Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
bračka,tu kā urla domā

uldens2, 8.februāris 2019, 22:02

Uldēn nedirs - puika. To tu vari ukraiņiem pateikt kuri padirsa savu teritoriju ,to tu mūsu tirliņam Kārlim Ulmanim vari pateikt kas savulaik uzdāvināja krieviem Latviju. Es tikai saku kā saldofons - kā vecs karavīrs . Ar krieviem ne politikā ne dzīvē nevar kā ar eiropiešiem - viņi to nesaprot. Tas nav viņu mentalitātei raksturīgi.

Bralitis, 8.februāris 2019, 22:07
bračka viņi jamoči politiski,izdauzot neizglītot urļikam purnu nekas nemainīsies
8.februāris 2019, 22:12 | links
 
Turklāt jaunatne tagad ir tādi mīkstie! Fizuhas nekādas! Kad aizeju uz kādu klubiņu, man ar visu savu lieko svaru šķiet, ka man tas rumpis vismaz kaut kā kopā turās! 90% divdesmitgadnieku sporta zāli nekad nav redzējuši-tauķeļi gāžas pāri pa visām malām, pakaļas platākas par pleciem! Un tādi ies kauties? :))

raihs, 8.februāris 2019, 22:06


Tieši par ko es saku. Mīksto paaudze . Kauties nav labi , tur neej ,tur nekāp,nedo dies skolotājs pa štelli iemauc ar lineālu pa galvu vai kādu skarbāku vārdu pasaka utt . Un tā ir paaudze kas varētu krievu urlām no maskačkas stāties pretim vai aizstāvēt sevi,savu meiteni no kāda urlas . Lietuvieši malači ka vismaz uz īsu brīdi memmesdēliņiem parāda kādiem jābūt večiem un ieviesa obligāto militāro dienestu. Malači.
8.februāris 2019, 22:12 | links
 
Uldēns
Sāc baidīties! :)
8.februāris 2019, 22:10 | links
 
bračka,tu kā urla domā

uldens2, 8.februāris 2019, 22:02


Uldēn nedirs - puika. To tu vari ukraiņiem pateikt kuri padirsa savu teritoriju ,to tu mūsu tirliņam Kārlim Ulmanim vari pateikt kas savulaik uzdāvināja krieviem Latviju. Es tikai saku kā saldofons - kā vecs karavīrs . Ar krieviem ne politikā ne dzīvē nevar kā ar eiropiešiem - viņi to nesaprot. Tas nav viņu mentalitātei raksturīgi.
8.februāris 2019, 22:07 | links
 
Turklāt jaunatne tagad ir tādi mīkstie! Fizuhas nekādas! Kad aizeju uz kādu klubiņu, man ar visu savu lieko svaru šķiet, ka man tas rumpis vismaz kaut kā kopā turās! 90% divdesmitgadnieku sporta zāli nekad nav redzējuši-tauķeļi gāžas pāri pa visām malām, pakaļas platākas par pleciem! Un tādi ies kauties? :))
8.februāris 2019, 22:06 | links
 
bračka,tu kā urla domā
8.februāris 2019, 22:02 | links
 
Un cik atceros, tā sišanās ar krieviem vairoja tikai naidu, nevis "un tad ir miers"...
8.februāris 2019, 22:02 | links
 
Un ko tie krievi un krievija ar to "ielikšanu pa muti" ir sasniegusi? To, ka viņus neciena nekur pasaulē, izņemot tādus pašus urlēnus kā ziemeļkoreja, gondurasa, utt
8.februāris 2019, 22:00 | links
 
Bralitis [38m]: A es pa ko. Rīt būs klope :)

Diemžēl nebūs . Nav vairs tās Latviskās vienotības sajūtas kāda bij kad mēs bijām okupēti. Tagad ir pretēji -tagad krieviem ir tāda kopības sajūta . Un cik zinu - mūsdienu jauniešiem izvicināt kulakus idejas vārdā nav pieņemts. Nedo dies būs noskrāpēts vaidziņš vai zilums zem acs - tiesas ,cilvēka aizskaršana utt . ... Nebūs - nekad nebūs ...Bračku, tu kā no 90ajiem izlīdis. Pat no 80ajiem. Nevajag nevienu sist! Mūsdienās vairs tā nedara! Vai ir jānožēlo, ka vairs nesit!? Jautājums,tā sacīt, retorisks... Bet rītdiena daudz ko parādīs, tad varēsim spriest

raihs, 8.februāris 2019, 21:44


Daudz labāk ir ka izboksējas. Tas vismaz bez viltus bez meliem bez nodevības . Tīri nolaiž tvaiku un tad ir miers.

Jā tagad nav pieņemts iedot pa ausi .Protams ka tas ir labi - labi tikai tāpēc ka tev ar Raih ir sapists prāts ar lojalitāti . Krievs nav tāds - tu viņam varēsi rozā puķītes vicināt un stāstīt ka nav labi fizisku spēku pielietot,ka civilizētā pasaulē tā nedara utt sviestus dzīt. Viņš tev ieliks pa muti ,pārējie nospārdīs un vēl pamīzīs tev virsū. Es viņiem neticu un mans personīgais uzskats ir ka ar krievu mieru var salīgt tikai izkaujoties .Tikai. Un tici man - tur man pieredze ir .
8.februāris 2019, 21:55 | links
 
 
Bralitis [08.02.19]: A es pa ko. Rīt būs klope :)

Diemžēl nebūs . Nav vairs tās Latviskās vienotības sajūtas kāda bij kad mēs bijām okupēti. Tagad ir pretēji -tagad krieviem ir tāda kopības sajūta . Un cik zinu - mūsdienu jauniešiem izvicināt kulakus idejas vārdā nav pieņemts. Nedo dies būs noskrāpēts vaidziņš vai zilums zem acs - tiesas ,cilvēka aizskaršana utt . ... Nebūs - nekad nebūs ...
Bračku, tu kā no 90ajiem izlīdis. Pat no 80ajiem. Nevajag nevienu sist! Mūsdienās vairs tā nedara! Vai ir jānožēlo, ka vairs nesit!? Jautājums,tā sacīt, retorisks... Bet rītdiena daudz ko parādīs, tad varēsim spriest
8.februāris 2019, 21:44 | links
 
A es pa ko. Rīt būs klope :)

Diemžēl nebūs . Nav vairs tās Latviskās vienotības sajūtas kāda bij kad mēs bijām okupēti. Tagad ir pretēji -tagad krieviem ir tāda kopības sajūta . Un cik zinu - mūsdienu jauniešiem izvicināt kulakus idejas vārdā nav pieņemts. Nedo dies būs noskrāpēts vaidziņš vai zilums zem acs - tiesas ,cilvēka aizskaršana utt . ... Nebūs - nekad nebūs ...
8.februāris 2019, 21:10 | links
 
Copmanis [19:44]: Rītdien, iespējams būs jautri, ar lozungiem, :mūsējos sit, tagad vai nekad:Jūs jau te aunu bars tik varat blēt: krievi!
Ko tad neejat rīt : sienu uz sienu?
Aceros kad Dzintariņš puspliks stāvēja un piketēja pie saimas, bet tagad:
https://jauns.lv/raksts/zinas/317336-nacionala-apvieniba-atsauc-iecereto-mitinu-ratslaukuma-pret-usakovu-cinisoties-ar-citam-metodem?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Un te tie alkāni dzimtenes aizstāvji tik drukā kā krievi slikti un pāri dara. Un ko tad te sēžat?

Zorgens, 8.februāris 2019, 20:08


Ko peries? Pāsākums tik rīt, vot i sēžam te. Pats būsi?
8.februāris 2019, 21:08 | links
 
Rīt mītiņā maskačkas sportistiem pipec!
8.februāris 2019, 21:03 | links
 
80- os gados ,tīņu un jaunības laikā bij norma izkauties ar krievu. Tas bij pat goda jautājums . Jums Rīgā ne - rīdzinieki plēsās starp rajoniem ,bet Valmierā un Cēsīs tā bij svēta lieta.Bij noteikumi. Jākaujas pēc Latvijas likumdošanas - t.i 1:1 . līdz pirmajām asinīm vai kamēr gar zemi. Guļošus nedrīkst sist. Noteikumiem sekoja krievu puse un mēs. Un protams gaidījām kad noteikumi tiks pārkāpti - lai paši ar tiek pie kašķa . Tas ar gadījās bet salīdzinoši reti . Pārsvarā konflikta cēlonis bij vienkārš - ja tu dzīvo Valmierā un nāc uz kopējo balli vai diseni tad vai nu runā Latviski un ievēro mūsu noteikumus, Ja mēs gājām uz 2 videni uz diseni( krievu skola) -tad nācās viņu noteikumus ievērot. Ja bij cīņa par meiteni - tad tur nekādu nacionālo jautājumu nebij . Tur tikai 1:1 . Aizbraucām uz sadraudzības klases vakaru uz Rīgu ,sakodāmies izdomājām jāpastaigā pa to Purčiku kur bij baļļuks. Piekasījās vietējo bariņš un interesanti ka Latvieši kopā ar Krieviem . Kad saprata ka mēs nav Rīdzinieki iedzērām kandžiņu ,patusējām un gājām katrs uz savu pusi . Viņi savuklārt kopā aizsargāja savu karalisti -purčiku :) Man domāt tā - nav ko kautrēties -ja vajag iedot vai dabūt pa snuķi cēlas lietas vārdā -tas ir jādara.
8.februāris 2019, 20:31 | links
 
Banu ķeizars- tas labi teikts
8.februāris 2019, 20:17 | links
 
Kā jau vakar teicu- tītdiena būs tests manai rusofobijai. Vai nu stslābs, vai nu pastiprināsies. Jo attaisnojuma iet uz turieni nav NEKĀDA!
8.februāris 2019, 20:16 | links
 
Copmanis [28m]: Rītdien, iespējams būs jautri, ar lozungiem, :mūsējos sit, tagad vai nekad:Jūs jau te aunu bars tik varat blēt: krievi!
Ko tad neejat rīt : sienu uz sienu?
Aceros kad Dzintariņš puspliks stāvēja un piketēja pie saimas, bet tagad:
https://jauns.lv/raksts/zinas/317336-nacionala-apvieniba-atsauc-iecereto-mitinu-ratslaukuma-pret-usakovu-cinisoties-ar-citam-metodem?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Un te tie alkāni dzimtenes aizstāvji tik drukā kā krievi slikti un pāri dara. Un ko tad te sēžat?

Zorgens, 8.februāris 2019, 20:08

Banu ķeizars, es pieminēju krievus????? :DDD
8.februāris 2019, 20:14 | links
 
Pirmkārt, drausmīgi stulbi bija vispār pieteikt to mītiņu. Tikpat stulbi kā atcrlt. Bet tā jau ir NA maizīte. Iedomājos to skatu- vienā pusē "Nost ar nilu! ", otrā- "za ņila! “. Kurš kuru pārbļaus. Idiotisms.
8.februāris 2019, 20:14 | links
 
lutij tev jau kā bezmadzeņu radījumam nesaprast ka ja ies pretī piketēt,tad kremļa ziņās to apvienos un parādīs visus kā gņila atbalstītājus.Tā ka gudri būs ļaut lai tie nopirktie piketētāji vieni paši savu kremļa rubli atpelna
8.februāris 2019, 20:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager