Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
BrunoL [22.01.19]: Dakter,kāpēc daļa no šiem aizbraucējiem iebrauca kredītu jūgā?
Piemērs, puika treknajos gados strādāja celtniecībā bez maz par palīgstrādnieku, paņēma uz kredīta Audi TT, pa pjaņiem nošķīla, burbulis plīsa, kur palika puika? :):)
22.janvāris 2019, 21:31 | links
 
Dakter,kāpēc daļa no šiem aizbraucējiem iebrauca kredītu jūgā?

BrunoL, 22.janvāris 2019, 21:23



Tikai un vienīgi, ka nebija SMADZEŅU!!!
Kaut vai šis piemērs(reāls) - es ar vairāku mio apgrozījumu(pats sev saimnieks), paņēmu mazliet, lai dzīvotu 105kvm mājā, pats un sieva brauktu ar trīs, mav piecu gadu vecu auto(un i tuvu ne Luksus klases). Kaimiņš(ne Artuss), strādājot "stroikā"(par algu un haltūrējot), aizņēmās un uzrāva 250kvm, sev X5, kundzei Lexuss RX...
Un tādu, atkal bija vairums.
Vēl jautājumi???
22.janvāris 2019, 21:30 | links
 
Manējie neampelējas. Lai sāk strādāt tad manīs kas ampelējas.
22.janvāris 2019, 21:28 | links
 
BrunoL [22.01.19]: Interesanta tauta-mēs latvieši! Visi,bez izņēmuma,saprotam,ka sūdi pa muti jau smeļās,bet tik ne es.Lai dara citi.Es par viņiem paņirgāšos,no malas pasmiešos.
Dakterveidīgie spiedz un bļauj-jāieved darbaspēks!
Esat padomājuši,kādu rutka pēc visi šie tūkstošu simti izbrauca?
Tikai nevajag visu novelt uz valdību, daudzu aizbraukšanas iemesls bija tas, ka paši lohi... dzeršana, azartspēles, nemācīšanās, nepavelkami kredīti, utt.
Kaut man paziņam brālēns, pēc videnes bija visu laiku zemessargs, pēc tam sāka strādāt kokapstrādē, stūma kokus mašīnās, līniju automatizēja, šo atlaida, kam viņš mazpilsētā nah..j tāds vajadzīgs bez izglītības un profesijas un kurš ir gatavs tādam maksāt sakarīgu algu, tă arī aizpysa uz Īriju...
22.janvāris 2019, 21:27 | links
 
Bralitis [22.01.19]: Apelsīn par ko vēlēji un kāpēc?
Braaliit es neveeleeju deelj ID. Ieprieksheejas par Kaiminju, tagad buutu par PAR vai lauku Bordaaniiti.
Bet neakcenteejies uz mani. Taveejie ampeleejaas
22.janvāris 2019, 21:26 | links
 
Dakter,kāpēc daļa no šiem aizbraucējiem iebrauca kredītu jūgā?
22.janvāris 2019, 21:23 | links
 
Bralitis [3m]: Bralitis [17m]: valsts ir tauta,kāda tauta,tāda valsts

uldens2, 22.janvāris 2019, 20:46

Izrādās ka tu ar kaut ko saproti :) Pat izbrīnījos ka tu spēj ko jēdzīgu pateikt.Gribi teikt, ka tu sāktu maksāt uzreiz godīgi visus nodokļus, ja šī saeima un ministru kabinets pēkšņi kļūtu godīgi? :):):)
Vai arī, ja tu pats būtu kādā partijā un tiktu pie līdzekļu vai pasūtījumu sadales , tu gribi teikt, ka būtu super puper godīgs? Huj! :);)

shmidzis, 22.janvāris 2019, 21:05

Redz šmiga - tev jau gēnos ir appist. Nevainoju tevi un nenosodu. Tas mums visiem dēļ mūsu politiķiem.Kapēc man, es par tevi runāju.

shmidzis, 22.janvāris 2019, 21:16


Par mani viss skaidrs. Vot tavu glumo būtību nespēju izkost. Liekas ka lien kā tārps bez mugurkaula .
22.janvāris 2019, 21:19 | links
 
Interesanta tauta-mēs latvieši! Visi,bez izņēmuma,saprotam,ka sūdi pa muti jau smeļās,bet tik ne es.Lai dara citi.Es par viņiem paņirgāšos,no malas pasmiešos.
Dakterveidīgie spiedz un bļauj-jāieved darbaspēks!
Esat padomājuši,kādu rutka pēc visi šie tūkstošu simti izbrauca?

BrunoL, 22.janvāris 2019, 21:14

Vienīgie, kas kaut ko bļauj, ir Bruņveidīgie!!!
Es kā reiz esmu pret darba spēka ievešanu!
Es jau uzrakstīju, lielākā daļa aizbrauca "haļavu" meklēt!
Par tiem krīzes/banku "upuriem", nemaz runāt negribās.
22.janvāris 2019, 21:19 | links
 
Par Metalurgu.Mans samaitātais es saka,ka 3 latviešu zēni,ar Izraēlisku izcelsmi,nospēlēja cmuku teijāteri.Viens labais pret diviem ļaunajiem.
22.janvāris 2019, 21:18 | links
 
Interesanta tauta-mēs latvieši! Visi,bez izņēmuma,saprotam,ka sūdi pa muti jau smeļās,bet tik ne es.Lai dara citi.Es par viņiem paņirgāšos,no malas pasmiešos.
Dakterveidīgie spiedz un bļauj-jāieved darbaspēks!
Esat padomājuši,kādu rutka pēc visi šie tūkstošu simti izbrauca?

BrunoL, 22.janvāris 2019, 21:14


+++
22.janvāris 2019, 21:17 | links
 
Bralitis [22.01.19]: Bralitis [17m]: valsts ir tauta,kāda tauta,tāda valsts

uldens2, 22.janvāris 2019, 20:46

Izrādās ka tu ar kaut ko saproti :) Pat izbrīnījos ka tu spēj ko jēdzīgu pateikt.Gribi teikt, ka tu sāktu maksāt uzreiz godīgi visus nodokļus, ja šī saeima un ministru kabinets pēkšņi kļūtu godīgi? :):):)
Vai arī, ja tu pats būtu kādā partijā un tiktu pie līdzekļu vai pasūtījumu sadales , tu gribi teikt, ka būtu super puper godīgs? Huj! :);)

shmidzis, 22.janvāris 2019, 21:05

Redz šmiga - tev jau gēnos ir appist. Nevainoju tevi un nenosodu. Tas mums visiem dēļ mūsu politiķiem.
Kapēc man, es par tevi runāju.
22.janvāris 2019, 21:16 | links
 
Dakter tieši tāpēc man bij teikums ka nezinu nevienu kas nep... s Arī tevi zinu. Tieši tādēl saku tikai par sevi ar domu ka visi to dara un visi to zin.Un zinu ka gandrīz visiem kas puslīdz legāli strādā tas ir apnicis .

Par aizbraukušajiem - vismaz tos kurus es zinu gan no paziņām,draugiem,radiem( vismaz 50 cilvēki) - pilnīgi visi strādā .Neviens nedzīvo uz pabalstiem. Neviens .
Upsss! Es Tevi nezinu, bet Tu mani jā!!!??? :-)))

Bralitis, 22.janvāris 2019, 21:11
22.janvāris 2019, 21:15 | links
 
Bralitis [22.01.19]: Un vēl mani par naivuli sauc !! Dēliņ Šmidzi -tāpēc ka nav ticības valdībām . Ja nemaldos 28 gadu laikā viņas ir ap 40 jau bijušas . Politiķiem savas ''stelles - mums savas . Domā man tas patīk ? Nē . Bet dēļ pidariem ( domāju politiķus ) netaisos pamest savu zemi .
Bet tu jau pats esi zināmā mērā pidars, par piemēru tavā jomā uzņēmējs, kurš grib kārtīgi maksāt nodokļus, nevarēs palīst zem cenas, kuru tu piedāvā tu un tev līdzīgie, nemaksājot nodokļus un kas atliek, bankrotēt vai arī nemaksāt nodokļus un ķēdīte aiziet, bet pēc tam Brālītis bļaus, ka ceļi sūdīgi, medicīna ne tāda, utt.
22.janvāris 2019, 21:15 | links
 
Bralitis [17m]: valsts ir tauta,kāda tauta,tāda valsts

uldens2, 22.janvāris 2019, 20:46

Izrādās ka tu ar kaut ko saproti :) Pat izbrīnījos ka tu spēj ko jēdzīgu pateikt.Gribi teikt, ka tu sāktu maksāt uzreiz godīgi visus nodokļus, ja šī saeima un ministru kabinets pēkšņi kļūtu godīgi? :):):)
Vai arī, ja tu pats būtu kādā partijā un tiktu pie līdzekļu vai pasūtījumu sadales , tu gribi teikt, ka būtu super puper godīgs? Huj! :);)

shmidzis, 22.janvāris 2019, 21:05


Redz šmiga - tev jau gēnos ir appist. Nevainoju tevi un nenosodu. Tas mums visiem dēļ mūsu politiķiem.
22.janvāris 2019, 21:14 | links
 
Interesanta tauta-mēs latvieši! Visi,bez izņēmuma,saprotam,ka sūdi pa muti jau smeļās,bet tik ne es.Lai dara citi.Es par viņiem paņirgāšos,no malas pasmiešos.
Dakterveidīgie spiedz un bļauj-jāieved darbaspēks!
Esat padomājuši,kādu rutka pēc visi šie tūkstošu simti izbrauca?
22.janvāris 2019, 21:14 | links
 
Apelsīn par ko vēlēji un kāpēc?
22.janvāris 2019, 21:11 | links
 
Dakter tieši tāpēc man bij teikums ka nezinu nevienu kas nep... s Arī tevi zinu. Tieši tādēl saku tikai par sevi ar domu ka visi to dara un visi to zin.Un zinu ka gandrīz visiem kas puslīdz legāli strādā tas ir apnicis .

Par aizbraukušajiem - vismaz tos kurus es zinu gan no paziņām,draugiem,radiem( vismaz 50 cilvēki) - pilnīgi visi strādā .Neviens nedzīvo uz pabalstiem. Neviens .
22.janvāris 2019, 21:11 | links
 
Bralitis [22.01.19]: Apelsīn par ko tu balsoji un kāpēc?
Braaliit, taas tev tagad ir pagjiras. Bet paaries.
Galvenais maksaa nodokljus no savaam mazajaam OIK afeerinjaam. Un visiem buus labaak!!
22.janvāris 2019, 21:10 | links
 
Šmiga,kā ar OIK,kā ar nozagto Liepājas Metalurgu utt.?

BrunoL, 22.janvāris 2019, 21:02

mēs visa tauta esam pie tā līdzvainīgi,atļāvām visas šis afēras viņiem
22.janvāris 2019, 21:08 | links
 
Šmiga,kā ar OIK,kā ar nozagto Liepājas Metalurgu utt.?

BrunoL, 22.janvāris 2019, 21:02

OIK, PAREX un citi, skaidrs. Neesmu i tuvu Kirova fans vai atbalstītājs, BET! Tā bija toreizējās valdības, es teiktu - Vislielākā ņirgāšanās par tautu! Nostātos toreiz Kiras pusē, meča strādātu vēl šodien!
22.janvāris 2019, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager