Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
ak vai. Nu tak jau saknē un ne pirmajā paaudzē ir jābūt samaitātam, lai "mācēt sarunāt" būtu tas pats kas "iespiest piecīti saujā".

Jurik, 28.janvāris 2019, 21:52


Tas bija jautājums no manas puses...
Manuprāt ļoti daudziem tā ir norma, man tas nav pieņemami...
28.janvāris 2019, 22:09 | links
 
Esmu sapratis, ka lašveidīgo masveida slaktēšana mani nespēj atstāt vienaldzīgu. Zinu, agri vai vēlu pieķeršos tai lietai. Ar likumdošanas maiņu, organizāciju, sarunām un naudu. Un agri vai vēlu maliķu Salacā un Gaujā vairs nebūs.
28.janvāris 2019, 22:04 | links
 
Jaunā valdība teicās, ka ķeršoties klāt lieliel kungiem un dāmām. Tai skaitā ari kolegovu patirdīšot.
28.janvāris 2019, 22:04 | links
 
Gāzes pistole tāda bīstama lieta, nekad nezini vai otram nebūs īsta....
Bet armijas kaujas gāze gan ir baigā štelle. Tāda ar sveķiem iekšā, lai var dziļāk acīs ieberzēt :D Tāda man praktiski vienmēr ir līdzi, visur. Lai nav ar šmurguļiem rokas jāsmērē un neradītu liekas problēmas. Nav gan nācies izmantot, mans tēls dzīvē laikam nav tik labsirdīgs :D :D :D
28.janvāris 2019, 22:02 | links
 
Septembrī Gaujā nirēji noslaktēja ap 10000 taimiņu. Salacā inspektoru mafija kramē tīklus dienas laikā. Inspektori janvārī rūpīgi pasē, vai tik kāds nav nočiepis nevienam nevajadzīgu nonārstojušu ķeltu...

raihs, 28.janvāris 2019, 21:23


Hm ;) !

Redz , redz , pat raiham kas nepatik !

Diez kas tad ir tie onkas kam lv viss patik ?
Ta pati inspektoru mafija ( jeb poliču ) , vai ierēdņu mafija kam ari kas atlec ? :(
28.janvāris 2019, 21:56 | links
 
ak vai. Nu tak jau saknē un ne pirmajā paaudzē ir jābūt samaitātam, lai "mācēt sarunāt" būtu tas pats kas "iespiest piecīti saujā".
28.janvāris 2019, 21:52 | links
 

Nu apskatīsies rīt, vai leiši ar tiek baudīti uz ledus. Zacene salakām:)
28.janvāris 2019, 21:50 | links
 
Draudziņ, liecies mierā ar savu cilvēcību. Uz copi pierīgā es dodos, ka uz bandītu shodku vai strelku. :). Tu esi labsirdīgais cilvēku tips, kas tic skaistajam un cilvēciskajam. Es esmu uzvilcies un uz nerviem, kad dodos uz lielo lomu kļova laikā. Attiecības starp copmaņiem arī saspīlētas, trūkst vietu. Atpūta man ir tikai pie jūras uz butēm.

Pravietis, 28.janvāris 2019, 20:10


No manas labsirdības, līdz Tavām strelkām ir mikrodžiga auklas tiesa :D Man ļoti patīk teiciens - kakoi privet, takoi atvet, cenšos pie tā pieturēties ;)

RobisRobis, 28.janvāris 2019, 21:41[/quote]
Nav jau normāli uz copi braukt ar gāzinieku, bet nakti rudeņos ir garas un tumšas.
28.janvāris 2019, 21:47 | links
 
skutans [20m]: Zviedros kolēgas jau trešo gadu nepērk licenzes, kāpēc ?Tāpēc ka zviedrs vēl trešajā reizē pārbaudot licenzi var tikai pabrīdināt..., izdaram secinājumus...:)Paši svensoni ēsšanai ķer varavīksnenes utml fishas. Pārējais viņiem ir atpūta. Pat pavasarī šamie uz ledus kāpj ar visu ģimeni. Mangalītis, šašlykmašlik uc pasākumi. Cope tik tā atpūtas pēc. Vasarā ar laivu tik vizinās. Ja vajag zivi tad iemērc krekliņu. Tā vismaz esmu ievērojis un ievērtējis šamo copi!

urmaas, 28.janvāris 2019, 21:40


Grūti ko piebilst, tā jau ir. Bet mēs jau metamies tajā lietā iekšā ar visu sāpi un azartu. :).
28.janvāris 2019, 21:45 | links
 
Swe ziemeļos mūsējos likumnepaklausīgos copmaņus komrādi dēvē par oscariem! :)
28.janvāris 2019, 21:43 | links
 
Draudziņ, liecies mierā ar savu cilvēcību. Uz copi pierīgā es dodos, ka uz bandītu shodku vai strelku. :). Tu esi labsirdīgais cilvēku tips, kas tic skaistajam un cilvēciskajam. Es esmu uzvilcies un uz nerviem, kad dodos uz lielo lomu kļova laikā. Attiecības starp copmaņiem arī saspīlētas, trūkst vietu. Atpūta man ir tikai pie jūras uz butēm.

Pravietis, 28.janvāris 2019, 20:10[/quote]

No manas labsirdības, līdz Tavām strelkām ir mikrodžiga auklas tiesa :D Man ļoti patīk teiciens - kakoi privet, takoi atvet, cenšos pie tā pieturēties ;)
28.janvāris 2019, 21:41 | links
 
skutans [28.01.19]: Zviedros kolēgas jau trešo gadu nepērk licenzes, kāpēc ?Tāpēc ka zviedrs vēl trešajā reizē pārbaudot licenzi var tikai pabrīdināt..., izdaram secinājumus...:)
Paši svensoni ēsšanai ķer varavīksnenes utml fishas. Pārējais viņiem ir atpūta. Pat pavasarī šamie uz ledus kāpj ar visu ģimeni. Mangalītis, šašlykmašlik uc pasākumi. Cope tik tā atpūtas pēc. Vasarā ar laivu tik vizinās. Ja vajag zivi tad iemērc krekliņu. Tā vismaz esmu ievērojis un ievērtējis šamo copi!
28.janvāris 2019, 21:40 | links
 
Septembrī Gaujā nirēji noslaktēja ap 10000 taimiņu. Salacā inspektoru mafija kramē tīklus dienas laikā. Inspektori janvārī rūpīgi pasē, vai tik kāds nav nočiepis nevienam nevajadzīgu nonārstojušu ķeltu...

raihs, 28.janvāris 2019, 21:23


Gaujā atļauts nirt ?
28.janvāris 2019, 21:36 | links
 
Zviedros kolēgas jau trešo gadu nepērk licenzes, kāpēc ?Tāpēc ka zviedrs vēl trešajā reizē pārbaudot licenzi var tikai pabrīdināt..., izdaram secinājumus...:)

skutans, 28.janvāris 2019, 21:22


Policejiska valsts, ko te var komentēt. Zviedri laikam mazāk ēd zivis. Latvieši jau reņģēdāji.....
28.janvāris 2019, 21:27 | links
 
Septembrī Gaujā nirēji noslaktēja ap 10000 taimiņu. Salacā inspektoru mafija kramē tīklus dienas laikā. Inspektori janvārī rūpīgi pasē, vai tik kāds nav nočiepis nevienam nevajadzīgu nonārstojušu ķeltu...
28.janvāris 2019, 21:23 | links
 
Zviedros kolēgas jau trešo gadu nepērk licenzes, kāpēc ?Tāpēc ka zviedrs vēl trešajā reizē pārbaudot licenzi var tikai pabrīdināt..., izdaram secinājumus...:)
28.janvāris 2019, 21:22 | links
 
Tas ir tikai apsveicami, ka tiek regulāri pārbaudīti un pi..lēti neapzinīgi likumpārkāpēji. Vismaz kaut kāda kārtība uz ūdeņiem. Kartei jābūt, makšķeres divas, vestes, pakavi utt, ievēro to visu un nebūs jāskuļī nēzdogā.
28.janvāris 2019, 21:15 | links
 
https://youtu.be/KukfQduBl4U !
Šobrid gribas piekrist uldiņam !
Deportejiet tos poličus uz laukiem , lai štrape ! Harpunistus , cemeretajus un citus brakus !

plesigais, 28.janvāris 2019, 20:43

Varkalis pilns rudenī ar bandītiem cemerētajiem, bet Šarikovi ar viņiem netiek galā, vai negrib paši norauties.....
28.janvāris 2019, 20:59 | links
 
Kaut kāds tu, pravieti, agresīvs. Pat cope tev sagādā vienas vienīgas ciešanas! Un tā cope, kas tev cik necik der-butes- manuprāt, ir augstākā mazohisma pakāpe- aukstā, vējainā laikā ķert zivis, par kuru uzāķēšanos uz āķa liecina vien lieka smaguma sajūta kāta galā!!! :)

raihs, 28.janvāris 2019, 20:20

Tu kļūdies, ar mazohismu nav nekāda sakara. Windgury visu nosaka. Pie jūras visiem agresija pazūd, jo nav jācīnās ar elkoņiem . Visiem pietiek....Tā ir īstākā ārstnieciskā terapija pēc nenormālās atmosfēras Varkalī . Žēl ka jūra tik tālu, un finansiāli ietilpīgs process.
28.janvāris 2019, 20:56 | links
 
https://youtu.be/KukfQduBl4U !
Šobrid gribas piekrist uldiņam !
Deportejiet tos poličus uz laukiem , lai štrape ! Harpunistus , cemeretajus un citus brakus !
28.janvāris 2019, 20:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager