Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Abavnieks [12.jan]: zaraza [20:39]: Nē, Tu neesi jocīgs. Vienkārši esi diezgan nodrošināts. Ļooooti liela daļa iedzīvotāju tāda nav, un skatās cik kur,kas maksā. Meklē atlaides utt. Un tikai nesaki, ka Tev tas ir šoks, jo katru reizi, kā esmu pie Tevis veikalā, vismaz viens pircējs ir šokā, par to cik maksā āķu paciņa, gumiju paciņa vai jebkas cits no dārgā gala. Savelc paralēles pats

Abavnieks, 12.janvāris 2024, 20:23

Nu "biezs" es noteikti neesmu, galīgi trūcīgs arī ne, bet te jau ne pa to stāsts. Pat ja skatamies tīri cenas, tad nopirkt kartupeļu maisu vai cūku no zemnieka noteikti sanāk vidēji kopumā lētāk nekā lielveikalos uz "super akcijām", par kvalitāti un garšu (vismaz pēc manas gaumes) i nerunāsim.
Kas attiecas uz to minēto salīdzinājumu, ka kādam šokē cenas kaut kādai lietai makškērnieku veikalā, tad tas gan viss ir galvā. Katram ir sava lietu vērtība un prioritātes, pašizdomāta skala. Tas pats cilvēks, kurš nošausminās ka japāņu āķu paciņa maksā tur 4EUR nevis 2 kā lēti ķīniešu sūdi, bez aiztures un šoka uz copi paņem polšu un zaceni "uz akciju" par vismaz pārdesmit EUR, ielej bākā bendzīnu par pussimtu utt. Es to lieliski saprotu, kādreiz, pirms gadiem ~20, kad tikai uzsāku savas copes gaitas un strādāju labi apmaksātos vadošos amatos IT nozarē es arī pirku lētus sūdus un labi atceros savu psiholoģisko rozbežu - bļin, kā tur kaut kāda štrunta spole var maksāt vairāk kā cietais disks!? Nu toč' tāda "mēraukla" bija :DDD Un ar rocību tam nebija nekāda sakara, idejiski toreiz varēju atļauties jebkuru top galu. Ar laiku viss mainījās, mainījās prioritātes un iekšejā vērtību skala, copes fanātismam augot labas lietas palika prioritārākas, nesa prieku un arī cenas vairs nešokēja. Tā kā par hobija lietām, ko iegādājas savam preikam, tur stāsts cits.Nu bet, kā arī galvā ir tas, ka tie mājražotāju karfelīši un gaļiņa ir kaut kas diži citādāks, protams var jau naivi ticēt - ja mājražotājs,tad nu eko šmeko un viss ar sirdi. Nu tā galīgi nav. Pārāk labi zinu. Es teiksim pat medību konserviem neticu, jo zinu kas tur notiek :D a itkā tak meža gaļiņa.. Es negribu aicināt pirkt tikai mahimas gaļu, vai tikai tirgus gaļu, jo sūdi ir visās, tāpat kā karfeļos, tomātos utt. Lai cik skumji tas būtu. Katrs pērk ko grib, kas garšo un ko var atļauties.
Bet uztaisīt to par - es esmu pārsteigts, ka kāds nepērk tirdziņā… nu c’moon, neesam tak tik akli, kas apkārt notiek
bet tajā pat laikā ļoti daudzi naivie tic, ka nu visos medījumos būs 100% medījums:) es arī diezgan labi zinu kā tur kas notiek, tomēr mednieku daudz riņķī
12.janvāris 2024, 22:04 | links
 
usis [18:31]: r gariem zobiem knābāju!:)...vēl esmu novērojies,ka dažreiz izvārās labi,sausi,miltaini,bet citreiz tie paši kartupeļi nu nekādi!a veiklā tiem pat virsù neskatos!

Willy, 12.janvāris 2024, 19:34

Kartupeļu pasaulē kāds miljons škirņu būs. nu labi, mazāk varbūt.
A;B:C;D grupas. A galīgi nav miltaini.D izšķīst putrā. Bet D te neaudzē. Patiesībā nezinu īsto patiesību par viņiem, izmantošanu. Eiropā mīl A kartupeļus, pie mums B;C. Uz Urlostānas pusi C. Nezinātāji vienmēr pērk tos skaistākos kartupeļus. Zinātājiem neiesmērēsi, tie savus iecienītos atpazīst pa gabalu - forma, krāsa, acis, miza. Bet tā vārīšanas specifika arī dos savu ietekmi. Lielāka uguns, mazāka.
12.janvāris 2024, 22:00 | links
 
Tā arī ir...tie mūsu zemnieciņi piestāstīs pilnu galvu!:)...vecis šos.malā tirgo tipa savus tomātus!
Willy, 12.janvāris 2024, 21:51


Tie nav zemnieki, tie ir tirgotāji.
Visos gadatirgos ir "itkā" zemnieki kas tirgo tomātus, gurķus utt. bet skaidrs redzams ka no bāzēm!
Un neviens viņus nekontrolē!
12.janvāris 2024, 21:58 | links
 
Nē, Tu neesi jocīgs. Vienkārši esi diezgan nodrošināts. Ļooooti liela daļa iedzīvotāju tāda nav, un skatās cik kur,kas maksā. Meklē atlaides utt. Un tikai nesaki, ka Tev tas ir šoks, jo katru reizi, kā esmu pie Tevis veikalā, vismaz viens pircējs ir šokā, par to cik maksā āķu paciņa, gumiju paciņa vai jebkas cits no dārgā gala. Savelc paralēles pats

Abavnieks, 12.janvāris 2024, 20:23

Nu "biezs" es noteikti neesmu, galīgi trūcīgs arī ne, bet te jau ne pa to stāsts. Pat ja skatamies tīri cenas, tad nopirkt kartupeļu maisu vai cūku no zemnieka noteikti sanāk vidēji kopumā lētāk nekā lielveikalos uz "super akcijām", par kvalitāti un garšu (vismaz pēc manas gaumes) i nerunāsim.
Kas attiecas uz to minēto salīdzinājumu, ka kādam šokē cenas kaut kādai lietai makškērnieku veikalā, tad tas gan viss ir galvā. Katram ir sava lietu vērtība un prioritātes, pašizdomāta skala. Tas pats cilvēks, kurš nošausminās ka japāņu āķu paciņa maksā tur 4EUR nevis 2 kā lēti ķīniešu sūdi, bez aiztures un šoka uz copi paņem polšu un zaceni "uz akciju" par vismaz pārdesmit EUR, ielej bākā bendzīnu par pussimtu utt. Es to lieliski saprotu, kādreiz, pirms gadiem ~20, kad tikai uzsāku savas copes gaitas un strādāju labi apmaksātos vadošos amatos IT nozarē es arī pirku lētus sūdus un labi atceros savu psiholoģisko rozbežu - bļin, kā tur kaut kāda štrunta spole var maksāt vairāk kā cietais disks!? Nu toč' tāda "mēraukla" bija :DDD Un ar rocību tam nebija nekāda sakara, idejiski toreiz varēju atļauties jebkuru top galu. Ar laiku viss mainījās, mainījās prioritātes un iekšejā vērtību skala, copes fanātismam augot labas lietas palika prioritārākas, nesa prieku un arī cenas vairs nešokēja. Tā kā par hobija lietām, ko iegādājas savam preikam, tur stāsts cits.

zaraza, 12.janvāris 2024, 20:39


Zini mēraukla ir dažāda un atkarīga no brieduma un prioritātēm.
Kad uzzināju spicītes cenu no tevis, pieklājīgi pateicu nē, lai arī par bojājumu tikai daļēji savu vainu atzinu, bet negribēju dirsties garantijas procesā(tam Latvijā man ir ļoti ierobežota ticība), cits gan jau dirstos un bojātu nervus gan tev, gan sev.

Ikšķilē ir Lauku labumu bode vai kas tml. veikaliņš, tur jau gan jau var dabūt OK kartupeļus , cena gan būs augstāka kā Maksimā, pie viņiem rudenī aizgāja nepilnas divas tonnas Larbūzu :) , Ikšķeliešiem mani ar sievu audzētie arbūzi garšoja, prieks par Jums!

Manu lauku pusē ar kartupeļiem bija kā kuriem 2023, jo bija liels karstums un sausums un tad pārlija un pludoja, beigās daudziem bija puve un tik cik lopiem.
12.janvāris 2024, 21:55 | links
 
Abavnieks [12.jan]: zaraza [52m]: Nē, Tu neesi jocīgs. Vienkārši esi diezgan nodrošināts. Ļooooti liela daļa iedzīvotāju tāda nav, un skatās cik kur,kas maksā. Meklē atlaides utt. Un tikai nesaki, ka Tev tas ir šoks, jo katru reizi, kā esmu pie Tevis veikalā, vismaz viens pircējs ir šokā, par to cik maksā āķu paciņa, gumiju paciņa vai jebkas cits no dārgā gala. Savelc paralēles pats

Abavnieks, 12.janvāris 2024, 20:23

Nu "biezs" es noteikti neesmu, galīgi trūcīgs arī ne, bet te jau ne pa to stāsts. Pat ja skatamies tīri cenas, tad nopirkt kartupeļu maisu vai cūku no zemnieka noteikti sanāk vidēji kopumā lētāk nekā lielveikalos uz "super akcijām", par kvalitāti un garšu (vismaz pēc manas gaumes) i nerunāsim.
Kas attiecas uz to minēto salīdzinājumu, ka kādam šokē cenas kaut kādai lietai makškērnieku veikalā, tad tas gan viss ir galvā. Katram ir sava lietu vērtība un prioritātes, pašizdomāta skala. Tas pats cilvēks, kurš nošausminās ka japāņu āķu paciņa maksā tur 4EUR nevis 2 kā lēti ķīniešu sūdi, bez aiztures un šoka uz copi paņem polšu un zaceni "uz akciju" par vismaz pārdesmit EUR, ielej bākā bendzīnu par pussimtu utt. Es to lieliski saprotu, kādreiz, pirms gadiem ~20, kad tikai uzsāku savas copes gaitas un strādāju labi apmaksātos vadošos amatos IT nozarē es arī pirku lētus sūdus un labi atceros savu psiholoģisko rozbežu - bļin, kā tur kaut kāda štrunta spole var maksāt vairāk kā cietais disks!? Nu toč' tāda "mēraukla" bija :DDD Un ar rocību tam nebija nekāda sakara, idejiski toreiz varēju atļauties jebkuru top galu. Ar laiku viss mainījās, mainījās prioritātes un iekšejā vērtību skala, copes fanātismam augot labas lietas palika prioritārākas, nesa prieku un arī cenas vairs nešokēja. Tā kā par hobija lietām, ko iegādājas savam preikam, tur stāsts cits.Nu bet, kā arī galvā ir tas, ka tie mājražotāju karfelīši un gaļiņa ir kaut kas diži citādāks, protams var jau naivi ticēt - ja mājražotājs,tad nu eko šmeko un viss ar sirdi. Nu tā galīgi nav. Pārāk labi zinu. Es teiksim pat medību konserviem neticu, jo zinu kas tur notiek :D a itkā tak meža gaļiņa.. Es negribu aicināt pirkt tikai mahimas gaļu, vai tikai tirgus gaļu, jo sūdi ir visās, tāpat kā karfeļos, tomātos utt. Lai cik skumji tas būtu. Katrs pērk ko grib, kas garšo un ko var atļauties.
Bet uztaisīt to par - es esmu pārsteigts, ka kāds nepērk tirdziņā… nu c’moon, neesam tak tik akli, kas apkārt notiek
Tā arī ir...tie mūsu zemnieciņi piestāstīs pilnu galvu!:)...vecis šos.malā tirgo tipa savus tomātus!apstājos-visi kā nomērīti vienādi skaisti!:))čau,skaidrs!naksts tirgū biiis!:))...katram jāatrod savs!gaļa,desa utt...pats desu visp.negribu nekādu!labāk siļķi kožakā!..a gaļu ja vajag šašlikam-tikai mahimā!100x pārbadíts....vistas gadiem kūpinu,labākas kā mahimā nekur nav!...ja neskaita dažas dāgās bodes!
Meža gaļa,pelmeņi no savējiem labs,bet sieva neēd!
12.janvāris 2024, 21:51 | links
 
Bebrs [12.jan]: Kartupeļi jāaudzē pašam un meža gaļa jāved pie uzticama pārstrādātāja, parasti tādi ir tie, kam mazs apjoms. + vēl pieķer kādu zivtiņu klāt un var pārziemot :) Gaļu, desas veikalā nepērku vispār, pietiek no meža, kādreiz pirku siļķes, bet pēdējā laikā iemarinēju vimbu vieglā etiķī, asakas pazūd un vēl labāka par siļķi.
Tas viss ir forši, bet visi laukos nedzīvo un kaut kas ir jāēd :D
12.janvāris 2024, 21:31 | links
 
Kartupeļi jāaudzē pašam un meža gaļa jāved pie uzticama pārstrādātāja, parasti tādi ir tie, kam mazs apjoms. + vēl pieķer kādu zivtiņu klāt un var pārziemot :) Gaļu, desas veikalā nepērku vispār, pietiek no meža, kādreiz pirku siļķes, bet pēdējā laikā iemarinēju vimbu vieglā etiķī, asakas pazūd un vēl labāka par siļķi.
12.janvāris 2024, 21:29 | links
 
Willy [12.jan]: zaraza [20:10]: Zinu kur nopirkt, nesaprotu kāpēc veikalos nav.

usis, 12.janvāris 2024, 19:52

Godīgi sakot, neesmu pētījis, kaut kā nekad mūžā pat prātā nav ienācis pirkt lielajos veikalos kartupeļus, gaļu utt. produktus, ko var nopirkt no vietējā ražotāja vai mazajos specializētajos viekaliņos. Mož es jocīgs... :D
Bet ja tiešām nav, tad acīmredzot kāds iemesls ir. Nezinu kā tur šogad ar ražu, mož mazāk kartupeļu poļu utt. lielražotājiem un lielāks pieprasījums naudīgākos lielajos Eiropas valstu tirgos....pirkt lielajos veikalos kartupeļus, gaļu utt. produktus, ko var nopirkt no vietējā ražotāja vai mazajos specializētajos viekaliņos. Mož es jocīgs...
Tev visdrìzāk it tā!kartupelis paliek katrupelis!:)...man labu nopirkt ir gadīiies pāris reizes mūžā!
A kas ir labs karfelis ? :D nē piekrītu, ačainie kaitina. Man tā riebj tos karfeļus mizot, vēl tās acis. A tā paēd, paēdis esi. Atšķiru jaunos no dārza. A tā laikam i nepateiktu - no muteres dārza vai no Vaļas dārza :D
12.janvāris 2024, 21:25 | links
 
zaraza [12.jan]: Nē, Tu neesi jocīgs. Vienkārši esi diezgan nodrošināts. Ļooooti liela daļa iedzīvotāju tāda nav, un skatās cik kur,kas maksā. Meklē atlaides utt. Un tikai nesaki, ka Tev tas ir šoks, jo katru reizi, kā esmu pie Tevis veikalā, vismaz viens pircējs ir šokā, par to cik maksā āķu paciņa, gumiju paciņa vai jebkas cits no dārgā gala. Savelc paralēles pats

Abavnieks, 12.janvāris 2024, 20:23

Nu "biezs" es noteikti neesmu, galīgi trūcīgs arī ne, bet te jau ne pa to stāsts. Pat ja skatamies tīri cenas, tad nopirkt kartupeļu maisu vai cūku no zemnieka noteikti sanāk vidēji kopumā lētāk nekā lielveikalos uz "super akcijām", par kvalitāti un garšu (vismaz pēc manas gaumes) i nerunāsim.
Kas attiecas uz to minēto salīdzinājumu, ka kādam šokē cenas kaut kādai lietai makškērnieku veikalā, tad tas gan viss ir galvā. Katram ir sava lietu vērtība un prioritātes, pašizdomāta skala. Tas pats cilvēks, kurš nošausminās ka japāņu āķu paciņa maksā tur 4EUR nevis 2 kā lēti ķīniešu sūdi, bez aiztures un šoka uz copi paņem polšu un zaceni "uz akciju" par vismaz pārdesmit EUR, ielej bākā bendzīnu par pussimtu utt. Es to lieliski saprotu, kādreiz, pirms gadiem ~20, kad tikai uzsāku savas copes gaitas un strādāju labi apmaksātos vadošos amatos IT nozarē es arī pirku lētus sūdus un labi atceros savu psiholoģisko rozbežu - bļin, kā tur kaut kāda štrunta spole var maksāt vairāk kā cietais disks!? Nu toč' tāda "mēraukla" bija :DDD Un ar rocību tam nebija nekāda sakara, idejiski toreiz varēju atļauties jebkuru top galu. Ar laiku viss mainījās, mainījās prioritātes un iekšejā vērtību skala, copes fanātismam augot labas lietas palika prioritārākas, nesa prieku un arī cenas vairs nešokēja. Tā kā par hobija lietām, ko iegādājas savam preikam, tur stāsts cits.
Nu bet, kā arī galvā ir tas, ka tie mājražotāju karfelīši un gaļiņa ir kaut kas diži citādāks, protams var jau naivi ticēt - ja mājražotājs,tad nu eko šmeko un viss ar sirdi. Nu tā galīgi nav. Pārāk labi zinu. Es teiksim pat medību konserviem neticu, jo zinu kas tur notiek :D a itkā tak meža gaļiņa.. Es negribu aicināt pirkt tikai mahimas gaļu, vai tikai tirgus gaļu, jo sūdi ir visās, tāpat kā karfeļos, tomātos utt. Lai cik skumji tas būtu. Katrs pērk ko grib, kas garšo un ko var atļauties.
Bet uztaisīt to par - es esmu pārsteigts, ka kāds nepērk tirdziņā… nu c’moon, neesam tak tik akli, kas apkārt notiek
12.janvāris 2024, 21:22 | links
 
zaraza [12.jan]: Zinu kur nopirkt, nesaprotu kāpēc veikalos nav.

usis, 12.janvāris 2024, 19:52

Godīgi sakot, neesmu pētījis, kaut kā nekad mūžā pat prātā nav ienācis pirkt lielajos veikalos kartupeļus, gaļu utt. produktus, ko var nopirkt no vietējā ražotāja vai mazajos specializētajos viekaliņos. Mož es jocīgs... :D
Bet ja tiešām nav, tad acīmredzot kāds iemesls ir. Nezinu kā tur šogad ar ražu, mož mazāk kartupeļu poļu utt. lielražotājiem un lielāks pieprasījums naudīgākos lielajos Eiropas valstu tirgos.
...pirkt lielajos veikalos kartupeļus, gaļu utt. produktus, ko var nopirkt no vietējā ražotāja vai mazajos specializētajos viekaliņos. Mož es jocīgs...
Tev visdrìzāk it tā!kartupelis paliek katrupelis!:)...man labu nopirkt ir gadīiies pāris reizes mūžā!
12.janvāris 2024, 21:05 | links
 
Nē, Tu neesi jocīgs. Vienkārši esi diezgan nodrošināts. Ļooooti liela daļa iedzīvotāju tāda nav, un skatās cik kur,kas maksā. Meklē atlaides utt. Un tikai nesaki, ka Tev tas ir šoks, jo katru reizi, kā esmu pie Tevis veikalā, vismaz viens pircējs ir šokā, par to cik maksā āķu paciņa, gumiju paciņa vai jebkas cits no dārgā gala. Savelc paralēles pats

Abavnieks, 12.janvāris 2024, 20:23


Nu "biezs" es noteikti neesmu, galīgi trūcīgs arī ne, bet te jau ne pa to stāsts. Pat ja skatamies tīri cenas, tad nopirkt kartupeļu maisu vai cūku no zemnieka noteikti sanāk vidēji kopumā lētāk nekā lielveikalos uz "super akcijām", par kvalitāti un garšu (vismaz pēc manas gaumes) i nerunāsim.
Kas attiecas uz to minēto salīdzinājumu, ka kādam šokē cenas kaut kādai lietai makškērnieku veikalā, tad tas gan viss ir galvā. Katram ir sava lietu vērtība un prioritātes, pašizdomāta skala. Tas pats cilvēks, kurš nošausminās ka japāņu āķu paciņa maksā tur 4EUR nevis 2 kā lēti ķīniešu sūdi, bez aiztures un šoka uz copi paņem polšu un zaceni "uz akciju" par vismaz pārdesmit EUR, ielej bākā bendzīnu par pussimtu utt. Es to lieliski saprotu, kādreiz, pirms gadiem ~20, kad tikai uzsāku savas copes gaitas un strādāju labi apmaksātos vadošos amatos IT nozarē es arī pirku lētus sūdus un labi atceros savu psiholoģisko rozbežu - bļin, kā tur kaut kāda štrunta spole var maksāt vairāk kā cietais disks!? Nu toč' tāda "mēraukla" bija :DDD Un ar rocību tam nebija nekāda sakara, idejiski toreiz varēju atļauties jebkuru top galu. Ar laiku viss mainījās, mainījās prioritātes un iekšejā vērtību skala, copes fanātismam augot labas lietas palika prioritārākas, nesa prieku un arī cenas vairs nešokēja. Tā kā par hobija lietām, ko iegādājas savam preikam, tur stāsts cits.
12.janvāris 2024, 20:39 | links
 
zaraza [12.jan]: Zinu kur nopirkt, nesaprotu kāpēc veikalos nav.

usis, 12.janvāris 2024, 19:52

Godīgi sakot, neesmu pētījis, kaut kā nekad mūžā pat prātā nav ienācis pirkt lielajos veikalos kartupeļus, gaļu utt. produktus, ko var nopirkt no vietējā ražotāja vai mazajos specializētajos viekaliņos. Mož es jocīgs... :D
Bet ja tiešām nav, tad acīmredzot kāds iemesls ir. Nezinu kā tur šogad ar ražu, mož mazāk kartupeļu poļu utt. lielražotājiem un lielāks pieprasījums naudīgākos lielajos Eiropas valstu tirgos.
Nē, Tu neesi jocīgs. Vienkārši esi diezgan nodrošināts. Ļooooti liela daļa iedzīvotāju tāda nav, un skatās cik kur,kas maksā. Meklē atlaides utt. Un tikai nesaki, ka Tev tas ir šoks, jo katru reizi, kā esmu pie Tevis veikalā, vismaz viens pircējs ir šokā, par to cik maksā āķu paciņa, gumiju paciņa vai jebkas cits no dārgā gala. Savelc paralēles pats
12.janvāris 2024, 20:23 | links
 
ups, nodublējās :(
12.janvāris 2024, 20:11 | links
 
Zinu kur nopirkt, nesaprotu kāpēc veikalos nav.

usis, 12.janvāris 2024, 19:52


Godīgi sakot, neesmu pētījis, kaut kā nekad mūžā pat prātā nav ienācis pirkt lielajos veikalos kartupeļus, gaļu utt. produktus, ko var nopirkt no vietējā ražotāja vai mazajos specializētajos viekaliņos. Mož es jocīgs... :D
Bet ja tiešām nav, tad acīmredzot kāds iemesls ir. Nezinu kā tur šogad ar ražu, mož mazāk kartupeļu poļu utt. lielražotājiem un lielāks pieprasījums naudīgākos lielajos Eiropas valstu tirgos.
12.janvāris 2024, 20:10 | links
 
Zinu kur nopirkt, nesaprotu kāpēc veikalos nav.

usis, 12.janvāris 2024, 19:52


Godīgi sakot, neesmu pētījis, kaut kā nekad mūžā pat prātā nav ienācis pirkt lielajos veikalos kartupeļus, gaļu utt. produktus, ko var nopirkt no vietējā ražotāja vai mazajos specializētajos viekaliņos. Mož es jocīgs... :D
Bet ja tiešām nav, tad acīmredzot kāds iemesls ir. Nezinu kā tur šogad ar ražu, mož mazāk kartupeļu poļu utt. lielražotājiem un lielāks pieprasījums naudīgākos lielajos Eiropas valstu tirgos.
12.janvāris 2024, 20:10 | links
 
Zinu kur nopirkt, nesaprotu kāpēc veikalos nav.
12.janvāris 2024, 19:52 | links
 
Kad nu Tenerife izpārdota, Amerikas biznesa stratēģijas izprastas, varbūt kādam laiks pastāstīt kāda xa pēc veikalos nav labu kartupeļu, tā kāda kosmosa zinātne izaudzēt bik lielakus oar 39mm un bez nitrātu caurumiem vīdū...

usis, 12.janvāris 2024, 18:31


Uģi, tu taču no Ikšķiles, te kartupeļu toč netrūkst. Un pasaulē nav tikai lielveikali. Aizbrauc sestdienās uz Ikšķiles tirdziņu un nopērc no zemnieka Alģa lieliskus kartupeļus (iesaku šķirni "Laura"). Vai pasūti maisos, ja vajag daudz. Ja vajag pa nedēļu, tad mazajā sakņu bodītē pie dzelzceļa stacijas arī viss būs, i kartupeļi, i citi dārzeņi un augļi.
12.janvāris 2024, 19:45 | links
 
usis [12.jan]: Kad nu Tenerife izpārdota, Amerikas biznesa stratēģijas izprastas, varbūt kādam laiks pastāstīt kāda xa pēc veikalos nav labu kartupeļu, tā kāda kosmosa zinātne izaudzēt bik lielakus oar 39mm un bez nitrātu caurumiem vīdū...
Domāju,ka tikai es tāds izvēlígs uz kartupeļiem!:))...laukos māsa piemājas dārziņā audzē pašu vajadzìbām,nu nav šog.tas ko vajag!sievasmāte zinot šito man uzdāvināja maisu no Bauskas puses zemnieka!nu ēdami ir!ar gariem zobiem knābāju!:)...vēl esmu novērojies,ka dažreiz izvārās labi,sausi,miltaini,bet citreiz tie paši kartupeļi nu nekādi!a veiklā tiem pat virsù neskatos!
12.janvāris 2024, 19:34 | links
 
Kad nu Tenerife izpārdota, Amerikas biznesa stratēģijas izprastas, varbūt kādam laiks pastāstīt kāda xa pēc veikalos nav labu kartupeļu, tā kāda kosmosa zinātne izaudzēt bik lielakus oar 39mm un bez nitrātu caurumiem vīdū...

usis, 12.janvāris 2024, 18:31

Jāpērk pa tiešo no audzētāja, nevis starpnieka ;)
Tiesa gan , no audzētāja izdevīgāk būs pirkt lielāku dadzumu, uzreiz visai ziemai, piemēram.
Kartupeļiem arī ir savas kategorijas. Extra, 1;2.
P.S man labākie kartupeļi jau izpārdoti.
12.janvāris 2024, 19:14 | links
 
Kad nu Tenerife izpārdota, Amerikas biznesa stratēģijas izprastas, varbūt kādam laiks pastāstīt kāda xa pēc veikalos nav labu kartupeļu, tā kāda kosmosa zinātne izaudzēt bik lielakus oar 39mm un bez nitrātu caurumiem vīdū...
12.janvāris 2024, 18:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager