Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tomas [11.jan]: Vis bus labi!
dzīvosim redzēsim, vispār viennozīmīgi te nekas nav skaidrs:)
11.janvāris 2024, 19:36 | links
 
Vis bus labi!
11.janvāris 2024, 19:31 | links
 
snipiens [11.jan]: Varbut kadam interese darbs PV. Jaunie vilcieni ne kurse jo vaditaji slimo. Apollo rakstits. Kur mes ejam, man ir kauns....Cilvekiem ir varianti...Paskatisimies kurs paniems atbildibu.

Tomas, 11.janvāris 2024, 18:02

Tikai neķer kreņķi...tūlīt uzradīsies tejienes pēdējie optimisti un sacīs,ka viss ir štokos...un tātad tā tam ir būt,jo Tu vienkārši ,kaut ko, ne tā saproti.:)

Skaista mana Tēvu zeme,
Kas vēl tādu otru dos...:)
https://www.la.lv/zviedrijas-valsts-iestades-aicinajusas-iedzivotajus-gatavoties-iespejamibai-ka-var-izcelties-kars

citi pa to laiku domā par savas valsts aizsardzību:) bet mums jau nekas nedraud:)
11.janvāris 2024, 19:11 | links
 
Varbut kadam interese darbs PV. Jaunie vilcieni ne kurse jo vaditaji slimo. Apollo rakstits. Kur mes ejam, man ir kauns....Cilvekiem ir varianti...Paskatisimies kurs paniems atbildibu.

Tomas, 11.janvāris 2024, 18:02


Tikai neķer kreņķi...tūlīt uzradīsies tejienes pēdējie optimisti un sacīs,ka viss ir štokos...un tātad tā tam ir būt,jo Tu vienkārši ,kaut ko, ne tā saproti.:)

Skaista mana Tēvu zeme,
Kas vēl tādu otru dos...:)
11.janvāris 2024, 19:03 | links
 
Varbut kadam interese darbs PV. Jaunie vilcieni ne kurse jo vaditaji slimo. Apollo rakstits. Kur mes ejam, man ir kauns....Cilvekiem ir varianti...Paskatisimies kurs paniems atbildibu.
11.janvāris 2024, 18:02 | links
 
https://manabalss.lv/aizliegt-tiklu-zvejniecibu-daugava-bulupe-un-kisezera/show

svens76, 11.janvāris 2024, 10:53


Darīts!!!
11.janvāris 2024, 14:25 | links
 
Darīts. Tā ir pirmā tāda iniciatīva vai jau ir bijušas un nekas nav mainījies?
11.janvāris 2024, 14:03 | links
 
daddy_j [11.jan]: Vienīgi vajadzētu padomāt par legālu iespēju arī nemakšķerniekiem tikt pie Latvijas iekšējo ūdeņu zivīm...
Sakārtota zivju uzpirkšana, ja ir velme , lai makšķernieks pārdod savu noķerto normu.
Zivju audzētavas. Nav taču problēmas nopirkt karpu veikalā.
11.janvāris 2024, 13:05 | links
 
Aizmirsies laikam kaa trums kvieca pa nozagtajām vēlēšanām un kādu bardaku uztaisīja

udens2, 9.janvāris 2024, 19:03

Tev baigi satrauc iekšējās vēlēšanas :) Tur redneki satrakojās, jo uzskata, ka viņiem priekšroka, nevis venecuēliešiem un bolīviešiem.
Vēl ir kāds palicis, kurš uzskata, ka LV okupācija un vateņu invāzija bija laba štelle?
Mums ir tāds Valainis, kurš brēc gan opozīcijā, gan pozīcijā būdams :D

P.S. Labā ziņa, kas norāda, ka ES sāk saprast lietas nopietnību, ir miljons lādiņu piegāde UA kautkad pavasarī.
Putina ielasmeita nogrieza friču smagās metalurģijas jaudas un atjaunot nav nemaz tik vienkārši. Tās nav PET pudeles, bet monolīts tērauda atlējums. Rudens pusē bija dažu sekunžu ziņu fragments, ka cehs palaists un šāviņus ražo.
11.janvāris 2024, 12:12 | links
 
Darīts!

Raimi, pilnīgi piekrītu, cep augšā iniciatīvu!! :)

Vienīgi vajadzētu padomāt par legālu iespēju arī nemakšķerniekiem tikt pie Latvijas iekšējo ūdeņu zivīm...

Tās ir kaut kādas paralelās pasaules... baigi neesmu iedziļinājies visādās tur iekšējo ūdeņu "pašpatēriņa zvejas" niansēs, bet tā kā Daugava virs Pļaviņām ir piebāzta ar murdiem, tas nav normāli.

Ja tie "zvejnieki" visas tās zivis paši noēd, tad viņus vajag glābt, savukārt, ja nu tomēr pa kreiso andelē, kopējo labumu, tad pa pirkstiem!!
11.janvāris 2024, 11:34 | links
 
svens76 [11.jan]: https://manabalss.lv/aizliegt-tiklu-zvejniecibu-daugava-bulupe-un-kisezera/show
Parakstīts.
Uzskatu, ka tīklu zveiniecība iekšējos ūdeņos vispār būtu jāaizliedz.
11.janvāris 2024, 10:57 | links
 
 
Tā bij kļuda ielaist trampu asv politikā,putina asv versija

udens2, 8.janvāris 2024, 10:58
Viņš kautko okupēja, esmu palaidis garām. Atceros, ka sadeva pizdi krieveļiem Sīrijā, uzsāka aizvākšanos no Afganistānas, stopēja latinos invāziju (23.g. ~1.3 mio ieradās USA), pateica Eiropai - bruņojieties.
Latvija kā mazais brālis sen jau varēja no USA pirkt stobrus nevis žīdiem naudu izdāļāt jeb arī apmaiņai, lai te permanenti vesela jeņķu brigāde uzturās.
Rudais 4 gadus kā privātpersona, bet vaimanoloģija Latvijā nav beigusies. Ja Orange Bad Man ievēlēs, es saredzu tikai plusus. Latvijā nokritīs rōzā brilles, ka USA tepat aiz stūra būdiņā dzīvo un tūlīt steigs palīgā. Amerika ir aiz dīķa - tuvu vai tālu, katrs pats lai spriež.
Eiropa būs spiesta bruņoties un palīdzēt UA sist krievu .... vai arī nesist.
UA stobrus dabūs no USA - tikai pa naudu. Kurš pirks un dos Ukrainai, tas ir labs jautājums.
Žīdu lobijs paliks, tas Amerikā ir visos līmeņos.
Noklausījos vienu rudā runu, tur 88% visu 90 minūšu laikā dominēja vārds nauda. Ja jums ir nauda, varam parunāt :D
Cik dāvanu esam saņēmuši no USA un par cik kļuvuši bagātāki Baidena laikos.

Inars, 9.janvāris 2024, 18:10


Tādiem kā tev un vēl kādiem vismaz 40% rozā brilles nenokritīs noteikti ne pie viena scenārija. Bet amerikāņiem pēc laika, kad Trams būs ievēlēts noteikti nokritīs, jo tas sagraus ASV kā dominējošās lielvalsts statusu.
Nevar vadīt tik lielu valsti cilvēks, kurš tik klaji melo un nerespektē saistības. Trampam ir visas diktatora pazīmes!
No otras puses tracina, ka visu pārspīlē abas puses, ASV prezidentam nav neierobežota vara un daudzas lietas viņam nāksies darīt grib vai negrib, atcerēsimies, ka Ukrainai pirmos ieročus ieskaitot Jevelin piegādāja tieši Trampa laikā kā palīdzību, Veica Ukraiņu apmācību, kā arī Trampa laikā pastiprināja sankcijas pret Krieviju, ko neizdarīja Obama un lai arī kādi draugi ar Putinu būtu, ne velti Žirenovskis sākumā dzēra šampanietī par godu Trampa ievēlēšanai, bet beigās ķengājās un lamājās!
9.janvāris 2024, 19:04 | links
 
Aizmirsies laikam kaa trums kvieca pa nozagtajām vēlēšanām un kādu bardaku uztaisīja
9.janvāris 2024, 19:03 | links
 
Tā bij kļuda ielaist trampu asv politikā,putina asv versija

udens2, 8.janvāris 2024, 10:58

Viņš kautko okupēja, esmu palaidis garām. Atceros, ka sadeva pizdi krieveļiem Sīrijā, uzsāka aizvākšanos no Afganistānas, stopēja latinos invāziju (23.g. ~1.3 mio ieradās USA), pateica Eiropai - bruņojieties.
Latvija kā mazais brālis sen jau varēja no USA pirkt stobrus nevis žīdiem naudu izdāļāt jeb arī apmaiņai, lai te permanenti vesela jeņķu brigāde uzturās.
Rudais 4 gadus kā privātpersona, bet vaimanoloģija Latvijā nav beigusies. Ja Orange Bad Man ievēlēs, es saredzu tikai plusus. Latvijā nokritīs rōzā brilles, ka USA tepat aiz stūra būdiņā dzīvo un tūlīt steigs palīgā. Amerika ir aiz dīķa - tuvu vai tālu, katrs pats lai spriež.
Eiropa būs spiesta bruņoties un palīdzēt UA sist krievu .... vai arī nesist.
UA stobrus dabūs no USA - tikai pa naudu. Kurš pirks un dos Ukrainai, tas ir labs jautājums.
Žīdu lobijs paliks, tas Amerikā ir visos līmeņos.
Noklausījos vienu rudā runu, tur 88% visu 90 minūšu laikā dominēja vārds nauda. Ja jums ir nauda, varam parunāt :D
Cik dāvanu esam saņēmuši no USA un par cik kļuvuši bagātāki Baidena laikos.
9.janvāris 2024, 18:10 | links
 
Ja atceramies kā viņu ievēlēja,kad tautas balsojumā viņš zaudēja,bet senatori tāpat viņu iebalsoja,tāda nu tur tā sistēma ir.

udens2, 9.janvāris 2024, 12:34


Nē tur bija viss godīgi, tā ir ASV vēlēšanu specifika, ka vērtē nevis cik cilvēki nobalsojuši kopsummā, bet katrā štatā atsevišķi un senators balso atbilstoši štata rezultātiem. Tad arī var sanākt, ka pa Trampu cilvēki nobalsoja mazāk, bet pēc štatu skaita viņš uzvarēja.
9.janvāris 2024, 13:19 | links
 
Tā bij kļuda ielaist trampu asv politikā,putina asv versija

udens2, 8.janvāris 2024, 10:58


Nu demokrātija jau atšķiras ar to, ka tur nevar "neielaist" kādu, kas nepatīk. Un ASV prezidents, lai gan tam ir plašas pilnvaras, bet galīgi nav autokrāts, tur ietekmes sviru un pretsvaru mudžeklis ir milzīgs. Galvenais tur nav pat iespēja izdarīt kaut ko, bet gan iespēja nobloķēt jebkuru darbību no vairākām pusēm. Tā tas arī sākotnēji izdomāts, ka bez kompromisu meklēšanas neko izbīdīt nevar ne prezidents, ne pretsvari. A ja kompromisi tiek atrasti un process aiziet, tad nu tā arī ir tā demokrātiski noteiktā vairākuma griba un viss. Un pieņemt var jebko, kaut kanibālismu legalizēt. Demokrātijai jau nav nekāda automātiska sakara ar kaut kādu humānismu, morāli utt.

zaraza, 9.janvāris 2024, 09:54
Ja atceramies kā viņu ievēlēja,kad tautas balsojumā viņš zaudēja,bet senatori tāpat viņu iebalsoja,tāda nu tur tā sistēma ir.
9.janvāris 2024, 12:34 | links
 
Nū,ASV demokrātijā ir vēl kāds līdzeklis.Labs snaiperis.Pārbaudīts.Ja ļooti nepatīk prezidents.....
9.janvāris 2024, 12:25 | links
 
Tā bij kļuda ielaist trampu asv politikā,putina asv versija

udens2, 8.janvāris 2024, 10:58



Nu demokrātija jau atšķiras ar to, ka tur nevar "neielaist" kādu, kas nepatīk. Un ASV prezidents, lai gan tam ir plašas pilnvaras, bet galīgi nav autokrāts, tur ietekmes sviru un pretsvaru mudžeklis ir milzīgs. Galvenais tur nav pat iespēja izdarīt kaut ko, bet gan iespēja nobloķēt jebkuru darbību no vairākām pusēm. Tā tas arī sākotnēji izdomāts, ka bez kompromisu meklēšanas neko izbīdīt nevar ne prezidents, ne pretsvari. A ja kompromisi tiek atrasti un process aiziet, tad nu tā arī ir tā demokrātiski noteiktā vairākuma griba un viss. Un pieņemt var jebko, kaut kanibālismu legalizēt. Demokrātijai jau nav nekāda automātiska sakara ar kaut kādu humānismu, morāli utt.
9.janvāris 2024, 09:54 | links
 
Karluha, ja es norādi uz kādu dīvainu sacerējumu šeit iesviežu, tad tas nebūt nenozīmē, ka tāds ir arī mans personiskais viedoklis. Tas tiek darīts tikai vieglam smaidam. Jo histērija no abām pusēm sit augtu vilni, nu apmēram tāda pati, kāda mājo tavā krūtežā pret manu necilo personu. Dīvaini, jo man šādu sajūtu nav, drīzāk varu teikt, ka tevi cienu kā labu fotogrāfu un spožu zivtiņu ķērāju. Vēlu tev veiksmi uzbrukušajā gadā, tai skaitā arī aplamājot mani. :) Tas varētu skanēt - objektīvu siekstā! :)
8.janvāris 2024, 22:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager