Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Karlis_K [28.12.18]: Dzīvē visam jābūt līdzsvarā, ja viens večuks strauji degradē marazmā, tad re Minhauzens pamatīgi audzis, jau pavisam sakarīgu domrakstu uzcepis!
Mana skola:)
28.decembris 2018, 13:33 | links
 
Dzīvē visam jābūt līdzsvarā, ja viens večuks strauji degradē marazmā, tad re Minhauzens pamatīgi audzis, jau pavisam sakarīgu domrakstu uzcepis!

Karlis_K, 28.decembris 2018, 13:08


Neskatos šos šedevrus , bet kas zin, varbūt uz vecumu tā lieta mainās...:)

" Ņevzorova trešdienas" man patīk ru tīmeklī, pārējais rauj atpakaļ, ja neskaita vēl dažus vēsturniekus.
28.decembris 2018, 13:16 | links
 
Dzīvē visam jābūt līdzsvarā, ja viens večuks strauji degradē marazmā, tad re Minhauzens pamatīgi audzis, jau pavisam sakarīgu domrakstu uzcepis!
28.decembris 2018, 13:08 | links
 
Bralitis [28.12.18]: Secinājums par filmu - sūds priekš plānām ,neizglītotām pierītēm.
Tobiš priekš toņa...
Bet labi izklāstīji. Apskažama pacietība
28.decembris 2018, 11:54 | links
 
Ja par Ameriku, tad tagad, atšķirībā no visiem iepriekšējiem prezidentiem, Tramps ir ķēries pie valsts ekonomikas sakārtošanas.
Atmet visus izdevumus, kuri nes maz labuma valstij, vai nenes vispār, izies no pasaules žandarma lomas, nokārtos nelegālās migrācijas, un citas lietas, un, visticamāk, sakārtos kaut kādā laika periodā ekonomiku tā, kā tai ir jābūt.
Daudziem, arī ES tas nepatīk, jo būs par daudzām pasaulē kārtojamām lietām jāmaksā pašiem, tāpēc jau ir tā cepšanās.
Taču viss iet savu loģisko ceļu un, ja melns kaķis pār ceļu nepārskries, sakārtosies šie Amerikai sāpīgie jautājumi.
28.decembris 2018, 11:48 | links
 
Ko tu tāds uzvilcies? Vecā nedod, naudas nav, seja neglīta? :)
Visu var izārstēt.
Stulbumu gan nē, to derētu atcerēties :(

Shiirs, 28.decembris 2018, 00:32

Tev taisnība, kas jau ir locekļu mētātājs, tas tāds ir uz mūžu.
A pats iedzer aliņu, lai ātrāk pohas iziet, nu to, no Berģiem, to pa lēto, lai vari kapeiku izvarot... vai uti pa sliedi uz Rīgu padzīt.
28.decembris 2018, 11:32 | links
 
Toni. Pārkāpu sev pāri un beidzot noskatījos tavu jutube . Teorijā viss ir taisnība bet ir viens milzīgais BET. Tā ir ticība vērtībām. Kādas cilvēciskās un garīgās vērtības spēj piedāvāt krievijas analītiķi ? Pilnīgi nekādas.Pilnīgi. Kādas ir rietumu vērtības ? Pārticība ,labklājība , līdzāspastāvēšana. Krievija savukārt nemaz nepieminot vērtības tikai sludina apokalipsi ,naidu un dolāra bojāeju - tātad asv krišanu kā pasaules līderi ekonomikā. Filmā visu laiku ir uzsvērts ka priekš asv labākais ceļš ir sākt karu lai dzēstu savus astronomiskos parādus pret citām valstīm . Pēc bandītu loģikas - tas ir loģiski - nožmiedz aizdevēju un esi brīvs no parāda . Un krievi filmā uzskata ka amerikāņi tieši to arī darīs. Labi pieņemsim atnāk glābēji krievi un ieņem amerikāņu vietu un sāk domināt ar savu rubli pasaulē. Kādas ir krievu vērtības ? Ja man paska dolārs - man uzreiz veidojas vīzija par laimīgu ,pārtikušu ģimeni ,ja man pasaka rublis - mana vīzija ir izlaidība,nekārtība ,korupcija ,pohujisms . Tad es labāk dzīvoju ne ar ko nenosegtajā dolārā bet zinu ko viņš simbolizē sabiedrībai kopumā .

Secinājums par filmu - sūds priekš plānām ,neizglītotām pierītēm.
28.decembris 2018, 10:43 | links
 
kamēr 'fīrers' lāpās,redzesloka paplašināšanai..

https://youtu.be/H98eKvlN2XY?t=2210
28.decembris 2018, 08:22 | links
 
Ko tu tāds uzvilcies? Vecā nedod, naudas nav, seja neglīta? :)
Visu var izārstēt.
Stulbumu gan nē, to derētu atcerēties :(
28.decembris 2018, 00:32 | links
 
nesatraucies, Krūmu proktolog, ar mani viss ir labi :)

Shiirs, 27.decembris 2018, 23:07

Tāds smirdošs sūds vien esi! Tvaiko vien tālāk, jau daudziem esi noriebies.
27.decembris 2018, 23:59 | links
 
nesatraucies, Krūmu proktolog, ar mani viss ir labi :)
27.decembris 2018, 23:07 | links
 
Fīrers šodien nav bijis internetā.

Ir divi varianti:
1. Internetā pagaidām visiem ir taisnība.
2. Baigās pohas.

Krūmosmīzēj... tpu Janka.

Tāda pat alus bode ir Berģos aiz depo. Tikai tur to pašu ko sstabu ielā, var nopirkt par sakarīgām, nevis mākslīgi uzpūstām hipsterjūgenda cenām. :)

Shiirs, 27.decembris 2018, 22:52

Nu labi. ka tāda bode tur ir.
Ko tad pats te samīzies? Pūslis netur, vai krāns?
27.decembris 2018, 23:01 | links
 
ar pivčiku nevar salāpīties,tas tikai gurdina un pastiep procesu garāku,ja otrā dienā nekas nav jādara tad jau var,tad var arī ar grādīgajiem burbuļūdeņiem(labāk kā alus),ja jābūt kaujas gatavībā,jāmočī stiprais,čerez ņemagu,iespējams pirmais graķīts būs ārā,toties otrais aizies pareizi,pēc pusstundas i galva nesāpēs ,i ap dūšu šķērmi nebūs,pēc stūndas vēlvienu graķīti i viss štokos,galvenais lai ielāps nesanāk par lielu,tad nākamājā dienā dienā.....skatīt no sākuma
27.decembris 2018, 22:53 | links
 
Fīrers šodien nav bijis internetā.

Ir divi varianti:
1. Internetā pagaidām visiem ir taisnība.
2. Baigās pohas.

Krūmosmīzēj... tpu Janka.

Tāda pat alus bode ir Berģos aiz depo. Tikai tur to pašu ko sstabu ielā, var nopirkt par sakarīgām, nevis mākslīgi uzpūstām hipsterjūgenda cenām. :)
27.decembris 2018, 22:52 | links
 
https://youtu.be/2hDB_bi7Fgg

Varbut kadam paliks vieglak !
27.decembris 2018, 22:43 | links
 
alus ir pretīgs

uldens2, 27.decembris 2018, 22:30


Toties šnabis un konjaks, lielāko tiesu zemas kvalitātes - vot tie ir tie labie, garšīgie un neatvairāmie...
Daži te dienām nevar savākties pēc to palietošanas, kā paši raksta - tas tik ir kaifs, mocīties pēc savas izvēles.
27.decembris 2018, 22:41 | links
 
Pienskābe spēlē lielu lomu arī audu veidošanā,vasarā ja saulē apdedzinies,labākais un vienkāršākais līdzeklis ir sasmērēties ar skābu krējumu..
27.decembris 2018, 22:39 | links
 
Es pēc pieredzes.ne interneta)protams.ka šmigu nenoķersi.Bet kefīrā jau tāpat notiek rūgšanas procesi... Plus vēl pienskābe kas neitralizē dažādas nelabas blakuslietiņas...
27.decembris 2018, 22:33 | links
 
alus ir pretīgs
27.decembris 2018, 22:30 | links
 
Ak, jūs, anonīmie alkoholiķi!
Muldoņas, ne iemetēji. Ja neviens pat nezina cik vienkārši no pohām tikt vaļā, ja ierauj foršu aliņu.
Starp citu, Rīgā, Stabu ielā 59 ir bode, kurā amerikānis Maikls pārdod aliņu visām gaumēm un no dažādām pasaules valstīm.
Vajag tikai gribēt sameklēt īsto garšu un viss notiek.
Tā ka uz priekšu šnabdeguni...
27.decembris 2018, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager