Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kapu partejas kultūras ministrs ,tak pagalam nenobriedusi, sadalījusies , uzmanības alkstoša personāža. Kurējā sirdspuķīte ta tā Skulme pēc skaita?

Pēc berlīnes kodiena epopejas ar biļeti, nelasu principiāli neko, kur redzams burtu salikums čivičs.
14.februāris 2019, 18:48 | links
 
Visas jaunās vietējās "zvaigznez" publikai ir atrādijušas savus apaļumus! Kuras pabrīķī, kuras kur citur! Krāniņraustītājs jau sasirdzis!
14.februāris 2019, 18:47 | links
 
Kivičš jau vispār ohu*el! Raksta man e-pastā, vai mēs negribot viņam uzdāvināt saderināšanās gredzenus! Par to viņš mūsu veikalu smuki nofilmēšot. Antireklāma par savu naudu sanāktu:) KPV, ko citu lai saka.... Tā jau ir diagnoze...

raihs, 14.februāris 2019, 18:29
viņš laikam ir iedomājies ka ir slavenība,slavenība jau viņš ir bet apmēram tikpat cik šitie
14.februāris 2019, 18:39 | links
 
kaputaarps [28m]: ...būs jautri...

https://jauns.lv/raksts/izklaide/318416-gaidams-grandiozs-boksa-macs-andris-kivics-kausies-ar-viltus-zinu-tevu-niku-endzinuTas labs gan, idejiski sīkajam vienu raundu neizturēt. Bet jāskatās vai tik jau tas nav pārvērties šova ietvaros. Jo no amerikas tas srksa guru braukšot utt. Šova dalībnieku reklamēšana. Negribās ticēt, ka viņš tiešām ir tups un nevar apstāties.

mjuniors, 14.februāris 2019, 18:32
nu nez kivičš ar nekāds lielais nav,esmu krogā blakus stāvējis,lielāks par to sprukstu varbut ari ir
14.februāris 2019, 18:35 | links
 
Kivičš jau vispār ohu*el! Raksta man e-pastā, vai mēs negribot viņam uzdāvināt saderināšanās gredzenus! Par to viņš mūsu veikalu smuki nofilmēšot. Antireklāma par savu naudu sanāktu:) KPV, ko citu lai saka.... Tā jau ir diagnoze...

raihs, 14.februāris 2019, 18:29


ha hā... būtu ticis realitātes šovā
14.februāris 2019, 18:34 | links
 
raihs [14.02.19]: Kivičš jau vispār ohu*el! Raksta man e-pastā, vai mēs negribot viņam uzdāvināt saderināšanās gredzenus! Par to viņš mūsu veikalu smuki nofilmēšot. Antireklāma par savu naudu sanāktu:) KPV, ko citu lai saka.... Tā jau ir diagnoze...
Raih, tā tiešām būtu antireklāma :D. Mani pārsteidz tā atpazīstamības seja, ka grib visu par velti.
14.februāris 2019, 18:33 | links
 
Ko gan citu gribēji, kopā ar savu blozgu pat diedelēja braucienu mājās no ģermāņiem :)
14.februāris 2019, 18:33 | links
 
kaputaarps [14.02.19]: ...būs jautri...

https://jauns.lv/raksts/izklaide/318416-gaidams-grandiozs-boksa-macs-andris-kivics-kausies-ar-viltus-zinu-tevu-niku-endzinu
Tas labs gan, idejiski sīkajam vienu raundu neizturēt. Bet jāskatās vai tik jau tas nav pārvērties šova ietvaros. Jo no amerikas tas srksa guru braukšot utt. Šova dalībnieku reklamēšana. Negribās ticēt, ka viņš tiešām ir tups un nevar apstāties.
14.februāris 2019, 18:32 | links
 
Kivičš jau vispār ohu*el! Raksta man e-pastā, vai mēs negribot viņam uzdāvināt saderināšanās gredzenus! Par to viņš mūsu veikalu smuki nofilmēšot. Antireklāma par savu naudu sanāktu:) KPV, ko citu lai saka.... Tā jau ir diagnoze...
14.februāris 2019, 18:29 | links
 
Kas ta būs, ka burunduks iesprūdīs savā ritenī, ritenim ir jāgriežas...:)
14.februāris 2019, 18:14 | links
 
Nu nav tak izdevīgi ieklāt kvalitatīvu ceļa segumu, kam tas ir vajadzīgs..., neturpināšu :)
14.februāris 2019, 18:10 | links
 
 
Visu cieņu foruma daribniekiem!
Par ceļiem:
Kaut kā neesmu dzirdējis no zinātniekiem un ceļu speciālistiem nevienu novatorisku pieeju ceļu būvē un remontā.
Visu ko esmu redzējis tas ir pielietais pāžes ģīmis.

fish1, 14.februāris 2019, 17:10

Sen jau ir izdomāta skaista,novatoriska pieeja ceļa būvē.Uz ceļa nav nevienas lūkas,tās visas ir uz ietvēm.Remonts,ceļa būve, gan ātrāka ,gan lētāka.Piemērs-Īrija
14.februāris 2019, 17:44 | links
 
https://youtu.be/hWum7ie7OTA

Saki ko tu šodien nes ?
A problemu par ceļiem !
;) !
14.februāris 2019, 17:39 | links
 
Visu cieņu foruma daribniekiem!
Par ceļiem:
Kaut kā neesmu dzirdējis no zinātniekiem un ceļu speciālistiem nevienu novatorisku pieeju ceļu būvē un remontā.
Visu ko esmu redzējis tas ir pielietais pāžes ģīmis.
14.februāris 2019, 17:10 | links
 
Cits neizprotams jautājums,kāpēc nelieto šo

Brusis, 14.februāris 2019, 15:45

Tāpēc, ka šo, iespējams, nevar ar sāli kaisīt. čoms nokaisīja kāpnes privātmājai...pēc 2 nedēļām, kāpnes uzskatījās kā 2 gadsimtus vecas.

Redzēs, Rīgā pie pieturām ir betons saliets, lai sab. transports asfaltu nemaitā....

daddy_j, 14.februāris 2019, 16:00

Kādreiz nav citas iespējas, un es nežēloju karstu ūdeni un otrā dienā uz kāpnēm šālsšluru nomazgāju. Traumu negribas dabūt...
14.februāris 2019, 16:53 | links
 
Lāpstiņa un smiltiņas.;)
14.februāris 2019, 16:30 | links
 
Cits neizprotams jautājums,kāpēc nelieto šo

Brusis, 14.februāris 2019, 15:45


Tāpēc, ka šo, iespējams, nevar ar sāli kaisīt. čoms nokaisīja kāpnes privātmājai...pēc 2 nedēļām, kāpnes uzskatījās kā 2 gadsimtus vecas.

Redzēs, Rīgā pie pieturām ir betons saliets, lai sab. transports asfaltu nemaitā....
14.februāris 2019, 16:00 | links
 
Cits neizprotams jautājums,kāpēc nelieto šo;

https://www.tvnet.lv/5188560/cemex-prezente-pirmo-betona-celu-un-gatavs-sadarbibai-celu-buvesana-latvija
14.februāris 2019, 15:45 | links
 
Variet gānīt ceļiniekus un mēri, visus nomainīt uz pareizajiem un ceļu vienalga nebūs jo mūsu klimata joslā pielietojot dolomītu nekas savādāk nesanāks. Tukšu salmu kulšana.

kutis, 14.februāris 2019, 13:09

Kur problēma ceļiniekiem iepirkt granīta šķembu priekš materiāliem? Jau cik gadu desmitus redzams ka dolomīts neder, bet joprojām to pielieto.

MV-F, 14.februāris 2019, 13:44


Paskaties cenu;

https://dbuve.lv/materiali/?gclid=CjwKCAiAwJTjBRBhEiwA56V7qzV8iswtTvgiFa2lzOKZs83BqnK6FU_ZcfUMUuTV2JP4jQTJtwqMBBoC9pQQAvD_BwE#tab-id-2
14.februāris 2019, 15:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager