Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jaa, Braaliit, tev shitaa ir vaajiiba suutiit PM oponentiem.
Atminos, kad utainie saaka karot ar ukrainjiem Austrumukrainaa un tu ar putaam uz luupaam apgalvoji, ka Krievijas tur nav, tikai vieteejie traktoristi un ogljrachi shaudaas.. Arii man tu kaut ko svepsteeji PM par izskaidrošanos.
Mosk tomeer atkal kljuudies par Kpv.lv, taapat kaa par Krievijas nebuushanu Ukrainaa?
Un tu esi taads miilji smiekliigs, kad ar 100% paarlieciibu kaut ko kaarteejo, jauno batonee, lidojot uz lielgabala lodes:)
23.decembris 2018, 17:56 | links
 
Bralitis [23.12.18]: bračka nesūti man savas draudu vēstules,perdeli.Ja nespēj atzīt ka esi nolohojies tad ar draudēšanu par gudrāku nepaliksi

uldens2, 22.decembris 2018, 23:54

Tā nav draudu vēstule tas bij izskaidrojums kāds pimpis un mīkstais tu esi . Ja nevari piezvanīt man tad tas tikai to apliecina. Publiski to negribēju teikt - cenšos būt pieklājīgs bet pats izprovocēji.
Bērnudārzs :):)
23.decembris 2018, 17:52 | links
 
bračka nesūti man savas draudu vēstules,perdeli.Ja nespēj atzīt ka esi nolohojies tad ar draudēšanu par gudrāku nepaliksi

uldens2, 22.decembris 2018, 23:54


Tā nav draudu vēstule tas bij izskaidrojums kāds pimpis un mīkstais tu esi . Ja nevari piezvanīt man tad tas tikai to apliecina. Publiski to negribēju teikt - cenšos būt pieklājīgs bet pats izprovocēji.
23.decembris 2018, 17:24 | links
 
Kāda Kaimiņam saistība ar mātes grēkiem? Mauciens zem jostasvietas
23.decembris 2018, 15:23 | links
 
Sudraba menestiņš veļas pa gaisu ,
Sētā nak " knabis " ar čekistu maisu !
Atņem tas davanas dažiem tik klusi ,
Un aizlavas talak , uz Kaimiņa pusi !
;) !
23.decembris 2018, 14:57 | links
 
Bračiņ.tagad gan iskatās ka 'tavējiem' ir bzdohen...
23.decembris 2018, 14:34 | links
 
Tagad ir skaidrs, kāpēc tik pēkšņi tie maisi tika publiskoti...
23.decembris 2018, 14:25 | links
 
Mjaa...Tagad tā 'bumba'paripo zem dēliņa krēsla...
23.decembris 2018, 14:23 | links
 
23.decembris 2018, 12:31 | links
 
Tonis [23.12.18]: Šmiga,kašīķgs un sīkumains gnīda tu esi.
Turpmāk lūdzu nepievērst man uzmanību,jo priekš manis tu esi nulle...
Onka Tonis pats uzraksta sūdu un kad tiek aizrādīts par aplamībām, tā uzmet lūpu.
23.decembris 2018, 12:00 | links
 
Tonis [23.12.18]: Šmiga,kašīķgs un sīkumains gnīda tu esi.
Turpmāk lūdzu nepievērst man uzmanību,jo priekš manis tu esi nulle...
Onka Tonis pats uzraksta sūdu un kad tiek aizrādīts par aplamībām, tā uzmet lūpu.
23.decembris 2018, 12:00 | links
 
Šmiga,kašīķgs un sīkumains gnīda tu esi.
Turpmāk lūdzu nepievērst man uzmanību,jo priekš manis tu esi nulle...
23.decembris 2018, 10:21 | links
 
https://youtu.be/TqLo-8NgIuo
23.decembris 2018, 05:40 | links
 
Tonis [23.12.18]: Starp citu.pirms mēs te gudri iršam par globālām lietām.jāsaprot tas.ka nācija un tauta nevar ilgi pastāvēt.ja ģimenē ir mazāk par trijiem bērniem.Elementāra matemātika.Tāpēc arī islāmisti jau pēc gadiem 50 mit būs valdošā jevropas nācija...Bēdīgi.bet fakts...
Toni, varbūt nākamreiz piedomā, pirms raksti glupības. Islāmisti NAV nācija. Tevis izglītošanai: "Nācija ir vēsturiski izveidojusies cilvēku kopība, kurai ir kopīga valoda, teritorija, ekonomiskā dzīve, kultūra". Islāms ir reliğija. Un šajā gadījumā var runăt par izplatītāko reliğiju Eiropā... Un arī islăms, kā izplatītākă reliğija pēc 50 gadiem Eiropā tīri matemătiski nevar sanākt. Ja nu vienīgi kādă atsevišķă valstī, kā Francija vai UK
23.decembris 2018, 04:33 | links
 
Starp citu.pirms mēs te gudri iršam par globālām lietām.jāsaprot tas.ka nācija un tauta nevar ilgi pastāvēt.ja ģimenē ir mazāk par trijiem bērniem.Elementāra matemātika.Tāpēc arī islāmisti jau pēc gadiem 50 mit būs valdošā jevropas nācija...Bēdīgi.bet fakts...
23.decembris 2018, 00:13 | links
 
raihs.dabīgi ka latviju var elementāri savest kārtībā.ja tik nācija būtu vienota.It kā jau visi to saprot.bet kaut kas vislaik tos sašķeļ.Jautājums.kam tas ir izdevīgi.Princips .skaldi un valdi darbojās
To var rdzēt arī tepatās...
23.decembris 2018, 00:05 | links
 
Bračku, nedabūsi pielaidi
23.decembris 2018, 00:00 | links
 
Vo banaaa.Bračka draudu vēstules sūta?
Tie vairs nav nekādi joki.šamam sķūnī viens krievlaiku migs esot noslēpts...
22.decembris 2018, 23:59 | links
 
Internets nebeidz pārsteigt...
22.decembris 2018, 23:57 | links
 
Latvija ir tik maza, ka to var savest kārtībā pāris gados. Un latvieši ir gana strādīgi.
To visu nevar teikt par krieviju un ukrainu, tur bija, ir un būs pilnīga nemainīga *irsa. Žēl viņu opozicionārus...
22.decembris 2018, 23:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager