Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Šodien biju Bērēs.
Akna.
Aprīnojami:)
29.decembris 2018, 21:05 | links
 
Raih, iedomajis, tu noliec karoti. Bet ko, lai mes te daram? Skatamies Tona video, vai klausities kaa kazas pienu apravusas? Mes tak normali egoisti, domajam par savu nakotni un izklaidi :))
29.decembris 2018, 21:03 | links
 
mjuniors [29.12.18]: Raih, kā čomam saku, turies. No malas skatoties paliek neomuligi.
Bļin, būtu paldies pateikuši, jopt... Es jums stāstu, ko darīt, lai pohu nebūtu, jūs man te lekcijas lasiet....


.
29.decembris 2018, 20:59 | links
 
Recepte aknu attīrīšanai;- 100 gr olīveļļas +50gr citronu sulas pirms gulēšanas+ silts termoss uz aknām...
29.decembris 2018, 20:58 | links
 
Raih, kā čomam saku, turies. No malas skatoties paliek neomuligi.
29.decembris 2018, 20:52 | links
 
Daļēji ir taisnība Raiham. Nezinu par tām devām bet senos laikos man pēc dzeltenās kaites ilgi bij jādzer kapsulas liv52 saucās. Sastāvs tāds pats kā šitajām . Dabīgs viss. Akna nemaz nedabīgo neņem pretim ja kas. Man bij bieži medicīnas komisijas jāiet - 4 x gadā. 2x gadā asins analīzes. Tad pirms tām es 3 dienas dzēru daudz ūdeni un dzēru tās kapsulas un asins analīzes bij tuvu ideālam.
29.decembris 2018, 20:37 | links
 
Zorgens [29.12.18]: Rakstīts: ekonomika un politika, bet palasot redzu alkānu čatuņu. Jums te vāveres ciemos bieži nāk?
Un kas tev par daļu? Admins esi? Neesmu redzējis nevienu tavu politisku postu šeit.
29.decembris 2018, 20:36 | links
 

Rakstīts: ekonomika un politika, bet palasot redzu alkānu čatuņu. Jums te vāveres ciemos bieži nāk?
29.decembris 2018, 20:32 | links
 
Jūs vismaz lasīt iemācieties... Īpaši jutūba pavēlnieks. Profilakses deva ir 6 tabletes dienā, ja šķiet, ka akna nav tik spoža, kā gribētos.
29.decembris 2018, 20:23 | links
 
Speciāli raihujancim....:)
https://youtu.be/26XS7uRo08I?t=420
29.decembris 2018, 20:23 | links
 
Pizģec Jāni ko tu ar sevi dar.. :/
29.decembris 2018, 20:18 | links
 
Bļāviens,20 tabletes dienā... Raihucim tas laikam jauns piepelnīšanās avots,-pretpohu drapju reklāma un izplatīšana...:)
29.decembris 2018, 20:03 | links
 

Šodien man labs prāts, padalīšos ar savu alkoholiķa pieredzi. Kazi, varbūt pat bračka varēs iešaut sotaku...
Viena fīča ir nepierīties visādus treknus sūdus dzerot- aknai mazāk darba, pohas vieglākas. Pārbaudīts. Vakar pat- tekila tuvu litram, bet šodien tīri tā neko, ņemot vērā, ka no tekilas poha ir lielāka, nekā no skočiem. Tas tikai tādēļ, ka baigi maz ēdu.
Galvenā fiška ir "Carsil"! Satur mārdadža ekstraktu, kas ir visspēcīgākais dabīgais aknu palīgs! Tas ir šedevrāls līdzeklis , turklāt lēts! Nekas cits pat tuvu nestāv! (tas pats dārgais izreklamētais Essential Forte ir totāls sūds, to man pat aptiekā pa kluso apstiprināja).
Tātad-ja vienreizīgs kodiens- 5 tabletes pirms, 5- laikā, 5- pēc, 5- no rīta.
Ja kod regulāri (kā es, piemēram) - 6-10 tabletes dienā visu mūžu. Divos vai trīs piegājienos.
Carsil tabletes ir divos lielumos, abas ražotas Bulgārijā, bet dažādās ražotnēs. Nu dari ko gribi, šancē tikai mazās brūnās tabletītes-22,5mg(fočenē) , lielākās nešancē... Arī pārbaudīts.
Prozit!
29.decembris 2018, 19:28 | links
 
 
Esmu redzejis kaa alu mikrinja uzsilda pirms dzersanas. Ta, ka nekas vairs neparzteidz.:)
29.decembris 2018, 19:09 | links
 
Ar Youtube linkiem nevienu tagad neparsteigsi, viens par otru stulbāki. Pamēģini Twitter linkus likt. Tur var vēl labāk izpausties. Lai gan, tas par sarežģītu.
29.decembris 2018, 18:54 | links
 
Domāju ka šitā tēma raihveidīgajiem būs pa pratam...

https://youtu.be/6-gEYGG2ZG0?t=62
29.decembris 2018, 18:34 | links
 
Bruņčik,kas tev tādas blēņas sastāstīja? Man ,kā bijušam bārmenim,to gan neiestāstīsi..Konis nav īpaši jāsilda,pietiek ja to izstabas temperatūrā ielietu pokālā nedaudz delnā pagroza.Tad labāk aromāts izdalās.Bet dabīgi ,ka štruntīgas dziras labāk plaukstā nesildīt...
Varbūt tev vakar pa dzērumu arī siltu šnabi kā zemeņogu mēģināja iemānīt ? :)
29.decembris 2018, 18:10 | links
 
Oi,puiki,puiki! Tikko no pagasta baļļuka memme pārveda! Uzlaidu ellesteri ar paplaukušām pujenēm un sirc mierīga! Ielēju no saldenās pudeles fufciku XO un,atvainojiet,nikā interesanta. O,Jancis,tas kurš džuvelieris, kaut kādu herņu izvilcis no krājumiem! Lai gan teikšu,ka tas meksikāņu strebeklis tā neko!
Antoha turies! Kā teica man sens comrāds: Derzi hvost pistoletom! Plēsoni,ticu,ka Tavs brūvējums liek kloķi visām špergām,bet varu likt savu bunti uz bluķa,ka tas ko bildē redzējāt,patiešām,nāk no Konjakas ielejas!
Večuki,ticat vai ne,bet izrādās,ka mēs(var būt tikai es un mani paziņas) nepareizi brūķējuši dzērienu,ko sauc par konjaku!!! Sildījuši,lējuši sildītās glāzs utt. ,lai sajustu smaržas un garšas pilnu buķeti. Izrādās,tas viss pilnīgs fufelis! Šīs dziras radītāji un ražotāji dara pilnīgi pretēji-VS kokčos,VSOP ar ledu,tāpat XO un Paradis.Arī bez ledus,bet ne sildītu. Man regulāri pārmet:Atkal sildi!!!Bet.Tā raisās sarunas un es,tomēr,sajūtu ko vairāk!
By!
29.decembris 2018, 01:30 | links
 
Tas mūsu krūmu proktologs ir baigais pasaku tēls.

Tā kā džins. Parīvē un ir! :D:D:D
28.decembris 2018, 23:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager