Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Junior,pasaki lūdzu man priekšā.kā lai atšķiru kur ir šarlatāmi.kur matazmātiķi un kur tie pareizie? Nu tā lai vairāk nekļūdītos...

Tonis, 20.decembris 2018, 12:38
nu ja tu savā vecumā to neesi sapratis kas ir kas,neviens ar karoti mutē tev neieliks.Kritiskā domāšana.
Zinu ka politikas jomā pats ari daļēji esmu naivs,bet ja ir runa par zinātni tur viss ir viegli saprotams un pārbaudāms ja tiešām ir interesē
20.decembris 2018, 12:42 | links
 
Raihmans [20.12.18]: mjunior, Tu gan esi līdējs :)))
A Raihs, kā žiriks, ķer lētu popularitāti, ja tiktu TUR ij ar Putinu rokotos, ij visādi citādi būtu rāms :)
Docent, atkal tu?
20.decembris 2018, 12:40 | links
 
BĻAVIENS , nu vot ! Kāpēc tā ?
Ienāk ! Izbļaustas , izlade savu negativismu un paliek normāls !
KĀPĒC ir normali šobrid savas negacijas izgast soc tiklos uz citiem ?
Mjunior esi dusmigs , negativs , parskaities - ej skaldi malku ! Paliks vieglak , un citu acis sevi nepataisisi par sliktu cilveku !
Mjunior , Tu sevi pozicione ka gramatu lasitaju ! Pamekle gramatu ka japoškas audze un izveido savus BONZAI kocinus ! Cik tur ir milestibas un pacietibas ! Un kāpēc vini kocinam iet ar likumu tad kad pašiem ir slikti !
Vari mamma goggle pameklet augu - kautriga mimoza - un palasit ka BEZSMADZEŅU radiba reaģe uz naidu un dusmam !
Eh !
20.decembris 2018, 12:40 | links
 
Junior,pasaki lūdzu man priekšā.kā lai atšķiru kur ir šarlatāmi.kur matazmātiķi un kur tie pareizie? Nu tā lai vairāk nekļūdītos...
20.decembris 2018, 12:38 | links
 
toni,ticu ka tu esi normāls vecis,tik tev ir noklemējis uz tām sazverestības un šarlatānisma tēmu.
20.decembris 2018, 12:36 | links
 
Cilvekam diskusija interneta ir nevis informacijas iegusana, bet gan savu domu apstiprinasana. Tadel lidejs isti nekotejas.
20.decembris 2018, 12:34 | links
 
mjunior, Tu gan esi līdējs :)))
A Raihs, kā žiriks, ķer lētu popularitāti, ja tiktu TUR ij ar Putinu rokotos, ij visādi citādi būtu rāms :)
20.decembris 2018, 12:28 | links
 
junioram jau piemirsies, kādas grāmateles laiku atpakaļ lasījis...
Bet par tiem Toņa video- kautkad atvēru vienu uz 30 sek, pietika. Vairs vaļā neveru. Principā netraucē .
Uldēns ne retāk te prezentē visādus krievu sūdus, arī neveru un netraucē. Bet galvenais jau ir anonīmi kādam uzdirst, vai ne?

kaputaarps, 20.decembris 2018, 10:34
es gan lieku video ar notikumiem kas notiek krievijā vai ukrainā,šarlatānisma video nekad neesmu licis.
20.decembris 2018, 12:26 | links
 
Tonis [20.12.18]: Tevī ieklausījos.ceru ka tu ieklausījies arī manī.
Tagadiņ nebūtu slikti pieņemt likumu,ka ka vēlēšanās drīkst piedalīties tikai līdz 40gadiņiem.
Bet tad raihucim nekas nespīd.atkal nabūs cmuki...
Plus, ne vairak par divam ievelesanam. Un vecumu es teiktu lidz 50. Gadi. :) tomer, lai raihs tiek. :DD
20.decembris 2018, 12:20 | links
 
Tevī ieklausījos.ceru ka tu ieklausījies arī manī.
Tagadiņ nebūtu slikti pieņemt likumu,ka ka vēlēšanās drīkst piedalīties tikai līdz 40gadiņiem.
Bet tad raihucim nekas nespīd.atkal nabūs cmuki...
20.decembris 2018, 12:17 | links
 
Tevī ieklausījos.ceru ka tu ieklausījies arī manī.
Tagadiņ nebūtu slikti pieņemt likumu,ka ka vēlēšanās drīkst piedalīties tikai līdz 40gadiņiem.
Bet tad raihucim nekas nespīd.atkal nabūs cmuki...
20.decembris 2018, 12:17 | links
 
Tonis [20.12.18]: Junior.kaut kā nelīmējas kopā.šoreiz jau tu kā 'zaļais gurķis'uzskati .ka vecie perdeļi ir muļķi.Bet labi ka atzīsti.ka prātiņš nāk ar gadiem.tas priecē...Tātad tev un ne tikai tev ,vēl viss ir priekšā...
Bet vispār tu nebūtu slikts politiķis.laicīgi māki atpakaļgaitu ieslēgt...
Toni, politiki ir glumi. Bezkaunigi, labi oratori. Es tads gribedams nevaru but. Es ir parak godigs, naivs attieciba pret tiem kriterijiem. :) toni, ta kritika tava virziena vairak ir uz iepauzesanu ne tavu gribu. Ja es saku, tad noteikti gribu lai tu ieklausies. Vismaz liec man to sajust. Bus forsakas sajutas man un tev, panem ar vecuma gudribu. Tas noder. Pec laika tas var noderet un nodomat, labi ka toreiz tea izdariju, jo vinjam ka izradas toreiz bija taisnib. Cipa nu ta, ka pasaka. Bet ne ka tie pseido eksperti youtube.
20.decembris 2018, 12:05 | links
 
Nu lai paliek.ar to tad arī gribētos izbeigt šo neauglīgo diskusiju.Visi esam gana gudri un jauki .par to gan kāds kuram deguns nevaru zināt jo redzējis neesmu...
20.decembris 2018, 12:05 | links
 
BrunoL [20.12.18]: Junior,ja Tev ir viedoklis,tad izsaki to,nevis nievājoši un aizskaroši izsakies par pretēju uzskatu paudējiem un vecāka gadu gājuma kungiem.
Tā dēļ atkārtošu(jau kuro reizi)senu austrumnieku gudrību:Ne viss ir tā kā tas izskatās un izklausās!
Esam latvieši! Inteliģenta un kulturāla tauta.Mācīsimies un centīsimies tādi būt!
Es izblavu savu. ;). Jauku dienu.
20.decembris 2018, 11:58 | links
 
Pensionaru butiba. Domas un riciba. Dzivi nodzivojis, pieredzejis, bagats zinasam, noteikti vieds. Apzinja un prata saprot, dzive pagajusi, bet dzivot veel grib dikti. Nekautrejas teikt vairs, ko doma, kas uz meles tas bus pateikts. Tu mani pat nedoma macit, es tacu zinu. Esmu nodzivojis ar to parliecibu un tas strada. Kur nu vel sitie gurki. Tu nepareiz dari. Utt.
Jauns cilveks, dzivaja medz pakluset, un nokluset ko doma, apdoma. Protams kads kuram pacietibas mers. Bet tur ir ta atskiriba. Jus vecie krabji nemainaties uztvere. Jus nespejat uztvert citus, citados, jums ir padomju vienveidiga domasana. Begli, zilie, jaunie gurki utt. Jus esat garlaicigi, egoistiski, kokaini, ar ramjien, te var turpinat un turpinat. No ta nekas nemainisies. Paskaties limuzins janu nakts krasa. Mirtante, ta esat jus sodien.
Un komentaros otra macisana. Vispar ir nr viens utopiska pazime. Drukaju un domaju, kada hrena pec es to daru. Jo jums tapat, sis viss bus ka ar jusu atejas izeju. Man personigi paliek jau kauns drukat visu seit, jo apzinos ko es zinu sodien pec paris gadiem jau bus iespejams cits viedoklis. Jo musdienas informacijas aprite ir nenormali atra. Vide tada pat. Jabut elestigam. Bet pensis, ka jau teicu paliek mazkustigs un nevarigs, bet dvesele jauns un nevajadzigs, nevarigs. Tapec virinam muti. Seit klaviaturu.
20.decembris 2018, 11:56 | links
 
Plesigais, vai tu vispar spej uztvert cita viedokli? Kadel tu doma, ka es esmu stulbaks par tevi? Kapec tu doma ka man nav vertibu skalas, tikuma un godu. Vai tiesam tev pratins nespej uztvert, ka cilveku uzvediba, redzejums atskiras pa gadiem.

mjuniors, 20.decembris 2018, 11:29


NAIDS pret Toni , tapec ka atklajis viedtalruna iespejas , ir VIEDOKLIS ? ? ?
Meģinajums nomelnot , nozakat , izlamat onkuli TĀPĒC ka onkulis atklajis jūtubu , ir tikums un gods ? ? ?
Teksts - es ienīstu peņšukus - ir apliecinajums tam ka Tu esi gudraks par mani vai Toni ? ? ?
Atvaino Raihs , bet ja es visu laiku Tevi uzskatiju par sliktu cilveku un Latvieti ! Manas domas ir mainījušās !
20.decembris 2018, 11:53 | links
 
Junior,ja Tev ir viedoklis,tad izsaki to,nevis nievājoši un aizskaroši izsakies par pretēju uzskatu paudējiem un vecāka gadu gājuma kungiem.
Tā dēļ atkārtošu(jau kuro reizi)senu austrumnieku gudrību:Ne viss ir tā kā tas izskatās un izklausās!
Esam latvieši! Inteliģenta un kulturāla tauta.Mācīsimies un centīsimies tādi būt!
20.decembris 2018, 11:52 | links
 
Junior.kaut kā nelīmējas kopā.šoreiz jau tu kā 'zaļais gurķis'uzskati .ka vecie perdeļi ir muļķi.Bet labi ka atzīsti.ka prātiņš nāk ar gadiem.tas priecē...Tātad tev un ne tikai tev ,vēl viss ir priekšā...
Bet vispār tu nebūtu slikts politiķis.laicīgi māki atpakaļgaitu ieslēgt...
20.decembris 2018, 11:50 | links
 
Plesigais, vai tu vispar spej uztvert cita viedokli? Kadel tu doma, ka es esmu stulbaks par tevi? Kapec tu doma ka man nav vertibu skalas, tikuma un godu. Vai tiesam tev pratins nespej uztvert, ka cilveku uzvediba, redzejums atskiras pa gadiem.
20.decembris 2018, 11:29 | links
 
Cik cilvēku, tik viedokļu. Un tā būs vienmēr. Kādam liekas normāli piecūkot visu ap sevi, absolūti nerēķināties ar pārējiem.
Kādam citam svarīgāk ir izbaudīt kaut ko ārpus ierastās vides. Mūsu sabiedrība jau tāda ir,
Daļa cilvēku, visatļautību un soļošanu pāri "laikabiedru līķiem" sauc par "brīvu attīstību" un "personības izaugsmi".
Citiem svarīgākas ir mierīgas un pieklājīgas attiecības starp cilvēkiem.
Skaļāk jau bļauj tie, kuriem vārdi "pieklājība" un "cieņa" ir svešvārdi.
Un tagad viedo zākāšanās var iet vaļā ar jaunu spēku! :)))
20.decembris 2018, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager