Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Man jau ar 'vērienu' copēt patīk,biju līdzi vienu visī ti paņmis.Un tieši pirms šamo reida uz ledus blakus kastei noliku.Tiko graījos 'sasildīties',kā šamie klāt.Labi ka vēl nebiju vaļā atkorķējis,šamiem nebija kur piesieties...:)
28.janvāris 2019, 18:45 | links
 
Nu tak pidari gatavie ...:)
28.janvāris 2019, 18:39 | links
 
Labi, naf ko skaust...
Esmu atpakaļ no Jugliņas.Teikšu tā,nafig tie peipusi un pērnavas,tepat Rīgas nomalē var asarēnus atvilkties.Pa dienu 5kg bez problēmām,svars arī tāds pats kā Peipusā 50-150 gr. Viens pat bija uz 300g
Antoha jau bez piedzīvojumiem nevar iztikt.Atbrauca muniķi atļaujas un ledus biezumu pārbaudīt.Viens skrien ar collštoku un mēra.Tur kur sēžu ir 10 cm.Šams brīnās,ka tik daudz,vakar esot mazāk bijis...Nu neko,prasa papīrus.Man protams visi papīri mājās palikuši,šie sāk protokolu formēt.Es šiem saku,puiķi ko mocaties,es jums visus pases datus nosaucu,oficiāli skaitos 2 grupas invalīds,nekādas atļaujas man nav vajadzīgas,pazvaniet ,pārbaudiet un pārliecinaties...
Bet nē,jaunajiem gurķiem vajag protokolus par ko atskaitīties,ka darbā bijuši...Cirks...
Tagad to pediņu priekšniekiem būs sūdzība jāraksta...

Tonis, 28.janvāris 2019, 18:29

Prieks kur tu rodies. Sevi taču muņikiem jāataisno. Notiek darba imitācija. Protokols sastādīts. Ja būtu bez kājas vai rokas invalīds ,tad varbūt noticētu... :).
28.janvāris 2019, 18:34 | links
 
Pravietis
Re ku labi pats zini atbildes! :)

urmaas, 28.janvāris 2019, 18:01


Tāpēc mēs visi esam laimīgi......, ka visi visu par visiem zin un par to nekas nav. Tā kā lielā ģimenē. Pēc krievu teiciena, " lai mums viss būtu un par to mums nekas nebūtu"....Vajag laikam importēt gubernātorus no normālām eiropas valstīm, lai ieved kārtību, nevis mēslus Sorosiešus un klaidu latvietīšus no kuriem nekādas jēgas nav.
28.janvāris 2019, 18:30 | links
 
Labi, naf ko skaust...
Esmu atpakaļ no Jugliņas.Teikšu tā,nafig tie peipusi un pērnavas,tepat Rīgas nomalē var asarēnus atvilkties.Pa dienu 5kg bez problēmām,svars arī tāds pats kā Peipusā 50-150 gr. Viens pat bija uz 300g
Antoha jau bez piedzīvojumiem nevar iztikt.Atbrauca muniķi atļaujas un ledus biezumu pārbaudīt.Viens skrien ar collštoku un mēra.Tur kur sēžu ir 10 cm.Šams brīnās,ka tik daudz,vakar esot mazāk bijis...Nu neko,prasa papīrus.Man protams visi papīri mājās palikuši,šie sāk protokolu formēt.Es šiem saku,puiķi ko mocaties,es jums visus pases datus nosaucu,oficiāli skaitos 2 grupas invalīds,nekādas atļaujas man nav vajadzīgas,pazvaniet ,pārbaudiet un pārliecinaties...
Bet nē,jaunajiem gurķiem vajag protokolus par ko atskaitīties,ka darbā bijuši...Cirks...
Tagad to pediņu priekšniekiem būs sūdzība jāraksta...
28.janvāris 2019, 18:29 | links
 
Pravietis
Re ku labi pats zini atbildes! :)
28.janvāris 2019, 18:01 | links
 
Kukuļošana Latvijā aizvietojusi Krievu ruleti, kā teikt ja ir izdevība tikt pie kārtīga "kāposta", tad eij uz pilnu banku, ar domu ka no iegūtā "kāposta" varēs nošķilt pāris lapas ko iedot kādam "knābja" zaķim pagrauzt, cerībā ka lietu "noraks" uz visiem laikiem.

MV-F, 28.janvāris 2019, 17:22


Spriežot no brīvvalsts masu informācijas līdzekļiem vajadzīgs esot klases biedrs vai kursa biedrs kādā no ekonomiskajiem grupējumiem. Patreiz visi spēlē krievu ruleti un izskatās, ka veiksmīgi. Man šķiet, ka brīvvalstī miljonāru skaits uz attiecīgu iedzīvotāju skaitu ir vislielākais eiropā, varbūt pat pasaulē. Mums veiksmes stāstu ir bezgala. Katru dienu dzimst brīnumvalstī viens miljonārs parazīta veidolā.
28.janvāris 2019, 17:55 | links
 
Kukuļošana Latvijā aizvietojusi Krievu ruleti, kā teikt ja ir izdevība tikt pie kārtīga "kāposta", tad eij uz pilnu banku, ar domu ka no iegūtā "kāposta" varēs nošķilt pāris lapas ko iedot kādam "knābja" zaķim pagrauzt, cerībā ka lietu "noraks" uz visiem laikiem.
28.janvāris 2019, 17:22 | links
 
Oficiālā versija!

https://www.knab.gov.lv/lv/knab/

urmaas, 28.janvāris 2019, 16:49


:),:). a neoficālā versija kāda........., šitā lapele tādiem likumpaklausīgajiem, lētticīgajiem.
28.janvāris 2019, 16:54 | links
 
Oficiālā versija!

https://www.knab.gov.lv/lv/knab/
28.janvāris 2019, 16:49 | links
 
Neredz, vai negrib redzēt ir dažādas lietas. Vēl potapovas laikos tika minēts kam knābītis izveidots.

urmaas, 28.janvāris 2019, 13:21


Pareizi domā, lai bālēliņu kabatas partijai būtu ierocis ar ko cīnīties pret konkurentu bandu. Jautājums atklāts, kas šobrīd ir saimnieks vai saimnieki knābītim......
28.janvāris 2019, 15:27 | links
 
Neredz, vai negrib redzēt ir dažādas lietas. Vēl potapovas laikos tika minēts kam knābītis izveidots.
28.janvāris 2019, 13:21 | links
 
Jaa,laikam būs jāpiekrīt,valstī nekādas krīzes naf!
Jau pus stundu taksīti gaidu,vēl nav atbraucis,visur sastrēgumi..
Rīta žoru Jugliņā nokavēŠu...:)

Tonis, 28.janvāris 2019, 08:17

Pazvani Ušakovam, viņš na haļvu aizvedīs.:DDD
Kā nekā par Rīgas satiksmes un Martinsona kukuļlietu izbeigšanu Ušakovs esot piedāvājis 100 ļimonus.

MV-F, 28.janvāris 2019, 13:00


Piezvani labāk Ušakam, lai atklāj sezonas taksimikrobu uz bijušo Uzvaru, lai trūkumcietējiem nav jāņem privātais taksometrs un jākavē rīta cope. Visi informēti par Ušaka kukulīšiem. Tad jau bālēliņu knābītis ir pavisam "tups", ka neko neredz un nedzird.
28.janvāris 2019, 13:11 | links
 
Jaa,laikam būs jāpiekrīt,valstī nekādas krīzes naf!
Jau pus stundu taksīti gaidu,vēl nav atbraucis,visur sastrēgumi..
Rīta žoru Jugliņā nokavēŠu...:)

Tonis, 28.janvāris 2019, 08:17


Pazvani Ušakovam, viņš na haļvu aizvedīs.:DDD
Kā nekā par Rīgas satiksmes un Martinsona kukuļlietu izbeigšanu Ušakovs esot piedāvājis 100 ļimonus.
28.janvāris 2019, 13:00 | links
 
Vai eirolatvijā radies jauns nācionālās zemledus makšķerēšanas veids, kā salakas makšķerēšana ar taksi. Eiropa mūs nesapratīs.......cilvēkiem naudas neesot, darba nav, bet tajā pašā laikā sēž uz ledus izmisuši īgņu bari no visas baltijas, piesauc regulāri māti ne tajā sentimentālākajā formā un vēl neapmierināti ar taksometru pakalpojumiem.
28.janvāris 2019, 12:44 | links
 
Jaa,laikam būs jāpiekrīt,valstī nekādas krīzes naf!
Jau pus stundu taksīti gaidu,vēl nav atbraucis,visur sastrēgumi..
Rīta žoru Jugliņā nokavēŠu...:)

Tonis, 28.janvāris 2019, 08:17


uzliec taxify. atbrauks 1-4min laika.
28.janvāris 2019, 10:04 | links
 
daddy_j [28.01.19]: Rīta žoru Jugliņā nokavēŠu...:)

Tonis, 28.janvāris 2019, 08:17

Padomju cilvēks ar taksi pēc maizes (asarīšiem) nebrauc /Briljanta roka/ :) kāp vien tramvajā :)
Antons uz penzijgadiem šiko. Pie ezera gaida arī ormanis kas ar ragaviņām līdz lunkai aizvilks un pie katras lunkas pa tārpupuikam, kas baltos cimdos šķipsniņu motiļa pabārsta.
28.janvāris 2019, 09:30 | links
 
Rīta žoru Jugliņā nokavēŠu...:)

Tonis, 28.janvāris 2019, 08:17


Padomju cilvēks ar taksi pēc maizes (asarīšiem) nebrauc /Briljanta roka/ :) kāp vien tramvajā :)
28.janvāris 2019, 09:07 | links
 
Jaa,laikam būs jāpiekrīt,valstī nekādas krīzes naf!
Jau pus stundu taksīti gaidu,vēl nav atbraucis,visur sastrēgumi..
Rīta žoru Jugliņā nokavēŠu...:)
28.janvāris 2019, 08:17 | links
 
Zeeni, pozicioneejamies.!
Bebrs izraadaas ir Lembergs un katru ir verojis.
Kaads iepeejams kljuus vicemeers!
27.janvāris 2019, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager