Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Komande , komande ;) !
Tikai diezvai Tevi pie izšautajam haubicem kads laidis !

plesigais, 12.februāris 2019, 21:38


galvenais - debesspuses nesajaukt, kur austrumi, kur rietumi un kur sava māja :)
12.februāris 2019, 21:40 | links
 
Mes ar Tevi esam - brivpratigi iesauktie - bet militaraja taktika nulles vertiba !

Lielgabalu gaļa - labakaja gadijuma - partizani !

plesigais, 12.februāris 2019, 20:25

Ko nu pļurksti, es piemēram māku artilērijas bateriju komandēt (6 lielgabali), snarjad, zarjad, atkaltka i derevacija! :))))

kā arī māku apvidū orientēties. pēc debesu spīdekļiem :D

daddy_j, 12.februāris 2019, 21:32


Komande , komande ;) !
Tikai diezvai Tevi pie izšautajam haubicem kads laidis !
12.februāris 2019, 21:38 | links
 
usis [12.02.19]: noteikti jābrauc, bet šasliku diez vai pa pliku paldies dos, būs tapetes jālīmē, tu Raih garš, kā reiz varēsi tapetes augšā piespiest, bračka mīlīgi noglaudīs, utt
Mjaa... Plus vēl tie albumi jāskatās. Da nu nafig... Pats samarinēšu
12.februāris 2019, 21:38 | links
 
bračka ar ko lidoji??SU,migi??
12.februāris 2019, 21:36 | links
 
Plēsoņa
Kautkā tā zābaklaiža runas nelīmējās kopā! Ta viņš baigais patritots-"sit" ruslanus, ta pats piesakās šamiem zābakus laizīt! :)

urmaas, 12.februāris 2019, 20:30


Urmaas velreiz - netrako !
Tieši tadam ka Bralitim ir vairak sajegas kas Lv šobrid notiek strateģiska ziņa !
Visi " duhi " - raihi , uldiņi , smidži un parejie , var bralitim tik atsos arsosovič taisit !
Ja varbut ir pazaudejis biku ķerienu un palicis par mikstčauli , bet ja vajadzes - atspersies !
Un par sišanu - nu beidz ! Ari man pec diviem smagiem gadiem aiziet uz militaro objektu ( Skrunda 1 ) kadam zolitim muguru " noglastit " bija goda lieta !
;) !
12.februāris 2019, 21:36 | links
 
Pa TV stāsta, ka Krūmiņa braukusi pie Rēdera un riepu pārsitusi, gandrīz strelku nokavējusi...
12.februāris 2019, 21:35 | links
 
Mes ar Tevi esam - brivpratigi iesauktie - bet militaraja taktika nulles vertiba !

Lielgabalu gaļa - labakaja gadijuma - partizani !

plesigais, 12.februāris 2019, 20:25


Ko nu pļurksti, es piemēram māku artilērijas bateriju komandēt (6 lielgabali), snarjad, zarjad, atkaltka i derevacija! :))))

kā arī māku apvidū orientēties. pēc debesu spīdekļiem :D
12.februāris 2019, 21:32 | links
 
noteikti jābrauc, bet šasliku diez vai pa pliku paldies dos, būs tapetes jālīmē, tu Raih garš, kā reiz varēsi tapetes augšā piespiest, bračka mīlīgi noglaudīs, utt
12.februāris 2019, 21:26 | links
 
Usi, braucam?
12.februāris 2019, 21:23 | links
 

Nepadodies Bračiņ!
12.februāris 2019, 21:22 | links
 
brālit, ieliec kādu bildi ar ļoteni, tā tik filmās redzēts.

usis, 12.februāris 2019, 21:14


Nē. Nelieku nekur nevienu bildi . Brauc ciemos - būs šašļiks un bildes.
12.februāris 2019, 21:19 | links
 
brālit, ieliec kādu bildi ar ļoteni, tā tik filmās redzēts.
12.februāris 2019, 21:14 | links
 
:)
Nav ne mazākās vēlēšanās minhauzena pasakas klausīties! :)

urmaas, 12.februāris 2019, 21:09


Man vismaz ir ko pastāstīt , bet tev kas ? .....
12.februāris 2019, 21:12 | links
 
:)) Raih es pat vizualizēju ko teici. Tik daudz reiz mūžā ir tā bijis :))
12.februāris 2019, 21:09 | links
 
:)
Nav ne mazākās vēlēšanās minhauzena pasakas klausīties! :)
12.februāris 2019, 21:09 | links
 
Urmaas patlaban priecājas, ka nav bračkas draugs- nav jāsēž dīvānā blakus bračkam, jāskatās kruzuļains albūms, jaklausās garlaicīgi stāsti un jātēlo, ka ir dikti interesanti... Turklāt šmigas ta nava! Pi*ģec inkvizīcija...
12.februāris 2019, 21:07 | links
 
Nobāl gan. Man ir gana interesanta dzīve . Ja tu būtu mans draugs tad varētu pat albumus parādīt ar lidmašīnām un meičām kuras spaidīju krievzemē :)
12.februāris 2019, 20:59 | links
 
Andersens nobāl! :)
12.februāris 2019, 20:50 | links
 
Urmās beidz murgot. Tuvākā vieta kur varēja izmācīties par pilotu bij krievija. Mans mērķis nebij kļūt par militāristu - mans mērķis bij kļūt par lidotāju. 2 kursus pabeidzu civilās aviācijas skolā un lai nebūtu uz afgāņiem kā plēsigajam jāiet , pieņēmu piedāvājumu pārkvalificēties par militāro . Tur bij savi nosacījumi kurus es viegli izpildīju . Tā kā nedriš ja neko nesaprant kur un kā tajā laikā varēja izglītību iegūt. Mans klasesbiedrs aizgāja uz Ļeņingradu par štūrmani -jūrnieku mācīties,ja kas nebij Latvijā augstākās jūrasskolas .Tagad ir kapteinis jau vairākus gadus. Tālāk jau Latvija kļuva neatkarīga ,čekistiem pateicu ka palikšu Luterāņticībā un nebučošu pareizticīgo krustu . Tā mana karjera beidzās par īsti nesākusies . Un ja runā par patriotismu es un leiši bijām miljons reižu lielāki patrioti ne kā te tauta uz vietas .
12.februāris 2019, 20:43 | links
 
Plēsoņa
Kautkā tā zābaklaiža runas nelīmējās kopā! Ta viņš baigais patritots-"sit" ruslanus, ta pats piesakās šamiem zābakus laizīt! :)
12.februāris 2019, 20:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager