Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bračku, Tev vēl nav par savējiem kauns? Man tavā vietā būtu... Glumais Gobzems- iekšlietu ministrs, ibio! Bankrotējusi lietvede-labklājības ministre! Pi*ģec vienkārši...
20.decembris 2018, 19:58 | links
 
Kāds te rakstija par vecajiem marazmatiķiem un multenem ;) !
https://youtu.be/ExF_yP4s46Y
Bet nu super taču !
20.decembris 2018, 17:35 | links
 
Nez kāpēc neesmu izbrīnīts par to ko redzēju/neredzēju tajos arhīvos. Vienvārd sakot - nekā saistoša.

urmaas, 20.decembris 2018, 16:57

kam no turienes bij jāpazūd,tas pazudis
20.decembris 2018, 17:32 | links
 
Ja jau te ir tada vardu spele tad iemetisu vien lietinu ar. Mana puse ir kačupe, visiem skaidrs kapec ir tads nosaukums. Braucu sigulda- riga posma garkalne ir krievupe. Rodas daudz jautajumu :))

mjuniors, 20.decembris 2018, 14:55

...reiz, forelējot tādā "kačupē", vizulis ieķērās kaķu maisā... bļīn ku riebīgi (50m pirms biju krietni no upītes padzēries un muti nomazgājis)...

gribējās to maisu uz tuvējo māju aiznest un pa logu iekšā iesviest...

daddy_j, 20.decembris 2018, 15:01
tagad jau nevar dzert nenovienas upītes,visur pa kādai pirtij vai dāčai uzcelts un kanalizcija upītē:DD
20.decembris 2018, 17:30 | links
 
Nez kāpēc neesmu izbrīnīts par to ko redzēju/neredzēju tajos arhīvos. Vienvārd sakot - nekā saistoša.
20.decembris 2018, 16:57 | links
 
Nu ko, vaļā ir! Iegāju, palūrēju, paraustīju plecus un izgāju. Man nav tas interesanti...
https://kgb.arhivi.lv/
20.decembris 2018, 16:05 | links
 
Gobzems, uzzinot, ka netiek pie solītā krēsla, sāk nervozēt!
20.decembris 2018, 15:49 | links
 
Baigi primitīvs un uzvedinošs tests. Psihopāti slepkavas sabiedrībā ir labi ja pāris % , bet pareizu atbildi uz šo testu sniedz vismaz puse.
p.s. tad jau testa autors psihologs arī ir psihopāts ;)

Karlis_K, 20.decembris 2018, 15:35


Ja nezināji, tad ir teorija, ka 10% populācijas "kaut ko sliktu" (dzer, zog, ņem kukuļus, utt.) dara vienmēr un jebkādos apstākļos, 10% to nedara nekad un nekādos apstākļos un atlikušie 80% to dara pie pirmās izdevības :)))))
20.decembris 2018, 15:48 | links
 
Šis ir īsts psiholoģisks tests.....
https://spoki.tvnet.lv/izgudrojumi/Psihologijas-tests/24834
daddy_j, 20.decembris 2018, 15:10


Baigi primitīvs un uzvedinošs tests. Psihopāti slepkavas sabiedrībā ir labi ja pāris % , bet pareizu atbildi uz šo testu sniedz vismaz puse.
p.s. tad jau testa autors psihologs arī ir psihopāts ;)
20.decembris 2018, 15:35 | links
 
Man ir vēl viens.
Romeo un Džuljeta tiek atrasti pagalam guļamistabā uz grīdas. Brīdī, kad tos atrada, uz grīdas mētājās stikla gabaliņi un nedaudz ūdens. Istabas logs ir atvērts, taču vesels. Jautājums - kas ir Romeo un Džuljeta? :)

Varu atbildēt ar "jā" un "nē". :)
20.decembris 2018, 15:24 | links
 
Dady, apsveicu ar pievienoshanos mùsu pràtu izkùkojusham marazmàtiķu pulciñam!
Tu esi uzñemts....D
20.decembris 2018, 15:20 | links
 
Tonis [20.12.18]: Junior.man puikam Màja pie Tumshupes,klàj vaĺà,tanì Kaçupè vèźi ir?
Doma Toni, doma.. Ko tie kaki upe dar. :))
20.decembris 2018, 15:18 | links
 
Šis ir īsts psiholoģisks tests.

Tas ir stāsts par kādu meiteni. Savas mātes bērēs, viņa ieraudzīja puisi, kuru nepazina.

Viņa nodomāja, ka puisis ir lielisks - īsts viņas sapņu puisis, tik ļoti ļoti viņas īstais sapņu puisis, ka viņa iemīlējās šai puisī uz līdzenas vietas.

Tomēr bērēs viņa nepavaicāja puisim ne vārdu, ne telefona numuru un tad ... dažas dienas vēlāk meitene nogalināja savu māsu.

Jautājums: Kāds bija meitenes motīvs, nogalinot savu māsu?

Padomājiet par šo jautājumu, pirms jūs ejiet uz
https://spoki.tvnet.lv/izgudrojumi/Psihologijas-tests/24834 kur būs atbilde...
20.decembris 2018, 15:10 | links
 
Junior.man puikam Màja pie Tumshupes,klàj vaĺà,tanì Kaçupè vèźi ir?
20.decembris 2018, 15:10 | links
 
Nu vot , kur tādi latvieši rodas ?
Ielida , izganijas , izlika savu negativismu !
Tagad smaidiņus liek !
Uz jautjumiem neatbild !
Mjuniors Tu uz sadismu nesi parbaudijies ?
;)
20.decembris 2018, 15:02 | links
 
Ja jau te ir tada vardu spele tad iemetisu vien lietinu ar. Mana puse ir kačupe, visiem skaidrs kapec ir tads nosaukums. Braucu sigulda- riga posma garkalne ir krievupe. Rodas daudz jautajumu :))

mjuniors, 20.decembris 2018, 14:55


...reiz, forelējot tādā "kačupē", vizulis ieķērās kaķu maisā... bļīn ku riebīgi (50m pirms biju krietni no upītes padzēries un muti nomazgājis)...

gribējās to maisu uz tuvējo māju aiznest un pa logu iekšā iesviest...
20.decembris 2018, 15:01 | links
 
Ja jau te ir tada vardu spele tad iemetisu vien lietinu ar. Mana puse ir kačupe, visiem skaidrs kapec ir tads nosaukums. Braucu sigulda- riga posma garkalne ir krievupe. Rodas daudz jautajumu :))
20.decembris 2018, 14:55 | links
 
Ja ir interese, tad varam pamēģināt er elementāro. Vai vispār ir sajēga, ka ar informāciju var piedirst apkārtējo telpu?

Piemēram, izveidosim forumā sadaļu "Flora un fauna", un regulāri publicēsim atsauces (jā - tieši atsauces, jo pašiem argumentēti rakstīt slinkums, a klabekli saturēt nevar) uz rakstiem par gan kautrīgiem augiem, gan nešpetniem seskiem. Un tad katru vakaru atnākšu es un piepļūtīšu sadaļu ar atsaucēm uz dažādiem ķīmiskiem eksperimentiem, lai gan blakus būs jau izveidots foruma temats "Ķīmiskie eksperimenti".

Pēc kāda laika diskusijas pieņems mums pilnībā vēlamo formu:
Andris: www.youtube.com/aaer#(348#$(
Jānīts: Ha, ha! www.youtube.com/#($*J#D(*D
Pēterītis: Ej, dirst! Ir šitā: www.youtube.com/$(*#$(*#$
Ojārs: Nū, veči! Domājiet plašāk: www.youtube.com/s;oi0\940495
Džo: Admins vispār seko? www.youtube.com/roirjf#)(#$*#$
Andris: ww.youtube.com/sdfglskdfjg4#)(*#$

Bišķiņ ir atšķirība, ne, no upe, bebrs, zemnieki, smilgas, burbuļi, zivis, ugunskurs, tūristi - lieko izsvītrot?

abrakadabra, 20.decembris 2018, 14:42


Piekritu , muļķigi ! ;)
Tikai ko iesaki darit ar onkam kas savu naidu un slikto garigo izlade šeit lamajot visus ?
Apvienoties grupas un rakstit kļauzas ?
Norit apvainojumus ?
Ignoret ?
Zem vardiņa - politika ! Var pastumt apokša visu ! Musu atiecibas sava starpā un 11 septembra teroraktu !
Politika - plašs jedziens !
20.decembris 2018, 14:51 | links
 
Abrakadabra, nepiesarno- neko nesapratu :DDD
20.decembris 2018, 14:49 | links
 
Jà dziĺa doma.bùs jàattìsta...
20.decembris 2018, 14:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager