Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kaut kāds tu, pravieti, agresīvs. Pat cope tev sagādā vienas vienīgas ciešanas! Un tā cope, kas tev cik necik der-butes- manuprāt, ir augstākā mazohisma pakāpe- aukstā, vējainā laikā ķert zivis, par kuru uzāķēšanos uz āķa liecina vien lieka smaguma sajūta kāta galā!!! :)

raihs, 28.janvāris 2019, 20:20

Tu kļūdies, ar mazohismu nav nekāda sakara. Windgury visu nosaka. Pie jūras visiem agresija pazūd, jo nav jācīnās ar elkoņiem . Visiem pietiek....Tā ir īstākā ārstnieciskā terapija pēc nenormālās atmosfēras Varkalī . Žēl ka jūra tik tālu, un finansiāli ietilpīgs process.
28.janvāris 2019, 20:56 | links
 
https://youtu.be/KukfQduBl4U !
Šobrid gribas piekrist uldiņam !
Deportejiet tos poličus uz laukiem , lai štrape ! Harpunistus , cemeretajus un citus brakus !
28.janvāris 2019, 20:43 | links
 
Par nodrošinātajiem- negodprātīgajiem. Krievija.Kolas pussala. Varzinas upe. 10 gadi atpakaļ. Upe, kur nedēļas cope maksā 17k nedēļā. Atbrauc urlas ar spiningiem, visas noķertās zivis tiek nosistas un rūpīgi sapakotas frīzeros... Lūk tā ir 10.līmeņa alkatība!
28.janvāris 2019, 20:38 | links
 
Šarikovi ir bijuši visos laikos!
28.janvāris 2019, 20:31 | links
 
es atkal esmu šķrobīgs ka mums laukos vispār neko nekontrolē.Nekad mūžā neesmu saticis inspektoru,negodīgākie copmaņi zemmērus var ņemt un nebīties ka uzraus kāds.

uldens2, 28.janvāris 2019, 20:18

un sūdīgākais ir tas,ka starp tiem negodīgākajiem ir pieauguši,pēc skata normāli,nodrošināti veči...
28.janvāris 2019, 20:27 | links
 
Kaut kāds tu, pravieti, agresīvs. Pat cope tev sagādā vienas vienīgas ciešanas! Un tā cope, kas tev cik necik der-butes- manuprāt, ir augstākā mazohisma pakāpe- aukstā, vējainā laikā ķert zivis, par kuru uzāķēšanos uz āķa liecina vien lieka smaguma sajūta kāta galā!!! :)
28.janvāris 2019, 20:20 | links
 
es atkal esmu šķrobīgs ka mums laukos vispār neko nekontrolē.Nekad mūžā neesmu saticis inspektoru,negodīgākie copmaņi zemmērus var ņemt un nebīties ka uzraus kāds.
28.janvāris 2019, 20:18 | links
 
Situācijai vajadzētu būt tādai, ka Tu ar prieku satiec kontrolējošo institūciju pārstāvjus, jo zini, ka kāds rūpējas par dabu un tās resursiem. Bet situācija ir tāda, ka Tev jāpārzin un jāievēro viss līdz mazākajai niansei, savādāk sods bez ierunām! Ne visas situācijas var vērtēt pēc likuma burta, tāpēc jābūt tai cilvēcībai, kas izvērtē pēc būtības!

RobisRobis, 28.janvāris 2019, 20:02

Draudziņ, liecies mierā ar savu cilvēcību. Uz copi pierīgā es dodos, ka uz bandītu shodku vai strelku. :). Tu esi labsirdīgais cilvēku tips, kas tic skaistajam un cilvēciskajam. Es esmu uzvilcies un uz nerviem, kad dodos uz lielo lomu kļova laikā. Attiecības starp copmaņiem arī saspīlētas, trūkst vietu. Atpūta man ir tikai pie jūras uz butēm.
28.janvāris 2019, 20:10 | links
 
Situācijai vajadzētu būt tādai, ka Tu ar prieku satiec kontrolējošo institūciju pārstāvjus, jo zini, ka kāds rūpējas par dabu un tās resursiem. Bet situācija ir tāda, ka Tev jāpārzin un jāievēro viss līdz mazākajai niansei, savādāk sods bez ierunām! Ne visas situācijas var vērtēt pēc likuma burta, tāpēc jābūt tai cilvēcībai, kas izvērtē pēc būtības!
28.janvāris 2019, 20:02 | links
 
Copei pierīgā, vismaz vasarā, nav ne vainas. Likumsargi pāris reizes pārbaudija, pēčāk tik piebrauc aprunāties par copi. Kā nomainiju laivu tā atkal pārbaudija. Kaut sejā jau atpazina. Ar to ari pārbaudes atkal beidzās. Domāju, ka līdz nākamajai laivas maiņai. :)
Ziemā gan kretinē visi tie ledusmērītāji utt.

urmaas, 28.janvāris 2019, 19:52


Vasras otrajā pusē es regulari esmu Varkalī uz lielajiem brekšiem. Nu moins, piegriezies. Vismaz 2 - 3 reizes pārbauda un zvanās, vai nav viltotas kartiņas. Dievs pasarg, lieku kātu izlikt. Sajūta diezgan pazemojoša, tiec uzraudzīts, uz pirkstiem skatās tajās vietās kur ķerās. Latviskā skaudība, nenovīdība, ja tev tīkliņā ap 15 kg., riebjas. Gribas taču vientulību, atpūtu, nevis kad tev nāk virsū kaimiņi copmaņi un baida ar inspektoru represijām. Īsta policejiska valsts.
28.janvāris 2019, 20:02 | links
 
Copei pierīgā, vismaz vasarā, nav ne vainas. Likumsargi pāris reizes pārbaudija, pēčāk tik piebrauc aprunāties par copi. Kā nomainiju laivu tā atkal pārbaudija. Kaut sejā jau atpazina. Ar to ari pārbaudes atkal beidzās. Domāju, ka līdz nākamajai laivas maiņai. :)
Ziemā gan kretinē visi tie ledusmērītāji utt.
28.janvāris 2019, 19:52 | links
 
Zēni, par kādu cilvēcisko faktoru iet runa, man no šī jēdziena vēmiens nāk. Ja mani aptur piecīšu inspektori, es ar viņiem vispār nerunāju, izliekos par kurlmēmo. Mani pazemo šīs demogoģiskās sarunas un jautājumi, ja zini, ka tam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Šodien, ja inspektors redzēs, ka tev nav divu roku, tad varbūt protokolu nesastādīs. Un tad vēl zem jautājuma zīmes. Tādēļ es nepanesu copi pierīgā, pa nerviem, kad tu tiec uzmanīts, kā noziedznieks.
28.janvāris 2019, 19:47 | links
 
Galīgi garām Tavs minējums! Noskaņojums bija labs un diena forša. Biju laipns un neko neprotestēju, godīgi visu situāciju izstāstīju, uzzvanīju arī laivu nomas īpašniekam, iedevu arī "policistu kungiem" parunāties. Bet.... mērķis jau bija cīnīties un sodīt...
Ja ar sarunāt bija domāts iedot kādu banknoti, tad pilnīgi izslēgts, neuzskatu ka man tādi ir jābaro :D
28.janvāris 2019, 19:44 | links
 
Man te nesen, uz ZS, anteresnaja situacija uzzīmējās. Braucu pa eesti poisu zemi, īpaši noteikumus nepārkāpjot. Pa priekšu iet fūre a drošas apdzīšanas iespējas uz līkumota ceļa nav. Vienā taisnā posmiņā nolēmu noskriet to tjagaču. Tikko beidzu apdzīšanas manevru tā "selfijs" izteiksmīgais. Atnāca protokoļs par ātrumu 101kmh, -5kmh "kļūda", kopā 96kmh! Par 6kmh sods 18 jurīši eesti poļicajiem. A jūa te par cilvēcisko faktoru! :)
28.janvāris 2019, 19:40 | links
 
Robi. Nu tad vēl piedevām Tu pats biji vainīgs ka nemācēji sarunāt.
28.janvāris 2019, 19:37 | links
 
Arī manā gadījumā, biju vainīgs pēc likuma burta. Bet problēma ir tā, ka nav vēlme iedziļināties situācijā, ir vēlme sodīt pie katras iespējas un pēc iespējas vairāk. Cilvēciskais faktors netiek ņemts vērā! Var taču izteikt brīdinājumu! Katrā gadījumā darboties savu īsto priekšnieku labā - sabiedrības, kas maksā viņiem aldziņu!
28.janvāris 2019, 19:29 | links
 
Nu nezin, nezin. Dokumentiem jābūt līdz. Ko nu aiz savas aizmāršības tagad policajus vainot. Viņiem viss vienkārši tādā situācijā - strādā pēc procedūras.
28.janvāris 2019, 19:21 | links
 
Arī ir nācies saskarties ar "īpaši apzinīgiem" policistiem... Viena brigādīte man Ķīšezerā sastādīja protokolu, jo nebija laivas nr. uz borta uzkrāsots ĪRES laivai. Īpašnieks bija iedevis līdzi plāksnītes, ko parādīt vajadzības gadījumā, dokumenti visi bija. Tak jau pašā domu gājienā ir dirsā, apzinīgais izsplāva frāzi: "kā tad, lai ar jums cīnās savādāk". Es tā arī nesapratu kā viņš ar mani grib cīnīties :D nu ringā šis točna nebūtu gatavs kāpt iekšā :D Ar čoma sīko mierīgi copējām, vestes mugurā, pakavs līdzi, viss kā pēc grāmatas, bet šim jācīnās :D
Tai pat laikā paši parazīti savas apliecības velk ārā pie katras izdevības (ārpus darba laika). Ilgu laiku Vecrīgas klubos nostrādāju.... Šitās sugas indivīdus esmu atskatījies un atklausījies līdz vēmienam. Man radies priekšstats, ka daudzi apbižotie beidzot var justies kā kungi, tiklīdz saņemta apliecība un esi iekšā brālībā :D Un ne tikai muņiki, bet arī armijnieki, kriminālpolicija utt utjp. Tajās galviņās ir īssavienojums - nevis darboties sabiedrības interesēs, bet būt kungam :D
28.janvāris 2019, 19:07 | links
 
Nu tak pidari gatavie ...:)

Tonis, 28.janvāris 2019, 18:39


Man ienāca pratā sajkarā ar ledus mērīšanu , tie dīķos džīvojošie ūdens mērītāju vaboles... :). Man viņi katru vasaru baseinā iemetās. Izmet viņu ārā, viņi atkal iekšā. Es dabas draugs neslaktēju nost, bet uzbāzīgas tās vaboles kā muņiki. :).
28.janvāris 2019, 18:48 | links
 
Man jau ar 'vērienu' copēt patīk,biju līdzi vienu visī ti paņmis.Un tieši pirms šamo reida uz ledus blakus kastei noliku.Tiko graījos 'sasildīties',kā šamie klāt.Labi ka vēl nebiju vaļā atkorķējis,šamiem nebija kur piesieties...:)
28.janvāris 2019, 18:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager