Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Labi, noskatīsies un ies gņilu pabalstīt, moš kādam labs uzsaukums padomā? Strādāju pie transporentiem.

skutans, 8.februāris 2019, 10:05

Jebkurā globālā kara gadījumā, ņemot vērā kopējo kodolieroču daudzumu pasaulē, uzvarētāju nebūs. No tādas cilvēces muļķības neaizsargās ne Puciks, ne NATO, ne Tramps.
Galvenais lai politiķiem nepārkarst smadzens un nesāk spaidīt "preizās" pogas.

MV-F, 8.februāris 2019, 10:15


Notiesās pundura varzu ruslandē un viss atkal nostāsies savās vietās. Tas lops jau sen bij jātiesā.
8.februāris 2019, 10:22 | links
 
Labi, noskatīsies un ies gņilu pabalstīt, moš kādam labs uzsaukums padomā? Strādāju pie transporentiem.

skutans, 8.februāris 2019, 10:05


Jebkurā globālā kara gadījumā, ņemot vērā kopējo kodolieroču daudzumu pasaulē, uzvarētāju nebūs. No tādas cilvēces muļķības neaizsargās ne Puciks, ne NATO, ne Tramps.
Galvenais lai politiķiem nepārkarst smadzens un nesāk spaidīt "preizās" pogas.
8.februāris 2019, 10:15 | links
 
Labi, noskatīsies un ies gņilu pabalstīt, moš kādam labs uzsaukums padomā? Strādāju pie transporentiem.
8.februāris 2019, 10:05 | links
 
MVF
Kad tie par cietumnieku bazariem? Kaut kāds slims kretīns izdauza skatlogu, kura remonts izmaksās vismaz 300-500€ + vēl visādas neērtības, un kādam būtu jājūtas kā Jūdam, ja par viņu ziņotu policijai???

raihs, 8.februāris 2019, 09:24


Tad aju labāk uzreiz teikt čomam lai tā nedara, kāda jāga, ka tas nav labi, lai protas.
Cita runa ja nosūdz kāds liecinieks no malas, bet ja divi čomi vakarā ejot no baļluka izdomā ka viens varētu būt "varonis", tad nav saprotama otra čoma rīcība. Tas arī skaitās vainīgs, tad kāda jēga stučit.
8.februāris 2019, 09:52 | links
 
tur jau pats sevi nostuči un izej plusā:DD
8.februāris 2019, 09:38 | links
 
MVF
Kad tie par cietumnieku bazariem? Kaut kāds slims kretīns izdauza skatlogu, kura remonts izmaksās vismaz 300-500€ + vēl visādas neērtības, un kādam būtu jājūtas kā Jūdam, ja par viņu ziņotu policijai???
8.februāris 2019, 09:24 | links
 
....par 1000 EUR valstī jebkurš vr nodot draugu..???? Hmm

https://skaties.lv/degpunkta/degpunkta-dazadi/kendamas-veikala-skatloga-ielido-metala-stienis-veikala-ipasnieks-izsludina-1000-eiro-atlidzibu-un-noskaidro-vainigos/

Nav jau labi dauzīt stiklus logiem, bet nodot par grašiem...hmm.
8.februāris 2019, 09:03 | links
 
Junior ja tev ir tāds naids -tad ej sit,šauj ,dedzini viņus. tā nevar . Kas atliek ? Vai nu naidoties bezgalīgi vai atrast kompromisu. Vēl labāk par kompromisu ir izveidot kopēju partiju .

Urlas te ir un būs ar katru dienu būs arvien vairāk. Trūkst darbaspēka un nāksies masveidā urlas ievest te - nekur no krieva neliksies.

Bralitis, 7.februāris 2019, 21:55


Būtu jāvelk labāk mūsējie no migām laukā, kas negrib strādāt. Ja šos pieradinātu pie darba tad nevajadzētu neko lieku tik daudz ievest.
8.februāris 2019, 08:09 | links
 
Junior ja tev ir tāds naids -tad ej sit,šauj ,dedzini viņus. tā nevar . Kas atliek ? Vai nu naidoties bezgalīgi vai atrast kompromisu. Vēl labāk par kompromisu ir izveidot kopēju partiju .

Bralitis, 7.februāris 2019, 21:55
Par naidu, man ir daudz interesantākas lietas par ko domāt, Otrkārt, ne pret vienu es krievu nēesmu nicinoši izturējies, lai varētu pārmest man, ka šeit viņam ir pavisam citādas tiesības. Treškārt, vai tagadējās partijās ir aizliegts būt, atrasties kopējās partijās???????? Lūdzu faktus studijā. Krievs izvēlas nestāties citās partijās, bet tikai konkrētā- neSaskaņā. Jau ir pagājuši 29. gadi, bet svinēšana jaunā gada,svinēšana joprojām tiek svinēta ne pēc lv laika, 9maijs ar katru gadu apmeklētība pieaug, vismaz nemazinās. Kas viņiem ir aizliegts brālīt, es tiešām nesaprotu, vari lūdzu man paskaidrot. ;)

mjuniors, 7.februāris 2019, 22:06


Nē, Jauno gadu svin pēc Maskavas laika. Tiko Putins beidz runu, tā šie raķetes aiz loga bliež augšā, tikai pēs stundas iznāk pārējā tauta lai atzīmētu Jauno gadu.
8.februāris 2019, 08:06 | links
 
uldens2, 7.februāris 2019, 21:46


Bet pa rādio muldēja ka būšot pikets pret Ušakovu un Rīgas domi???????
8.februāris 2019, 08:03 | links
 
P/S .
Varbut tur ari ir LV vajiba ! Klusēšana , nerunašana !
Un ja kads sak runat , tad labakaja gadijuma , neņemam galva !
Sliktakaja , labakajas krievu tradicija , nolamajam !
Raiha vardiem - nometajam ar pipelem !
Bet krievuškas tikmer atrod kopejo valodu , un pastumj lv Māmuļu no rindas pie ārsta , no kasēm veikala ! :(
8.februāris 2019, 07:54 | links
 
Labs Mjunior ;) labs !
Ja godigi , negaidiju ! Gaidiju kartejo meslu vezumu ! Ar kartigu krievu lamu vardu piešprici !
Bet izradas Tev tomer ir gan pieklajiba , gan duša ! ;)
Žel tikai ka Tu savu inteliģenci un dūšu tere lai sanaidotu , bet netere ceņšoties apvienoties ar citiem latviešiem !
8.februāris 2019, 07:42 | links
 
Plēsīgais, iztēlojies latvieti- cēlu, inteliģentu, saprotošu, cilvēku, kas stāv pāri bara instinkta vadītiem tumsoņiem.
Es esmu vistiešākais pirmavots, kas redzēja visu situāciju, rīkojos atbilstoši pēc saviem ieskatiem, aizstāvot tās sievietes tiesības, neieslīgstot visās detaļās, komentēju krievietes bezkaunīgo rīcību, kas Latviešu sabiedrībai nav pieņemams. Tad uzpeldi tu ar savu izdomāto scenāriju aizskarot manu pašlepnu, ar analīzes skatījumu no kūts pakaļas. Interesanti, kā lai tev atbild, lai tu vispār ko saprastu. Paspēj vēl uzdirst latviešiem.
Agrāk, lai izceltu savu inteligenci pieminēja izglītību, mūsdienās tas vairs nestrādā, visiem tāda ir, tagad moderni ir izcelt finansiālo stāvokli, bet kā izrādās arī tas nerāda inteligences līmeni. Tāpēc tika izdomāts interets, kur var pulcināt kopā inteligenci, kas izsaka pareizo redzējumu. Un te es redzu tevi-Plēsīgais.
Mans mērķis nav tevi pazemot, bet pasaku tev tieši krievietes vārdiem. Es savu vietu zinu, bet tev jāzin sava. Cilvēks, kas vairāk nezin- runā, kas zin-klusē.
8.februāris 2019, 00:40 | links
 
Usi tev tiesa - Siguldā arī šmuce, Junior nelocies -pieņem taisnību - neies Latvietis ar krievu vienā partijā jo Latvietis to negribēs , Raih tu vismaz reāli redzi situāciju tuvākajā nākotnē.

Es neesmu politiķis - es esmu dīvāna analītiķis . Izsaku tikai domu politiķiem un redzu tikai vienu izeju lai no šitā apburtā loka tiktu ārā. Gudras galvas neatkarīgi krievs,latvietis ,žīds - bet tam jābūt vienam politiskam spēkam un jāuzrunā visās valodās runājošie vēlētāji un pats galvenais noteikums - novilkt treknu ,treknu sarkano strīpu ar pagātni . Ar to lai nodarbojas vēsturnieki nevis politiķi.
7.februāris 2019, 23:11 | links
 
Nu kas tad miļajas Cl lapas daras ! ;)
Ogo - humors un vaimanas !
Krievi riko pasakumu , pulcesies ! Pat autobusi iedaliti !
Nu malači - tautai vismas kopibas sajuta ir ! Mitiņos , dzers , ardisis ! Apmizis kadu sturi vai izkausies ! Malači !
A ko latvieši - neko ? Tupes kats sava sturi , griezis no skaudibas zobus un vaimanas ? Apsaukas cits citu un lamas krievus !
Vai vai vai !
P/S Mjuniors tev bikses olas vai kas cits ?
Krievuška tevi LV pilsoni pastumj mala un tev pat preti palekties negribas ! Nu tad fig par tevi ! Ja nav dušas krievušku nolikt pie vieta - nav !
Bet tava klatbutne latviešu SIEVIETI Mamuļu izstuma uz rindas beigam , un ari neko ?
Nu kauns ! Kauns !
Humors un vaimanas ! Turpiniet grauzst viens otru , turpiniet ! Jums ok sanāk !
Bet tikmer krievuškas rinda apvienosis un izstums jus no . . . ! :(
7.februāris 2019, 23:10 | links
 
bračku, vajag darīt tā, sākt no sevis- re Sigulda, NA visu cik saprotu nolaidusi irsā, ņem 2 gudrus krievus, stājieties tajā varas partijā, lūk būsiet 3 kas atškaida to neliešu bandu, viens pratīs rakstīt, otrs lasīt, bet pats varēsi gozēties inteliģentā sabiedrībā un bīdīt sociāli nozīmīgas lietas.
7.februāris 2019, 22:49 | links
 
Junior ja tev ir tāds naids -tad ej sit,šauj ,dedzini viņus. tā nevar . Kas atliek ? Vai nu naidoties bezgalīgi vai atrast kompromisu. Vēl labāk par kompromisu ir izveidot kopēju partiju .

Bralitis, 7.februāris 2019, 21:55

Par naidu, man ir daudz interesantākas lietas par ko domāt, Otrkārt, ne pret vienu es krievu nēesmu nicinoši izturējies, lai varētu pārmest man, ka šeit viņam ir pavisam citādas tiesības. Treškārt, vai tagadējās partijās ir aizliegts būt, atrasties kopējās partijās???????? Lūdzu faktus studijā. Krievs izvēlas nestāties citās partijās, bet tikai konkrētā- neSaskaņā. Jau ir pagājuši 29. gadi, bet svinēšana jaunā gada,svinēšana joprojām tiek svinēta ne pēc lv laika, 9maijs ar katru gadu apmeklētība pieaug, vismaz nemazinās. Kas viņiem ir aizliegts brālīt, es tiešām nesaprotu, vari lūdzu man paskaidrot. ;)
7.februāris 2019, 22:06 | links
 
Lai arī cik briesmīgi, bračkam taisnība... Būs ukri, kuri būs tāda pati vate... Kompromiss? Nezinu... Neticu. Kompromiss starp kaķi un suni? Kompromiss starp sakārtoto pasteļtoņu Lielvārdes jostu un bezgaumīgajiem puķainajiem tepiķiem? Starp "ģeržavas šovinismu" un mazas tautas protekcionismu? Nav variantu...
7.februāris 2019, 22:03 | links
 
Junior ja tev ir tāds naids -tad ej sit,šauj ,dedzini viņus. tā nevar . Kas atliek ? Vai nu naidoties bezgalīgi vai atrast kompromisu. Vēl labāk par kompromisu ir izveidot kopēju partiju .

Urlas te ir un būs ar katru dienu būs arvien vairāk. Trūkst darbaspēka un nāksies masveidā urlas ievest te - nekur no krieva neliksies.
7.februāris 2019, 21:55 | links
 
Ja kāds turp taisās aiziet tad neaizmirstiet addidās trenuškām vīles iebuktēt un laķenes uzpucēt. Savādāk neiederēsieties barā!

urmaas, 7.februāris 2019, 21:49

Aizmirsi par semačkām.;)
7.februāris 2019, 21:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager