Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Raih, vnk godīgi tā arī pasaki, ka sieva neļauj piekrist piedāvājumam, jo Liene viņu reāli besī
14.februāris 2019, 19:58 | links
 
Nez ko spečuks Brālītis ieteiktu.
14.februāris 2019, 19:54 | links
 
Man veikalā nekad nav akciju no tēmas " pērc divus, trešais par velti", man nekad nav atlaižu, man nekad nav bijušas cenas 19,99...29,99...utt. Nekad! Nekad nekur neesmu reklamējies par maksu, kur nu vēl izmantojot dažādas lētas slavenības! Tikai kvalitāte un izvēle par saprotamām cenām. Tāds ir motto, un tas darbojas. Izmantojiet uz veselību! Un cilvēki novērtē to, ka neredz akciju leiblus pie manis

raihs, 14.februāris 2019, 19:33


Iedomājies- visa Latvija vēro čiviču mēram gredzenu tavā bodē...,ļaudis runātu, jā, pat čivičs tur ko mērija...Ehh, zutenis sistos ,nespēdams izbērties...:)
14.februāris 2019, 19:53 | links
 
Vēl Junioru uz assīti paķert!
14.februāris 2019, 19:49 | links
 
raihs [14.02.19]: Man veikalā nekad nav akciju no tēmas " pērc divus, trešais par velti", man nekad nav atlaižu, man nekad nav bijušas cenas 19,99...29,99...utt. Nekad! Nekad nekur neesmu reklamējies par maksu, kur nu vēl izmantojot dažādas lētas slavenības! Tikai kvalitāte un izvēle par saprotamām cenām. Tāds ir motto, un tas darbojas. Izmantojiet uz veselību! Un cilvēki novērtē to, ka neredz akciju leiblus pie manis
Cik vecmodīgi!
Pēc Kviča varēsi 2x 3x reizes uz lašiem braukt, varbūt..
14.februāris 2019, 19:48 | links
 
Man veikalā nekad nav akciju no tēmas " pērc divus, trešais par velti", man nekad nav atlaižu, man nekad nav bijušas cenas 19,99...29,99...utt. Nekad! Nekad nekur neesmu reklamējies par maksu, kur nu vēl izmantojot dažādas lētas slavenības! Tikai kvalitāte un izvēle par saprotamām cenām. Tāds ir motto, un tas darbojas. Izmantojiet uz veselību! Un cilvēki novērtē to, ka neredz akciju leiblus pie manis
14.februāris 2019, 19:33 | links
 
shmidzis [14.02.19]: Ej *irst, apelsīn:))

raihs, 14.februāris 2019, 18:54


Vēl varētu izlikt vannu pie darbnīcas uz Matīsenes, lai Kivičš ar beibi vada tiešraidi no vannas tavā durvju priekšā un ik pa laikam demonstrē, ka viņam nav maziņš krāns :):):(
Jā. Man ir sālskābes vannas kā reiz.
14.februāris 2019, 19:26 | links
 
Ej *irst, apelsīn:))

raihs, 14.februāris 2019, 18:54



Vēl varētu izlikt vannu pie darbnīcas uz Matīsenes, lai Kivičš ar beibi vada tiešraidi no vannas tavā durvju priekšā un ik pa laikam demonstrē, ka viņam nav maziņš krāns :):):(
14.februāris 2019, 19:24 | links
 
Ir filma ''Gultā ar Madonnu",būs latviešu filma ''Vannā ar Kiviču'':DD
14.februāris 2019, 19:18 | links
 
raihs [14.02.19]: Ej *irst, apelsīn:))
Reklamēties pie Kiviča vannā īsi pirms vai pēc desiņas ieraudzīšanas ir krutāk nekā reklāma Vakara Panorāmā
14.februāris 2019, 19:07 | links
 
Nu trūkst mums to z-operu tautiešiem, uhh, Izauru skatījos savā laikā, nelaidu nevienu sēriju garām :)
14.februāris 2019, 19:00 | links
 
Ej *irst, apelsīn:))
14.februāris 2019, 18:54 | links
 
raihs [14.02.19]: Kivičš jau vispār ohu*el! Raksta man e-pastā, vai mēs negribot viņam uzdāvināt saderināšanās gredzenus! Par to viņš mūsu veikalu smuki nofilmēšot. Antireklāma par savu naudu sanāktu:) KPV, ko citu lai saka.... Tā jau ir diagnoze...
Es gan apdomātu. Patreiz šamais ir Mega atpazīstams. Visi seko līdzi. Bet vajaga kaut ko skandalozu - tipa Kivičs izzog Madarai laulības gredzenu, piemet savējo, pie tevis pārkausē un uztaisa jaunus. Visas vecmeitas až ğībtu no sašutuma. Piedāvā viņam!!
14.februāris 2019, 18:53 | links
 
B / kļūdu labojums.
14.februāris 2019, 18:52 | links
 
BrunoL [14.02.19]: Ir gadījumi,kad antireklāma nostrādā labāk par reklāmu!
Janka,tak neesi nekāds knapais,vai tad nevari!?
Es viņam pat par dubultcenu neļautu apgānīt savu veikalu. Slims idiots
14.februāris 2019, 18:52 | links
 
Ir gadījumi,kad antireklāma nostrādā labāk par reklāmu!
Janka,tak neesi nekāds knapais,vai tad nevari!?
14.februāris 2019, 18:50 | links
 
Kapu partejas kultūras ministrs ,tak pagalam nenobriedusi, sadalījusies , uzmanības alkstoša personāža. Kurējā sirdspuķīte ta tā Skulme pēc skaita?

Pēc berlīnes kodiena epopejas ar biļeti, nelasu principiāli neko, kur redzams burtu salikums čivičs.
14.februāris 2019, 18:48 | links
 
Visas jaunās vietējās "zvaigznez" publikai ir atrādijušas savus apaļumus! Kuras pabrīķī, kuras kur citur! Krāniņraustītājs jau sasirdzis!
14.februāris 2019, 18:47 | links
 
Kivičš jau vispār ohu*el! Raksta man e-pastā, vai mēs negribot viņam uzdāvināt saderināšanās gredzenus! Par to viņš mūsu veikalu smuki nofilmēšot. Antireklāma par savu naudu sanāktu:) KPV, ko citu lai saka.... Tā jau ir diagnoze...

raihs, 14.februāris 2019, 18:29
viņš laikam ir iedomājies ka ir slavenība,slavenība jau viņš ir bet apmēram tikpat cik šitie
14.februāris 2019, 18:39 | links
 
kaputaarps [28m]: ...būs jautri...

https://jauns.lv/raksts/izklaide/318416-gaidams-grandiozs-boksa-macs-andris-kivics-kausies-ar-viltus-zinu-tevu-niku-endzinuTas labs gan, idejiski sīkajam vienu raundu neizturēt. Bet jāskatās vai tik jau tas nav pārvērties šova ietvaros. Jo no amerikas tas srksa guru braukšot utt. Šova dalībnieku reklamēšana. Negribās ticēt, ka viņš tiešām ir tups un nevar apstāties.

mjuniors, 14.februāris 2019, 18:32
nu nez kivičš ar nekāds lielais nav,esmu krogā blakus stāvējis,lielāks par to sprukstu varbut ari ir
14.februāris 2019, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager