Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vispār jā- bračka gobzema partijā tīri labi iederētos!

raihs, 6.februāris 2019, 16:00


Nē . Ar grūtībām jums izdevās mani aizvilināt uz vēlēšanām kur nu vēl Gobzemam pakaļ skriet. Viņa psiholoģiskais profils neatbilst politiķim. Nav vēl nobriedis kā vīrs. Gudrība nenozīmē viedumu. Es skatījos no sākuma uz šitām spēlītēm ar domu ka viņi izspēlē viedu gājienu un domāju ka Gobzems māk stratēģiski spēlēt kā pienākas politiķim ,bet nihuja ! Tādi nenobrieduša tīņa gājieni vien gala rezultātā vien bij. Gobzems nav kpv un kpv nev ne Gobzems ne Kaimiņš - tur ir daudz prātīgu nobriedušu cilvēku uz kuriem kā kopumu lieku cerības. Lai strādā.Tad spriedīsam .

Tas ka viņš meklē cilvēkus ar militārām izglītībām -tam drīzāk ir cita jēga. Labi izglītotiem militāristiem ( piem Es) ir cits vērtējums draudzībai,pienākumu izpildei un plānošanai.

Uzskatu ka tikai dēļ tā ka puika ( Gobzems) nav lasījis "kaujas mākslu" viņam nav nekādas saprašanas par intrigām , nodevību , taktiku, savaldību ,aprēķinu , tuvu un tālejošu stratēģiju un viltību. Nieka 30 lappusēs ir izlikta visa šīs dzīves (sevišķi politikas ) ābece. Tiklīdz tu atkāpies no pamatgudrībām un uzkāp uz emocijām - kirdik -tevi nošauj.

Ja viņš kardināli nenobriedīs un kpv , jkp labi strādās - viņam nav absolūti nekādu cerību ar "jauno veidojumu". Ir iemaucis ar mūli dubļos tā ka neiespējami nomazgāties . Un tikai dēļ sava rakstura un nenobrieduma. Neko sliktu valstij viņš nav izdarījis - nav ne centa nopizģījis .
6.februāris 2019, 19:56 | links
 
A kāds viņam uzvārds? Man čoms līdz šim vēl nesaprot, par ko iet runa!

raihs, 6.februāris 2019, 19:31


Skabrāns
6.februāris 2019, 19:34 | links
 
A kāds viņam uzvārds? Man čoms līdz šim vēl nesaprot, par ko iet runa!
6.februāris 2019, 19:31 | links
 
Nu jā, domāju ka Jānis daudziem bija draugos, galu galā pazīstams sportists, LV čempī startēja, pat ar Karpenkovu kopā nostartēja World Predators Classic. Kopumā absolūti sakarīgs vecis likās.

6.februāris 2019, 19:26 | links
 
shmidzis [06.02.19]: uldens2 [36m]: Koknesē kokaina tranzīts ar gāja no rokas un viss bij labi:DDTpu to Kokneses kokaīnu! Tādā jezgā iekūlos! Karoč tas latviešu el čapo aizlaidās uz Dienvidameriku. Un vajadzēja tak tā sagadīties, ka mēs ar čomu ar aizlaidāmies uz copi Čīlē tai pat laikā,vai varbūt bik vēlāk. Un sviests ir tas, ka tas el čapo arī laikam ir copmanis un bija manam līdzbraucējam facebookā "draugos" . Rezultāts bija spiegu filmu cienīgs- ar dīvainām aizturēšanām muitā un "nejaušām" pārbaudēm mājās un darbā... Vārdu sakot-pāris nedēļas bijām zem interpola lupas. Stresu bik saķērām.

raihs, 6.februāris 2019, 18:42

Labi, labi, nelokies, gan jau visi kāti bija iekšpusē pilni ar koku no Čīles mājās braucot :):):)
Hmm... Doma laba
6.februāris 2019, 19:16 | links
 
uldens2 [36m]: Koknesē kokaina tranzīts ar gāja no rokas un viss bij labi:DDTpu to Kokneses kokaīnu! Tādā jezgā iekūlos! Karoč tas latviešu el čapo aizlaidās uz Dienvidameriku. Un vajadzēja tak tā sagadīties, ka mēs ar čomu ar aizlaidāmies uz copi Čīlē tai pat laikā,vai varbūt bik vēlāk. Un sviests ir tas, ka tas el čapo arī laikam ir copmanis un bija manam līdzbraucējam facebookā "draugos" . Rezultāts bija spiegu filmu cienīgs- ar dīvainām aizturēšanām muitā un "nejaušām" pārbaudēm mājās un darbā... Vārdu sakot-pāris nedēļas bijām zem interpola lupas. Stresu bik saķērām.

raihs, 6.februāris 2019, 18:42


Labi, labi, nelokies, gan jau visi kāti bija iekšpusē pilni ar koku no Čīles mājās braucot :):):)
6.februāris 2019, 18:55 | links
 
uldens2 [06.02.19]: Koknesē kokaina tranzīts ar gāja no rokas un viss bij labi:DD
Tpu to Kokneses kokaīnu! Tādā jezgā iekūlos! Karoč tas latviešu el čapo aizlaidās uz Dienvidameriku. Un vajadzēja tak tā sagadīties, ka mēs ar čomu ar aizlaidāmies uz copi Čīlē tai pat laikā,vai varbūt bik vēlāk. Un sviests ir tas, ka tas el čapo arī laikam ir copmanis un bija manam līdzbraucējam facebookā "draugos" . Rezultāts bija spiegu filmu cienīgs- ar dīvainām aizturēšanām muitā un "nejaušām" pārbaudēm mājās un darbā... Vārdu sakot-pāris nedēļas bijām zem interpola lupas. Stresu bik saķērām.
6.februāris 2019, 18:42 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu

uldens2, 6.februāris 2019, 17:07

Ar šitādu attieksmi autiņam ej ar līkumu un ficuku dziļi biksēs paslēp :) KL ir pilns ar pantiem arī par šīm lietām :)

Mantu meklētājus apdraud tikai KL 229.1 pants. Nelikumīgas darbības ar valstij piederošām senlietām.

daddy_j, 6.februāris 2019, 17:27
viss ir labi kamēr neuzraujies.Koknesē kokaina tranzīts ar gāja no rokas un viss bij labi:DD
6.februāris 2019, 18:18 | links
 
Kā Tonis saka " sistēmas vergi", ehh, neapskaužu šos ļautiņus... uzraksti vēl nepareizo vārdu salikumu un drošības dienesta programmu automātiski atbloķē, nu skarbi, ļoti skarbi...:)
6.februāris 2019, 18:09 | links
 
Un kads gadaskaits minēts - valstij piederošam senlietam ? ;)

plesigais, 6.februāris 2019, 17:35


Sākot ar pagājšgadu droši vien :)
6.februāris 2019, 17:50 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu

uldens2, 6.februāris 2019, 17:07

Ar šitādu attieksmi autiņam ej ar līkumu un ficuku dziļi biksēs paslēp :) KL ir pilns ar pantiem arī par šīm lietām :)

Mantu meklētājus apdraud tikai KL 229.1 pants. Nelikumīgas darbības ar valstij piederošām senlietām.

daddy_j, 6.februāris 2019, 17:27

Un kads gadaskaits minēts - valstij piederošam senlietam ? ;)
6.februāris 2019, 17:35 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu

uldens2, 6.februāris 2019, 17:07


Ar šitādu attieksmi autiņam ej ar līkumu un ficuku dziļi biksēs paslēp :) KL ir pilns ar pantiem arī par šīm lietām :)

Mantu meklētājus apdraud tikai KL 229.1 pants. Nelikumīgas darbības ar valstij piederošām senlietām.
6.februāris 2019, 17:27 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu

uldens2, 6.februāris 2019, 17:07


Moš neiebraucu, kāpēc ar m-detektoru nevar lūžņus lasīt, inspicēt ? Sprāgstvielas, tās tā kā arī varētu..., ja attiecīgs dvēseles stāvoklis...:)
6.februāris 2019, 17:16 | links
 
Hitleru savu laik ari uzskatija par mazvertigu !
Ta kā ! ! !
6.februāris 2019, 17:15 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu

uldens2, 6.februāris 2019, 17:07


Kas vainigs , tas bailigs ;) !
6.februāris 2019, 17:13 | links
 
Sis jusu hobijs ir kriminali sodams,man ar vins liekas aizraujos un visu laiku gribas parakaties,bet nu ar likumu problemas negribu
6.februāris 2019, 17:07 | links
 
skutans [41m]: Pēc tādas PR akcijas, šams var meklēt , te jādomā ko...Tas jau sen zināms, ka kautkas nav ok! Ja jau meklē virsniekus, tad mož savā slimajā galviņā sadomājis veikt apvērsumu, ko a?! :)

urmaas, 6.februāris 2019, 16:44


Pilnīgi izslēgts, šis cilvēka tips nez vai ir spējīgs noorganizēt pažobeles, mazdārziņu sakopšanu, tādiem tak cauri var redzēt...
6.februāris 2019, 17:06 | links
 
Bet zirglietas ( zvaniņus , laužņus , un pakavus ) ka ari kapeikas , monetas , un visu parejo lasu ar prieku un ziņkari !

plesigais, 6.februāris 2019, 16:57

Kāds hobijs uzkrīt, tāds jāpārslimo, tur neko nevar darīt... :)) galvenais, ka reāls, brīvā dabā un prom no visādiem datoriem/telefoniem

daddy_j, 6.februāris 2019, 17:02


Ja Daddy _j , bet savas lodes un šķembas esmu jau " salasijis " pietiekoši !
6.februāris 2019, 17:05 | links
 
Bet zirglietas ( zvaniņus , laužņus , un pakavus ) ka ari kapeikas , monetas , un visu parejo lasu ar prieku un ziņkari !

plesigais, 6.februāris 2019, 16:57


Kāds hobijs uzkrīt, tāds jāpārslimo, tur neko nevar darīt... :)) galvenais, ka reāls, brīvā dabā un prom no visādiem datoriem/telefoniem
6.februāris 2019, 17:02 | links
 
Pleaigais ka parasti,visi ir slikti neviens neko nedara, kāds ieliek piemeru ka viss notiek un griezas, ta Plesigais tik atkal cikst un iet uz mezu ar metaldetektoru veikt pretlikumgas darbibas

uldens2, 6.februāris 2019, 15:50


Ei nu , ei ! ;) !
"Mehaniķi " ! ;)
6.februāris 2019, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager