Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja tu appis appisēju, tad tas neskaitās.
Un es šeit nerunāju par Apes novada, Apes pilsētas pamatiedzīvotajiem - apistiem jeb apēniešiem. :)
Runa ir par īstajiem appisējiem. Piemēram, par tiem, kuri iegādājas nanoūdeni un tagad ir ceļā uz čoku. :)
Tādus drikst, un ir pat vēlams appist :)

Shiirs, 21.decembris 2018, 12:12


Shiirs, no kuras miskastes tu izlīdi? Kapēc tu esi tāds idiots?
21.decembris 2018, 12:21 | links
 
Ja tu appis appisēju, tad tas neskaitās.
Un es šeit nerunāju par Apes novada, Apes pilsētas pamatiedzīvotajiem - apistiem jeb apēniešiem. :)
Runa ir par īstajiem appisējiem. Piemēram, par tiem, kuri iegādājas nanoūdeni un tagad ir ceļā uz čoku. :)
Tādus drikst, un ir pat vēlams appist :)
21.decembris 2018, 12:12 | links
 
- Kas tur tā lokās un savstarpēji beržās, koa?
- Āāā, pidarasi, pidarasi!
- Nē, tā ir ķēdīte! :)))
21.decembris 2018, 12:11 | links
 
uldens2 [7m]: raih,pats ķēdes nenēsāju,bet kadreiz esmu domājis ka tā ķede nēsājot tak ar gadiem dilst un paliek vieglāka,jeb tas dilums nav tik nozīmīgs lai būtu jūtams???Kas nu tur var nodilt? Un ja pat nodilst, uz svariem to praktiski neredzēsi. Gredzens jā, tas var nodilt, īpaši sudraba

raihs, 21.decembris 2018, 12:02
skaidrs,vienkārši es iedomājos ka viņa tak lokās un savstarpēji beržas
21.decembris 2018, 12:07 | links
 
uldens2 [21.12.18]: raih,pats ķēdes nenēsāju,bet kadreiz esmu domājis ka tā ķede nēsājot tak ar gadiem dilst un paliek vieglāka,jeb tas dilums nav tik nozīmīgs lai būtu jūtams???
Kas nu tur var nodilt? Un ja pat nodilst, uz svariem to praktiski neredzēsi. Gredzens jā, tas var nodilt, īpaši sudraba
21.decembris 2018, 12:02 | links
 
Bruņčik,par visiem 200 pročiem var būt pārliecinātam tikai tad,ja pats taij gultā ielīdīsi,kaut kā tik daudz pārliecināties nagribās..D
Pietiek ar blakus pazīmēm...

Tonis, 21.decembris 2018, 11:58
один раз не пидарас,tā ka mēģini droši:DD
21.decembris 2018, 12:01 | links
 
uldens2 [21.12.18]: Janci
Kādi noslēpumi? Es tak tev izstāstīju, jā daži tā dara, un tā ir cūcība manā ieskatā. Tas attiecas uz jebkuru biznesu- vēlēšanās apsipt pašam savu klientu - tas ir sviests

raihs, 21.decembris 2018, 11:29apists klients vienmēr nes lielākus zaudējumus nekā ieguvumus,protams ja runa neiet par miljoniem kur pietiek vienreiz appist un visu mūžu dzīvo ja nenovāc:DDD
Tieši tā! Tā ir mana pārliecība un pie tās stingri pieturos!
P. S. Bet atdot garāku ķēdīti- tas tiešām būtu lieliski! Vienīgā bēda, ka tādu klientu kā jancis, kurš pirms nodošanas mēra garumu, ir 1 no 100...
21.decembris 2018, 12:01 | links
 
raih,pats ķēdes nenēsāju,bet kadreiz esmu domājis ka tā ķede nēsājot tak ar gadiem dilst un paliek vieglāka,jeb tas dilums nav tik nozīmīgs lai būtu jūtams???
21.decembris 2018, 11:59 | links
 
Bruņčik,par visiem 200 pročiem var būt pārliecinātam tikai tad,ja pats taij gultā ielīdīsi,kaut kā tik daudz pārliecināties nagribās..D
Pietiek ar blakus pazīmēm...
21.decembris 2018, 11:58 | links
 
Janci
Kādi noslēpumi? Es tak tev izstāstīju, jā daži tā dara, un tā ir cūcība manā ieskatā. Tas attiecas uz jebkuru biznesu- vēlēšanās apsipt pašam savu klientu - tas ir sviests

raihs, 21.decembris 2018, 11:29
apists klients vienmēr nes lielākus zaudējumus nekā ieguvumus,protams ja runa neiet par miljoniem kur pietiek vienreiz appist un visu mūžu dzīvo ja nenovāc:DDD
21.decembris 2018, 11:57 | links
 
Es domāju, vienkārši līdzsvaram izņēmuma kārtā paņem kādu ķēdi remontā un atdod GARĀKU! Vot, smadzene salūzīs! :)
21.decembris 2018, 11:53 | links
 
Es savā laikā vienu mīļu gredzenu biju kaut kādā darbnīcā arī nodevis,bija pārlūzis vienā kautiņā,tad man atdeva tik maziņu,ka uz mazā pirkstiņa knapi varu uzstīvēt,toreiz gan protams neko svēris nebiju.Kas par kantori arī tagad nevaru apgalvot...
21.decembris 2018, 11:45 | links
 
Janci
Kādi noslēpumi? Es tak tev izstāstīju, jā daži tā dara, un tā ir cūcība manā ieskatā. Tas attiecas uz jebkuru biznesu- vēlēšanās apsipt pašam savu klientu - tas ir sviests
21.decembris 2018, 11:29 | links
 
krumujancis [9:47]: ...
Tā ka kurš šeit ir knauzers, šo jautājumu vēl netiku uzdevis, lieki tērēji savus smadzeņu resursus, tas ir saprotams tāpat, ja pat mazāk kā 1EUR dēļ jātaisa šmugulis.
Jautājums bija cits - kā zeltkaļi šo lietu tā māk nokārtot? Un kā pašam, vai līdzīgi, ja vien tas nebiji pats?Tiem remontvīriņiem to darīt atmaksājas- ja nokniebj 100x par vienam centimetram, tad savācas diezgan:) Nevaru neko par viņiem teikt, ko un kā šie dara. Man šmaukšanās riebjas. Manā darbā absolūts godīgums ir pamatuzstādījums.
Ja par sevi, tad kā jau teicu, nenodarbojos nedz ar individuālajiem pasūtījumiem, nedz ar remontiem, tikai ar ražošanu.

raihs, 21.decembris 2018, 09:56

Varbūt, beidzot, ka esi sapratis, ka šajā sāgā nav runa par knauzerismu, jo kantorim par pakalpojumu taču maksā tāpat, un pilnīgi nav starpības kādu eiro vairāk, vai mazāk.
Taču sāls ir citur, ka pie visas šīs maksāšanas - nu vajag taču vēl vismaz kaut ko, kaut naga melnumu, ieraut nāsīs.
Ieraut nāsīs - pat sačakarējot remontā nodoto lietu. Un tas besī visvairāk!
Jā, un cunftes noslēpumi tomēr netiek atklāti...
21.decembris 2018, 11:25 | links
 
Antoha,neesmu mākslinieks.Tikai ex.elektriķis.
Lai ko tādu par veci teiktu,jābūt stingram pamatam par visiem 200%
21.decembris 2018, 11:25 | links
 
Tas urmaasam..
21.decembris 2018, 11:23 | links
 
Šamam,pēc viņa vārdiem,tāada misija esot...Kas to misiju viņam šeitan ir deleģējis,par to pagaidām paklusēšu...
21.decembris 2018, 11:22 | links
 
Urmaas,šamo no šejienes ar sūdainu koku ārā nedabūsi...
21.decembris 2018, 11:19 | links
 
A jūs ar matemātiku kas ir - nedraudzējaties? Pirmkārt, mazāka konkurence. Otrkārt, vienmēr viens konkurents papildus tiek novākts no trases. :)
21.decembris 2018, 11:19 | links
 
Bruņčik.tā domā?Tad nosauc savu adresīti un stājies četrāpus...D
21.decembris 2018, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager