Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es tā iedomājos, ka mūsu Bebram (niks portalā) no Ventspils vajadzēja sen atvērt maciņu priekš hokeja un tiesvedības arī nebūtu bijušas. Nebūtu vazāti viņa goda svārki pa visu eiropu kā noziedzniekam. Būtu ieguvis vairāk.......
17.februāris 2019, 19:18 | links
 
Un vēl ,iedomīgais raihujanci,skaties labāk ka vēl vienu bānīti nenopelni,visus te par idiotiem saukājot.Nāksies tev kā daudziem bijušajiem 'varoņiem' profilus mainīt...
17.februāris 2019, 19:17 | links
 
uldens2,Grib lai pārejie spēlē Latvijas čempī un priecājas.

vienkars, 17.februāris 2019, 19:07

es nezinu kā būtu labāk,bet kamēr nebij KHL,mūsējie pasaules čempī rādija labāku sniegumu
17.februāris 2019, 19:17 | links
 
Tonis [17.02.19]: Iedomīgais raihujanci,atkārtošu to pašu,ko junioram nesen teicu,:- ne jau tu,puika,man dzīvot mācīsi...
Ja "puikas" tev aizrāda, ka tavi posti ir bērnudarza līmenī, būtu vērts aizdomāties...
17.februāris 2019, 19:15 | links
 
Iedomīgais raihujanci,atkārtošu to pašu,ko junioram nesen teicu,:- ne jau tu,puika,man dzīvot mācīsi...
17.februāris 2019, 19:12 | links
 
Pravietis [17.02.19]: Ja par hokeju,tad ok- labākie atradīs vietas NHL, bet ko darīt viduvējiem spēletājiem? KHL ir labs variants, grozi kā gribi...

raihs, 17.februāris 2019, 18:44
Ir galējais uzskats, ka, ja mēs nespēlētu KHL, bet eiropas līgās, tad Latvijas panākumi pasaules čempionatā būtu augstāki. Var būt konkurētspējīga ir Šveices un Vācijas līgas, kas dod savu pienesumu. Viss parējais garām....Patriotu untumi vismaz tiktu apmierināti, bet diezin vai iegūtu hokejs. Tur kur sportā iejaucās nac., gaidi būs problēmas.
Viniem ir futbols, tāds hokejs un blitkosana vinjus neinterese.
17.februāris 2019, 19:12 | links
 
Tieši tā, piekrītu. Jebkura profesionāli paveikta lieta, t.sk hokejs , rada gandarījumu un prieku un arī līdzjutēju prātos būs atlaides. Lielai daļai fanu ir aizdomas , ka Savickim hokejs ir pie kājas. Ka Dinamo ir maziņš piedeklītis viņa lielajām lietām. Un tas jau ir pretīgi, ka neviens nezin, negrib redzēt un izliekās par draugu naudas maisiem, un nekas netiks darīts arī turpmāk. Nav vajadzīgs Dinamo prestižs, bet aizkaitināts hokeja aptaisītāju (fanu) pulciņš aug un briest neapmierinātība, t. sk. arī politiskā, nacionālā. Naids kultivējas.
17.februāris 2019, 19:11 | links
 
 
uldens2 Mums jau pietiek ar dziesmu svētkiem.
17.februāris 2019, 19:10 | links
 
Jāatzīst, hokeja dēļ personiski es esmu ar mieru pievērt acis naudas izcelsmei un iemesliem... Sorry

raihs, 17.februāris 2019, 18:57
par cik pats kadreiz kā amatieris paspelēju man patika hokejs,bet nu KHL man atgādina kaut ko līdzīgu Meiveizera un Konora cīņai,dēl politikas mūsu Dinamo tur nekad nepaņems kausu
17.februāris 2019, 19:09 | links
 
Tonis [17.02.19]: raihuci,naudas dēļ tu ne uz to vien būtu gatavs pievērt ačteles...:)
Šis komentārs nu jau attiecas arī uz tevi:
Tu ar savām bērndārznieku līmeņa komentāriem esi gaužām lieks un bezjēdzīgs te..
17.februāris 2019, 19:09 | links
 
uldens2,Grib lai pārejie spēlē Latvijas čempī un priecājas.
17.februāris 2019, 19:07 | links
 
raihuci,naudas dēļ tu ne uz to vien būtu gatavs pievērt ačteles...:)
17.februāris 2019, 19:04 | links
 
Jāatzīst, hokeja dēļ personiski es esmu ar mieru pievērt acis naudas izcelsmei un iemesliem... Sorry
17.februāris 2019, 18:57 | links
 
uldens2 [17.02.19]: Ja par hokeju,tad ok- labākie atradīs vietas NHL, bet ko darīt viduvējiem spēletājiem? KHL ir labs variants, grozi kā gribi...

raihs, 17.februāris 2019, 18:44
Kapēc eiropā nav analoga KHL???Tāpēc ka tur uz koruptīviem darījumiem stingri skatās un tāds pasākums nav dzīvot spējīgs.
Kāpēc amerikā ir NHL,tāpēc ka tur šovbiznes iet uz urrā,pārraides tirgo pa ntiem miljoniem,kaut vai tas pats bokss,vai nascar,visu to pārdod skatītajiem pa milzu naudu
Salīdzini tirgu- 300 miljoni... Plus civilizēti organizēts bizness...
17.februāris 2019, 18:55 | links
 
Ja par hokeju,tad ok- labākie atradīs vietas NHL, bet ko darīt viduvējiem spēletājiem? KHL ir labs variants, grozi kā gribi...

raihs, 17.februāris 2019, 18:44

Ir galējais uzskats, ka, ja mēs nespēlētu KHL, bet eiropas līgās, tad Latvijas panākumi pasaules čempionatā būtu augstāki. Var būt konkurētspējīga ir Šveices un Vācijas līgas, kas dod savu pienesumu. Viss parējais garām....Patriotu untumi vismaz tiktu apmierināti, bet diezin vai iegūtu hokejs. Tur kur sportā iejaucās nac., gaidi būs problēmas.
17.februāris 2019, 18:55 | links
 
Jā, plēsīgais, es nopietni! Tu ar savām bērndārznieku līmeņa komentāriem esi gaužām lieks un bezjēdzīgs te..
17.februāris 2019, 18:53 | links
 
Bet jā,žēl ka nav alternatīvas KHL
17.februāris 2019, 18:52 | links
 
Ja par hokeju,tad ok- labākie atradīs vietas NHL, bet ko darīt viduvējiem spēletājiem? KHL ir labs variants, grozi kā gribi...

raihs, 17.februāris 2019, 18:44

Kapēc eiropā nav analoga KHL???Tāpēc ka tur uz koruptīviem darījumiem stingri skatās un tāds pasākums nav dzīvot spējīgs.
Kāpēc amerikā ir NHL,tāpēc ka tur šovbiznes iet uz urrā,pārraides tirgo pa ntiem miljoniem,kaut vai tas pats bokss,vai nascar,visu to pārdod skatītajiem pa milzu naudu
17.februāris 2019, 18:51 | links
 
plesigais [5m]: Forši ne ?
" pareizie " nu jau netik par seņčiem idiotiem vaimana , vai zagļiem politiķiem un peņšukiem krievu atbalstītājiem ! Bet nu jau sak ķerties Latvijas sportistiem klat ! :(

plesigais, 17.februāris 2019, 18:30puišel najaucies vīru diskusijās

uldens2, 17.februāris 2019, 18:35

Paldiesiņ , paldiesiņ !
Bet komplimentus labak pietaupi skuķišiem !s21Tiešām, plēsigais, nejaucies veču sarunās!

raihs, 17.februāris 2019, 18:40


Veču ? Tu nopietni ? ;)
VEČI satiekoties paspiež viens otram roku ! Un novele - labdienu !
Tikai krievu maloļetkas , sak ar borzišanu un " sava kraniņa " staipišanu !
Parstaj metat sūdus un burbuļot - un nelidišu !
;) !
17.februāris 2019, 18:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager