Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors [14.02.19]: Šaubos vai Kiviča auditorija ir spējīga pie Raiha ko vispār nopirkt. :D
Viņš gribēja par velti. Man ahūnākā "reklāma" būšot...
14.februāris 2019, 21:18 | links
 
Jā.
14.februāris 2019, 21:18 | links
 
urmaas [14.02.19]: Kāda atšķirība starp idiotu un deputātu? Jeb tas attiecās tikai uz klaunu partiju?
Jautājums, ceru, retorisks...
14.februāris 2019, 21:17 | links
 
Šaubos vai Kiviča auditorija ir spējīga pie Raiha ko vispār nopirkt. :D
14.februāris 2019, 21:16 | links
 
Kāda atšķirība starp idiotu un deputātu? Jeb tas attiecās tikai uz klaunu partiju?
14.februāris 2019, 21:15 | links
 
kivičs būtu nevis reklāma,bet veikals iegūtu prastuma imidžu kur iepērkas caurkritušas''zvaigznes'',cita lieta ja tā būtu Vaikule vai Pauls,bet tie jau neies kļančit gredzenus
14.februāris 2019, 21:12 | links
 
Vēlētāja neaizskaramība . Sagaidam 31 martu - tad varbūt atvainošos par savu kļūdu.
14.februāris 2019, 21:09 | links
 
Bralitis [14.02.19]: KPV neaiztiec !!!
Jo? Idiotu nepieskaitamība vai deputātu neaizskaramība?
14.februāris 2019, 21:06 | links
 
Bralitis [16m]: 1. Man nepatīk ka kādu aprunā par privātajām lietām. Protams pašam ar ar galvu jādomā nevis visai pasaulei jāizliek sava personīgā dzīve uz paplātes. Ne es būšu tas soģis Kivičam .

2. Ja Raihs tirgotu pīrādziņus tad gan vajadzētu taisīt akcijas un dot atlaides.Tur daunis savu personisko dzīvi pats bāž visiem ģīmī! Pat e-pastā nav miera... KPV... Ko var gribēt...

raihs, 14.februāris 2019, 20:44


KPV neaiztiec !!!
14.februāris 2019, 21:00 | links
 
mjuniors [14.02.19]: kur Raihs naudu liks, un aizmirsti komentarus seit. Vinjam vienkarsi laika vaira nebus, zivis arzemes vien bus jaker.
Es jau tagad tikai ārzemēs ķeru:) Pērc CL marta numuru
14.februāris 2019, 20:59 | links
 
apelsins [14.02.19]: Un ja Braaliitis savu Zivju tiiriitaaju uz elektriibas buutu darbinaajis Kivicha un Lienes vannaa, tad tur viss uz Urraa buutu aizgaajis
:))
14.februāris 2019, 20:53 | links
 
apelsins [14.02.19]: raihs [16m]: apelsins [33m]: Bralitis [24m]: Nez ko spečuks Brālītis ieteiktu.

apelsins, 14.februāris 2019, 19:54

Par ko? Par Raiha bodi vai par Kiviču ?Nu tu neaproti!! Vai Raiha gredzeniem būtu jābūt pirkstos Latvijas slavenākajam pārim?
Kaut gan es domāju, ka viņš visu jau nokavējis.Apelsīn, Tu tā kā tāds lēts ķīniešu zābaks! Nu nevar reklamēties da jebkā un da ar jebko! Kas notika ar Mairi Briedi, kad šis sāka ātros kredītus reklamēt? Reitingi nogāzās dramatiski! Lēta slava nav nekā vērta!Raih, ATPAZĪSTAMĪBA!!!
Varētu teikt par velti.
Lai tādu nopirktu reklāmlaikos, tev būtu vesela reklāmas kampaņa jātaisa.
Neesi Opis!
Nē. Ir lietas, kur es saprotu, ka tās varbūt būtu izdevīgas, bet ir daudz svarīgākas lietas, piemēram, pašcieņa. Un beigu beigās pieturēšanās pie pašcieņas izrādās izdevīgāka...
14.februāris 2019, 20:52 | links
 
apelsins [14.02.19]: Un ja Braaliitis savu Zivju tiiriitaaju uz elektriibas buutu darbinaajis Kivicha un Lienes vannaa, tad tur viss uz Urraa buutu aizgaajis
Tas skan jau labāk. :D kaut gan ar to zivju tīrītāju Brālītim erota būtu jātirgojas.. Un blakus kivičs demonstrētu..
14.februāris 2019, 20:51 | links
 
Un ja Braaliitis savu Zivju tiiriitaaju uz elektriibas buutu darbinaajis Kivicha un Lienes vannaa, tad tur viss uz Urraa buutu aizgaajis
14.februāris 2019, 20:49 | links
 
apelsins [14.02.19]: raihs [16m]: apelsins [33m]: Bralitis [24m]: Nez ko spečuks Brālītis ieteiktu.

apelsins, 14.februāris 2019, 19:54

Par ko? Par Raiha bodi vai par Kiviču ?Nu tu neaproti!! Vai Raiha gredzeniem būtu jābūt pirkstos Latvijas slavenākajam pārim?
Kaut gan es domāju, ka viņš visu jau nokavējis.Apelsīn, Tu tā kā tāds lēts ķīniešu zābaks! Nu nevar reklamēties da jebkā un da ar jebko! Kas notika ar Mairi Briedi, kad šis sāka ātros kredītus reklamēt? Reitingi nogāzās dramatiski! Lēta slava nav nekā vērta!Raih, ATPAZĪSTAMĪBA!!!
Varētu teikt par velti.
Lai tādu nopirktu reklāmlaikos, tev būtu vesela reklāmas kampaņa jātaisa.
Neesi Opis!
Liecies mierā, kur Raihs naudu liks, un aizmirsti komentarus seit. Vinjam vienkarsi laika vaira nebus, zivis arzemes vien bus jaker.
14.februāris 2019, 20:49 | links
 
raihs [14.02.19]: apelsins [33m]: Bralitis [24m]: Nez ko spečuks Brālītis ieteiktu.

apelsins, 14.februāris 2019, 19:54

Par ko? Par Raiha bodi vai par Kiviču ?Nu tu neaproti!! Vai Raiha gredzeniem būtu jābūt pirkstos Latvijas slavenākajam pārim?
Kaut gan es domāju, ka viņš visu jau nokavējis.Apelsīn, Tu tā kā tāds lēts ķīniešu zābaks! Nu nevar reklamēties da jebkā un da ar jebko! Kas notika ar Mairi Briedi, kad šis sāka ātros kredītus reklamēt? Reitingi nogāzās dramatiski! Lēta slava nav nekā vērta!
Raih, ATPAZĪSTAMĪBA!!!
Varētu teikt par velti.
Lai tādu nopirktu reklāmlaikos, tev būtu vesela reklāmas kampaņa jātaisa.
Neesi Opis!
14.februāris 2019, 20:47 | links
 
Bralitis [14.02.19]: 1. Man nepatīk ka kādu aprunā par privātajām lietām. Protams pašam ar ar galvu jādomā nevis visai pasaulei jāizliek sava personīgā dzīve uz paplātes. Ne es būšu tas soģis Kivičam .

2. Ja Raihs tirgotu pīrādziņus tad gan vajadzētu taisīt akcijas un dot atlaides.
Tur daunis savu personisko dzīvi pats bāž visiem ģīmī! Pat e-pastā nav miera... KPV... Ko var gribēt...
14.februāris 2019, 20:44 | links
 
1. Man nepatīk ka kādu aprunā par privātajām lietām. Protams pašam ar ar galvu jādomā nevis visai pasaulei jāizliek sava personīgā dzīve uz paplātes. Ne es būšu tas soģis Kivičam .

2. Ja Raihs tirgotu pīrādziņus tad gan vajadzētu taisīt akcijas un dot atlaides.

Bralitis, 14.februāris 2019, 20:41


Izlemts, sūtam pie tevis jumtistabā uz tapešu darbiem, vanna ira ?
14.februāris 2019, 20:44 | links
 
Sūds ar xsiem, kā manai mīlulei iekš Labklājības ministrijas ģēlas ?
14.februāris 2019, 20:41 | links
 
1. Man nepatīk ka kādu aprunā par privātajām lietām. Protams pašam ar ar galvu jādomā nevis visai pasaulei jāizliek sava personīgā dzīve uz paplātes. Ne es būšu tas soģis Kivičam .

2. Ja Raihs tirgotu pīrādziņus tad gan vajadzētu taisīt akcijas un dot atlaides.
14.februāris 2019, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager