Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Sākās padomju demagoģija, ja kāds dzīvo labāk, tas ir slikti. Jā nenoliedzu, ka ir arī tādi saucāmie dīvānu zemnieki, kas kādreiz ir ko samuhļijuši un ir guvuši labumu. Bet ekonomika visu smuki sakārto pati no sevis, izmaksas pieaug. Un kas nepelna tas arī ilgtermiņā nevarēs eksistēt. Un ja liekam skaistus skaitļus lūdzu studijā cik tādu zemnieku ir uz kopējā fona. Manā galā šie saucamie biezie zemnieki traktorā sēž jau 5os no rīta un izkāpj 21.00. Kā rodas tā nauda, zinu, redzu un pats arī izjūtu. Tāpēc neciešu analfabētisma demagoģiju- ekspertus it visā un par visu. Ja jūs tas uzjautrina, lūdzu vieta izpausties. Vidējais zemnieks vēl stipri tālu no Es vidēja, bet redz atridas, kas jau čīkst pie tā paša, kas ir jau sasniegts.
Eju apgūt Es fondus.
15.februāris 2019, 10:43 | links
 
cik nabadzīgi dzīvo zemnieki

uldens2, 15.februāris 2019, 09:46


Līdz zemniekiem tak dubļaini ceļi, tapēc arī vajag 4x4, tas nav tā ka pa ielu staigāt :))).
Amerikā arī fermeri braukā ar lieliem džipiem, ko tad mūsējie atpaliks.
Būvnieku šefi arī sacenšas, kuram lielāks pirkums gadīsies :)))
15.februāris 2019, 10:39 | links
 
Uldēnam taisnība. Zinu pārīti "zemniekus" kas šausminās ka izsīks fondu nauda jo jaunā māja meitai jāpabeidz būvēt, autiņš steidzami jānomaina no 2016 gada džipa uz 2019 gadu. Uztaisa pa pļavu dabas taku no dēļiem kurai uz papīra izmaksas ir tādas pašas kā asfaltētam ceļam :) Tā viņš ir.
15.februāris 2019, 10:33 | links
 
Tonis [15.02.19]: Junior,ne ja tu ,puiķiņ,man dzīvot mācīsi...
:DDD man pat prātā nav tevi mācīt, bet tev jau tas viedais vecums saniegts, kad jāpiedāvā sēdvieta. Citādi, noiesi no neceļiem.
15.februāris 2019, 10:08 | links
 
Tonis [15.02.19]: Junior,ne ja tu ,puiķiņ,man dzīvot mācīsi...
:DDD man pat prātā nav tevi mācīt, bet tev jau tas viedais vecums saniegts, kad jāpiedāvā sēdvieta. Citādi, noiesi no neceļiem.
15.februāris 2019, 10:08 | links
 
Junior,ne ja tu ,puiķiņ,man dzīvot mācīsi...
15.februāris 2019, 10:04 | links
 
Tonis [15.02.19]: Nu tak 'haļavie' jevropas fondi jāapgūst...
Liec labāk youtube, tur tev vairāk prāta pietiek.
15.februāris 2019, 10:01 | links
 
Nu tak 'haļavie' jevropas fondi jāapgūst...
15.februāris 2019, 09:49 | links
 
cik nabadzīgi dzīvo zemnieki
15.februāris 2019, 09:46 | links
 
Pag,ļauj man atiet no tās pāāļiju copes,tad sāksim puiķus ģeopolitiski apgaismot...:)
15.februāris 2019, 09:42 | links
 
Toni ieliec kaut ko par sazvērestībām vai citplanētiešiem citādi te tāda mietpilsoniska muldēšana visu laiku.
15.februāris 2019, 09:39 | links
 
Bojājums youtube satura pārkopēšanā uz CL forumu ir veiksmīgi novērsts! Ura!
15.februāris 2019, 09:26 | links
 
Antoham nebija līdz raudām,pāāļijas bij jāvelk..:)
15.februāris 2019, 09:02 | links
 
Antoha,prieks Tevi atkal redzēt sveiku un vesalu un,pat,dzīvu!Sāku satraukties,vai tik puiķi nav ribas pārskaitījuši biedrības “Sasmakas rauda” kasierim!
15.februāris 2019, 08:59 | links
 
Tieši tā:)
Esam iesoļojuši 'demokrātiskās verdzības' laikmetā..
15.februāris 2019, 08:47 | links
 
Vēlreiz saku - vakar par gandrīz 1 miljardu mūs iedzina parādā . Kur tā nauda aizies ? Varbūt kāds to zin ? ....... Kāda jēga no šitās sadaļas ja interesē tikai vāvuļošana un apdiršana .

Bralitis, 14.februāris 2019, 21:57


Mūsu valstī 1 miljards pa labi, pa kreisi, nevienam nav jāzina.
Par uzbāzīgu interesi var piešūt spiegošanas lietu.
15.februāris 2019, 07:49 | links
 
Tas pieder pie štelles. :)
15.februāris 2019, 07:16 | links
 
https://nra.lv/ekonomika/latvija/272712-oik-aferai-gals-nav-saskatams-31-marta-maksajumus-neatcels.htm

urmaas, 14.februāris 2019, 22:10


Forš komentārs sanacis tur vienam ! ;)
- pirms velešanam ķera muļkus ;
Un pec velešanam tikai muļķi šumejas par to ka noticeja kartejiem " makaroniem " !
; ) !
15.februāris 2019, 07:13 | links
 
Bralitis [29m]: Shmidzi labi saprotu štelles ar vērtspapīriem. Nav vis kā tu saki ka regulāri tiek emitētas obligācijas. Tas nenotiek regulāri . To dara tikai situācijās kad nav naudas kasē bet parādi vai kaut kādi maksājumi jāveic.Latvija valsts parādzīmes izmanto parădu dzēšanai un budžeta deficīta daļas segšanai.
Paskatījos vecākus rakstus, kā reizi 2019. gada 12. februāris ir 2016. gada obligāciju dzēšanas laiks...

shmidzis, 14.februāris 2019, 22:43


Labi. Tad eju gulēt.
14.februāris 2019, 22:57 | links
 
Bralitis [14.02.19]: Shmidzi labi saprotu štelles ar vērtspapīriem. Nav vis kā tu saki ka regulāri tiek emitētas obligācijas. Tas nenotiek regulāri . To dara tikai situācijās kad nav naudas kasē bet parādi vai kaut kādi maksājumi jāveic.
joka pēc apskaties valsts kases lapu, bet tā kā labi zini štelles, tad vari arī neskatīties ;)
14.februāris 2019, 22:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager