Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pravieti , varbut pastastisi uldiņam kāpēc kom vacija šobrīd ir evro galvgali , bet mes žop. . . !

plesigais, 21.februāris 2019, 10:23
tas katram muļķim skaidrs,jo mēs nākam no padomju savienības

uldens2, 21.februāris 2019, 12:57

Un Vacija pat komunistu valdišanas gados skaitijas brivas eiro zonas kapitālistiskas iekartas valsts ?
Jeb komunistiskaja vacija valdija citi komunisti ? Un ar Maskavas kompartiju tur nekada sakara ?

plesigais, 21.februāris 2019, 13:33
vai tad mums pus latvija bij brīva no komunistiem un varēja normāli attistīties lai pēc apvienošanās ienāktu un visu sakārtotu kā jābūt normālā valstī???
Un vācijas daļa kas bij komunistu rokās,vel jo projām nav saniegusi dzīves līmeni kāds ir rietumvācijā.Tur ar mokās ar komunisma sekām
21.februāris 2019, 13:41 | links
 
Paskatoties kartes , puse Vacijas ir krietni lielaka neka Lv , tatad lai komunisti valditu , viņu tur bija ari krietni vairak ! Neka Lv !
Gan vietejie , vaciešu ! Gan krievu iesutito !
Kur šie palika ?
Un ja jau Lv komunistu valdīšanas laikā Lv bija bardaks un bezpredjels ! Kuru vel šobrid nespejam likvidet !
( Tavi vardi par korupciju un zagļiem politiķiem ) !
Kāpēc Vacija ta nebij ?
21.februāris 2019, 13:40 | links
 
Pravieti , varbut pastastisi uldiņam kāpēc kom vacija šobrīd ir evro galvgali , bet mes žop. . . !

plesigais, 21.februāris 2019, 10:23
tas katram muļķim skaidrs,jo mēs nākam no padomju savienības

uldens2, 21.februāris 2019, 12:57


Un Vacija pat komunistu valdišanas gados skaitijas brivas eiro zonas kapitālistiskas iekartas valsts ?
Jeb komunistiskaja vacija valdija citi komunisti ? Un ar Maskavas kompartiju tur nekada sakara ?
21.februāris 2019, 13:33 | links
 
Uldiņ,tu jau arī kā āzis ieturi vienu pozīciju un citās nemaz ieklausīties negribi...

Lapsu Jāni,noskatījos visas trīs daļas,tīri labs raidījums sanāca.
Tu arī labi izskatījies,malacis!

Tonis, 21.februāris 2019, 13:17
taviem sazvērestibas teoriju izplatītājiem neticu,jo viņi nekad nevienu pierādijumu nesniedz.Tā ka tā nav pozīcija bet dezinformācija
21.februāris 2019, 13:29 | links
 
Uldiņ,tu jau arī kā āzis ieturi vienu pozīciju un citās nemaz ieklausīties negribi...

Lapsu Jāni,noskatījos visas trīs daļas,tīri labs raidījums sanāca.
Tu arī labi izskatījies,malacis!
21.februāris 2019, 13:17 | links
 
Bet ja es intresejos un mekleju atbildes - tāpēc drikst man dirst virsu ?
;) !

plesigais, 21.februāris 2019, 12:17
Tev jau atbildes dod,bet tu tāpat kā āzis spītējies pretī visam ko nesaproti
21.februāris 2019, 13:03 | links
 
Pravieti , varbut pastastisi uldiņam kāpēc kom vacija šobrīd ir evro galvgali , bet mes žop. . . !

plesigais, 21.februāris 2019, 10:23

tas katram muļķim skaidrs,jo mēs nākam no padomju savienības
21.februāris 2019, 12:57 | links
 
nē, nē, dir$t virsū nedrīkst. Vajag mācīt, mācīt un vēlreiz mācīt :)
21.februāris 2019, 12:20 | links
 
kauns nezināt savas valsts vēsturi...

1991. gada augustā Latvijas komunistiskās partijas darbība tika apturēta un septembrī LKP tika aizliegta ar Augstākās Padomes lēmumiem.
Personām, kas darbojās LKP pēc 1991. gada 13. janvāra, ir aizliegts kandidēt Latvijas pašvaldību un Saeimas vēlēšanās (nepilsoņiem — naturalizēties).

daddy_j, 21.februāris 2019, 12:11


Lv bija ar likumu aizlie
gts ari pilsoņiem ar divam pilsonibam kandidēt ! ;)

Daddy es tiešām daudz ko nezinu un nesaprotu !
Bet ja es intresejos un mekleju atbildes - tāpēc drikst man dirst virsu ?
;) !
21.februāris 2019, 12:17 | links
 
kauns nezināt savas valsts vēsturi...

1991. gada augustā Latvijas komunistiskās partijas darbība tika apturēta un septembrī LKP tika aizliegta ar Augstākās Padomes lēmumiem.
Personām, kas darbojās LKP pēc 1991. gada 13. janvāra, ir aizliegts kandidēt Latvijas pašvaldību un Saeimas vēlēšanās (nepilsoņiem — naturalizēties).
21.februāris 2019, 12:11 | links
 
Jāpašķaida Toņa likti krievu video :)

https://xtv.lv/rigatv24/video/Zw4pVPyD7OX-19_02_2019_preses_klubs_1_dala

Megafox, 21.februāris 2019, 08:52
Šito numuru zeki nespētu noskatīties pat apmaiņā pret brīvlaišanu....Izslēdzu 15.sekundē.

Pravietis, 21.februāris 2019, 11:03


Kas tad nu, Pravieti, ko Tev slikti palikās?
Kāds sakars ar zekiem, daudzus pazīsti?

Megafox, 21.februāris 2019, 11:59

....uz sitiena galvā salīdzinājums ieskrēja. Pats teici, ka te sēž vīri virs vid. 45. izmēra ar samērā jau gariem dzīves ceļiem, kas daudz ko dzīvē apguvuši tiešā vai netiešā veidā, lai nopelnītu maizīti.:). Es jau cilvēks piezemēts, bez augstām politiskām ambīcijām, bet par taisnību protu pastāvēt un citiem esmu palīdzējis.:). Dzīves rutīna tāda.
21.februāris 2019, 12:06 | links
 
Jums slikti nepaliek? Man personīgi paliek, nespēju pat izlasīt jūsu murgojumu līdz galam. Jūsu viedoklis parāda Jūsu stāvokli šobrīd, ne valsts. Un pravieti tu ir plēsīgā cienīgs-Vate. Laikam 9.maijs tuvojas jūtis sāk sist augstu vilni. Jūs abi manās acīs nēsat ne karoga nesēji nep..*.

mjuniors, 21.februāris 2019, 11:53


Paga ! Tatad tu noliedz ka Vācija savā laika apvienojoties nolika komunistus stūrītī ! ! !
Jeb noliedz ka tev Lv pec brivibas atgūšanas nācās balsot par tiem pašiem bijušajiem kompartijas darboņiem ?
21.februāris 2019, 12:05 | links
 
Vai tad Latvijā nevar būt viedokļu plurālisms, kāpēc iestājas satraukums, ja divi cilveki domā līdzīgi par problēmu. Es, piem. satraucos, ja līdzīgi domā 99%. Tas jau ir simptomātiski, jo var būt "epidēmija"....:).
21.februāris 2019, 11:59 | links
 
Jāpašķaida Toņa likti krievu video :)

https://xtv.lv/rigatv24/video/Zw4pVPyD7OX-19_02_2019_preses_klubs_1_dala

Megafox, 21.februāris 2019, 08:52
Šito numuru zeki nespētu noskatīties pat apmaiņā pret brīvlaišanu....Izslēdzu 15.sekundē.

Pravietis, 21.februāris 2019, 11:03



Kas tad nu, Pravieti, ko Tev slikti palikās?
Kāds sakars ar zekiem, daudzus pazīsti?
21.februāris 2019, 11:59 | links
 
Jums slikti nepaliek? Man personīgi paliek, nespēju pat izlasīt jūsu murgojumu līdz galam. Jūsu viedoklis parāda Jūsu stāvokli šobrīd, ne valsts. Un pravieti tu ir plēsīgā cienīgs-Vate. Laikam 9.maijs tuvojas jūtis sāk sist augstu vilni. Jūs abi manās acīs nēsat ne karoga nesēji nep..*.
21.februāris 2019, 11:53 | links
 
uldens2, 19.februāris 2019, 12:57
Labais humoriņš. Tikai visam šitam ir vairāki, manuprāt vismaz 3 tulkojumi. Labāk pieklusēšu, savādāk " vienīgajiem politekonomiskās muldētavas latviešiem " radīsies iegansts atkal runāt jēlības un dzēlības. Interesanti ko ar to ir domājis pats autors.

Pravietis, 19.februāris 2019, 14:38kāds te tulkojums vaidzīgs,viss vienkārši kā bildē.Tie kuri katru gadu skandina ka uzvarējuši karā dzivo kā bomži,kāmēr vācieši kuriem valsti nolīdzināja līdz ar zemi,īsā laikā spēja visu uzcelt no jauna ir viena no turīgākajām valstīm

uldens2, 19.februāris 2019, 18:11

Pravieti , varbut pastastisi uldiņam kāpēc kom vacija šobrīd ir evro galvgali , bet mes žop. . . !

plesigais, 21.februāris 2019, 10:23
A brīvvalsts laikā mēs nekur citur neesam bijuši. PSRS laikā LPSR starp 16 subjektiem bija vismaz līderos. Labāk būt barigam kamerā, nekā nolaistajam cietumā. .......:). Divas savienības, vienā visi zināja likumus, tagad neviens nezina, pat tjuragā.

Pravietis, 21.februāris 2019, 11:11

Labs domu gajiens ! ;)
Varu tikai pielikt , ka vacija pec mūra nojaukšanas , ar komunistiem neviens neauklejas !
Varam neta paskatities cik vacijas valdiba sež bijušie !
Turpretī Lv - nu paši tālāk sapratisiet ! ;)

plesigais, 21.februāris 2019, 11:22

Zini, Vācijā ar nacistiem arī neviens neauklējas......likumi esot diezgan...To ka tā ir vispērēja tendence visam aizliegtajam pacelt galvu ik palaikam, tas ir tendenciozi..
21.februāris 2019, 11:48 | links
 
plesigais [16m]: Un " pareizo " leksikona runajot !
Kur komunisti - tur žop . Pilnīga !Un tāpēc joprojām esam tur kur esam! IQ kam vismaz augstāks par minimumu sapratīs. :) Un vairumam te rakstošo arī ir 45+, secinājumi vienkārši. :)))

Zorgens, 21.februāris 2019, 11:39

A kā savadāk, cik valodas un profesijas dzīves laikā apguvuši. Protams cope arī ir profesija un ne tikai vaļasprieks.
21.februāris 2019, 11:43 | links
 
Un " pareizo " leksikona runajot !
Kur komunisti - tur žop . Pilnīga !

plesigais, 21.februāris 2019, 11:25


Man pret vārdu Žop... ir respekts, tādēļ rakstu ar lielo burtu. Tas ir ļoti kolorīts, apjomīgs un svarīgs vārds, gadās, ka likteņus sasit drumstalās un dzīves iznīcina. Valstīs apvērsumi un kari notiek. Gadās, ka kādreiz valstis uzrakstu ar mazo burtu, tad gan, lai " ticīgie" kungi atvaino......:).
21.februāris 2019, 11:40 | links
 
To ka ir Žop...un būs vēl lielāka Žop..., fiskāls fakts, tiklīdz aizies Vācijas androgēns var gadīties, ka nosegsies viss. Vienīgā labā ziņa, ka nebūs kam atdot nozagtos ES kredītus. Pilns jau tagad ar krimināllietās, kas tiek turētas slepenībā, lai neizpaustu cik lieli izsaimniekotāji un zaglīgi ir bālēliņi. Tulkot karikatūru ir bīstami, var piešūt politisko.....Es tur saskatu bīstamas tendences, un krievu karavīra formas tērpā redzu arī bālēliņus no LPSR un brīvvalsts, jo mani vēl nav paspējuši pa 1/4 gadsimta laikā nozombēt ar vienīgo un pareizo atbildi.

Pravietis, 21.februāris 2019, 11:22


vecīt, ko tur murgo, salēji purnu no rīta jau vaio vienkārši tev sūdi galvā...Vairāk liekas otrais variants...
21.februāris 2019, 11:39 | links
 
plesigais [21.02.19]: Un " pareizo " leksikona runajot !
Kur komunisti - tur žop . Pilnīga !
Un tāpēc joprojām esam tur kur esam! IQ kam vismaz augstāks par minimumu sapratīs. :) Un vairumam te rakstošo arī ir 45+, secinājumi vienkārši. :)))
21.februāris 2019, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager