāris 2019, 08:30

Valodas ir milzīgs kapitāls, no tā nav jākaunās. Neko nevar darīt, piem., ka latviešu valodai ir vismaz par 1/4 mazāk vārdu nekā krievu valodai, kas ir viena no visbagātākajām valodām pasaulē. Par žargonismiem runājot, mēs vispār esam nabagi. Latvietis zonā ir zudis cilvēks, ja viņš nav "briedis" un ar sakariem. Tīra žargonu valoda bez piemaisījumiem,(necenzētajiem "mātes") vārdiem skan forši, gandrīz kā esperanto, kas gan atšķirībā no pirmās mirst. Tu it kā kaut kādā līmenī pārzinot, atšķirībā no šeit esošajiem daudziem полупокер, tad jau zini par ko runāju.
28.februāris 2019, 10:55 | links
 
Dady.tu personiski esi pazīstams ar Ilmāru?Es esmu...

Tonis, 27.februāris 2019, 21:19


Es arī
28.februāris 2019, 08:46 | links
 
Puiķi:
1.Tas jau nav jums domāts,bet Plēsoņam,jūs tak neskataties...:)
2.Klauni savā profesionālajā žanrā ar gadiem kļūst arvien interesantāki,tāpāc var skatīties arī pēc 10 gadiem..
3.Kā raihujancis teica,10-15 % ļautiņu esot pieskaitāmi pie tiem"netradicionālajiem",tad varat domāt,pie kuriem sevi pieskaitīt,es savu nostāju par to jau sen esmu paudis...

Tonis, 28.februāris 2019, 07:59


Viņiem ( pareizajiem ) , pašiem savu lapu atvert - kiška tanka !
Visas zināšanas un prasmes apvienotas tikai un vienigi citu apdiršanai un KRIEVU lamuvardu lietošanai !
Skumji , un kauns par šadiem tautiešiem !
28.februāris 2019, 08:30 | links
 
Puiķi:
1.Tas jau nav jums domāts,bet Plēsoņam,jūs tak neskataties...:)
2.Klauni savā profesionālajā žanrā ar gadiem kļūst arvien interesantāki,tāpāc var skatīties arī pēc 10 gadiem..
3.Kā raihujancis teica,10-15 % ļautiņu esot pieskaitāmi pie tiem"netradicionālajiem",tad varat domāt,pie kuriem sevi pieskaitīt,es savu nostāju par to jau sen esmu paudis...
28.februāris 2019, 07:59 | links
 
https://youtu.be/RD8Xtc-i4i0?t=575
Vakara atslābonim.Cirks RU tv. Žiriks griež..:)

Tonis, 27.februāris 2019, 23:19
toni tiko lamā peģikus,bet tagad postē lai mēs viņus skatamies???Tev točna ar orientāciju viss labi??:DDD
27.februāris 2019, 23:49 | links
 
Tonis [27.02.19]: https://youtu.be/RD8Xtc-i4i0?t=575
Vakara atslābonim.Cirks RU tv. Žiriks griež..:)
Nesaprotu, kā var skatīties to peğiku un klaunu. Viņš jau savu žanru bija izsmēlis un iestrēdzis savā attīstībā 10 gadus atpakaļ.
Tas ir kā 10 reizi klausīties vienu un to pašu anekdoti dažādu cilvēku izpildījumā...
27.februāris 2019, 23:36 | links
 
https://youtu.be/RD8Xtc-i4i0?t=575
Vakara atslābonim.Cirks RU tv. Žiriks griež..:)
27.februāris 2019, 23:19 | links
 
Tas pats kas badojas, pilnīgs ....
27.februāris 2019, 23:07 | links
 
Kļūda,ne Kediš,bet Kadiš Aināram uzvārds.Iesaku iedziļināties intervijas pirmajā daļā,kur Ainārs sevi salīdzina ar Austrālijas aborigēniem,patiesa doma...
27.februāris 2019, 22:52 | links
 
Sovoku laika audzināšana - audzinăja taču naidu pret visu savădāko un atšķirīgo, pret nepareizām drēbēm, nepareizăm frizūrām, nepareizu mūziku, filmām grămatām, utt. Pret visu, ko tu nesaprati un kas bija atšķirīgs, ne tā kā padomju cilvēkiem pieņemts, bija jājūt naids.

shmidzis, 27.februāris 2019, 22:22

+++
27.februāris 2019, 22:48 | links
 
Varam jau dažādi 'gudri'izteikties,bet es kaut kā nesaprotu, kāpēc tiem 90% tagadiņ vajadzētu tiem 10% pavadiņā iet...
Atslābumam.Ieskatījos foruma ziņu sadaļā,kas pašā sākumā,tur Egīla Zirņa reportāža ar avantūristu un ceļotāju Aināru Kedišu,labi lasāms un pozitīvs ceļojumu pastāstījums.Ko arī jums puiķiem izbaudīt novēlu...
27.februāris 2019, 22:40 | links
 
27.februāris 2019, 22:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager