Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
aha,kā tad,ķīna,indija,un visas tā gala ubagu zemes apgāž tavu apgalvojumu


Ķīna un Indija ir ubagu zemes?

kaputaarps, 10.februāris 2019, 21:50
paskaties labklājibas līmenis kāds tur ir,stipri zem vidējā,nevjaga jaukt lielo ķīnas ekonomiku ar labklājības līmeni,tas nu nav viens un tas pats

uldens2, 10.februāris 2019, 22:14


Ne gluži Uldēn. Ķīnā ir gan ekonomika gan ļoti ļoti strauji augoša labklājība . Tā ir valsts politika kura tiek īstenota milzīgos tempos.
10.februāris 2019, 22:21 | links
 
aha,kā tad,ķīna,indija,un visas tā gala ubagu zemes apgāž tavu apgalvojumu


Ķīna un Indija ir ubagu zemes?

kaputaarps, 10.februāris 2019, 21:50

paskaties labklājibas līmenis kāds tur ir,stipri zem vidējā,nevjaga jaukt lielo ķīnas ekonomiku ar labklājības līmeni,tas nu nav viens un tas pats
10.februāris 2019, 22:14 | links
 
kaputaarps [9m]: Indijā ražo visu, izņemot degvielu un ieročus. Ubagošana ir profesija, kurā apgroza miljonus, un tiek nodota no paaudzes uz paaudzi.Tārp, ti esi bijis indijā??? Es esmu! Un neesmu pat spējīgs uzrakstīt tās valsts nosaukumu ar lielo burtu! Nabadzība, netīrība, zaglīgums un melīgums- tie ir indijas galvenie atslēgvārdi! Nezinu, kādam jābūt idiotam, lai brauktu un meklētu tur čakras, karmas, harmoniju un piepildījumu! Totāls bulšits!

raihs, 10.februāris 2019, 22:11


Pilnībā piekrītu. Vesels miljards ar čigāniem .... Es ar biju laimīgs kad lidoju prom no turienes ..
10.februāris 2019, 22:13 | links
 
kaputaarps [10.02.19]: Indijā ražo visu, izņemot degvielu un ieročus. Ubagošana ir profesija, kurā apgroza miljonus, un tiek nodota no paaudzes uz paaudzi.
Tārp, ti esi bijis indijā??? Es esmu! Un neesmu pat spējīgs uzrakstīt tās valsts nosaukumu ar lielo burtu! Nabadzība, netīrība, zaglīgums un melīgums- tie ir indijas galvenie atslēgvārdi! Nezinu, kādam jābūt idiotam, lai brauktu un meklētu tur čakras, karmas, harmoniju un piepildījumu! Totāls bulšits!
10.februāris 2019, 22:11 | links
 
Indijā ražo visu, izņemot degvielu un ieročus. Ubagošana ir profesija, kurā apgroza miljonus, un tiek nodota no paaudzes uz paaudzi.
10.februāris 2019, 22:03 | links
 
ķīnā nav vairāk par 2 bērniem ģimenē .
10.februāris 2019, 21:59 | links
 
kaputaarps [10.02.19]: aha,kā tad,ķīna,indija,un visas tā gala ubagu zemes apgāž tavu apgalvojumu


Ķīna un Indija ir ubagu zemes?
Indija jau nu toč. Ķīnā tie, kas rūpnīcās liek lellēm acis iekšā, ar diez vai ir vidusslānis
10.februāris 2019, 21:55 | links
 
aha,kā tad,ķīna,indija,un visas tā gala ubagu zemes apgāž tavu apgalvojumu


Ķīna un Indija ir ubagu zemes?
10.februāris 2019, 21:50 | links
 
Nav man baigi slīps jumts . Garažai - knapi 10 grādi kritums . Apakšā ūdens ,baigi viegli nostumt -feini slīd pa skārdu . Pie pašas malas paslīdēju un sāniski maucu lejā -paspēju tikai ar roku galvu nosargāt - un tā arī nomaucos . Apakšā terase - labi ka notīrītais sniegs no jumta bij kas noamortizēja. Nu inah ...
10.februāris 2019, 21:49 | links
 
Šodien mans svars un augums mani izglāba. Tīrīju jumtu no sniega,paslīdēju un nomaucos . Būtu smagāks - roka salūztu kā sēkociņš. Tiku sveikā ar pamatīgu zilumu.

Bralitis, 10.februāris 2019, 21:39

Zajebis, planēt ar jāmak. Drīzāk ļočika iemaņas!
10.februāris 2019, 21:45 | links
 
BrunoL [10.02.19]: Dzimstība-viens no galvenajiem labklājības indikatoriem.
Tas par pelēm?
10.februāris 2019, 21:44 | links
 
Kas nu jūs par spējiem! Agrāk mēs ar Toni,Plēsīgo un vēl dažu labu,ka likām,tad meitas pampa!
P.S.
Par fifēliusiem.Augumā mazajiem vis indīgākie un niknākie stroķi!
10.februāris 2019, 21:44 | links
 
Dzimstība-viens no galvenajiem labklājības indikatoriem.

BrunoL, 10.februāris 2019, 21:35
aha,kā tad,ķīna,indija,un visas tā gala ubagu zemes apgāž tavu apgalvojumu
10.februāris 2019, 21:44 | links
 
Bralitis [10.02.19]: Šodien mans svars un augums mani izglāba. Tīrīju jumtu no sniega,paslīdēju un nomaucos . Būtu smagāks - roka salūztu kā sēkociņš. Tiku sveikā ar pamatīgu zilumu.
Neesi jau darbā, mums saki kā ir-vakar piemāvos un no sievas atrāvos.
10.februāris 2019, 21:44 | links
 
Bralitis [10.02.19]: Tīrīju jumtu no sniega,paslīdēju un nomaucos .
Idiots
10.februāris 2019, 21:44 | links
 
Bralitis [10.02.19]: Šodien mans svars un augums mani izglāba. Tīrīju jumtu no sniega,paslīdēju un nomaucos . Būtu smagāks - roka salūztu kā sēkociņš. Tiku sveikā ar pamatīgu zilumu.
Špagatā vismaz nostājies?
10.februāris 2019, 21:43 | links
 
BrunoL [10.02.19]: Dzimstība-viens no galvenajiem labklājības indikatoriem.
Indikācija kāda? Jo augstāks labklājības līmenis, jo zemāka dzimstība?

https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Valstu_uzskaitījums_pēc_dzimstības_koeficienta
10.februāris 2019, 21:42 | links
 
Šodien mans svars un augums mani izglāba. Tīrīju jumtu no sniega,paslīdēju un nomaucos . Būtu smagāks - roka salūztu kā sēkociņš. Tiku sveikā ar pamatīgu zilumu.
10.februāris 2019, 21:39 | links
 
Dzimstība-viens no galvenajiem labklājības indikatoriem.
10.februāris 2019, 21:35 | links
 
Bralitis [10.02.19]: Jā Raih. Napaleonam vispār bij 150 cm un kādas štelles sariktēja . Hitleram 165 cm , Staļinam 165 cm , Biju pārsteigts par Pēteri1 . Kājas izmērs 36 !!! Augums virs 190 bet kāja 36 !! Tev Raih pēdiņa vismaz lielāka kā Peķkam ?
45. Nevelc paralēles ar slāvu deģenerātiem.
10.februāris 2019, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager