Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Staigāt ar kājām ir veselīgak. Pilnīgi nopietni.
13.februāris 2019, 16:17 | links
 
mes vakar ar čomu atcerējamies bērnibu laika seriālus,bij tāds beverlihilza,par studentiem.Tajos laikos tie studenti brauca ar auto uz skolu,un tad tas likās kaut kas nereāls,tagad braucot garām teķiem un videnei,viss piebāzts ar auto,gluži kā to laiku seriālos,droši ziemeļkorejieši mūs apskauž tāpat ka mēs pirms 25 gadiem amerikāņus:DDD
13.februāris 2019, 14:03 | links
 
Zoni,atdziestat!
Ja kādu sauc par nodevēju vai zagli,tad neapgāžamus faktus studijā vai policijā un prokuratūrā.Citādi,pretīgi gluma,atvainojos, apdiršana! Cieņas un goda aizskaršana!
13.februāris 2019, 13:52 | links
 
Ar to ari diskusiju beidzam! :)

urmaas, 13.februāris 2019, 13:41


Lai izdodas un ne asakas ! ;)
13.februāris 2019, 13:46 | links
 
Ar to ari diskusiju beidzam! :)
13.februāris 2019, 13:41 | links
 
Plēsoņa
Es neprasu, lai Tu mani pārliecinātu! Es vnk mēģinu paskaidrot kāpēc neciešu tāda tipa cilvēkus! Ja reizi nodeva, tad būs ari otrā, trešā, ...... . Tādi ir visneuzticamākajiem! No viņiem var gaidīt visu!

urmaas, 13.februāris 2019, 13:11


Urmaas pietiek !
Tev ari savā laika bija tiesibas nemacities padomijas skolas ! Nu butu mazgadīgo kolonija !
Bija tiesibas neiet pie bezmaksas padomijas dakteriem - komunistiem !
Bija tiesibas nosačkot krievus - nu iedotu piecus gadus dezbata !
Bija tiesibas nemācīties par augsti kvalificetu elektriķi un klausities par padomijas varenibu ! Bez maksas elektrificet visas mājsaimniecības !
Neatteicies no komunistu macibam un medicīnas ! Nesačkoji no armijas !
Ar ko tu esi labāks par Braliti ?
Biku mazak laiziji krievu zabaku ?
Nu bet tev ari vajadzības biku mazākas !
P/S pietiek rakties pagātnes meslaine , pietiek !
Skaties uz priekšu , lai taviem berniem un mazberniem nesanak laizit " citus " zabakus !
13.februāris 2019, 13:37 | links
 
Jāaizbrauc pacopēt. Tā būs mierīgāk. :)
13.februāris 2019, 13:33 | links
 
Ko jūs tur ņematies? Kaut kāda bezjēdzīga diršana par neparko.
13.februāris 2019, 13:27 | links
 
Pirms jautā kāpēc tev murmulim neuzdodu jautājums atbildi sev-uz cik Urmaasa uzdotajiem jautājumiem esmu atbildējis. Par tavu čomu Andri bij nedaudz savādāk. Nesagrozi faktus kverpli!
13.februāris 2019, 13:27 | links
 
Plēsoņa
Es neprasu, lai Tu mani pārliecinātu! Es vnk mēģinu paskaidrot kāpēc neciešu tāda tipa cilvēkus! Ja reizi nodeva, tad būs ari otrā, trešā, ...... . Tādi ir visneuzticamākajiem! No viņiem var gaidīt visu!

urmaas, 13.februāris 2019, 13:11


Redz Urmās es nevienu nekad neesmu nodevis. Kad konkrēti Tu centies lai es savu draugu nododu - ko es teicu ? Es neesmu čmo un nekad draugus nenododu - nekad neiespaidojos no tādiem tipiņiem kā tu . Tu neesi tas kurā ir vērts ieklausīties ,pārāk glumjšs tipiņš.

Un interesanta saruna sanāk - it kā caur trešo personu. Kāpēc konkrēti man neuzdod jautājumus ? Vai tas neliecina par tavu rakstura īpašību ko jau teicu?

Tagad tavs gājiens :)
13.februāris 2019, 13:21 | links
 
plesīgais,jebkurš NATO algotnis ir efektīvāks un motivētāks karavīrs nekā piespiedu kārtā iesaukts un kas novilcis savu dienestu.Un nevienam neinteresē kam tu tici,jo no tā nekas nemainās

uldens2, 13.februāris 2019, 12:32


Tatad ja šobrid LV būtu obligātais militārais dienests un butu iesaukts tavs dēls , tu viņa spejam tevi sargāt ticetu mazak nekā no spanijas ievestam algotnim ? ? ?
Un LV puiši kuri šobrid BRIVPRATIGI zemessargos apgust prasmes militaraja maciba tev ir mazvertigaki par amišu nēģeriem ? ? ?
Paldies - diskusija izsmelta !
13.februāris 2019, 13:19 | links
 
Plēsoņa
Es neprasu, lai Tu mani pārliecinātu! Es vnk mēģinu paskaidrot kāpēc neciešu tāda tipa cilvēkus! Ja reizi nodeva, tad būs ari otrā, trešā, ...... . Tādi ir visneuzticamākajiem! No viņiem var gaidīt visu!
13.februāris 2019, 13:11 | links
 
Jebkuram algotnim sava kapeika ir jānopelna. Vai tas ruslans, vai kūpināts, vai bakurētains!
13.februāris 2019, 12:37 | links
 
plesīgais,jebkurš NATO algotnis ir efektīvāks un motivētāks karavīrs nekā piespiedu kārtā iesaukts un kas novilcis savu dienestu.Un nevienam neinteresē kam tu tici,jo no tā nekas nemainās
13.februāris 2019, 12:32 | links
 
Urmaas musu diskusija aiziet biku polemika un tira savu uzskatu paušana !
Ja vēlies turpināt , es Tev aizliegt netaisos !
Bet es turpinat nevelos !
Tapec - ne asakas !
;) !
13.februāris 2019, 11:35 | links
 
Balodis.
13.februāris 2019, 11:31 | links
 
Urmās ne tikai māku dirst ,es māku arī lidot :)
13.februāris 2019, 11:17 | links
 
Plēsoņa
Sistēmas vergi bij visi tavi nosauktie! Izņemot okupantu armijā dienējošie pēc savas gribas!
Lūk i visa starpība! Nodevējs ari pie jenotiem ir nodevējs!

urmaas, 13.februāris 2019, 10:40


Piekrītu , bet daļēji !
Jo tikai pateicoties šiem " sistemas vergiem " - vesturniekiem , pasniedzejiem , dakteriem un citiem !
Tev ir iespeja būt Latvietim !
Un vel !
Es neticu solijumiem ! Neticu Nato algotņiem ! Bet saviem tautiešiem , bijušajiem krievu obligata iesaukuma vai tiem kas gaja mācīties militaro - ticu !
Bralitim Tu ka letiņš tomer busi tuvāks , neka kadam tur neģerim no kurienes tur !
OK Urmaas es nevelos neparko Tevi parliecinat , tikai dalos sava redzejuma !
;) !
13.februāris 2019, 11:15 | links
 
Plēsoņa
Sistēmas vergi bij visi tavi nosauktie! Izņemot okupantu armijā dienējošie pēc savas gribas!
Lūk i visa starpība! Nodevējs ari pie jenotiem ir nodevējs!
13.februāris 2019, 10:40 | links
 
Lai tā bezjēdzīgā diršana vienreiz beidzas.

Plēsīgais tev taisnība. Ja es būtu piedzimis 2-3 gadus ātrāk tad gan nāktos stāties komunistos ja gribi palikt kara aviācijā bet ir viens liels BET. Es Beidzu 1990 gadā ( biju jauns gurķis - tikai 21 gads) . Līgums noteica ka man kontrakts uz 3 gadiem . Kā algotnis 0,7 gadu nostrādāju un man palūdza aiziet jo nepieņēmu krievijas pilsonību. Biju jau kļuvis par ārzemnieku.Krievu armijā varēja palikt tikai krievijas pilsonis. Par komunistiskām partijām un veco sistēmu vairs vispār neviens pat neieminējās jo psrs jau sabruka . Viss ir tik vienkārši ka pat vienkāršāk vairs nevar būt. Tie kas palika - zvērestu deva nevis partijai bet krievijai kā valstij.

Tagad patiesībā saprotu ka vislielākie cietēji no politiskās sistēmas maiņas bijām mēs kas uz to brīdi kaut kur mācījāmies,plānojām savu dzīvi atbilstoši vecajai politiskajai sistēmai .

Latvijā nevienam nebiju vajadzīgs ar savu profesiju . Ātri pielāgojos kapitālismam -tas man patika un patīk ,bij piedāvājumi par nabaga algu iet strādāt par pilotu gan LV armijā gan civilajā ,( tikai no 2005 gada tur sāka normāli maksāt jo vecieļoči nolietojās bet jaunu vairs nebij) bet biju savu dzīvi citā virzienā sakārtojis . Palidoju tikai sirds mieram ar sporta lidmašīnām un planieriem .

Tas ir viss un beidziet vienreiz fantazēt ja neko neziniet. Jauku dienu,jāstrādā.
13.februāris 2019, 10:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager