Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Dzīves pieredze. Vienu vedu uz Strenčiem, sāka gudri mūldēt, par citplatnētiešiem, kas mūs koriğējot, bet tas viss bij pakāpeniski ar tādiem uzplūdiem. Baigi nepievērsu uzmanību, līdz vienu dienu viņš man paziņo ka es esmu viņa tēvs. Vecais sori, mums 9 gadi starpība. Skaidrojumam, ko viņš man stāstija, vajag 4. A4 formāta lapas.
22.decembris 2018, 01:24 | links
 
Ir viena problēma, viņi jau paši to nesaprot. Paziņas domā, vecam jumts aizbraucis, gan jau aties. Ja nearstē laikus, tad progresē aritmēriskā kārtībā1+1=2+2=4+4=8+8=16+16=32+32=un tā tālāk.

girts72, 22.decembris 2018, 00:57

Kā Tu tik labi zini to progresu?
Dakteris esi vai, jeb tā tikai uz dullo?
Vai tikai atceries kaut ko no vidusskolas, matemātikā mācīto?
22.decembris 2018, 01:07 | links
 
Ir viena problēma, viņi jau paši to nesaprot. Paziņas domā, vecam jumts aizbraucis, gan jau aties. Ja nearstē laikus, tad progresē aritmēriskā kārtībā1+1=2+2=4+4=8+8=16+16=32+32=un tā tālāk.
22.decembris 2018, 00:57 | links
 
Tu gribi lai es respektēju viena nodzērušos un prātā jukuša večuka murgus?

girts72, 22.decembris 2018, 00:44

Vari gan darīt tieši tā, kā pats gribi!
Tikai rezultāts arī būs tāds, kādu pats būsi gribējis. Tur tad nu neko vairs.
Esmu jau teicis, viens mācās no savām kļūdām, cits no svešām kļūdām, bet vēl kāds - nemācās nemaz.
Ar savu rīcību katrs pats ieņem to vietu šajā rindā, kuru ir labprātīgi izvēlējies.
22.decembris 2018, 00:51 | links
 
Interneta vergi.. Vienpusējs skatījums, banāli aplams redzējums. Interesati, pēc oprācijas nebiji pieslēgts internetam, lai labāk varētu izsekot tavam veselības stāvoklim?
Manā laikā šausminājās, ka jaunieši ilgi skatās tv, izaugām :)). Kas slikts?
22.decembris 2018, 00:48 | links
 
Tev Toni, Tev viņa ir. Jo ātrāk iesi pie ārsta jo labāk.
22.decembris 2018, 00:46 | links
 
Ģirtiņ.gurķīt,ej vien cucāt...Arlabunakti.
22.decembris 2018, 00:44 | links
 
Tu gribi lai es respektēju viena nodzērušos un prātā jukuša večuka murgus?
22.decembris 2018, 00:44 | links
 
Protams.ka daļēji esam palikuši par interneta vergiem.par ko jau arī minēju.ka būsim virtuālajā paradīzē..
Es ta vēl esu uz kruķiem.un vecs marazmātiķis . steigties man nav kur.bet ko te jaunie gurķi caurām dienām dara? Dzirdējāt.-tā ir šizofrēnija...
22.decembris 2018, 00:41 | links
 
Un Tonis ir tas vecākais cilvēks, no kura jāņem piemērs?
22.decembris 2018, 00:40 | links
 
Tāpēc, lai nebūtu jāvergo, klausīju sava tēva padomam: Mācies dēls, daudz mācies! Lai vari izrīkot pats, bet nevis citi tevi izrīko.
Esmu paklausījis šim padomam, daudzus dīdījis pats, tagad varu bez raizēm te klačoties, pat tajā laikā, kad citi cītīgi liec muguras savā, vai citu, biznesā.
Tā ka vecāku cilvēku padomi ir tā vērti, lai tos respektētu.
22.decembris 2018, 00:36 | links
 
Tu neabzinoties jau esi yotuba vergs.Neesmu dakters, bet mana diagnoze būtu šizofrēnija.
22.decembris 2018, 00:30 | links
 
Vergiem verga dvēsele..
22.decembris 2018, 00:25 | links
 
Masoni Tevi redz un kontrolē bez visiem čipiem.
22.decembris 2018, 00:24 | links
 
Protams.ka katrs atceras to ko atceras.visādi ir bijis...Tik nezvai tās bij tavas atmiņas.Man arī omīte daudz ko stāstīja.Necilvēcīgi laiki bija.bet tas gan vairāk līdz piecdesmito gadu beigām.Sešdesmito beigās jau bija labāk...Bet pēc desas rindā bij jāpastāv...

Tonis, 22.decembris 2018, 00:15

Un nostrādāji kolhozā lauku brigādē visu gadu - un paliki kolhozam parādā. Daudzkur bija arī tā.
22.decembris 2018, 00:23 | links
 
Es pēc dabas esmu brīvs huļigāns.tāpēc man nepatīk ja uz manīm kāds lūr un kontrolē..D
Un bez kādām paranojām...
22.decembris 2018, 00:21 | links
 
Tonis [18m]: Junior.pagaidi vēl gadus divdesmit.tad tev tā tagadējā sistēma parādīs īsto dabu.Čipšus aiz ādas un virtuālajā paradīzē iekšā.I nepaprasīs vai to gribi vai nē...Un kāda problēma ar čipiem? Lai tak liek! Noziedzība-nulle! Jo atliks tik paskatīties, kāds čips nozieguma vietā un laikā atradies! Kur ir problēma? Neviens tak sievai nestāstīs, ka patiesībā nebiji copēt... Tracina tie kristiešu murgi, ka čipošana ir sātana uzvaras pazīme! Tā ir saprāta uzvaras pazīme, vienīgi ar to uzmanīgi jārīkojas!

raihs, 22.decembris 2018, 00:04

Ja palasa Bībeli, tad tieši zem tāda lozunga, ka tas ir ļoti labi, arī šī totālā izsekošanas sistēma tiek pasaulē ieviesta.
Ja nebūtu šī saukļa un, līdz ar to arī cilvēku atbalsta - nekas tāds nebūtu iespējams.
Daudzi jau vēl nav aizdomājušies, ka tāpat kā tagad aizdzen ar čipiem aprīkotus auto, arī cilvēki, tad, kad vajadzēs nozudīs bez pēdām.
Ne tā, kā tagad, kad tomēr daļu atrod. Tad, ja augstiem kungiem, zelta miljardam, vajadzēs kādu rezerves daļu, varēs tā vienkārši paņemt vajadzīgo un pārējo, - tā kā muslimi ar savu žurnālistu izdarījās.
Tā ka viss vēl ir tikai priekšā.
22.decembris 2018, 00:20 | links
 
Protams.ka katrs atceras to ko atceras.visādi ir bijis...Tik nezvai tās bij tavas atmiņas.Man arī omīte daudz ko stāstīja.Necilvēcīgi laiki bija.bet tas gan vairāk līdz piecdesmito gadu beigām.Sešdesmito beigās jau bija labāk...Bet pēc desas rindā bij jāpastāv...
22.decembris 2018, 00:15 | links
 
23:16
Palasīju te to apspriedi par to okupācijas laiku, varu tikai piezīmēt, ka tas, kas pats nav piedzīvojis to, ko tas viss kādreiz pa īstam nozīmēja, piemēram, ka pamatskolas 4. klasē ienāk pāris vīru, pasauc 4 skolniekus un viņus aizved, UN VISS.
Tas nekad nesapratīs ar kādām sajūtām vēl ilgi klase dzīvoja tālāk.
Vēl līdz šodienai nav zināms, par ko viņus, tos puišeļus, savāca, un kāds bija viņu tālākais liktenis.
Bija, ka atbrauca uz ciemu, dzīvojām laukos, "brāļi no kaimiņzemes", iepatikās kāda sēta,
izsvieda no mājām to īpašniekus, latviešus, dažās pat apšāva daļu, pievāca visu, kas tur bija - un saimniekoja tur tālāk kā savās mājās.
Tā ka visas šīs debates - kaķim zem astes, ja pats neesi bijis tam visam tuvumā.
Bet parunāt jau var.
Tāpēc jau arī cietušie, vai nu vēl netiek pie vārda, vai arī ļoti daudzi nevēlas par to vairs pat runāt, pa tukšo dzesēt mutes, tas tikai no jauna uzjundī jau noklusušo sāpi.
Varētu jau aprakstīt pietiekami epizožu, kas man pašam no tā laika ir palikušas atmiņā, par kurām saņēmu tēva atbildi, kad jautāju kāpēc tā izdarās, kad paaugsies tad sapratīsi!
Jau sen esmu sapratis, bet kas no tā?
Un viss jau atkal ir atgriezies atpakaļ, nodokļi ir atkal tik lieli, ka daļa ļaužu tos nespēj samaksāt, tā bija arī Staļina laikā lai iedzītu cilvēkus kolhozos, un tos izliek sētā vai uz ielas no savām mājām, med. aprūpe daudziem paliek nesasniedzams sapnis, un tā tālāk. Loks faktiski ir noslēdzies, šodien esam tikai pa spirāli augstāk - un vairāk nekas.
Privātīpašuma jau arī faktiski vairs nav, ir tikai tāds nosaukums, un arvien smagākas nomas tiesības.
Tā ka vieniem ir tāpat kā agrāk -labi, daudziem, visticamāk, - nav tik labi, ja jau laižas lapās.

krumujancis, 22.decembris 2018, 00:01

Ja atmet emocijas, sanāk arī tev lasām gabals.
22.decembris 2018, 00:05 | links
 
Tonis [21.12.18]: Junior.pagaidi vēl gadus divdesmit.tad tev tā tagadējā sistēma parādīs īsto dabu.Čipšus aiz ādas un virtuālajā paradīzē iekšā.I nepaprasīs vai to gribi vai nē...
Un kāda problēma ar čipiem? Lai tak liek! Noziedzība-nulle! Jo atliks tik paskatīties, kāds čips nozieguma vietā un laikā atradies! Kur ir problēma? Neviens tak sievai nestāstīs, ka patiesībā nebiji copēt... Tracina tie kristiešu murgi, ka čipošana ir sātana uzvaras pazīme! Tā ir saprāta uzvaras pazīme, vienīgi ar to uzmanīgi jārīkojas!
22.decembris 2018, 00:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager