Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldens2 [14.12.18]: prusakova krēsls sašūpojies,cerams ka nolidos no amata
https://youtu.be/oOIkwrUaZxA
14.decembris 2018, 18:52 | links
 
prusakova krēsls sašūpojies,cerams ka nolidos no amata
14.decembris 2018, 18:27 | links
 

...
14.decembris 2018, 13:37 | links
 
Viss nāk un aiziet tālumā, un sākas viss no gala...
Nenocietās luters, ienāca politikas sadaļā, vecie teksti un nobloķēts. ai, ai, ai :D
14.decembris 2018, 00:19 | links
 
 
Te viens citāts no viena raksta.

Anekdotiska ir situācija ar Inčukalna gāzes krātuvi, kas atrodas aptuveni 700–800 metru dziļumā. Saskaņā ar Latvijas likumiem zemes dzīles pieder zemes īpašniekam. Gāzes krātuve iegādājusies savā īpašumā zemi desmit metru platībā ap urbumiem. Visa pārējā zeme, kuras dzīlēs ir iesūknēta gāze, ir zemes īpašnieku īpašumā. Viņiem nav nekādu oficiālu apgrūtinājumu. Teorētiski jebkurš īpašnieks var savā zemē ierīkot urbumu un “atklāt” gāzes atradni. Un likumā nav ietvertas normas, kas zemes īpašniekam to aizliegtu.

https://lvportals.lv/viedokli/191636-zemes-dzilu-izmantosana-vai-apzinati-kaitejam-pasi-sev-2009
13.decembris 2018, 21:15 | links
 
Te stāsts vienkāršs- tad, kad nebūs miljonu izzagšanas shēmu "augšās", tad nebūs arī minimālo algu "apakšās". Izmaiņām jānotiek visos līmeņos, Vai ne, docent?

raihs, 13.decembris 2018, 19:05


Nu visā "attīstītajā pasaulē" ir otrādi - korupcija (ja tajā līmenī tas nesaucas jau kaut kā savādāk) ir un būs, bet tikai pašā elites līmenī oligarhi/ministri/prezidenti/korporācijas. Tie kā muhļījuši, tā muhļī bet tikai ar vērienu ar 6 un 7 nullēm, bet zemais un vidējais līmenis no ķēdes izslēgts, tur visi padarīti parauggodīgi kā ķebļi :)
Nezinu, var strīdēties, bet man postpadomju variants, kad piķi piļī visos līmeņos no ceļu policista līdz valdībai, tomēr liekas "godīgāks" - ja jau pizģī (un pizģīs mūžīgi mūžos), tad vismaz pa lielāku laukumu visos līmeņos tas nopizģītais izsmērējas un iepļust vietējā ekonomikā nevis tikai kaut kur ohšoros nulles uz konta pamainās vienam vai otram čiekuram.

P.S. Skats no malas - pats neko nepiļīju, ar valsts pasūtījumu utt. labu laiku nav nekāda sakara.
13.decembris 2018, 19:56 | links
 
Te stāsts vienkāršs- tad, kad nebūs miljonu izzagšanas shēmu "augšās", tad nebūs arī minimālo algu "apakšās". Izmaiņām jānotiek visos līmeņos, Vai ne, docent?

raihs, 13.decembris 2018, 19:05


Liec viņu mierā, lai fotografē katru dienu vienu un to pašu asari
13.decembris 2018, 19:25 | links
 
Te stāsts vienkāršs- tad, kad nebūs miljonu izzagšanas shēmu "augšās", tad nebūs arī minimālo algu "apakšās". Izmaiņām jānotiek visos līmeņos, Vai ne, docent?
13.decembris 2018, 19:05 | links
 
Nu ko, varbūt arī Nila kārta pienākusi, ne?
https://m.youtube.com/watch?v=oOIkwrUaZxA
13.decembris 2018, 18:15 | links
 
daddy
To man ne jau "viena tante", to man paši leiši stāsta, un ne viens vien! Visi saka, ka lēnā garā kļūstot labāk ar to shēmošanu. No mūsējiem kaut kā neesmu dzirdējis, ka labāk paliktu. Jā, un personiski es esmu par policejisku valsts sistēmu dažu gadu ietvaros, kamēr iznīdē visu to *uiņu.
13.decembris 2018, 18:06 | links
 
Nupat runāju ar leišu uzņēmēju. Balta(varbūt pat melna) skaudība! Šiem viņu tipa JKP (bijušais ments) ar mazu partiju dabūja 42%. Pacēla algas mentiem, VIDam, utt struktūrām. Arī vecie esot plēsušies kā traki! Un viss notika- jau pēc pāris mēnešiem galvas lidojušas ne pa jokam! Visas varas struktūras premjeru atbalstot( citādi šis varbūt nemaz nebūtu uzdrošinājies spert tik radikālus soļus). Ceļu kvalitāti visus pārbauda, sodi jau miljonos. Visām izsolēm vienots valsts saits! VIDs piesienoties pie katra dīvaina darījuma! Tas ka var! Un varētu arī pie mums... bet jāpagaida laikam vēl 4 gadi. Pa to laiku LT un EE būs kosmosa attālumā no mums. Bet mums toties būs rāms Kariņš ar "stabilitāti" ...

raihs, 12.decembris 2018, 21:01


raih, Tu kā mazs bērns - visam tici ko Tev stāsta... man ir bišķi cita informācija :) kaut par tiem pašiem iepirkumiem - šiem atkati tagad caur vienām rokām iet, nevis katra minsitrija baro savas partijas...+ galvas lido vietā un nevietā...

ja tā ir Tava ideālās valsts vīzija, tad mūsu viedokļi par to radikāli atšķiras :) paskatīsimies, kas tur iznāks vidējā termiņā (3-5 gadi)
13.decembris 2018, 17:09 | links
 
13.decembris 2018, 13:20 | links
 
eee,veci,ko mes gribam?paskatieties,kas notiek visapkart.kadas bezjedzibas taisa varenas lielvalstis un kadus idiotismus runa vinu lideri.visa pasaule juk prata.a Jus gribat lai musu mazaja piparkuku valstina butu zinama kartiba un logika?palasot komentarus var redzet,ka zinasanas ir,dumji neesat.un parak jauni ari ne.tikai loti naivi un optimistiski.kur mes nemsim tos labos politiku kadrus,kas izvedis mus saulite?latviesu genofonds tika nidets gan pirms 2.pasaules kara,gan kara laika, gan pec kara.vienus uz Sibiriju,citus uz ASV,citus uz Australiju un citur.atlikusajiem 50 gadus poteja svesu idealogiju un lika pielagoties lai varetu vispar izdzivot.un cik tad bija tadu kas tam pretojas?un tomer mainoties situacijai,izdevas uzstutet savu valsti.un no sakuma ari politiki bija intelngentaki un godpratigaki.un tad sitos atstuma mala un pie varas tika valsts izzadzeji. un ta tas turpinas visas jomas.visas ta sauktas reformas ir tikai shemas valsts naudas izzagsanai. visas jomas un visos limenos.un ar katram jaunam velesanam viss izskatas arvien drumak. par ko mums te vajadzetu ar putam uz lupam cinities?par vienu vai kadu citu partiju? a kura ir ta pareiza un laba?politika ir bezjedziga nodarbe ....
13.decembris 2018, 10:50 | links
 
Tad kādēļ puķu kastes staipīt?
abrakadabra, 12.decembris 2018, 23:29


Tas tik tā acu aizmālēšanai, zem pučēm naudas pačkas :)
12.decembris 2018, 23:57 | links
 
Andreiko, mūs vieno Skailis. Tas arī viss. Visādi citātādi mums nav nekā kopīga un es pat uzsvērti nevēlos ar Jums sākt diskusiju. Domājat, es tiešām pielaidu kļūdas? :)

Tad kādēļ puķu kastes staipīt?
12.decembris 2018, 23:29 | links
 
Abrakadabra, tavā uzskaitē kļūdas.

Godmanis ir fiziķis, nevis matemātiķis, Repše - tāpat.

Dombrovskis arī ir fiziķis (un inženieris). Straujuma beigusi fizmatus, taču pēc tam - ekonomistus, kas ir viņas pamatspecialitāte.
12.decembris 2018, 23:03 | links
 
Vo, es ar saku! Bet nafig tās puķu kastes staipīt Carnikavā?
12.decembris 2018, 23:00 | links
 
Mēs paši sev varam patik vai riebties, taču apskatot IKP līknes trijām valstīm tās gadu desmitiem bezmaz identiskas-kā viedajiem igauņiem, apķerīgajiem un drosmīgajiem leišiem, gan stagnējošiem un korupmpētiem pašiem, neskatoties uz matemātiķiem, filosofiem no tvaicenes vai pat miegamicēm premjerējot, ko tā.
12.decembris 2018, 22:58 | links
 
abrakadabra [12.12.18]: Mans favorīts Godža - tīri pēc CV! :)
Jāuzsāk valsts? Godža, nāc palīgā!
Vispasaules banku krīze? Godža, nu izpalīdzi!
Olanfairm īpašnieka nāve? Godža, nu pavaktē bikiņ!

Un galvenais es to čali redzēju Carnikavā ar sievu kautkādas puķu kastes uz puķu veikalu staipām divus gadus atpakaļ. Un sieva vēl suņus grib audzēt naudiņai.

Toč spiegi, ne? :)
Godža, mums te vaig štelles ar vienu paputējušu banku sakārtot tā, lai tauta parādus apmaksā, bet saimnieki neciestu! Nāc palīgā!
12.decembris 2018, 22:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager