Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
https://youtu.be/NWImmDVeqwU?t=176
21.februāris 2019, 21:18 | links
 
RU burbuļo...
21.februāris 2019, 21:18 | links
 
Zorgens [21.02.19]: Kārtējā ,,pērle ,,par ,, Latvijas- latviešiem,,. :)
https://jauns.lv/raksts/sports/319461-jekabsone-zogota-esmu-pret-sadiem-vienas-dienas-latviesiem-basketbola-aprindas-sumejas-par-ideju-naturalizet-pediju?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites
luters debīliķis. Kăda vēl "pērle"? Anete pilnīgi normāli paskaidroja savu viedokli, ka nevēlas, lai Latvija iet citu izlašu ceļu un naturalizē amerikānietes un ka izlasē ir jāspēlē Latvijā izaugušajăm basketbolistēm, nevis naturalizētajām amerikānietēm.
21.februāris 2019, 20:55 | links
 
Zorgens [19:19]: Kārtējā ,,pērle ,,par ,, Latvijas- latviešiem,,. :)
https://jauns.lv/raksts/sports/319461-jekabsone-zogota-esmu-pret-sadiem-vienas-dienas-latviesiem-basketbola-aprindas-sumejas-par-ideju-naturalizet-pediju?utm_source=inbox.lv&;;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sitesEs nesaprotu, tu no tām visām negācijām kaut kādu kaifu ķer, vai kā? Ok, kritizējam mēs te visi, bet objektivitātei taču arī kaut kādai jābūt, ne? NEKAD tu neesi neko labu par LV pateicis...
P. S. Es, protams, arī nepiekristu naturalizācijai, bet tā nu noteikti pašreiz nav nopietna LV basketbola problēma

raihs, 21.februāris 2019, 19:44
ja tā butu krievuška tad lutijs neko te nepostētu
21.februāris 2019, 20:40 | links
 
Bruņčik,čtoto s pametju mojei stalo...:)
21.februāris 2019, 20:28 | links
 
Kā netic?Savai kabatai un labumam ļoti tic...
Tuvojas RD vēlēšanas,vajadzētu šamo iebīdīt...
21.februāris 2019, 20:26 | links
 
Lai var labāk ieslidināt...:))
Raihucis jau arī nav pretī....;D

Tonis, 21.februāris 2019, 20:17

Antoha,vai tad vēl atceries kā to darīja?
21.februāris 2019, 20:25 | links
 
Lai var labāk ieslidināt...:))
Raihucis jau arī nav pretī....;D

Tonis, 21.februāris 2019, 20:17


Raihs nekam netic .
21.februāris 2019, 20:21 | links
 
Tur jau tā divkosīgā baznīcas būtība izpaužās..

Tonis, 21.februāris 2019, 20:11


Ne jau baznīcas. Pilnīgi visas sabiedrības. Kad onka izdrāž bērniņu sabiedrība ir gatava viņam kuli nogriezt un nosoda pa visiem mēdijiem kā PEDOFĪLU !! Bet ja bērniņu izdrāž mācītājs - to sauc par seksuālu nesavaldīšanos no priestera puses . Kā nahren starpība pedofīls ir un paliek pedofīls ,bet redz nē - tā tas nav mūsu liberālajā pederastu un pedofīlu slimajā sabiedrībā .
21.februāris 2019, 20:20 | links
 
Lai var labāk ieslidināt...:))
Raihucis jau arī nav pretī....;D
21.februāris 2019, 20:17 | links
 
Avīm jābūt rāmām..:)
21.februāris 2019, 20:13 | links
 
Tur jau tā divkosīgā baznīcas būtība izpaužās..
21.februāris 2019, 20:11 | links
 
p.s. Pats svarīgākais ko nofiksēju sižetā - Nekad žurnālisti nevienu mācītāju nenosauc par PEDOFĪLU . Nekad !! Tas esot seksuāla rakstura skandāls baznīcā ar bērnu seksuālu izmantošanu . Cik skaisti skan .
21.februāris 2019, 20:03 | links
 
Izvirtulis!
21.februāris 2019, 20:00 | links
 
Raih ko Zorgem brauc bietē.Pats cilvēkus neieredzi un peģikus atbalsti :) Džeks paņēmis pareizo niku kas jau norāda uz viņa piederību - es uzreiz savilku paralēles ar Rihardu Zorgi .

Ziņās priecē fakts ka baznīcā varbūt beidzot beigs dupsēt bērnus. Iedomājieties tauta - visi vienmēr visur šausminās par pedofīliem - bet baznīcā izrādās tā ir norma . Drātē bērnus un mūķenes. Afigeķ ! Labi .... mūķeni es ar labprāt paprovētu .
21.februāris 2019, 19:56 | links
 
Basketbola problēma būs rīt, ja spāņiem zaudēs! Baigā diena rīt sportā- RD izšķirošā spēle, un basketbolā arī.
21.februāris 2019, 19:56 | links
 
raihs [21.02.19]: Zorgens [27m]: Kārtējā ,,pērle ,,par ,, Latvijas- latviešiem,,. :)
https://jauns.lv/raksts/sports/319461-jekabsone-zogota-esmu-pret-sadiem-vienas-dienas-latviesiem-basketbola-aprindas-sumejas-par-ideju-naturalizet-pediju?utm_source=inbox.lv&;;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sitesEs nesaprotu, tu no tām visām negācijām kaut kādu kaifu ķer, vai kā? Ok, kritizējam mēs te visi, bet objektivitātei taču arī kaut kādai jābūt, ne? NEKAD tu neesi neko labu par LV pateicis...
P. S. Es, protams, arī nepiekristu naturalizācijai, bet tā nu noteikti pašreiz nav nopietna LV basketbola problēma
Vai tad maz vateņu šeit trūkst Latvijā? :)
Docents spožs piemērs, kam viss vienmēr būs slikti :)
21.februāris 2019, 19:48 | links
 
Zorgens [21.02.19]: Kārtējā ,,pērle ,,par ,, Latvijas- latviešiem,,. :)
https://jauns.lv/raksts/sports/319461-jekabsone-zogota-esmu-pret-sadiem-vienas-dienas-latviesiem-basketbola-aprindas-sumejas-par-ideju-naturalizet-pediju?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites
Es nesaprotu, tu no tām visām negācijām kaut kādu kaifu ķer, vai kā? Ok, kritizējam mēs te visi, bet objektivitātei taču arī kaut kādai jābūt, ne? NEKAD tu neesi neko labu par LV pateicis...
P. S. Es, protams, arī nepiekristu naturalizācijai, bet tā nu noteikti pašreiz nav nopietna LV basketbola problēma
21.februāris 2019, 19:44 | links
 
Skaidra lieta,ka daudziem tā LV pilsonība ir tikai kā tranzīts uz Eiropu...
21.februāris 2019, 19:32 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager