Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
https://nra.lv/ekonomika/latvija/272712-oik-aferai-gals-nav-saskatams-31-marta-maksajumus-neatcels.htm

urmaas, 14.februāris 2019, 22:10


Forš komentārs sanacis tur vienam ! ;)
- pirms velešanam ķera muļkus ;
Un pec velešanam tikai muļķi šumejas par to ka noticeja kartejiem " makaroniem " !
; ) !
15.februāris 2019, 07:13 | links
 
Bralitis [29m]: Shmidzi labi saprotu štelles ar vērtspapīriem. Nav vis kā tu saki ka regulāri tiek emitētas obligācijas. Tas nenotiek regulāri . To dara tikai situācijās kad nav naudas kasē bet parādi vai kaut kādi maksājumi jāveic.Latvija valsts parādzīmes izmanto parădu dzēšanai un budžeta deficīta daļas segšanai.
Paskatījos vecākus rakstus, kā reizi 2019. gada 12. februāris ir 2016. gada obligāciju dzēšanas laiks...

shmidzis, 14.februāris 2019, 22:43


Labi. Tad eju gulēt.
14.februāris 2019, 22:57 | links
 
Bralitis [14.02.19]: Shmidzi labi saprotu štelles ar vērtspapīriem. Nav vis kā tu saki ka regulāri tiek emitētas obligācijas. Tas nenotiek regulāri . To dara tikai situācijās kad nav naudas kasē bet parādi vai kaut kādi maksājumi jāveic.
joka pēc apskaties valsts kases lapu, bet tā kā labi zini štelles, tad vari arī neskatīties ;)
14.februāris 2019, 22:45 | links
 
Bralitis [14.02.19]: Shmidzi labi saprotu štelles ar vērtspapīriem. Nav vis kā tu saki ka regulāri tiek emitētas obligācijas. Tas nenotiek regulāri . To dara tikai situācijās kad nav naudas kasē bet parādi vai kaut kādi maksājumi jāveic.
Latvija valsts parādzīmes izmanto parădu dzēšanai un budžeta deficīta daļas segšanai.
Paskatījos vecākus rakstus, kā reizi 2019. gada 12. februāris ir 2016. gada obligāciju dzēšanas laiks...
14.februāris 2019, 22:43 | links
 
Shmidzi labi saprotu štelles ar vērtspapīriem. Nav vis kā tu saki ka regulāri tiek emitētas obligācijas. Tas nenotiek regulāri . To dara tikai situācijās kad nav naudas kasē bet parādi vai kaut kādi maksājumi jāveic.
14.februāris 2019, 22:28 | links
 
 
Bralitis [14.02.19]: Vēlreiz saku - vakar par gandrīz 1 miljardu mūs iedzina parādā . Kur tā nauda aizies ? Varbūt kāds to zin ? ....... Kāda jēga no šitās sadaļas ja interesē tikai vāvuļošana un apdiršana .
Nu tavs teksts tādā sētas pensionāru klaču līmenī...
Valsts regulări izlaiž parādzīmes un dzēš vecās, pārstrukturē parādu, utt.
Latvijas parāds ir pilnīgi viduvējs, vai pat zems, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm un ir ap 43% līmenī no IKP.
Tu tagad brēc, ka emitēja miljardu parădzīmes, bet pilnai ainai vajadzētu informāciju, cik pēdējajā laikā ir atdots vai jāatmaksā un Latvija nemaz tā brīvi nevar audzēt parădu, jo ES skatās uz nagiem...
14.februāris 2019, 22:07 | links
 
Bralitis [14.02.19]: Apelsīn kāpēc nezini ? :) Nesaprotu . Kad notiek reāla mūsu kabatu iztukšošana un kārtējo reizi mūsu iedzīšana parādos neviens nekur nedod atbildes ,arī medijos nav nekādu izskaidrojumu .
Baigi miegs nāk un tā tālāk
14.februāris 2019, 22:07 | links
 
Brčiņ nestreso,piķis tiks nop...īts tāpat kā līdz šim.Te galvenais, lai ķivič mūsu raihujanci uz pipuka pa lēto neuzvelk...
14.februāris 2019, 22:06 | links
 
Bralitis [14.02.19]: Apelsīn kāpēc nezini ? :) Nesaprotu . Kad notiek reāla mūsu kabatu iztukšošana un kārtējo reizi mūsu iedzīšana parādos neviens nekur nedod atbildes ,arī medijos nav nekādu izskaidrojumu .
ja sagaidi pāris vārdos makroekonomikas kursu, prasi zarazijam.
14.februāris 2019, 22:06 | links
 
Apelsīn kāpēc nezini ? :) Nesaprotu . Kad notiek reāla mūsu kabatu iztukšošana un kārtējo reizi mūsu iedzīšana parādos neviens nekur nedod atbildes ,arī medijos nav nekādu izskaidrojumu .
14.februāris 2019, 22:03 | links
 
Bralitis [14.02.19]: Vēlreiz saku - vakar par gandrīz 1 miljardu mūs iedzina parādā . Kur tā nauda aizies ? Varbūt kāds to zin ? ....... Kāda jēga no šitās sadaļas ja interesē tikai vāvuļošana un apdiršana .
Nezinu.
14.februāris 2019, 21:59 | links
 
Vēlreiz saku - vakar par gandrīz 1 miljardu mūs iedzina parādā . Kur tā nauda aizies ? Varbūt kāds to zin ? ....... Kāda jēga no šitās sadaļas ja interesē tikai vāvuļošana un apdiršana .
14.februāris 2019, 21:57 | links
 
Kāda nez čiviča rīta urīna krāsa, kāda tā ir ? Šim šķidrumam ir dažādi krāsas un dzidruma toņi...
14.februāris 2019, 21:52 | links
 
Es neko nesekoju! Es vispār nezinu, wtf te notiek! Kāda vella pēc man kaut kāds kpv āksts uzdrošinās prasīt gredzenus par velti, turklāt man tas jāuzskata par pagodinājumu!?

raihs, 14.februāris 2019, 21:35



Nesapratu. Viņš tev personīgi uz šaru prasīja gredzenu?
14.februāris 2019, 21:36 | links
 
Vai jums svarīgāka Kiviča pipelīte ?
14.februāris 2019, 21:35 | links
 
Es neko nesekoju! Es vispār nezinu, wtf te notiek! Kāda vella pēc man kaut kāds kpv āksts uzdrošinās prasīt gredzenus par velti, turklāt man tas jāuzskata par pagodinājumu!?
14.februāris 2019, 21:35 | links
 
Man kaut kā pilnīgi poh..j tas Kivič. Mani interesē vai izdosies OIK nafigizēt. Un vēl man jautājums - vakar valsts emitēja obligācijas par gandrīz ļimardu . Kur aizies tā nauda? Neaizmirsīsim ka jāatmaksā mums un mūsu bērniem.
14.februāris 2019, 21:30 | links
 
Mjunior, mees visi esam auditorija, jo ruupiigi sekojam visaam novitaateem

apelsins, 14.februāris 2019, 21:21

Taisnība :)
14.februāris 2019, 21:22 | links
 
Kivičs jau pats prasa ziedojumu.. :D
14.februāris 2019, 21:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager