Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja jau te ir tada vardu spele tad iemetisu vien lietinu ar. Mana puse ir kačupe, visiem skaidrs kapec ir tads nosaukums. Braucu sigulda- riga posma garkalne ir krievupe. Rodas daudz jautajumu :))

mjuniors, 20.decembris 2018, 14:55


...reiz, forelējot tādā "kačupē", vizulis ieķērās kaķu maisā... bļīn ku riebīgi (50m pirms biju krietni no upītes padzēries un muti nomazgājis)...

gribējās to maisu uz tuvējo māju aiznest un pa logu iekšā iesviest...
20.decembris 2018, 15:01 | links
 
Ja jau te ir tada vardu spele tad iemetisu vien lietinu ar. Mana puse ir kačupe, visiem skaidrs kapec ir tads nosaukums. Braucu sigulda- riga posma garkalne ir krievupe. Rodas daudz jautajumu :))
20.decembris 2018, 14:55 | links
 
Ja ir interese, tad varam pamēģināt er elementāro. Vai vispār ir sajēga, ka ar informāciju var piedirst apkārtējo telpu?

Piemēram, izveidosim forumā sadaļu "Flora un fauna", un regulāri publicēsim atsauces (jā - tieši atsauces, jo pašiem argumentēti rakstīt slinkums, a klabekli saturēt nevar) uz rakstiem par gan kautrīgiem augiem, gan nešpetniem seskiem. Un tad katru vakaru atnākšu es un piepļūtīšu sadaļu ar atsaucēm uz dažādiem ķīmiskiem eksperimentiem, lai gan blakus būs jau izveidots foruma temats "Ķīmiskie eksperimenti".

Pēc kāda laika diskusijas pieņems mums pilnībā vēlamo formu:
Andris: www.youtube.com/aaer#(348#$(
Jānīts: Ha, ha! www.youtube.com/#($*J#D(*D
Pēterītis: Ej, dirst! Ir šitā: www.youtube.com/$(*#$(*#$
Ojārs: Nū, veči! Domājiet plašāk: www.youtube.com/s;oi0\940495
Džo: Admins vispār seko? www.youtube.com/roirjf#)(#$*#$
Andris: ww.youtube.com/sdfglskdfjg4#)(*#$

Bišķiņ ir atšķirība, ne, no upe, bebrs, zemnieki, smilgas, burbuļi, zivis, ugunskurs, tūristi - lieko izsvītrot?

abrakadabra, 20.decembris 2018, 14:42


Piekritu , muļķigi ! ;)
Tikai ko iesaki darit ar onkam kas savu naidu un slikto garigo izlade šeit lamajot visus ?
Apvienoties grupas un rakstit kļauzas ?
Norit apvainojumus ?
Ignoret ?
Zem vardiņa - politika ! Var pastumt apokša visu ! Musu atiecibas sava starpā un 11 septembra teroraktu !
Politika - plašs jedziens !
20.decembris 2018, 14:51 | links
 
Abrakadabra, nepiesarno- neko nesapratu :DDD
20.decembris 2018, 14:49 | links
 
Jà dziĺa doma.bùs jàattìsta...
20.decembris 2018, 14:47 | links
 
Ja ir interese, tad varam pamēģināt er elementāro. Vai vispār ir sajēga, ka ar informāciju var piedirst apkārtējo telpu?

Piemēram, izveidosim forumā sadaļu "Flora un fauna", un regulāri publicēsim atsauces (jā - tieši atsauces, jo pašiem argumentēti rakstīt slinkums, a klabekli saturēt nevar) uz rakstiem par gan kautrīgiem augiem, gan nešpetniem seskiem. Un tad katru vakaru atnākšu es un piepļūtīšu sadaļu ar atsaucēm uz dažādiem ķīmiskiem eksperimentiem, lai gan blakus būs jau izveidots foruma temats "Ķīmiskie eksperimenti".

Pēc kāda laika diskusijas pieņems mums pilnībā vēlamo formu:
Andris: www.youtube.com/aaer#(348#$(
Jānīts: Ha, ha! www.youtube.com/#($*J#D(*D
Pēterītis: Ej, dirst! Ir šitā: www.youtube.com/$(*#$(*#$
Ojārs: Nū, veči! Domājiet plašāk: www.youtube.com/s;oi0\940495
Džo: Admins vispār seko? www.youtube.com/roirjf#)(#$*#$
Andris: ww.youtube.com/sdfglskdfjg4#)(*#$

Bišķiņ ir atšķirība, ne, no upe, bebrs, zemnieki, smilgas, burbuļi, zivis, ugunskurs, tūristi - lieko izsvītrot?
20.decembris 2018, 14:42 | links
 
Plèsoña,cik nopratu .tu mani gribi iemàcìt maksķerèt...
20.decembris 2018, 14:34 | links
 
Lai mums arī salauztu smadzeni?? Paldies par kūkām.

PS. "piecdesmit divi" raksta bez punkta. Ar punktu ir "piecdesmit otrā"... ;)
20.decembris 2018, 14:12 | citēt | ziņot | links

Tak viens pīpis-musoni vai Masoni.
20.decembris 2018, 14:31 | links
 
Dady,nu tu labais.,nevarèji to àtràk izskaidrot,es jau lìdz 49 tajai aizbùros...
20.decembris 2018, 14:29 | links
 
Kļūdies plesoņa
Kļūdies.Uz upēm vispār ir bīstami iet,visādas ķibeles var notikties.Labāk uz sterilu baseinu un ar brillēm...

Tonis, 20.decembris 2018, 13:57


Jā ! Tikai atšķirībā tajā , ja jaunais copmanis , pirmo reiz pie upes ar pikšķeri ,priecasies par veja šalkonu un kurkuļiem ! Tad vectevs copmanis , copes konkreti zivis , un sikumiem nepieversis uzmanibu !
Un GUDRS vectēvs- copmanis ļaujs jaunulim pašam izbaudit visus priekus un pardzivojumus ko sniedz cope !
Un NEKAD rupji ar vardiem - stulbenis , idiots un tamlidzigi , nemeginas jaunuli nosedinat krasta pie žaklitem ieliktas pikšķeres !
Novelkot paraleles starp copi un jūtubu , Toni personigi man ir prieks ka Tu priecajies par kurkuļiem un meģini nocopet uz lapas sedošu vardi ! ;)
Gan iemacisies ari karpas un lidakas copet !
Bet onkuļus kas ar lamašanos Tevi meģina nosedinat pie zaklitem - gribas noslicinat !
;)
20.decembris 2018, 14:19 | links
 
daddy_j [20.12.18]: Lai mums arī salauztu smadzeni?? Paldies par kūkām.

PS. "piecdesmit divi" raksta bez punkta. Ar punktu ir "piecdesmit otrā"... ;)
Nu nevajag sitos ja. ;)) uz prikolu var pavilkt, bet tik tups es tomer Nafff.
20.decembris 2018, 14:19 | links
 
Ta tu ar ar tiem šarlatāniem uz vienu roku?

Tonis, 20.decembris 2018, 14:05

tur diezgan attapigi veči- krievu daudz visādu pāķu un šamo sievu kas visādos veidos pie piķa tikusi, a izglitibas nekādas , bet gribas papirus, tad nu maksa naudu, šamie noorganizē šadus tādus pasniedzejus, gads un diploms nopirkts,akdemijsks grāds ar zimogu, pie reizes tās dumās lauķes studentes padrāzž, nu tā šamis izklājās iesilis.
20.decembris 2018, 14:16 | links
 
Iesaku visiem izlasit gramatu 52. Domasanas tipiskas kludas, ko pielaujam mes visi. Man konkreti si gramata salauza smadzenes.

mjuniors, 20.decembris 2018, 13:00


Lai mums arī salauztu smadzeni?? Paldies par kūkām.

PS. "piecdesmit divi" raksta bez punkta. Ar punktu ir "piecdesmit otrā"... ;)
20.decembris 2018, 14:12 | links
 
Tas usim.
20.decembris 2018, 14:06 | links
 
Ta tu ar ar tiem šarlatāniem uz vienu roku?
20.decembris 2018, 14:05 | links
 
Mjuniors tavs viedoklis - taisniba vai meli ?
https://youtu.be/T6mQoSZ6sEI
20.decembris 2018, 14:04 | links
 
Junior.aizsūtīšu tavus domu graudus uz Kaukāzu.tur man čoms.Lai met nost tos vecos aksakalus aizās iekšā.tāpat no šamiem jēgas nav..
20.decembris 2018, 14:03 | links
 
Usi.tādad institūtos un akadēmijās arī nemaz labāk mestāties?
Bļin.veselus sešus gadus būšu lieki notrallinājis...

Tonis, 20.decembris 2018, 13:52

biju Zviedrijā ar vienu kreivu kopā, sis bij pat 2 akdemiju rektors un kaut kāds institiutas ar uz trijiem :)
20.decembris 2018, 13:57 | links
 
Kļūdies plesoņa
Kļūdies.Uz upēm vispār ir bīstami iet,visādas ķibeles var notikties.Labāk uz sterilu baseinu un ar brillēm...
20.decembris 2018, 13:57 | links
 
Usi.tādad institūtos un akadēmijās arī nemaz labāk mestāties?
Bļin.veselus sešus gadus būšu lieki notrallinājis...
20.decembris 2018, 13:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager