Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
apelsins [22.02.19]: docent, pravieti ??!!

https://www.delfi.lv/news/national/politics/tituls-slepkavas-meita-bija-arkartigi-sapigs-norada-cukura-meita.d?id=50855055
Personiski es uzskatu, ka Latvijas valstij vai Cukura ģimenei bija (un domāju, arvien ir iespējas) vērsties tiesā pret Discovery Channel pret raidījumu ciklu "Nacistu mednieki", kurā kā varoņdarbs tiek atainota Cukura slepkavība, ko žīdu Masads izdarīja bez jebkādiem pierādījumiem par viņa vainu.
22.februāris 2019, 22:42 | links
 
 
andreiko [22.02.19]: Bet paliek tač tas variants šamos +10, būs visi eirolīgas malači.

usis, 22.februāris 2019, 21:31


Vinnēt var, tikai jautājums - vai plus desmit? Pat Rīgā spēlējot, šis variants izskatītos diezgan nereāls, bet pie viņiem - gandrīz bezcerīgs. Mūsējos var glābt tikai brīnums.
Neciešams, bet reāls spriedums. Bet brīnums ir arvien reāls.
22.februāris 2019, 22:21 | links
 
Bet paliek tač tas variants šamos +10, būs visi eirolīgas malači.

usis, 22.februāris 2019, 21:31



Vinnēt var, tikai jautājums - vai plus desmit? Pat Rīgā spēlējot, šis variants izskatītos diezgan nereāls, bet pie viņiem - gandrīz bezcerīgs. Mūsējos var glābt tikai brīnums.
22.februāris 2019, 22:18 | links
 
Negribu..
22.februāris 2019, 22:07 | links
 
Kiviča sindroms ar donas beižas atmiņas zuduma sindromu- vakara intervija sākusies, kas ir humors.
22.februāris 2019, 22:04 | links
 
Toni, vari komentēt , kas šī par - "tavu sadaļu" ?
22.februāris 2019, 22:03 | links
 
copmani,ko streso? Ko zini par buma un manām attiecībām? To ,ka es šamo bišku uz "muļķi"parāvu viņa 'privātajā" sadaļā kaut kāds nāvīgs grēks?Kas viņš kāda 'svētā govs"kuru pavilkt uz zoba nevar?Ja nav tās 'jumora' izjūtas,nav mana problēma... Es tak tev nebraucu virsū par to ,ka tu te vari brīvi izpausties "manā sadaļā".. :)
Žults mētātājus palūgšu paklusēt...
22.februāris 2019, 21:59 | links
 
Bija gatavi ,tikai ambāļi neuzspēja pieteikt!
22.februāris 2019, 21:42 | links
 
usis [22.02.19]: Bet paliek tač tas variants šamos +10, būs visi eirolīgas malači.
Tagad jā, atliek +10 variants... Arvien reāls, jāatzīst.
22.februāris 2019, 21:38 | links
 
kaputaarps [20m]: spāņi paliek nervozi...RD atpūšas, bet nu labi- nekas vairāk, kā 4 mači pret cska viņiem tāpat nedraudētu(bik lieka nauda kasē gan).
Bet nu basis... Es neskatos, nervi netur...

raihs, 22.februāris 2019, 21:12


Nervi pagalam, šitāds bui - dui sen nebija pieredzēts. Nav Strēlnieka, nav spēles un saspēles, ir vienkāršs vājprāts. Otrajā puslaikā mazliet mazais Šķēle šo to saglāba, bet beigas - bezcerīgas. Par pirmo puslaiku izteikties negribas. Pankūka, vai tiešām neviens no pieciem Eirolīgas večiem nebija šodien gatavs pat desmit minūtes (beigās) uzlaist? Kaut kas šajā modelī (treneri, vadība, spēlētāji) ir garām.
22.februāris 2019, 21:33 | links
 
Bet paliek tač tas variants šamos +10, būs visi eirolīgas malači.
22.februāris 2019, 21:31 | links
 
Fak, melnā diena! Melnkalne tikai ar 2 punktiem nomocīja ukraiņus, mūsējie pakāsa. Fak, fak, fak
22.februāris 2019, 21:29 | links
 
kaputaarps [22.02.19]: spāņi paliek nervozi...
RD atpūšas, bet nu labi- nekas vairāk, kā 4 mači pret cska viņiem tāpat nedraudētu(bik lieka nauda kasē gan).
Bet nu basis... Es neskatos, nervi netur...
22.februāris 2019, 21:12 | links
 
Docent
Tu man te n-tās reizes esi piesipies par minimālajām algām, nezinot apstākļus. Ko tu te tagad irs par vid aktivitātēm? Dubultā morāle, beigtas zivs sindroms, vai kā nu tu te vēl mēdz izteikties? ... Vai nu tu esi kontroles-represiju orgānu pusē, vai nu otrā! Citādi sanāk- pēc situācijas, kā izdevīgāk...

raihs, 22.februāris 2019, 21:03
tie saucas dubultie standarti,izplatīta vatņiku vidū
22.februāris 2019, 21:07 | links
 
spāņi paliek nervozi...
22.februāris 2019, 21:04 | links
 
Docent
Tu man te n-tās reizes esi piesipies par minimālajām algām, nezinot apstākļus. Ko tu te tagad irs par vid aktivitātēm? Dubultā morāle, beigtas zivs sindroms, vai kā nu tu te vēl mēdz izteikties? ... Vai nu tu esi kontroles-represiju orgānu pusē, vai nu otrā! Citādi sanāk- pēc situācijas, kā izdevīgāk...
22.februāris 2019, 21:03 | links
 
ezers [22.02.19]: nezinu urmas,nezinu,bankās šobrīd diezgan slideni iet,bieži vien nākas atskaitīties par ,kur ņēmi,kur tērēsi,tas reizēm tracina līdz baltkvēlei,a izdarīt neko nevar,nepatīk?slēgsim kontu, atbilde vienmēr viena,
Vai te kādam vēl izņemot sharikovu2 un citus eirofanātiķus ir ilūzijas par brīvību un cilvēka kā indivīda neatkarību? :)
Pat par sludinājuma ievietošanu vid pieprasa atskaitīties par vēl negūto labumu. Kaut nevienā likumā nav tāda panta, ka ja esi ielicis sludinājumu tev uzreiz jāreģistrē saimnieciskā darbīna un tici urmas ja domā ignorēt šo bezpriģelu atnāks draudu vēstule ar 700€ soda sankcijām un nāksies taisnoties par to ka neesi ,, ēzelis,,.
22.februāris 2019, 20:55 | links
 
ezers [22.02.19]: nezinu urmas,nezinu,bankās šobrīd diezgan slideni iet,bieži vien nākas atskaitīties par ,kur ņēmi,kur tērēsi,tas reizēm tracina līdz baltkvēlei,a izdarīt neko nevar,nepatīk?slēgsim kontu, atbilde vienmēr viena,
Tas tiesa. Jābūt ļoti uzmanīgam ar skaidras naudas iemaksām. Ja ir segums, ok, ja nav- nedari to! Urmaasa līmeņa otmazkas "man tāds hobijs" cauri toč neies. Bankas tiek siptas no vid, savukārt klienti tiek sipti no banku puses. Principā loģiski un godīgi. Ja viss ok, parādi, ja nav- pierādi...
22.februāris 2019, 20:46 | links
 
Copmanis Tur es tev piekrītu tā vairs nebija muļķa laišana no Toņa puses,ļoti neapdomīgs teksts bija.
22.februāris 2019, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager