Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Shiirs [21.12.18]: Baigi grūti tev pielec. Es gribu lai tu aizver savu desukambari, lai nav jālasa tava rakstīta ateja. :)
Ar ko tava retorika atšķiras no vispārējā fona šajā sadaļā? Atnāci, sāki rupji *irst, nosauci mani par "resno speķi"... Tā ka relax, pikaso kungs, tu esi tāds pats kā pārējie šai sadaļā :)
21.decembris 2018, 08:51 | links
 
Baigi grūti tev pielec. Es gribu lai tu aizver savu desukambari, lai nav jālasa tava rakstīta ateja. :)
21.decembris 2018, 08:46 | links
 
Shiirs [21.12.18]: Ir Pikaso, ir grafitti mākslinieki, un tad vēl ir tie, kuri uz sienām zimē ficukus.
Diez vai ir vērts Tev Raih ko pierādīt. Citus saucot par stulbiem pāķiem tu par Pikaso
nemūžam nekļūsi. Īstenībā ir bagi tūdīgi, ka šī verbālā caureja katru dienu ir aktualitāšu augšgalā.
Gribēdams nepaiesi garām neieraugot. Tā pat kā uz sienas uzzīmetam daigtam.
Man nepatīk Pikaso, msn patīk Dalī. Tas pirmkārt. Otrkārt, man jau sen ne par ko nav jākļūst, un nevienam nekas nav jāpierāda. Tik vien jāķer zivis, jo vairāk, jo labāk.
P. S. Tā arī neiebraucu, ko tu gribi...
21.decembris 2018, 08:34 | links
 
Redz kā sanāk. Jau gadus atpakaļ man te aizrādija, ka aprunājot vienotību. Šoreiz balsoju par "radinieku" un atkal jāklausās verbālajā caurejā.
Vienas taisnības nav un nevar būt. Katram tā ir sava.
21.decembris 2018, 08:28 | links
 
Ir Pikaso, ir grafitti mākslinieki, un tad vēl ir tie, kuri uz sienām zimē ficukus.
Diez vai ir vērts Tev Raih ko pierādīt. Citus saucot par stulbiem pāķiem tu par Pikaso
nemūžam nekļūsi. Īstenībā ir bagi tūdīgi, ka šī verbālā caureja katru dienu ir aktualitāšu augšgalā.
Gribēdams nepaiesi garām neieraugot. Tā pat kā uz sienas uzzīmetam daigtam.
21.decembris 2018, 07:29 | links
 
kjancis
Vispirms, slikta pazīme jau vien ir tā, ka tu pirms remonta mājās sver ķēdīti:) Knauzers:) Mums šad tad tādi atnāk, kuri savus svariņus no azotes izvelk. Es uzskatu, ka viņi zemapziņā pēc sevīm spriež... No malas izskatās nožēlojami...
Es remontus sen vairs nepieņemu(tikai to, kad pie mums pirkts) , pārāk daudz jezgas un cilvēciskā faktora. Bet par to 1cm varu piekrist- esmu dzirdējis no vecajiem padomju pirdieniem, ka šiem tā ir svēta lieta- pie remonta nokniebt 1cm. Tā ka jā, tava paranoja šoreiz varētu būt pamatota, ja vien saīsnāšanai nav kāds objektīvs iemesls-bojāts posms, utt. Bet tad meistaram bija tie krikši jāatdod atpakaļ. Bet pa lielam 1cm ķēdītes- tur tak pat svars par 1€ nesavācas.... :)
21.decembris 2018, 07:05 | links
 
Vispirms Shiirs
Atlaide, tā ir pērkamībad pazīme? :) Tad jā, esmu pērkams:) Vai arī tu esi pērkams, ja reiz kļaņčī atlaidi?
Un ja par čekas maisiem, tad kurā vietā redzi, ka esmu izteicis viedokli par tiem???
21.decembris 2018, 06:54 | links
 
krumujancis [20.12.18]: urmaas [3m]: Visā visumā manni nekad nav interesējuši cilvēki kuri netur vārdu! Šī iemesla pēc klaunu partiju(kpv) neuztveru nopietni.Šeit man būtu ko teikt laivas pircēj. :( Gudri dirst nav malku cirst. :(

Shiirs, 20.decembris 2018, 22:14

Tā nu ir Shiir, šie kungi, kas te aizrautīgi debatē par to, kāpēc ir tas un nav šitā, nemaz nav nopietni izlasījuši to, kas ir publicēts netā sakarā ar čekas kartotēkas lietām.
Ja atrastu laiku to palasīt - rastos pilnīgi cits ieskats par tām pašām lietām par kurām te tiek tik sirsnīgi skibelēts.
Nepiš man tavas čekas kartotēkas tici man, mans sencis tur nav. Neta gudri visi dirš. Ir jasaprot ko rakstit un ko nerakstit. Ziniet ka patiesiba ir. Aizbrauc pie Tona, vins dibenu laiza, lej baka degvielu, kamer visi metajas aprijušies un viss čotka, kamer samaksats. Un pie Raihonkuļa ari kad atbrauc, tad šis pats atskrien kad atlaide ir samenedžēta. Biju. Resnais speķis pats man acis skatidamies iespera atlaidi. Sūdi jus visi esat. Pērkami. :)
Jautajums ir vai jums ir kauns šeit diskutet par šīm lietām. :(
Ideali butu nobanot jūs visus, lai šie sūdi nepeld pa virsu.
21.decembris 2018, 00:11 | links
 
Tā kā te tāds zeltracis ir atkal atvieglojies, tad pastāstīšu kādu sāgu.
Nodevu pie viena zeltrača remontā zelta ķēdīti, kuru jaunatne nejauši pārrāva.
Nododot to, tā tika nosvērta, un mājās pirms tam nomērīts tā garums.
Pēc remonta atkal tika nosvērta, viss it kā kārtībā, tikai aiznesot mājās - tā izrādījās par 1 cm īsāka.
Jautājums zeltracim - kā tas tā tajā kantorī darās? Un vai visos tā parasti darās?
Tas tā par tēmu, ceru, ka saņemšu izsmeļošu atbildi.
20.decembris 2018, 23:37 | links
 
Tā kā te tāds zeltracis ir atkal atvieglojies, tad pastāstīšu kādu sāgu.
Nodevu pie viena zeltrača remontā zelta ķēdīti, kuru jaunatne nejauši pārrāva.
Nododot to, tā tika nosvērta, un mājās pirms tam nomērīts tā garums.
Pēc remonta atkal tika nosvērta, viss it kā kārtībā, tikai aiznesot mājās - tā izrādījās par 1 cm īsāka.
Jautājums zeltracim - kā tas tā tajā kantorī darās? Un vai visos tā parasti darās?
Tas tā par tēmu, ceru, ka saņemšu izsmeļošu atbildi.
20.decembris 2018, 23:37 | links
 
Lab lab Raihs - nerauj čuriņu ! Musu copes biedram GINTAM šodien jubileja ! Esmu miermiligs !
;) !
GINT velreiz veselibu un visu parejo !
20.decembris 2018, 23:33 | links
 
Vispār visu pecpusdienu un vakaru biju klus ka pelīte !
Bet nu ja PATS RAIHS velas - ar mani - parunāt !
;) !
20.decembris 2018, 23:28 | links
 
Filmās parasti rāda, ka noklūstot tur jākļust par kaut kādu zināmu personāžu Napoleona sindroms, vai cēzara.. varbūt Putina? Cipa, ja sūdus sataisi, saki es tas nebiju :))). Nē, brālītim augums atbilst. :))
20.decembris 2018, 23:24 | links
 
mjuniors [20.12.18]: Raih, neuztraucies.. Tiklīdz pamanīšu pirmās pazīmes pabrīdināšu adminu, lai bloķē tevi- ir laiks.. :)))
Lieliski! Deal! Tai pat pašrocīgi zvanīšu uz psiheni ar vārdiem - lūdzu savāciet, pats sev liekos velnišķīgi vieds , bet muļķa tauta nesaprot! Jo kaut ko tādu kā jaņča, plēsīgā vai toņa vecuma marasms negribu piedzīvot. Tad jau labāk psihene...
20.decembris 2018, 23:10 | links
 
Raih, neuztraucies.. Tiklīdz pamanīšu pirmās pazīmes pabrīdināšu adminu, lai bloķē tevi- ir laiks.. :)))
20.decembris 2018, 22:53 | links
 
Notiek normālas diskusijas par politiku, un tad atnāk kāds no "musketieriem" - jancis, tonis, vai plēsīgais, un sākas vecuma marasma paraugstunda... Kaut kāds vājprāts... Vai tiešām, kad kļūšu tikpat vecs, pašam nemanot palikšu par tādu pašu idiotu? Tad jau labāk laicīgi notīties no šīs grēcīgās pasaules, nevis piedzīvot ko tādu...
20.decembris 2018, 22:46 | links
 
krumujancis [13m]: urmaas [3m]: Visā visumā manni nekad nav interesējuši cilvēki kuri netur vārdu! Šī iemesla pēc klaunu partiju(kpv) neuztveru nopietni.Šeit man būtu ko teikt laivas pircēj. :( Gudri dirst nav malku cirst. :(

Shiirs, 20.decembris 2018, 22:14

Tā nu ir Shiir, šie kungi, kas te aizrautīgi debatē par to, kāpēc ir tas un nav šitā, nemaz nav nopietni izlasījuši to, kas ir publicēts netā sakarā ar čekas kartotēkas lietām.
Ja atrastu laiku to palasīt - rastos pilnīgi cits ieskats par tām pašām lietām par kurām te tiek tik sirsnīgi skibelēts.K-janci. Uz žoga ar kautkas bij rakstīts. Izrādijās nagla!
Ja visam rakstītajam ticēt tad tiešām kautkas var sakāpt galvā! Nevajag tik tālu aizlaist!

urmaas, 20.decembris 2018, 22:31

Žēl, bet Tavu domu urmaas, nesapratu! Palasi par kompānijām, kuras tur ir vēl šobrīd, varbūt, tad sapratisi, kas un kāpēc ir tā, kā ir.
20.decembris 2018, 22:34 | links
 
Tā, viens no trim "musketieriem" pamodies... Tagad laikam miera vairs nebūs. Janci, ej čučēt, veco bērndārznieku laiks beidzieeees!

raihs, 20.decembris 2018, 22:30

Nomaini plati, jau mazliet sāk apnikt, pārgudrais!
20.decembris 2018, 22:32 | links
 
krumujancis [20.12.18]: urmaas [3m]: Visā visumā manni nekad nav interesējuši cilvēki kuri netur vārdu! Šī iemesla pēc klaunu partiju(kpv) neuztveru nopietni.Šeit man būtu ko teikt laivas pircēj. :( Gudri dirst nav malku cirst. :(

Shiirs, 20.decembris 2018, 22:14

Tā nu ir Shiir, šie kungi, kas te aizrautīgi debatē par to, kāpēc ir tas un nav šitā, nemaz nav nopietni izlasījuši to, kas ir publicēts netā sakarā ar čekas kartotēkas lietām.
Ja atrastu laiku to palasīt - rastos pilnīgi cits ieskats par tām pašām lietām par kurām te tiek tik sirsnīgi skibelēts.
K-janci. Uz žoga ar kautkas bij rakstīts. Izrādijās nagla!
Ja visam rakstītajam ticēt tad tiešām kautkas var sakāpt galvā! Nevajag tik tālu aizlaist!
20.decembris 2018, 22:31 | links
 
Tā, viens no trim "musketieriem" pamodies... Tagad laikam miera vairs nebūs. Janci, ej čučēt, veco bērndārznieku laiks beidzieeees!
20.decembris 2018, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager