Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Zarāzij ,Toņa aģenti - masoni nošaus tevi . Muti ciet . Labāk lai visi lūr f bukā un priecājas par kaķīšiem.
15.februāris 2019, 12:29 | links
 
Nu tads muļķis esmu ! Ticu pasaciņam ka Ulmaņlaikos letiņi speja ne tik savu valsti pabarot bet pat uz evro eksportet !
Bez subsidijam un minerelmesliem !
;)

plesigais, 15.februāris 2019, 12:02


Jā, spēja. Tāpēc, ka tolaik sviests, gaļa un lauksaimniecības produkcija utt. bija nopietna un pieprasīta eksporta prece. Tagad globalizācija un tehnoloģijas radījušas pārtikas pārprodukciju. Otrkārt, tagad visā "attīstītajā' pasaulē pārtika tiek dotēta. Ja par to būtu jāmaksā objektīvi pilna pašizmaksa, tad vairāk par pusi no tautas to nevarētu atļauties. A tas neder - badā sprāgstošiem smerdiem ir tieksme dumpoties, kam to vajag? Labāk jau ar kaut kādu sūdiem pabarot tipa "pa lēto", maizi, šņabi un izrādes nodrošināt, iestāstīt muļķības, ka pastāv tur kaut kādas demokrātijas un cilvēka tiesības :)
15.februāris 2019, 12:26 | links
 
cik nabadzīgi dzīvo zemnieki

uldens2, 15.februāris 2019, 09:46

Līdz zemniekiem tak dubļaini ceļi, tapēc arī vajag 4x4, tas nav tā ka pa ielu staigāt :))).
Amerikā arī fermeri braukā ar lieliem džipiem, ko tad mūsējie atpaliks.
Būvnieku šefi arī sacenšas, kuram lielāks pirkums gadīsies :)))

MV-F, 15.februāris 2019, 10:39
es jau nesaku ka nevajag,protams ka vajag,tie zemnieki kas māk strādāt tiem nauda ir,kamēr kazu gani gaužas internetā ka viņiem valsts nepalīdz,bet pats nevienu projektu nav iesniedzis lai to palīdzību iegūtu
15.februāris 2019, 12:24 | links
 
Brālīt tiražējot pāris blēžus tiek nomelnota visa nozare, kas nav pelnījuši.
Un mans viedoklis par tiem lielajiem zemniekiem parasti slēpjas pavisam, kas cits. Bieži vien viņi ir meža īpašnieki, sertifikātu spekulanti, valsts ierēdņi utt. Jo, lai ko uzsāktu vajag lielas naudas no banku kreditiem, sazagtās utt. Tapēc tās supsīdijas ir tāds funkcionālais atbalsts. Un šobrīd ES atbalsts ir lielāks nekā valsts, jo redz mūsu biezie uzņēmēji tomēr nespēj pietiekami nomaksāt nodokļus, lai visiem pietiktu.
Un pa lielam tie PROJEKTI zemnieku aiziet to pašu devēju rokās. Tehniku mēs šeit nerežajom, pērkam pie viņiem. Un tad remontējam. Viņiem ekonomika rūktin rūc. Bet mums tas ir slēptais kredīts- mūsu darbs.

mjuniors, 15.februāris 2019, 11:44


Nē tiražēju lielāko daļu shēmotāju. Par to visu laiku arī runā Briselē ka nauda uz 50% neaiziet mērķtiecīgi. Ja jau esam šajā savienībā tad jāievēro šie noteikumi -savādāk ES sagaida tāds pats bankrots kā psrs. Un neaizmirsti ka tās shēmas un dalīšanās iet pa vertikāli uz augšu .
15.februāris 2019, 12:18 | links
 
Un jau šogad zemniekiem par 25% apgrieza supsīdijas. Tā, ka izjutīsiet visi. :))

mjuniors, 15.februāris 2019, 11:49



Tas ir labi. Izkristalizēsies vismaz īstie zemnieki . Pārējiem pietiek pizģīt.
15.februāris 2019, 12:13 | links
 
Bet ja tā padomā, tā tak bezpersoniska Eiropas nauda! Ja tas dīvāna zemnieks neuztaisīs projektu un nedabūs to naudu, tad nebūs tā, ka tā nauda tiks citiem nolūkiem Latvijā. Tā nauda tiks kaut kur citur- Lietuvā, Spānijā, utt. Mēs jau tā slikti izmantojam Eiropas piedāvāto piķi, leiši ir daudz naskāki-esot bezjēgā sabūvēti visādi nevienam nevajadzīgi veidojumi...
Tā ka bezpersonisko piķi jau nu skaust nevajadzētu. Vietējo gan! :)

raihs, 15.februāris 2019, 11:37


A huļi brīnīties par ceļiem ,jaunbūvēm utt - tas ar viss no bezpersoniska piķa . Attieksme neatkarīgi no paaudzes 1:1 kā psrs. Tā mēs komunismu .... sorry kapitālismu neuzbūvēsim nekad .
15.februāris 2019, 12:12 | links
 
plesigais [13m]: Un ja jau esam tik acīgi kur ir nauda, uzpriekšu. ;) Padomu varu dot, pie Plēsīgā varat konsultēties utt. Iespējas ir. :)

mjuniors, 15.februāris 2019, 11:08

Ko pie manim ?
Nemurgo , es evro naudiņas neapgustu un uz valsti vairs sen neceru !
Kas man ir , ar to dzivoju , stradaju , un palidzu citiem !
Nevelos krapties ar nodokļiem un braukt ar džipu !
Man ir OK !
Ko ari citiem novelu !Tu piedāvāsi zaļo alternatīvi :). Pats dzenu pats dzeru.. Ideāls modelis mūžīgais dzinējs

mjuniors, 15.februāris 2019, 11:51


Nu tads muļķis esmu ! Ticu pasaciņam ka Ulmaņlaikos letiņi speja ne tik savu valsti pabarot bet pat uz evro eksportet !
Bez subsidijam un minerelmesliem !
;)
15.februāris 2019, 12:02 | links
 
plesigais [15.02.19]: Un ja jau esam tik acīgi kur ir nauda, uzpriekšu. ;) Padomu varu dot, pie Plēsīgā varat konsultēties utt. Iespējas ir. :)

mjuniors, 15.februāris 2019, 11:08

Ko pie manim ?
Nemurgo , es evro naudiņas neapgustu un uz valsti vairs sen neceru !
Kas man ir , ar to dzivoju , stradaju , un palidzu citiem !
Nevelos krapties ar nodokļiem un braukt ar džipu !
Man ir OK !
Ko ari citiem novelu !
Tu piedāvāsi zaļo alternatīvi :). Pats dzenu pats dzeru.. Ideāls modelis mūžīgais dzinējs
15.februāris 2019, 11:51 | links
 
Un jau šogad zemniekiem par 25% apgrieza supsīdijas. Tā, ka izjutīsiet visi. :))
15.februāris 2019, 11:49 | links
 
Un ja jau esam tik acīgi kur ir nauda, uzpriekšu. ;) Padomu varu dot, pie Plēsīgā varat konsultēties utt. Iespējas ir. :)

mjuniors, 15.februāris 2019, 11:08


Ko pie manim ?
Nemurgo , es evro naudiņas neapgustu un uz valsti vairs sen neceru !
Kas man ir , ar to dzivoju , stradaju , un palidzu citiem !
Nevelos krapties ar nodokļiem un braukt ar džipu !
Man ir OK !
Ko ari citiem novelu !
15.februāris 2019, 11:47 | links
 
Brālīt tiražējot pāris blēžus tiek nomelnota visa nozare, kas nav pelnījuši.
Un mans viedoklis par tiem lielajiem zemniekiem parasti slēpjas pavisam, kas cits. Bieži vien viņi ir meža īpašnieki, sertifikātu spekulanti, valsts ierēdņi utt. Jo, lai ko uzsāktu vajag lielas naudas no banku kreditiem, sazagtās utt. Tapēc tās supsīdijas ir tāds funkcionālais atbalsts. Un šobrīd ES atbalsts ir lielāks nekā valsts, jo redz mūsu biezie uzņēmēji tomēr nespēj pietiekami nomaksāt nodokļus, lai visiem pietiktu.
Un pa lielam tie PROJEKTI zemnieku aiziet to pašu devēju rokās. Tehniku mēs šeit nerežajom, pērkam pie viņiem. Un tad remontējam. Viņiem ekonomika rūktin rūc. Bet mums tas ir slēptais kredīts- mūsu darbs.
15.februāris 2019, 11:44 | links
 
Bet ja tā padomā, tā tak bezpersoniska Eiropas nauda! Ja tas dīvāna zemnieks neuztaisīs projektu un nedabūs to naudu, tad nebūs tā, ka tā nauda tiks citiem nolūkiem Latvijā. Tā nauda tiks kaut kur citur- Lietuvā, Spānijā, utt. Mēs jau tā slikti izmantojam Eiropas piedāvāto piķi, leiši ir daudz naskāki-esot bezjēgā sabūvēti visādi nevienam nevajadzīgi veidojumi...
Tā ka bezpersonisko piķi jau nu skaust nevajadzētu. Vietējo gan! :)
15.februāris 2019, 11:37 | links
 
Junior,cik tev vispār ir to ha,un tu (bez neveiksmīgās dīķsaimniecības) vispār audzē?

Tonis, 15.februāris 2019, 11:30


Audzē , audzē - jau vienreiz stāstīja.
15.februāris 2019, 11:31 | links
 
Tai pašā laikā mans labs draugs audzē krūmu mellenes - pilnīgi savādāka domāšana. Pērk saldētavas,iepakojumu mašīnas, modernizē audzēšanu un infrastruktūru ap to. Tas ir zemnieks .Rukā un tik domā kā paplašināties . Prasīju vasarā ko ta nebraukā ar jaunu džipu bet nopērk saldēšanas kameras - ko atpaliek no pārējiem ? Viņš saka pie nākamās krīzes negribot džipam riepas grauzt :)
15.februāris 2019, 11:30 | links
 
Junior,cik tev vispār ir to ha,un tu (bez neveiksmīgās dīķsaimniecības) vispār audzē?
15.februāris 2019, 11:30 | links
 
Sākās padomju demagoģija, ja kāds dzīvo labāk, tas ir slikti. Jā nenoliedzu, ka ir arī tādi saucāmie dīvānu zemnieki, kas kādreiz ir ko samuhļijuši un ir guvuši labumu. Bet ekonomika visu smuki sakārto pati no sevis, izmaksas pieaug. Un kas nepelna tas arī ilgtermiņā nevarēs eksistēt. Un ja liekam skaistus skaitļus lūdzu studijā cik tādu zemnieku ir uz kopējā fona. Manā galā šie saucamie biezie zemnieki traktorā sēž jau 5os no rīta un izkāpj 21.00. Kā rodas tā nauda, zinu, redzu un pats arī izjūtu. Tāpēc neciešu analfabētisma demagoģiju- ekspertus it visā un par visu. Ja jūs tas uzjautrina, lūdzu vieta izpausties. Vidējais zemnieks vēl stipri tālu no Es vidēja, bet redz atridas, kas jau čīkst pie tā paša, kas ir jau sasniegts.
Eju apgūt Es fondus.

mjuniors, 15.februāris 2019, 10:43


Junior ne par to ir runa. Cepuri nost un visu cieņu īsteniem zemniekiem. Runa iet par viltus zemniekiem. Shēmas ,shēmas ,shēmas -par to iet runa.
15.februāris 2019, 11:25 | links
 
Un ja jau esam tik acīgi kur ir nauda, uzpriekšu. ;) Padomu varu dot, pie Plēsīgā varat konsultēties utt. Iespējas ir. :)
15.februāris 2019, 11:08 | links
 
Sākās padomju demagoģija, ja kāds dzīvo labāk, tas ir slikti. Jā nenoliedzu, ka ir arī tādi saucāmie dīvānu zemnieki, kas kādreiz ir ko samuhļijuši un ir guvuši labumu. Bet ekonomika visu smuki sakārto pati no sevis, izmaksas pieaug. Un kas nepelna tas arī ilgtermiņā nevarēs eksistēt. Un ja liekam skaistus skaitļus lūdzu studijā cik tādu zemnieku ir uz kopējā fona. Manā galā šie saucamie biezie zemnieki traktorā sēž jau 5os no rīta un izkāpj 21.00. Kā rodas tā nauda, zinu, redzu un pats arī izjūtu. Tāpēc neciešu analfabētisma demagoģiju- ekspertus it visā un par visu. Ja jūs tas uzjautrina, lūdzu vieta izpausties. Vidējais zemnieks vēl stipri tālu no Es vidēja, bet redz atridas, kas jau čīkst pie tā paša, kas ir jau sasniegts.
Eju apgūt Es fondus.
15.februāris 2019, 10:43 | links
 
cik nabadzīgi dzīvo zemnieki

uldens2, 15.februāris 2019, 09:46


Līdz zemniekiem tak dubļaini ceļi, tapēc arī vajag 4x4, tas nav tā ka pa ielu staigāt :))).
Amerikā arī fermeri braukā ar lieliem džipiem, ko tad mūsējie atpaliks.
Būvnieku šefi arī sacenšas, kuram lielāks pirkums gadīsies :)))
15.februāris 2019, 10:39 | links
 
Uldēnam taisnība. Zinu pārīti "zemniekus" kas šausminās ka izsīks fondu nauda jo jaunā māja meitai jāpabeidz būvēt, autiņš steidzami jānomaina no 2016 gada džipa uz 2019 gadu. Uztaisa pa pļavu dabas taku no dēļiem kurai uz papīra izmaksas ir tādas pašas kā asfaltētam ceļam :) Tā viņš ir.
15.februāris 2019, 10:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager