Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
urmaas [20.12.18]: Visā visumā manni nekad nav interesējuši cilvēki kuri netur vārdu! Šī iemesla pēc klaunu partiju(kpv) neuztveru nopietni.
Šeit man būtu ko teikt laivas pircēj. :( Gudri dirst nav malku cirst. :(
20.decembris 2018, 22:14 | links
 
Visā visumā manni nekad nav interesējuši cilvēki kuri netur vārdu! Šī iemesla pēc klaunu partiju(kpv) neuztveru nopietni.
20.decembris 2018, 22:11 | links
 
"Lembergs nosauca", "bija rakstīts", "bordāns tiešraidē teica". Nopietni?
20.decembris 2018, 22:06 | links
 
showtime
Tu droši vien zini visas aizkulises? Tad apgaismo nezinīšus.
Ja nē tad uzspēlē šahu ar lidotāju. :)
20.decembris 2018, 22:04 | links
 
urmaas [20.12.18]: Labāk balsot par mazāko ļaunumu kā ignorēt vēlēšanas.
Kāpēc JKP, nevis KPV? KPV darboņi paši ar sevu nevar tikt skaidrībā un nezin ko grib-mētājās kā zvirbuļi pa šķūni!
JKP ir stīvi līdz galam!
JKP ir stīvi? Pret oligarhiem? Pat lembergs nosauca Martinsonu par šī brīža lielāko oligarhu.
Pamēģini izveidot valdību bez Bordāna kā ministra.
20.decembris 2018, 22:00 | links
 
Viss ir tūtē tad, ja medicīnu piedāvā dārzniekam un tamlīdzīgi. Un šobrīd to dara.
20.decembris 2018, 21:59 | links
 
Labāk balsot par mazāko ļaunumu kā ignorēt vēlēšanas.
Kāpēc JKP, nevis KPV? KPV darboņi paši ar sevu nevar tikt skaidrībā un nezin ko grib-mētājās kā zvirbuļi pa šķūni!
JKP ir stīvi līdz galam!
20.decembris 2018, 21:52 | links
 
Starp citu es varu pateikt kāpēc nav nekāda valdības deklarācija nemaz - tas frīks Kātiņš jau nemaz negrib būt MP. Viņš tikai pārbauda vai ir balsis, tipa ja ir tad sadalām amatus un takām improvizācijas teātris, ja nav tad pirmais reiss atpakaļ uz Briseli un kluscis uz LV ārstiem, skolotājiem, policistiem un citiem mirstīgajiem.
20.decembris 2018, 21:49 | links
 
raihs [20.12.18]: KPV ir neizprotami daudz balsu, pateicoties tādiem, kā tu un bračka. Tādēļ kaut kas jua viņiem jādod, diemžēl. Bet tai proletāriešu varzai tak nav ministru cienīgu kadru! Gobzems un tā tante- tā ir nožēlojama anekdote!
Es jautāju kaut ko citu. Nodirs KPV cik vēlies - neesi jau pirmais. Bet kur ir valdības deklarācija? Un kur ir Bordāna konsekvence - ar vieniem oligarhiem neiet ar otriem iet. Un kaut ko tēlaini dirš par tumsas spēkiem kamēr lielākais partneru sponsors Martinsons sēž izolatorā. Karoči klauns Bordāns klauni visa vecās vienotības varza.
20.decembris 2018, 21:45 | links
 
Ja pat " līniju" ar zzs, tad piekrītu, es ar nesaprotu, AP ir tāds pats mēsls, tikai metastāze... JV vēl ar dievu uz pusēm, nav diez ko pretīgi
20.decembris 2018, 21:43 | links
 
KPV ir neizprotami daudz balsu, pateicoties tādiem, kā tu un bračka. Tādēļ kaut kas jua viņiem jādod, diemžēl. Bet tai proletāriešu varzai tak nav ministru cienīgu kadru! Gobzems un tā tante- tā ir nožēlojama anekdote!
20.decembris 2018, 21:40 | links
 
Un kur ir valdības deklarācija? Kur ir tie darāmie darbi? Kur? Redzu tikai amatus
20.decembris 2018, 21:39 | links
 
raihs [20.12.18]: Ne*irs, showtime! Kādas kārtis ir, ar tādām jāspēlē! Es personiski arī nesaprotu, no kurienes AP dabūja 13 balsis! A ko darīt? Un ja kāds ir pieturējies pie teiktā, tad tie ir JKP! Tavs gobzems ir tā izlocījies kā zutis krustām šķērsām, ka kļuvis par nožēlojamu apsmieklu! Nu kāds viņš iekšlietu ministrs ar savu glumo purnu? Un tā bankrotējusī tante- ministre? Tu vispār filtrē ar kaut ko, a?
Redz tu arī nevari pamatot kāpēc Bordāns neiet ar ZZS, bet iet ar AP un JV kurus sponsorē īstie (šobrīd aktīvie) oligarhi. Un kāpēc Aldis nevar būt iekšlietu ministrs? Kāpēc tad vispār to ministriju dod KPV ja uzskata ka nav labs kandidāts?
20.decembris 2018, 21:37 | links
 
Nelīdīs tak atpakaļ sovdepā. :)
20.decembris 2018, 21:35 | links
 
urmaas [20.12.18]: Atkārtotas vēlēšanas ir dārgs "prieks"! Bet skatoties ilgtermiņā droši vien lētāk kā atstāt esošo iekārtu.
Kopā ar eiroparlamentu easy-peasy
20.decembris 2018, 21:30 | links
 
Atkārtotas vēlēšanas ir dārgs "prieks"! Bet skatoties ilgtermiņā droši vien lētāk kā atstāt esošo iekārtu.
20.decembris 2018, 21:19 | links
 
Ne*irs, showtime! Kādas kārtis ir, ar tādām jāspēlē! Es personiski arī nesaprotu, no kurienes AP dabūja 13 balsis! A ko darīt? Un ja kāds ir pieturējies pie teiktā, tad tie ir JKP! Tavs gobzems ir tā izlocījies kā zutis krustām šķērsām, ka kļuvis par nožēlojamu apsmieklu! Nu kāds viņš iekšlietu ministrs ar savu glumo purnu? Un tā bankrotējusī tante- ministre? Tu vispār filtrē ar kaut ko, a?
20.decembris 2018, 21:14 | links
 
Nu ko tagad teiksiet par veco labo Bordānu? Ar "veco vienotību jaunajā mērcītē" kopā gatavs skriet pat bez valdības deklarācijas. Publiski zināms ka par darāmajiem darbiem neviens vairs nerunā, tagad tikai dala amatus. Iepriekš kaut kā baigi ilgi varēja runāt par to kā ko vajag darīt, tagad tikai uz priekšu! Tik ļoti pret ZZS, bet ar būvnieku (Martinsons), azartspēļu (Alfor), ātro kredītu (4finance) finansēto mārketinga kampaņu ko sauc par attīstībai par arī skries kopā it kā tie jau nebūtu līdzvērtīgi atbildīgi par visu kas līdz šim noticis. Karoči vecie vēži jaunā mērcītē turpinās skaldīt un valdīt. Pie vecajiem tagad jau skaitu arī JKP, nemaz nerunājot par AP. Tie ir īstie aktieri.
20.decembris 2018, 21:07 | links
 
P. S. Bet varētu tikt iekšā cits spēlētājs- LRA, kuru uzmeta uzpirktie statistiķi. Vai viņi labi vai slikti, nezinu...
20.decembris 2018, 21:06 | links
 
Es viennozīmīgi esmu par atkārtotām vēlēšanām! AP vispār netiks iekšā, KPV būs mazāk balsu(bračka apdomāsies) , JKP būs 25-30 balsis. Varbūt kāds nāktu pie prāta un nebalsotu pa NA vai ZZS, bet šaubos, tiem varētu būt līdzīgs rezultāts.
20.decembris 2018, 21:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager