Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Janku tas ir jāaizmirst, tāpat kā aizmirsa šķabi pa 3.62 rub.
15.februāris 2019, 22:54 | links
 
Labākais ever jau ir 80ais, bet nu zinu tikai vienu cilvēku, kurš atradis to un nopircis no UK ar kreiso stūri, maina, kārto doķus... Pārāk vecs, lai dabūtu to norm kondīcijā. Japānas tirgum nupat tiks(vai jau tika) izlaisti daždesmit tūksytoši 80ito... Viss kā vecajiem, izņemot prasības atgāzēs. Laimīgie japāņi. Es uzreiz nopirktu..
15.februāris 2019, 22:34 | links
 
uldens2 [45m]: kamēr rāmis nesapūs tikmēr ar pie viņa turies,labāka džipa pasaulē navEs jau arī turos- reizi pāris gados aizvedu uz kronu nopūst, spārnus profilsksei nomainīju. Fenomenāls vāģis, nav pat vīzijas, kad un kādēļ lai to mainītu. Pašapliecināties ar jaunu krutu kompjūtervāģi nav ne mazākās vēlmes
...

raihs, 15.februāris 2019, 22:05
man vienam paziņam bij tāds 700tk leca jebkuros mīnusos,eļļas mainīja kaut kad kad neatcerējās kad pēdējoreiz mainīta,nežēloja vispār to auto
15.februāris 2019, 22:26 | links
 
girts72 [15.02.19]: Jāni, bet tas laiks pienāks, un nebūs citas izvēles. Braucu juku laikos ar svaigu audi 80b4 un biju stāvā sajūsmā, nenobraucams auto likās, bet visam pienāk savs laiks.
Nebiedē mani:)
15.februāris 2019, 22:23 | links
 
Jāni, bet tas laiks pienāks, un nebūs citas izvēles. Braucu juku laikos ar svaigu audi 80b4 un biju stāvā sajūsmā, nenobraucams auto likās, bet visam pienāk savs laiks.
15.februāris 2019, 22:18 | links
 
uldens2 [15.02.19]: kamēr rāmis nesapūs tikmēr ar pie viņa turies,labāka džipa pasaulē nav
Es jau arī turos- reizi pāris gados aizvedu uz kronu nopūst, spārnus profilsksei nomainīju. Fenomenāls vāģis, nav pat vīzijas, kad un kādēļ lai to mainītu. Pašapliecināties ar jaunu krutu kompjūtervāģi nav ne mazākās vēlmes
...
15.februāris 2019, 22:05 | links
 
Ja kāds nesaprot humoru tad lai pērk ladu. Man ar pirmais auto bija opel kadet(lāsīte). Nenobraucama mašīna ja nesapūtu, nobraucu 140tk mainiju tikai riepas , bremžu klučus un uzlikas.
15.februāris 2019, 21:58 | links
 
Sestdienās mana baznīca ir pirts lāviņa. :)
15.februāris 2019, 21:49 | links
 
Sestdienās mana baznīca ir pirts lāviņa. :)
15.februāris 2019, 21:49 | links
 
Jurik [15.02.19]: urmaas [5m]: Jurik [5m]: Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?Sv kurš uz baznīcu, a es uz copi. Man svētdienas copes dienas.Sestdienās nestrādā un baznīcā ej? Šalom main bruder! :D
Sestdienas "vinnabannij deņ"! :)
15.februāris 2019, 21:47 | links
 
urmaas [15.02.19]: Jurik [5m]: Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?Sv kurš uz baznīcu, a es uz copi. Man svētdienas copes dienas.
Sestdienās nestrādā un baznīcā ej? Šalom main bruder! :D
15.februāris 2019, 21:45 | links
 
raihs [15.02.19]: girts72 [31m]: Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstamTādēļ arī turos pie 20 gadus veca 90itā kruzaka- motors ar āmuru un skrūvgriezi remontējams!
Aha. Tas tik būtu skats kā Tu ar juviliera monokli pie pieres, mikroskrūvgriezi un custombuild cēlmetālu valcējamo āmerīti kruzakam motoru labo...
15.februāris 2019, 21:41 | links
 
Jurik [15.02.19]: Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?
Sv kurš uz baznīcu, a es uz copi. Man svētdienas copes dienas.
15.februāris 2019, 21:41 | links
 
girts72 [29m]: Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstamTādēļ arī turos pie 20 gadus veca 90itā kruzaka- motors ar āmuru un skrūvgriezi remontējams!

raihs, 15.februāris 2019, 21:35
kamēr rāmis nesapūs tikmēr ar pie viņa turies,labāka džipa pasaulē nav
15.februāris 2019, 21:39 | links
 
Ja tev tā ir 26 mašina. Tu dauzi viņas, bai ari ņem kapsētas? Pajem vienreiz normālu auto un brauc n-tos gadus.

urmaas, 15.februāris 2019, 21:31


Mašīnas kalpo man ne es viņām. Kā sāk grabēt -pārdodu. Mans tētis tas bij iemīlējies savā auģikā . Remontēja,ņēmās ...ne pa kam nevarēju pierunāt pārdot un paņemt jaunāku . Sagruzīja tajā miskastē 3 tādu autiņu cenas :)
15.februāris 2019, 21:37 | links
 
Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?
15.februāris 2019, 21:37 | links
 
Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstam

girts72, 15.februāris 2019, 21:07
lada jau jauna jāparskrūvē:DD
15.februāris 2019, 21:36 | links
 
girts72 [15.02.19]: Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstam
Tādēļ arī turos pie 20 gadus veca 90itā kruzaka- motors ar āmuru un skrūvgriezi remontējams!
15.februāris 2019, 21:35 | links
 
Raihmans [15.02.19]: Kur tādi līdēji rodas, pat =sedani= redzējies, ir =sedani= :P
Cik vieds viedoklis! Un cik saprotami noformulēts! Uzreiz redzams, ka autors ir labs auto pazinējs!
15.februāris 2019, 21:32 | links
 
Ja tev tā ir 26 mašina. Tu dauzi viņas, bai ari ņem kapsētas? Pajem vienreiz normālu auto un brauc n-tos gadus.
15.februāris 2019, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager