Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Cik gan tas ir paredzami un nožēlojami- valstis, kas atbalsta Moduro režīmu-Krievija, Irāna, Turcija, Kuba, Bolīvija un Nikaragva..... :)) Lepna plejāde:) Nekad neparko negribētu, lai Latvija kaut kad kaut kādā kontekstā ierindotos šādā sarakstā. Demokrātijas sargsuņi-Irāna, kuba, nikaragva un krievija! Ak dies!
27.janvāris 2019, 00:45 | links
 
Raihuci,ar to šmigu gan nav jāplātās,tā ir problēma, patīk vai nē...Jebkurā ziņā ir jāatzīst ,ka alko ir inde...
Bet nez kāpēc mums indēties patīk...)
27.janvāris 2019, 00:45 | links
 
Raih, ko lai saku. Atkal tev piekrītu, ne visi panes to alko tā. Un šobrīd toč es vairs nepanesu kā agrāk. trīs dienas norakstītas.. Iespējams tas arī mani attur no tās domas. Protams es ceturksnī ar paņemu, bet to pat es nepieskaitu pie dzeršanas, lietošanas.
P.s. Tāpēc biežāk iedrukā te, lai veidojas kaut cik saturīga lasām viela.
27.janvāris 2019, 00:43 | links
 
mjuniors [27.01.19]: Raih, tu jau ieskicēji pats labo scenāriju. Un tas viss ir super. Bet mans viedoklis un ko es arī pats piekopju jau vairākus gadus, nelietot alko. Man tas šķiet ir nevajadzīgi. Man pat neprasās. Un to lietu toč neapskaužu ;).
Protams tā nav mana darīšana. Un to pie taviem plusies toč neatzīmēju.
A man prasās. Es baudu kvalitatīvu alkoholu un lepojos ar to. Ar to, ka es to vsru, bet citi nodzerās. Sabiedrības attieksme pret alkoholu veidojas tikai, balstoties uz vispārpieņemtu sapratni, cik alkohols ir kaitīgs, neņemot vērā individuālu reakciju uz to. Tas arī viss. Tu manā tekstā vari pamanīt 0.7l izdzerta viskija? Nē, nevari! Tonis & co skaidrā prātā gvelž tādas stulbības, kad man zem litra prātā neienāktu!
27.janvāris 2019, 00:34 | links
 
To jaunajiem gurķiem nesaprast,kad raihucis,pēc sūri grūtas copē pavadītās dienas,atsēžas klubkrēslā baseina malā un domīgi raugoties zvaigžņotajās dienvidu debesīs lēnām sāk malkot viskija glāzi,tad jā,-nāk tā patiesā apgaismība...
27.janvāris 2019, 00:26 | links
 
Toni, kāda man daļa par cita gribu!? Pats arī atbildēji, tic un domā tam kam grib cilvēks ticēt. Un nekāda sakara tur ar taisnību un patiesību. Ja vilks gribēs ēst viņš apēdīs aitu, bet aita noteikti negribēs tam piekrist.
27.janvāris 2019, 00:25 | links
 
Fīrer,ieradumi jau nebūtu slikti,tik nodokļus nomakāt neaizmirsti...

Tonis, 27.janvāris 2019, 00:16
pag,mums ir labklājības ministre kas nemaksā,ja viņa rāda ka tā jadara,tad tā arī jādara
27.janvāris 2019, 00:20 | links
 
Raih, tu jau ieskicēji pats labo scenāriju. Un tas viss ir super. Bet mans viedoklis un ko es arī pats piekopju jau vairākus gadus, nelietot alko. Man tas šķiet ir nevajadzīgi. Man pat neprasās. Un to lietu toč neapskaužu ;).
Protams tā nav mana darīšana. Un to pie taviem plusies toč neatzīmēju.
27.janvāris 2019, 00:18 | links
 
Fīrer,ieradumi jau nebūtu slikti,tik nodokļus nomakāt neaizmirsti...
27.janvāris 2019, 00:16 | links
 
Pardon,tas bij junioram...)
27.janvāris 2019, 00:14 | links
 
mjuniors [26.01.19]: Kaut kur neglaimojošo rakstu lasīju par komentētājiem. Un tur bija smuki arī pateikties par tiem patiesības pierādītājiem. (arī es tajā skaitā) Nekā glaimojoša tur nebija. Nokaunējos un nekopēju šeit :)). Augam un nestāvām uz vietas.
p.s. Par Raihu, ir savs egoisms, bet tas ir vajadzīgs. Vienīgais kur puikam klibo ir ikdienas ieradumi. Ko var mainīt, ja pats tik sagribēs. Bet tā gudrs vīrs!
Mani ikdienas ieradumi??? Da jopt, 99,9% pasaules iedzīvotāju apskaustu manus ieradumus! Es copēju 3 mēnešus gadā, un pie tam pārsvarā ne Latvijā, es eju uz darbu, kad gribu, nevis tad, kad kāds liek! Es dzeru, cik gribu, un kad gribu... Un Tu man pārmet ikdienas ieradumus????? Ieskicēsi labāku dzīves scenāriju?
27.janvāris 2019, 00:11 | links
 
Šmiga,žopa bija ar jeņķu raķetēm,vismaz līdz šim,ja nezināji...)
Bet vispār ,viss jau būs labi...:)

Tonis, 27.janvāris 2019, 00:05

un to tev noteikti krievu ''speci''stāstija???:DDD
27.janvāris 2019, 00:10 | links
 
Uldiņ,te tev Mailīte negribēs piekrist...:))
27.janvāris 2019, 00:06 | links
 
Šmiga,žopa bija ar jeņķu raķetēm,vismaz līdz šim,ja nezināji...)
Bet vispār ,viss jau būs labi...:)
27.janvāris 2019, 00:05 | links
 
Junior,savu latviski nacionālo žultīti atstāj pie sevis...)

Tonis, 26.janvāris 2019, 23:57

Esmu Latvietis un Būšu. Un latviešiem ir tieši tāda pat žults kā visām citām tautībām.
27.janvāris 2019, 00:01 | links
 
Uldiņ,es vispār nedomāju,tik truli sekoju "masu mēdijiem"..
26.janvāris 2019, 23:59 | links
 
Tonis [26.01.19]: Šmiga,esmu tevī vīlies,domāju ka esi bišku gudrāks...
Tik augsta ranga lielvalstu vadītājiem nav jābūt speciālai kosmosa izpētes izglītībai,to viņiem pasniedz daudzie palīgi un konsultanti...
Savukārt tu kā reizi attaisno manas domas par tevi. :):).
Šāda līmeņa valstu vadītāji, kā reizi bieži izmet frāzes, kurām apakšā pavisam cita doma, kas iespējams arī šajā gadījumā.
Krieviem ar kosmosu ir žopa, raķetes krīt, sprāgst, starti atceļas, kosmodroma celtniecība ar milzīgām zādzībām un kavēšanos, bet amerikāņiem Ilons Masks ar Space x pārņem komerckravas uz kosmosu. Tapēc var amerikāņus patroļļot par mēnesi, lai toņveidīgie krievi apšaubītu jebkādus amerikāņu panākumus kosmosā.
Tas ir aptuveni, kā Tonis ieraugot uz sētas ar caurumu uzrakstu "peža" domātu, ka tur patiešām ir peža...
26.janvāris 2019, 23:59 | links
 
Kaut kur neglaimojošo rakstu lasīju par komentētājiem. Un tur bija smuki arī pateikties par tiem patiesības pierādītājiem. (arī es tajā skaitā) Nekā glaimojoša tur nebija. Nokaunējos un nekopēju šeit :)). Augam un nestāvām uz vietas.
p.s. Par Raihu, ir savs egoisms, bet tas ir vajadzīgs. Vienīgais kur puikam klibo ir ikdienas ieradumi. Ko var mainīt, ja pats tik sagribēs. Bet tā gudrs vīrs!
26.janvāris 2019, 23:59 | links
 
Junior,savu latviski nacionālo žultīti atstāj pie sevis...)
26.janvāris 2019, 23:57 | links
 
raihujanci,nav jau nekādas kaujas,vienkārši ir domu apmaiņa.Teev liekas ,ka esi pasaules naba,citi domā savādāk...Tev liekas ,ka visur apkārt ir slinki lohi,citi domā davādāk.Tu lūk savā iedomīgajā egoismā pat pieļaut nevari,ka citi par tevi ir pārāki...
Jāni,man tevis žēl,kaut gan jau laikam neesi nemasz tik sūdains puika...
26.janvāris 2019, 23:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager