Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
P. S. Un "pravī" tur tās lietas žīds Boriss...
28.janvāris 2019, 23:02 | links
 
Bralitis [28.01.19]: Ja jau ticēt Raiham par tām milzīgajām štukām ko noslāna tad jau pilns mellais tirgus būtu ar zivīm . Bet huju - vismaz pēdējo gadu laikā nekur neesmu dzirdējis ka kāds kādu raibo būtu piedāvājis nopirkt. Kādreiz kad elektriķi vizinājās pa Gauju tad gan piedāvājums bij gana plašs . Kur ta vviņi liek tās 600 uz purnu? Nu cik tu norīsi,cik tu draugiem un kaimiņiem un paziņām pārdosi - Latvija ir maza ,informācija zibenīgi izplatās . Nav tās informācijas. Biežāk zālītes tirgotājus noķer nekā brakaru tirgotās zivis redz tirgū. Fufelis tas ko Raihs saka.
Bračku, Rīgas Centrāltirgus ar fiktīvām pavadzīmēm "apēd" 2-3 tonnas dienā.
28.janvāris 2019, 23:00 | links
 
Pravieti kur tu copē tādus luņus satiec ? Man nav nācies copējot ar tādiem tikties. Vienīgi pašam ir jāmeklē kašķis - bet tā jau ir paša problēma. Kašķi var atrast jebkurā krogā ne jau copē.
28.janvāris 2019, 22:59 | links
 
Ja jau ticēt Raiham par tām milzīgajām štukām ko noslāna tad jau pilns mellais tirgus būtu ar zivīm . Bet huju - vismaz pēdējo gadu laikā nekur neesmu dzirdējis ka kāds kādu raibo būtu piedāvājis nopirkt. Kādreiz kad elektriķi vizinājās pa Gauju tad gan piedāvājums bij gana plašs . Kur ta vviņi liek tās 600 uz purnu? Nu cik tu norīsi,cik tu draugiem un kaimiņiem un paziņām pārdosi - Latvija ir maza ,informācija zibenīgi izplatās . Nav tās informācijas. Biežāk zālītes tirgotājus noķer nekā brakaru tirgotās zivis redz tirgū. Fufelis tas ko Raihs saka.
28.janvāris 2019, 22:56 | links
 
Brālīt, sveiciens no Karlasona :D
Man nav pisķika :D man ir gāzes baloniņš, bet tāds īpašāks :D Principā viņš noder pret agresīviem suņiem. Kašķi es nemeklēju, bet ar negodīgiem makšķerniekiem aprunājos vienmēr.

RobisRobis, 28.janvāris 2019, 22:46

Pastāsti kā notik viedokļu apmaiņa. Kurš kuru spēj pārliecināT nokauninot..... Argumenti parasti ir visiem zināmie, " dūrei tik spēks, vai naudai vara". Copes laikā ar bandītiem un degradētiem alkoholiķiem diplomātija nelīdz. Ja es esmu viens piekopju tikai aizstāvības taktiku, ja vajadzēs pielietošu arī kodīgākus argumentus.
28.janvāris 2019, 22:54 | links
 
Brālīt, sveiciens no Karlasona :D
Man nav pisķika :D man ir gāzes baloniņš, bet tāds īpašāks :D Principā viņš noder pret agresīviem suņiem. Kašķi es nemeklēju, bet ar negodīgiem makšķerniekiem aprunājos vienmēr.
28.janvāris 2019, 22:46 | links
 
Pravietis [9m]: Esmu sapratis, ka lašveidīgo masveida slaktēšana mani nespēj atstāt vienaldzīgu. Zinu, agri vai vēlu pieķeršos tai lietai. Ar likumdošanas maiņu, organizāciju, sarunām un naudu. Un agri vai vēlu maliķu Salacā un Gaujā vairs nebūs.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:04
Vai tu sabiedriskā kārtā inspektoriem par palīgu pierakstījies esi.Es neesmu Minhauzens, un vējdzirnavas nav mana specializācija. Ja kaut ko darīšu, tad globāli.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:28
Šodien globāli var mainīt kaut ko labaratorijas bacilis vai bumba. Latvijā tikpat kā nekas nemainās 1/4 gadsimta.

Pravietis, 28.janvāris 2019, 22:35


Mainās. Puiki Ventspilī sargā sarvus ūdeņus no ļaundariem kamēr citi viņus nievā un lamā . Respekt viņiem .

Bralitis, 28.janvāris 2019, 22:43

Zinu ka sargā, bet tikai spidīgo nārsta laikā. Es tajos ūdeņos šad un tad apgrozos.
28.janvāris 2019, 22:45 | links
 
Bet Gaujā tak nedrīkst nirt ar arbaletu, vai drīkst?
Bet noslāna labi šie, zinu, viens no kolēgām ar šo ir aizrāvies( pārsvarā Lielupē) , pat zinājis teikt, pēc cik ilga laka sprīža bedrē atkal ir mamma atpakaļ..., savā laikā šams rakstīja un sniedza intervijas krievu copžurnāliem .Nu iespaidīgas bildes esmu redzējis...
28.janvāris 2019, 22:44 | links
 
Pravietis [9m]: Esmu sapratis, ka lašveidīgo masveida slaktēšana mani nespēj atstāt vienaldzīgu. Zinu, agri vai vēlu pieķeršos tai lietai. Ar likumdošanas maiņu, organizāciju, sarunām un naudu. Un agri vai vēlu maliķu Salacā un Gaujā vairs nebūs.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:04
Vai tu sabiedriskā kārtā inspektoriem par palīgu pierakstījies esi.Es neesmu Minhauzens, un vējdzirnavas nav mana specializācija. Ja kaut ko darīšu, tad globāli.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:28
Šodien globāli var mainīt kaut ko labaratorijas bacilis vai bumba. Latvijā tikpat kā nekas nemainās 1/4 gadsimta.

Pravietis, 28.janvāris 2019, 22:35



Mainās. Puiki Ventspilī sargā sarvus ūdeņus no ļaundariem kamēr citi viņus nievā un lamā . Respekt viņiem .
28.janvāris 2019, 22:43 | links
 
Līcī zvejnieki tīklus uz lašiem vairs neliek-neesot jēgas! Jo tā pat roņi izēdot. Gaujā tīklu nav! Gaujā ir nēģu murdi!
28.janvāris 2019, 22:42 | links
 
Pravietis [9m]: Esmu sapratis, ka lašveidīgo masveida slaktēšana mani nespēj atstāt vienaldzīgu. Zinu, agri vai vēlu pieķeršos tai lietai. Ar likumdošanas maiņu, organizāciju, sarunām un naudu. Un agri vai vēlu maliķu Salacā un Gaujā vairs nebūs.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:04
Vai tu sabiedriskā kārtā inspektoriem par palīgu pierakstījies esi.Es neesmu Minhauzens, un vējdzirnavas nav mana specializācija. Ja kaut ko darīšu, tad globāli.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:28

Šodien globāli var mainīt kaut ko labaratorijas bacilis vai bumba. Latvijā tikpat kā nekas nemainās 1/4 gadsimta.
28.janvāris 2019, 22:35 | links
 
Gāzes pistole tāda bīstama lieta, nekad nezini vai otram nebūs īsta....
Bet armijas kaujas gāze gan ir baigā štelle. Tāda ar sveķiem iekšā, lai var dziļāk acīs ieberzēt :D Tāda man praktiski vienmēr ir līdzi, visur. Lai nav ar šmurguļiem rokas jāsmērē un neradītu liekas problēmas. Nav gan nācies izmantot, mans tēls dzīvē laikam nav tik labsirdīgs :D :D :D

RobisRobis, 28.janvāris 2019, 22:02
Nu lūk, es neesmu vienīgais. Laikam jau kaut kādas dzīves epizodes lika aizdomāties par to un iegādāties. Tu runā par želejnieci, bet tur ir precīzi jātrāpa acīs, savādāk jēga maza. Labāk tomēr pieparu mākonis ar 9 gab. Es jau arī neesmu agresīvais, bet pastavēt vecim par sevi vajag......, ja to prasa apstākļi. Ja godīgi, tad es viņu galvenokārt, ņemu līdzi pret lieljūras rezervātu vilkiem, kas nāk naktī ārā liedagā. Vienam tomēr patīkamāk ar stroķi.

Pravietis, 28.janvāris 2019, 22:17

Par sevi ar piščuku var pastāvēt arī mazs bērns.

Bralitis, 28.janvāris 2019, 22:28

Es kaujas cīņas neesmu apguvis :).
28.janvāris 2019, 22:31 | links
 
Bralitis [12m]: Skarbais Robis ar piščuku laiž uz copi un meklē kašķi ar citiem copmaņiem pierīgā ,Raihs te 10 štukas ar taimiņiem saskaitījis ko ūdenslīdēji noslaktējuši . ... Pirmdiena.

Nav tik traki Raih. Nav. Gaujā ienāk tikai 2345 gb raibie. Pārējos tīklos savāc Daugavā ,Buļļupē un Carnikavā - tur viss "likumīgi" . No otras puses - nav kas Gauju sargā . Kādreiz vismaz Mitrais ar piščuku skraidīja apkārt. Bij respekt . Respekt Ventspils puikiem kas sargā savu upi un upītes.Kādi 2345? Kur tādus nieka ciparus rāvi? Pēc tiešas infas labākie šāvēji nodūruši ap 600 psc each. Taimiņus pārsvarā. Protams, "legālie" tīkli ir vislielākais ļaunums

raihs, 28.janvāris 2019, 22:26


Nu nav tik daudz tās skādes. Murdi un tīkli - tā ir riktīga skāde . Bet cik atceros to runājam jau gadus 20 . Nekas nemainās - pilnīgi nekas.
28.janvāris 2019, 22:31 | links
 
Gāzes pistole tāda bīstama lieta, nekad nezini vai otram nebūs īsta....
Bet armijas kaujas gāze gan ir baigā štelle. Tāda ar sveķiem iekšā, lai var dziļāk acīs ieberzēt :D Tāda man praktiski vienmēr ir līdzi, visur. Lai nav ar šmurguļiem rokas jāsmērē un neradītu liekas problēmas. Nav gan nācies izmantot, mans tēls dzīvē laikam nav tik labsirdīgs :D :D :D

RobisRobis, 28.janvāris 2019, 22:02
Nu lūk, es neesmu vienīgais. Laikam jau kaut kādas dzīves epizodes lika aizdomāties par to un iegādāties. Tu runā par želejnieci, bet tur ir precīzi jātrāpa acīs, savādāk jēga maza. Labāk tomēr pieparu mākonis ar 9 gab. Es jau arī neesmu agresīvais, bet pastavēt vecim par sevi vajag......, ja to prasa apstākļi. Ja godīgi, tad es viņu galvenokārt, ņemu līdzi pret lieljūras rezervātu vilkiem, kas nāk naktī ārā liedagā. Vienam tomēr patīkamāk ar stroķi.

Pravietis, 28.janvāris 2019, 22:17


Par sevi ar piščuku var pastāvēt arī mazs bērns.
28.janvāris 2019, 22:28 | links
 
Pravietis [28.01.19]: Esmu sapratis, ka lašveidīgo masveida slaktēšana mani nespēj atstāt vienaldzīgu. Zinu, agri vai vēlu pieķeršos tai lietai. Ar likumdošanas maiņu, organizāciju, sarunām un naudu. Un agri vai vēlu maliķu Salacā un Gaujā vairs nebūs.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:04
Vai tu sabiedriskā kārtā inspektoriem par palīgu pierakstījies esi.
Es neesmu Minhauzens, un vējdzirnavas nav mana specializācija. Ja kaut ko darīšu, tad globāli.
28.janvāris 2019, 22:28 | links
 
Bralitis [28.01.19]: Skarbais Robis ar piščuku laiž uz copi un meklē kašķi ar citiem copmaņiem pierīgā ,Raihs te 10 štukas ar taimiņiem saskaitījis ko ūdenslīdēji noslaktējuši . ... Pirmdiena.

Nav tik traki Raih. Nav. Gaujā ienāk tikai 2345 gb raibie. Pārējos tīklos savāc Daugavā ,Buļļupē un Carnikavā - tur viss "likumīgi" . No otras puses - nav kas Gauju sargā . Kādreiz vismaz Mitrais ar piščuku skraidīja apkārt. Bij respekt . Respekt Ventspils puikiem kas sargā savu upi un upītes.
Kādi 2345? Kur tādus nieka ciparus rāvi? Pēc tiešas infas labākie šāvēji nodūruši ap 600 psc each. Taimiņus pārsvarā. Protams, "legālie" tīkli ir vislielākais ļaunums
28.janvāris 2019, 22:26 | links
 
Esmu sapratis, ka lašveidīgo masveida slaktēšana mani nespēj atstāt vienaldzīgu. Zinu, agri vai vēlu pieķeršos tai lietai. Ar likumdošanas maiņu, organizāciju, sarunām un naudu. Un agri vai vēlu maliķu Salacā un Gaujā vairs nebūs.

raihs, 28.janvāris 2019, 22:04

Vai tu sabiedriskā kārtā inspektoriem par palīgu pierakstījies esi.
28.janvāris 2019, 22:23 | links
 
Gāzes pistole tāda bīstama lieta, nekad nezini vai otram nebūs īsta....
Bet armijas kaujas gāze gan ir baigā štelle. Tāda ar sveķiem iekšā, lai var dziļāk acīs ieberzēt :D Tāda man praktiski vienmēr ir līdzi, visur. Lai nav ar šmurguļiem rokas jāsmērē un neradītu liekas problēmas. Nav gan nācies izmantot, mans tēls dzīvē laikam nav tik labsirdīgs :D :D :D

RobisRobis, 28.janvāris 2019, 22:02

Nu lūk, es neesmu vienīgais. Laikam jau kaut kādas dzīves epizodes lika aizdomāties par to un iegādāties. Tu runā par želejnieci, bet tur ir precīzi jātrāpa acīs, savādāk jēga maza. Labāk tomēr pieparu mākonis ar 9 gab. Es jau arī neesmu agresīvais, bet pastavēt vecim par sevi vajag......, ja to prasa apstākļi. Ja godīgi, tad es viņu galvenokārt, ņemu līdzi pret lieljūras rezervātu vilkiem, kas nāk naktī ārā liedagā. Vienam tomēr patīkamāk ar stroķi.
28.janvāris 2019, 22:17 | links
 
Skarbais Robis ar piščuku laiž uz copi un meklē kašķi ar citiem copmaņiem pierīgā ,Raihs te 10 štukas ar taimiņiem saskaitījis ko ūdenslīdēji noslaktējuši . ... Pirmdiena.

Nav tik traki Raih. Nav. Gaujā ienāk tikai 2345 gb raibie. Pārējos tīklos savāc Daugavā ,Buļļupē un Carnikavā - tur viss "likumīgi" . No otras puses - nav kas Gauju sargā . Kādreiz vismaz Mitrais ar piščuku skraidīja apkārt. Bij respekt . Respekt Ventspils puikiem kas sargā savu upi un upītes.
28.janvāris 2019, 22:16 | links
 
ak vai. Nu tak jau saknē un ne pirmajā paaudzē ir jābūt samaitātam, lai "mācēt sarunāt" būtu tas pats kas "iespiest piecīti saujā".

Jurik, 28.janvāris 2019, 21:52


Tas bija jautājums no manas puses...
Manuprāt ļoti daudziem tā ir norma, man tas nav pieņemami...
28.janvāris 2019, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager