Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ieradīsies labi ja pāris centneri, bet masu mediji plātīsies, ka pārdesmit tonnas!
7.februāris 2019, 21:45 | links
 
uldens2 [07.02.19]: mjuniors [6m]: raihs [20:18]: ja tu tur esi, tad atbalsti devīzi: "pofig, ka zog, ka tik krievs".Tas saucās-naši. Tapēc jau tik zemiskas lapiņas arī tika izplatītas.Tieši tā. Tādēļ jau gribu redzēt, kas rīt notiks. Patiesi ceru uz zemu atsaucību.

raihs, 7.februāris 2019, 21:31prusakovs jau mauc pēc vatņiku labākajām metodēm,RS darbiniekiem obligāti jaierodoties uz akciju,gan jau citās strktūrās ar komandas nodotas
Mani tas nesip. Rītdiena parādīs, vai tā ir patoloģiska zagļu ģenētika, vai tomēr ir cerība. Es esmu skeptisks
7.februāris 2019, 21:38 | links
 
mjuniors [6m]: raihs [20:18]: ja tu tur esi, tad atbalsti devīzi: "pofig, ka zog, ka tik krievs".Tas saucās-naši. Tapēc jau tik zemiskas lapiņas arī tika izplatītas.Tieši tā. Tādēļ jau gribu redzēt, kas rīt notiks. Patiesi ceru uz zemu atsaucību.

raihs, 7.februāris 2019, 21:31
prusakovs jau mauc pēc vatņiku labākajām metodēm,RS darbiniekiem obligāti jaierodoties uz akciju,gan jau citās strktūrās ar komandas nodotas
7.februāris 2019, 21:36 | links
 
mjuniors [07.02.19]: raihs [20:18]: ja tu tur esi, tad atbalsti devīzi: "pofig, ka zog, ka tik krievs".Tas saucās-naši. Tapēc jau tik zemiskas lapiņas arī tika izplatītas.
Tieši tā. Tādēļ jau gribu redzēt, kas rīt notiks. Patiesi ceru uz zemu atsaucību.
7.februāris 2019, 21:31 | links
 
raihs [07.02.19]: ja tu tur esi, tad atbalsti devīzi: "pofig, ka zog, ka tik krievs".
Tas saucās-naši. Tapēc jau tik zemiskas lapiņas arī tika izplatītas.
7.februāris 2019, 21:29 | links
 
Labi
7.februāris 2019, 21:16 | links
 
Tad te gudri neizrunājies! Jo normāli veči runā par sevi nevis par visu.
7.februāris 2019, 20:58 | links
 
Urmās liecies mierā .... man kendama ar dēlu jāspēlē .
7.februāris 2019, 20:55 | links
 
Bračiņ
Tad tu piekuriem?
7.februāris 2019, 20:51 | links
 
 
Bralitis [5m]: Jā, lūk. Rīt krieviem ļoti svarīgs eksāmens. Manās acīs...

raihs, 7.februāris 2019, 20:22

Tik pat labi arī Latviešiem . Tos tak ar visu laiku ievēlam .Bet tie tik zog un zog un zog ... Vai ne tā Raih?Mēs neejam demonstrācijās, lai atbalstītu šleserus, šķēles, auguļus, utt

raihs, 7.februāris 2019, 20:27


Mēs vispār normālās demonstrācijās neejam.
Mēs nekad arī neiesim lai kādu Latvieti atbalstītu - norakt ,jā lūdzu vienmēr gatavi :)
7.februāris 2019, 20:32 | links
 
Bralitis [07.02.19]: Tā arī ir Raih . Pofig ka zog - savējais - krievs. To ka zog vēl jāpierāda. Kur ir kāds politiķis iesēdināts par zagšanu? Nezinu nevienu.


Urmās tu gaidi atbildi ?
Hlevickis, Munkevics, cerams Ushakovs
7.februāris 2019, 20:29 | links
 
Bralitis [07.02.19]: Jā, lūk. Rīt krieviem ļoti svarīgs eksāmens. Manās acīs...

raihs, 7.februāris 2019, 20:22

Tik pat labi arī Latviešiem . Tos tak ar visu laiku ievēlam .Bet tie tik zog un zog un zog ... Vai ne tā Raih?
Mēs neejam demonstrācijās, lai atbalstītu šleserus, šķēles, auguļus, utt
7.februāris 2019, 20:27 | links
 
Tu praporščiku skolā labi esi apguvis vielu!
7.februāris 2019, 20:27 | links
 
Jā, lūk. Rīt krieviem ļoti svarīgs eksāmens. Manās acīs...

raihs, 7.februāris 2019, 20:22


Tik pat labi arī Latviešiem . Tos tak ar visu laiku ievēlam .Bet tie tik zog un zog un zog ... Vai ne tā Raih?
7.februāris 2019, 20:24 | links
 
Interesanti, cik daudz vates atvilksies rīt... Ja būs daudz, es kļūšu par vēl daudz lielāku rusofobu. Jo nav nekāda attaisnojuma un pamatojuma tur rīt atrasties! Jo ja tu tur esi, tad atbalsti devīzi: "pofig, ka zog, ka tik krievs".

raihs, 7.februāris 2019, 20:18


Tā arī ir Raih . Pofig ka zog - savējais - krievs. To ka zog vēl jāpierāda. Kur ir kāds politiķis iesēdināts par zagšanu? Nezinu nevienu.


Urmās tu gaidi atbildi ?
7.februāris 2019, 20:23 | links
 
Jā, lūk. Rīt krieviem ļoti svarīgs eksāmens. Manās acīs...
7.februāris 2019, 20:22 | links
 
raihs [07.02.19]: Interesanti, cik daudz vates atvilksies rīt... Ja būs daudz, es kļūšu par vēl daudz lielāku rusofobu. Jo nav nekāda attaisnojuma un pamatojuma tur rīt atrasties! Jo ja tu tur esi, tad atbalsti devīzi: "pofig, ka zog, ka tik krievs".
Purčiks, pļavinieki, bolderāja, imanta ..
Dafiga sanāks!
7.februāris 2019, 20:21 | links
 
pofig ka krievs,ka tik zog:DD
7.februāris 2019, 20:20 | links
 
Interesanti, cik daudz vates atvilksies rīt... Ja būs daudz, es kļūšu par vēl daudz lielāku rusofobu. Jo nav nekāda attaisnojuma un pamatojuma tur rīt atrasties! Jo ja tu tur esi, tad atbalsti devīzi: "pofig, ka zog, ka tik krievs".
7.februāris 2019, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager