Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bralitis [06.02.19]: Beidz Urmās cepties . Skādi nav ne viens ne otrs patreiz nodarījis.
Tad nemuldi un nepasniedz savas iedomas kā cita teikto!
6.februāris 2019, 20:54 | links
 
Bļaviens Braliti Tev širmis aizkritis vai ! ?
Apjega ka Tevi draž ir ?
KUR GARANTIJA KA TIEŠAM NOBALSOJA PAR TIEM , PAR KURIEM CEPAS ? A ? Kur pieradijumi un fakti ?
Braču es stastu ka balsot negaju - Tu tici ? Amoš par ? ? ? Un pirmais aizskreju !
Šobrid vis jusu fars ir sava iedomata ( nevis reala ) kranina staipišana !
Atvaino !
Bet iedomajoties vien ka raihs ir spejigs nobalsot par kaut kadam - kaut niecigam parmaiņam valsti ! Jasmejas !
Tam par to - šitik !
Šitam par šo - vel tik !
Un miers majas , ko te vel mainit ?

plesigais, 6.februāris 2019, 20:25

Kārtējais plēsīgā bezjēdzīgais vārdu savārstījums :):):), burtu daudz, bet jēga nekāda. Varbūt 5 vārdos pasaki, ko gribēji pateikt? :)

shmidzis, 6.februāris 2019, 20:35


Ludzu ( 1 )
Pieradi (2 )
Par (3 )
Ko (4 )
Nobalsoji (5)
!
Ja vel nesaproti - nu ludzu atvaino - nevaru palidzet !
6.februāris 2019, 20:52 | links
 
Lai vai kā, tu man, bračku, patīc:) Bet tas netraucēs man tevi ap*irst pie jebkuras vismazākās iespējas:)

raihs, 6.februāris 2019, 20:42

Tavi apdirsieni man ir pieņemami . Tās ir brieduša veča dažreiz pat izsmalcinātas padjobkas. Latviski nemāku vārdam "padjobka "atrast sinonīmu.

Bralitis, 6.februāris 2019, 20:47
Bračku,
Latviski ir - "pavilkt uz zoba"

dakterp, 6.februāris 2019, 20:48


Zinu bet pavilkt uz zoba ir pārāk maigs formulējums tam kas šeit dažreiz notiek.
6.februāris 2019, 20:50 | links
 
Lai vai kā, tu man, bračku, patīc:) Bet tas netraucēs man tevi ap*irst pie jebkuras vismazākās iespējas:)

raihs, 6.februāris 2019, 20:42

Tavi apdirsieni man ir pieņemami . Tās ir brieduša veča dažreiz pat izsmalcinātas padjobkas. Latviski nemāku vārdam "padjobka "atrast sinonīmu.

Bralitis, 6.februāris 2019, 20:47

Bračku,
Latviski ir - "pavilkt uz zoba"
6.februāris 2019, 20:48 | links
 
Bļaviens Braliti Tev širmis aizkritis vai ! ?
Apjega ka Tevi draž ir ?
KUR GARANTIJA KA TIEŠAM NOBALSOJA PAR TIEM , PAR KURIEM CEPAS ? A ? Kur pieradijumi un fakti ?
Braču es stastu ka balsot negaju - Tu tici ? Amoš par ? ? ? Un pirmais aizskreju !
Šobrid vis jusu fars ir sava iedomata ( nevis reala ) kranina staipišana !
Atvaino !
Bet iedomajoties vien ka raihs ir spejigs nobalsot par kaut kadam - kaut niecigam parmaiņam valsti ! Jasmejas !
Tam par to - šitik !
Šitam par šo - vel tik !
Un miers majas , ko te vel mainit ?

plesigais, 6.februāris 2019, 20:25


Plēsīgais nemurgo. Netaisi te sazvērestības teorijas. Tieši tādiem kā Raihs kas rada darba vietas un praktiski baro valsti visvairāk ir vajadzīgas pārmaiņas. Kāds varbūt bizness ja visapkārt tev nabagi ? Nekāds . Protams ir nišas -piem lietoti apģērbi , ziedojumi,labdarības ,visādi krusti utt kas virzīts un nabagiem.

p.s. Man ar pārmaiņas vajag.

Bralitis, 6.februāris 2019, 20:32

Braliti es nemurgoju ! Tas jau ir pats skumigakais !
Ja onkulim butu vajadzigas Tavas nosauktas parmaiņas un viņs butu pietiekoši gudrs ! Butu sapratis ka ar 16 partijam , raeli ko mainit nav iespejams ! ! !
Braču raihonkuļa vardi nesena pagatne !
- krieviem viena partija SC - balsos visi !
Latviešiem 16 ( sešpatsmit ) !
Tatad lai krievu atbalstitaju ieveletai partijai statos preti uz vienu balsotaju ir jabut sešpatsmit pretejo !
Bratiņ ja Tev , man , viņam , viņai , viņiem , viņam - vajag LV parmaiņas - ir javienojas , jasaprot un jaatbalsta vienam otru un jaiebalso reali viena partija ( kas opozicija nav svarigi ) ! Un tad jaņem no praņčiem piemers !
6.februāris 2019, 20:48 | links
 
Beidz Urmās cepties . Skādi nav ne viens ne otrs patreiz nodarījis.
6.februāris 2019, 20:48 | links
 
Lai vai kā, tu man, bračku, patīc:) Bet tas netraucēs man tevi ap*irst pie jebkuras vismazākās iespējas:)

raihs, 6.februāris 2019, 20:42


Tavi apdirsieni man ir pieņemami . Tās ir brieduša veča dažreiz pat izsmalcinātas padjobkas. Latviski nemāku vārdam "padjobka "atrast sinonīmu.
6.februāris 2019, 20:47 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu

uldens2, 6.februāris 2019, 17:07

Ar šitādu attieksmi autiņam ej ar līkumu un ficuku dziļi biksēs paslēp :) KL ir pilns ar pantiem arī par šīm lietām :)

Mantu meklētājus apdraud tikai KL 229.1 pants. Nelikumīgas darbības ar valstij piederošām senlietām.

daddy_j, 6.februāris 2019, 17:27

Nav taisnība daddy_j!!!
Lielākā daļa, šā aroda piekritēji, ja atrod, tad savāc arī munīciju, ieročus utt... Un tas jau ir cits pants.
Un man kā zemju īpašniekam, vairāk besī, tie salašņas, kuri vazājās par svešiem īpašumiem, rokās, mēslo utt.
Decembrī pret mani atteicās ierosināt KP, jo taisnība bija manā pusē. Neskatoties uz to, ka biju salauzis(reāli iznīcinājis), divus šādus, divu darboņu aparātus...

dakterp, 6.februāris 2019, 20:12

Dakterp un ko Tu teiktu ja es Tava ipasuma paceltu realus pieradijumus baltu tautu eksistencei ! Jeb atbrivotu Tavus mežus no daudziem spradzienbistamiem priekšmetiem , kurus ari Tavi berni var atrast !
Es nelienu sveša ipašuma bes atļaujas un saskaņošanas ! Ari kara atributiku nevacu , jo man reali vina nafig vajadziga ! Bet uz Tava aramgabala var metaties tads draņķis kas sava laika nenostradaja , bet šobrid pat kultivatora zars var izraisit traģediju !

plesigais, 6.februāris 2019, 20:34

plesigais,
1. Nekur neteicu, ka Tu lien svešos īpašumos, bez atļaujas);
2. Nekur neteicu, ka Tu savāc kara laika sprādzienbīstamus priekšmetus;
3. Paldies dievam, ka Tev, līdz maniem īpašumiem ir patālu, pat ļoti!
6.februāris 2019, 20:45 | links
 
Bračiņ tu tiešām esi stulbs, vai izliecies?
Atkārtoju vēl reiz:
Iekopē tekstu kur es esmu minējis, ka tava kapu partija ir nodarijusi skādi Latvijas Valsts labklājībai!
6.februāris 2019, 20:43 | links
 
Uldēn atkal tu maisies kad onkuļi runā. Iegaumē puika - Mani neinteresē tavi vecie grēki , Mani interesē ko tu kā politiķis dod un dosi valstij. Ja par tevi sāktu rakt -domāju ka ar uzreiz būtu cilpa jāmet pār zaru.

Bralitis, 6.februāris 2019, 20:41
pundura kungs,tad jau pēc tavām loģikām lai iet lembis,šķele un šlesis atkal valdībā
6.februāris 2019, 20:42 | links
 
Lai vai kā, tu man, bračku, patīc:) Bet tas netraucēs man tevi ap*irst pie jebkuras vismazākās iespējas:)
6.februāris 2019, 20:42 | links
 
Uldēn atkal tu maisies kad onkuļi runā. Iegaumē puika - Mani neinteresē tavi vecie grēki , Mani interesē ko tu kā politiķis dod un dosi valstij. Ja par tevi sāktu rakt -domāju ka ar uzreiz būtu cilpa jāmet pār zaru.
6.februāris 2019, 20:41 | links
 
Bračiņ
Kur es esmu rakstijis, ka tava kapu partija kautko nodarijusi Valsts labklājībai? Lūdzu iekopē!

urmaas, 6.februāris 2019, 20:31


rezultātu ieliki 0 : 5 . Mans vērtējums - 0 kpv par to ka nav vienotības partijā un ālējas kā tīņi , +1 JKP par stabilitāti un Juraša gudrību .

Valstij ne viena ne otra partija nav devusi pagaidām nekādu labumu. tur ir 0:0
6.februāris 2019, 20:38 | links
 
Pareizāk būtu teikt 0:-5
Jo JKP vēl neko īpašu nav sastrādājuši. Toties kapu partija jau vairākkārt ir aptaisijušies. Tas pateicoties abiem galvenajiem klauniem.

urmaas, 6.februāris 2019, 20:17

Kur? Kādu skādi valstij viņi ir nodarījuši? Faktus.

Bralitis, 6.februāris 2019, 20:20
labklājības ministre ar aplokšņu algām,gobzema 300k kukulis krievu vecenei hvz par ko,artusa šmugulēšanās ar ar tam mistiskajām algam suņubūdā,meironi nauda partijai ar nozīmē ka tiks pieņemti lēmumi lai tas cilvēks varētu griezt afēras.Ja tu šo visu neredzi tad nu atvaino ,tu esi dumš kā plēsīgais.
6.februāris 2019, 20:38 | links
 
Bļaviens Braliti Tev širmis aizkritis vai ! ?
Apjega ka Tevi draž ir ?
KUR GARANTIJA KA TIEŠAM NOBALSOJA PAR TIEM , PAR KURIEM CEPAS ? A ? Kur pieradijumi un fakti ?
Braču es stastu ka balsot negaju - Tu tici ? Amoš par ? ? ? Un pirmais aizskreju !
Šobrid vis jusu fars ir sava iedomata ( nevis reala ) kranina staipišana !
Atvaino !
Bet iedomajoties vien ka raihs ir spejigs nobalsot par kaut kadam - kaut niecigam parmaiņam valsti ! Jasmejas !
Tam par to - šitik !
Šitam par šo - vel tik !
Un miers majas , ko te vel mainit ?

plesigais, 6.februāris 2019, 20:25


Kārtējais plēsīgā bezjēdzīgais vārdu savārstījums :):):), burtu daudz, bet jēga nekāda. Varbūt 5 vārdos pasaki, ko gribēji pateikt? :)
6.februāris 2019, 20:35 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu

uldens2, 6.februāris 2019, 17:07

Ar šitādu attieksmi autiņam ej ar līkumu un ficuku dziļi biksēs paslēp :) KL ir pilns ar pantiem arī par šīm lietām :)

Mantu meklētājus apdraud tikai KL 229.1 pants. Nelikumīgas darbības ar valstij piederošām senlietām.

daddy_j, 6.februāris 2019, 17:27

Nav taisnība daddy_j!!!
Lielākā daļa, šā aroda piekritēji, ja atrod, tad savāc arī munīciju, ieročus utt... Un tas jau ir cits pants.
Un man kā zemju īpašniekam, vairāk besī, tie salašņas, kuri vazājās par svešiem īpašumiem, rokās, mēslo utt.
Decembrī pret mani atteicās ierosināt KP, jo taisnība bija manā pusē. Neskatoties uz to, ka biju salauzis(reāli iznīcinājis), divus šādus, divu darboņu aparātus...

dakterp, 6.februāris 2019, 20:12


Dakterp un ko Tu teiktu ja es Tava ipasuma paceltu realus pieradijumus baltu tautu eksistencei ! Jeb atbrivotu Tavus mežus no daudziem spradzienbistamiem priekšmetiem , kurus ari Tavi berni var atrast !
Es nelienu sveša ipašuma bes atļaujas un saskaņošanas ! Ari kara atributiku nevacu , jo man reali vina nafig vajadziga ! Bet uz Tava aramgabala var metaties tads draņķis kas sava laika nenostradaja , bet šobrid pat kultivatora zars var izraisit traģediju !
6.februāris 2019, 20:34 | links
 
Bļaviens Braliti Tev širmis aizkritis vai ! ?
Apjega ka Tevi draž ir ?
KUR GARANTIJA KA TIEŠAM NOBALSOJA PAR TIEM , PAR KURIEM CEPAS ? A ? Kur pieradijumi un fakti ?
Braču es stastu ka balsot negaju - Tu tici ? Amoš par ? ? ? Un pirmais aizskreju !
Šobrid vis jusu fars ir sava iedomata ( nevis reala ) kranina staipišana !
Atvaino !
Bet iedomajoties vien ka raihs ir spejigs nobalsot par kaut kadam - kaut niecigam parmaiņam valsti ! Jasmejas !
Tam par to - šitik !
Šitam par šo - vel tik !
Un miers majas , ko te vel mainit ?

plesigais, 6.februāris 2019, 20:25



Plēsīgais nemurgo. Netaisi te sazvērestības teorijas. Tieši tādiem kā Raihs kas rada darba vietas un praktiski baro valsti visvairāk ir vajadzīgas pārmaiņas. Kāds varbūt bizness ja visapkārt tev nabagi ? Nekāds . Protams ir nišas -piem lietoti apģērbi , ziedojumi,labdarības ,visādi krusti utt kas virzīts un nabagiem.

p.s. Man ar pārmaiņas vajag.
6.februāris 2019, 20:32 | links
 
Bračiņ
Kur es esmu rakstijis, ka tava kapu partija kautko nodarijusi Valsts labklājībai? Lūdzu iekopē!
6.februāris 2019, 20:31 | links
 
Bļaviens Braliti Tev širmis aizkritis vai ! ?
Apjega ka Tevi draž ir ?
KUR GARANTIJA KA TIEŠAM NOBALSOJA PAR TIEM , PAR KURIEM CEPAS ? A ? Kur pieradijumi un fakti ?
Braču es stastu ka balsot negaju - Tu tici ? Amoš par ? ? ? Un pirmais aizskreju !
Šobrid vis jusu fars ir sava iedomata ( nevis reala ) kranina staipišana !
Atvaino !
Bet iedomajoties vien ka raihs ir spejigs nobalsot par kaut kadam - kaut niecigam parmaiņam valsti ! Jasmejas !
Tam par to - šitik !
Šitam par šo - vel tik !
Un miers majas , ko te vel mainit ?
6.februāris 2019, 20:25 | links
 
Bralitis [06.02.19]: Spēle ir beigusies Urmās. Tā pat dambrete un cirks nebij. Dambretē jādomā - bet Cirks ir veiksmes spēle . Te nebij ne viens ne otrs. KPV tēls sašmucēts un vienam cilvēkam iespējams ka karjera ar pagalam. Tēlu var nospodrināt ar labiem darbiem bet savu personisko labo tēlu gan nebūs tik viegli atjaunot.

Un vēl viena interesanta lieta .Ja jau Gobzems kā visi teica ka esot Šlesera cilvēks vai viņš būtu šādas kļūdas izdarījis. Domāju ka ne. Šlesers ir slīpēts un vieds politiķis un bizbizmenis - viņš noteikti vienā brīdī būtu Gobzemu apstādinājis.
Šlesers un vieds??? Nu beidz! Biznesa projekts "Par labu Latviju" izgāzās kā veca sēta! Personiski man viņš asociējas ar dumju neveiksminieku. Tas nekas, ka bagātu...
6.februāris 2019, 20:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager