Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Visi kož...
26.decembris 2018, 22:49 | links
 
Ja par vodku, tad jebkurš tagadējais krievu, baktkrievu vai ukraiņu šņabis šķiet dievu dzēriens, salīdzinot ar padomju laiku acetonu.
26.decembris 2018, 22:47 | links
 
Trīs cilvji ar manu uzvārdu tur bija, bet radinieku tur nebija. Es pats par jaunu tiem sarakstiem...
26.decembris 2018, 22:43 | links
 
Nu redz kā forums atdzīvojies.. Mīl puiķi iešmigot..)
Mūsdienās uz tām smukajām etiķetēm nevaadzētu daudz paļauties,krutjī praktiski visu,it sevišķi tās populārākās markas.Krievu bandīti arī HENESI paši mīl dzert,tāpēc to marku viltot necenšās...Kādreiz minēju,ka mans lietotāja stāžs sākās jau 15 gados,tā kā raihucis var pastāvēt pie ratiem.. .Toreiz jubilejās uz galda tika likts deficītais eksporta šnabis ,kas bija domāāts sūtīšanai uz ārzemēm,bet aizķēries šajpusē.Puiķi,kas tas bij par šnabi...Iedzert kā ūdeni varēja ,bez kādas skurināšanās un uzdzeršanas...Tagadiņ jau puslīdz labu šnabi tik pašos pirmsākumos rašo,pēčāk jau viss aiziet no 'vienas mucas' Zviedrijā pirkts Apsalūts arī savādāk smeķo kā mūsējais,bet ir arī 2 reiz dārgāks.Bet ja braucat ar prāmi,neiesaku pirkt šmigu vietējā 'taksfrī' bodē,liela iespēja sabendēt veselību...
26.decembris 2018, 22:42 | links
 
Ir miera laiks, lūdzu vismaz vienu dienu, par alko neko sliktu nesakam. Tikai pozitīvu, es mēģinu iemānit sev kuņģī šķidrumu.
26.decembris 2018, 22:37 | links
 
Shiirs [6m]: Tiešais ēters:)

raihs, 26.decembris 2018, 22:23

smuka zvaigzne. točna zini ka neesi čekas maisos? :D:D:DZināju, ka kāds piesiesies. Sīkais Rimi šo izvēlējās. Viņš savos 7 gados kaut kā vēl neiebrauc tajās štellēs :)
raihs, 26.decembris 2018, 22:30


Ar tādām atrunām nekas nesanāks, nāksies vien papētīt, kā tur tās lietas ar ko kartotēku sastāv.
26.decembris 2018, 22:34 | links
 
Shiirs [26.12.18]: Tiešais ēters:)

raihs, 26.decembris 2018, 22:23

smuka zvaigzne. točna zini ka neesi čekas maisos? :D:D:D
Zināju, ka kāds piesiesies. Sīkais Rimi šo izvēlējās. Viņš savos 7 gados kaut kā vēl neiebrauc tajās štellēs :)
26.decembris 2018, 22:30 | links
 
krumujancis, 26.decembris 2018, 22:20sen esmu sapratis,absalūtie nedzērāji ir neciešamāki un uzbāzīgaki par jekuru alkānu

uldens2, 26.decembris 2018, 22:23[/quote]
Ne sūda tu neesi sapratis, ja ko tādu raksti!
26.decembris 2018, 22:29 | links
 
Tiešais ēters:)

raihs, 26.decembris 2018, 22:23


smuka zvaigzne. točna zini ka neesi čekas maisos? :D:D:D
26.decembris 2018, 22:26 | links
 
Zeltkalis - makslinieks runa par Kvalitativu un ekskluzivu alko !
Ei maksliniek - kad maksla sakas - šir . potrebs ?
Katrs tavs taisitais gredzens - nu jā ! Tapec ka taisits viena ( nu paris desmitu ) eksemplara !
Ar alko tapat ! Var paņemt viena gada kukuruzas ražu ( visu ) un izdzit spirta , pectam noturet ozolkoka mučeles gadus 5 - 15 un tirgot ! Bet TAS konitis nemaksas 40 - 80 pat ne 180 dolarus par pudeli ! UN NETIRGOSIES KATRA BODITE SIKVALSŅAS pateretajiem !
Var trenet caur trubam visu kas rugst - vecus augļus , tarpainus graudus un kukuruzu , pustošus kartupeļus ! Izdzito noturet uz ozolkoka skaidam paris menešus , uzlļipinat šiltes un ari tirgot !
Ne vienmer cenu nosaka kvalitate !
P/S un dzert ari tu nemaki ! Hi hi hi skolotajs , kas dzert macas ar spoguli saskandinot !
26.decembris 2018, 22:23 | links
 
minhauzen,tava dzīves jēga ir nākt forumā un mācīt citiem dzivot???

uldens2, 26.decembris 2018, 22:14
Mana dzīves jēga šeit ir pateikt to, ko es domāju par tām lietām, kuras "speči", kas izrādās ir parasti alkoholiķi, šeit mēdz apspriest.
Un patīk tas kādam - vai nē!

krumujancis, 26.decembris 2018, 22:20
sen esmu sapratis,absalūtie nedzērāji ir neciešamāki un uzbāzīgaki par jekuru alkānu
26.decembris 2018, 22:23 | links
 
krumujancis [14m]: Kas patiesībā ir alkohols, atkarība no tā, kura iestājas - gribi to vai nē, ja vien viņu regulāri esi lietojis. Atzīsti to vai nē.
Jā, visi to zina, bet dzīvo tik bezjēdzīgi...
Kādās emocijās, kādos mēslos daži iztērē savu dzīvi, kaut vajadzētu katru dienu dzīvot ar jēgu, ar gandarījumu, novērtējot savu skaidro saprātu.
Bet te, viens bars - tā, it kā būtu nemirstīgi... Aiz loga notiek nezin kas, bet mums ir ballīte, henesī, melnais balzāms un neiztrūkstošs dullums pēc tam."
Bet to jau neviens dzērājs pats neredz...Vecais garlsicīgais īgņa... Ja pat es nosprāgtu tūlīt pat, esmu piedzīvojis tik daudz, cik tu savā nožēlojamajā, garlaicīgajā viltus pātarotāja eksistencē pat trīs dzīvēs nepiedzīvosi!

raihs, 26.decembris 2018, 22:17

Šo nu tu varēji paturēt pie sevis, par manu dzīvi tu nezini neko.
Tu vari tikai tukši lielīties - un tas arī ir viss ko vari savā dzērāja prātā izdarīt.
26.decembris 2018, 22:23 | links
 

Tiešais ēters:)
26.decembris 2018, 22:23 | links
 
minhauzen,tava dzīves jēga ir nākt forumā un mācīt citiem dzivot???

uldens2, 26.decembris 2018, 22:14

Mana dzīves jēga šeit ir pateikt to, ko es domāju par tām lietām, kuras "speči", kas izrādās ir parasti alkoholiķi, šeit mēdz apspriest.
Un patīk tas kādam - vai nē!
26.decembris 2018, 22:20 | links
 
Karlis_K
Personiski es varu iemigt bez visīša, bet es negribu iemigt bez visīša.. :)
26.decembris 2018, 22:20 | links
 
krumujancis [26.12.18]: Kas patiesībā ir alkohols, atkarība no tā, kura iestājas - gribi to vai nē, ja vien viņu regulāri esi lietojis. Atzīsti to vai nē.
Jā, visi to zina, bet dzīvo tik bezjēdzīgi...
Kādās emocijās, kādos mēslos daži iztērē savu dzīvi, kaut vajadzētu katru dienu dzīvot ar jēgu, ar gandarījumu, novērtējot savu skaidro saprātu.
Bet te, viens bars - tā, it kā būtu nemirstīgi... Aiz loga notiek nezin kas, bet mums ir ballīte, henesī, melnais balzāms un neiztrūkstošs dullums pēc tam."
Bet to jau neviens dzērājs pats neredz...
"kapēc dzeram ?jo mums ir nauda, bišķiņ nauda, bišķiņ nauda, bišķiņ ir.." :
ir redzēti veci sirmi alkoholiķi, bet vai kāds redzējis vecu sirmu misionāru, hvz, tie kaut kā ātri izbeidzas...
26.decembris 2018, 22:18 | links
 
krumujancis [26.12.18]: Kas patiesībā ir alkohols, atkarība no tā, kura iestājas - gribi to vai nē, ja vien viņu regulāri esi lietojis. Atzīsti to vai nē.
Jā, visi to zina, bet dzīvo tik bezjēdzīgi...
Kādās emocijās, kādos mēslos daži iztērē savu dzīvi, kaut vajadzētu katru dienu dzīvot ar jēgu, ar gandarījumu, novērtējot savu skaidro saprātu.
Bet te, viens bars - tā, it kā būtu nemirstīgi... Aiz loga notiek nezin kas, bet mums ir ballīte, henesī, melnais balzāms un neiztrūkstošs dullums pēc tam."
Bet to jau neviens dzērājs pats neredz...
Vecais garlsicīgais īgņa... Ja pat es nosprāgtu tūlīt pat, esmu piedzīvojis tik daudz, cik tu savā nožēlojamajā, garlaicīgajā viltus pātarotāja eksistencē pat trīs dzīvēs nepiedzīvosi!
26.decembris 2018, 22:17 | links
 
Ja nevar aizmigt bez iedzeršanas katru vakaru tad diemžēl jau esi alkonauts vai uzkāpis uz tās taciņas. Kāds paspēj nokāpt, bet vairums ne. Mans vecais nemācēja vai negribēja. Pirms gada ziemā ar biju pasācis malkot pa vakariem brendiju. Un drīz vien atskārtu ka bez dozas vairs aizmigt nevaru. Tas man nepatika, kā jebkura atkarība. Nometu, un nu atkal iedzeru labi ja reizi vai pāris mēnesī. Šogad pa z-sv sanāca tā pavairāk, 2 dienās ~ litrs labas vodkas, un bez kādām pohām un vēlmes trešajā dienā lāpīties. Bet no jebkuriem viskijiem nākamajā rītā man galva plīst pat pēc dažām glāzēm, no sakarīgiem brendijiem vai konjakiem gan ne. Tā arī neesmu sapratis kas tajos visīšos ir tāds nejauks kas netīk manam organismam.
26.decembris 2018, 22:16 | links
 
minhauzen,tava dzīves jēga ir nākt forumā un mācīt citiem dzivot???
26.decembris 2018, 22:14 | links
 
Kas patiesībā ir alkohols, atkarība no tā, kura iestājas - gribi to vai nē, ja vien viņu regulāri esi lietojis. Atzīsti to vai nē.
Jā, visi to zina, bet dzīvo tik bezjēdzīgi...
Kādās emocijās, kādos mēslos daži iztērē savu dzīvi, kaut vajadzētu katru dienu dzīvot ar jēgu, ar gandarījumu, novērtējot savu skaidro saprātu.
Bet te, viens bars - tā, it kā būtu nemirstīgi... Aiz loga notiek nezin kas, bet mums ir ballīte, henesī, melnais balzāms un neiztrūkstošs dullums pēc tam."
Bet to jau neviens dzērājs pats neredz...
26.decembris 2018, 22:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager