Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Puse no šeit svītiņīem nezinu kā kuram ir iegrozījusies tā dzīves stīga, bet redzu to kā es latgales puika. Aizbraucot līdz rīgai un aiz tās.. čangals ir jūsu domāšanas līmensi..
Kā saka latgalē, ar lāpstu pa galvu ir labākā sapratne, ko esiet pelnījuši jej bogu..
4.novembris 2023, 22:35 | links
 
Pirms desmit gadiem gāju medībās, šāvām netrāpijam.. nekādu pārmetumu vienam pret otru.. šodien, dzinēji ne tā izgāja. Nošāva ne tada vecuma briedi. Utt. Riebj man teāli šī infantīlā pedofīliski slimā paaudze, kas baidās no putekļiem,kas ir gaisā. No lopu kaušanas procesa, bet veikala pirkt gaļu ok.. hamas apkarošana ir slikti, bet izrealas bērnu nogalināšana ir pareiza.
Īlons masks, tāds pats deģenerāts, tikai miljardieris.
4.novembris 2023, 22:33 | links
 
udens2 [4.nov]: kas ar to stambulas konvenciju,ko tie antikavseri cepās??
Ūdens, kādēļ tu tik sekli izsakies. Tu domā likuma pieņemšana izmainīs sišanu ģimenē?!
Neesmu lasījis to debīlismu, beta. Pietiek redzēt ko kurš bīda.
Es teikšu jūs ir akli pimpji. Es ir padsmit gadus ieguldījies saimniecībā, kas šodien bankrotē. Ko tas jozīmē man. Tas nozīmē to, ka es visus gadus darīju, lai nākotnē kaut kas būtu. Es runāju konkrēti par sevi, kas dzīvo lauku teritorija. Sievu no darba atlaidīs pēc diviem mēnešiem. Šodienas saimniecības izmaksas ikmēneša ir 1500-2000€. Valsts tirgū Algu piedāvajums ir 800€.. jūs esiet idioti, kas redz tikai savu situāciju vai tomer spējiet redzet, kas notiek apkārt?
Konkrēti Balvu novadam iztrūkums jau ir 1 miljons. Bankrots. Bērnudārzos jau kavējas algas izmaksas... Man pat riebj klausīties antivakseri, sleseri.. nevienu tādu nepazīstu savā ģimenē kas ta domā, bet ja es pacelu jautajumu jau no vasaras nav labi. Es tieku nosaukts olpar gobzemiem utt.. mana variantā izeja ir mainit dzīvesvietu, bet nav impis.. nepadošos.. es izaugu ar melleņu lasišanu un iešanu ar 7km uz majam ar kajam. Un redzot, ka šodiena atgriezas pagātnes regos un šeit ierēc kaut kadi kas tik spēj pateik antivakseri..
Wow..
4.novembris 2023, 22:30 | links
 
Uz šodienu ir 10 novada pašvaldības baktrotējušas. Cik ilgi akluma ciroze jums skaidrs aizies līdz jūs pelēkajai šūnai.,?
4.novembris 2023, 22:19 | links
 
Uz šodienu ir 10 novada pašvaldības baktrotējušas. Cik ilgi akluma ciroze jums skaidrs aizies līdz jūs pelēkajai šūnai.,?
4.novembris 2023, 22:19 | links
 
usis [Vakar]: Es baigi reti skatos, šķiet pirms 5 gadiem andreiko kko jēlu dziesmoja, par Rīgas gurķi kkada tirgū, pietika:) ticu ka esi uz pareiza ceļa, gurķus neliec.Vispār baisi, ka tu pat vēl pēc pieci gadi to atceries. Apsolu neko tādu nelikšu!
Tulīt to stambulas plejādi pieņems varbūt kādu kompensāciju varēs pieprasīt no Andreiko? Trauma izskatās nopietna, saprastu, ka dziesma būtu vēl ok.. bet šitād galvā skan.. ni ni.. es vairs Andreiko video nevērs..

mjuniorss, 3.novembris 2023, 22:20kas ar to stambulas konvenciju,ko tie antikavseri cepās??

udens2, 4.novembris 2023, 12:44

Tak viņiem visā baurošanā galvenā kārts ir ar p burtu. Bez tās tas pats šlesers švaki vai saeimā būtu ticis. Jā, vienreiz arī tika paraudot publikas priekšā. Es tik tiešām brīnos par tiem, kas par viņu balso, šiem atmiņa švaka, kurš tad bija vadošos amatos daudzus gadus.
4.novembris 2023, 22:13 | links
 
Pabiju šodien Sāgā, tas Rīgā plašs iepirkšanās utt centrs. Nemaniju Saeimas atlaišanas entuziastus, vazājas tauta,iepērkas ēd, sikie sprinģo pa savu izklaides parku, nu dzīvība ziniet. A kas notiktu ja atlaistu, būtu biļetes jāpērk lai TC iekšā tiktu, tur visu pa velti dotu, vēl kuponus bezmaksas elektribai dāvātu, nu bik apgaismojiet ko vēlaties no tās Saeimas.

usis, 4.novembris 2023, 17:18
Nu kā,uzreiz visi uzņēmēji sāktu godīgi maksāt nodokļus,lielas algas,likumpārkāpēji nedotu kukuļus policistiem....
4.novembris 2023, 19:12 | links
 
Pabiju šodien Sāgā, tas Rīgā plašs iepirkšanās utt centrs. Nemaniju Saeimas atlaišanas entuziastus, vazājas tauta,iepērkas ēd, sikie sprinģo pa savu izklaides parku, nu dzīvība ziniet. A kas notiktu ja atlaistu, būtu biļetes jāpērk lai TC iekšā tiktu, tur visu pa velti dotu, vēl kuponus bezmaksas elektribai dāvātu, nu bik apgaismojiet ko vēlaties no tās Saeimas.
4.novembris 2023, 17:18 | links
 
usi.Protams pieaug viedums.Ar pāris sasaukumiem nekādus objektīvus secinājumus neizdarīsi.Nu jau to Saeimu bijis diezgan.Gan jau kāds par šito tēmu disertācijas dragā.Usi,tu tā tādas kodīgas piezīmītes mētā.Varbūt pats kādu viedu domu izteiksi? Jeb dikti bail,ka nories? Inars.Var jau mainīt Saeimas,kā zeķes.Tikai man ir pamatotas aizdomas,ka nekas īsti nemainīsies.Deputāti un vēlētāji tak tie paši. Un varbūt kāds gudrs cilvēks zina,cik tas pasākums tagad izmaksā?
4.novembris 2023, 15:32 | links
 
Zēni,nesasteidzat ar to Saeimas atlaišanu.Nav jau zināms kādu ievēlēs nākošo.Pagaidām novērojumi liecina,ka ar katru sasaukumu tiek ievēlēta arvien stulbāka Saeima.Nezin,vai tik tiešām tauta saņem to ko pelnījusi,vai tā tikai nejaušība?

Bjorgvins, 4.novembris 2023, 08:37

Ideja laba, savādāk, ciniski mīž uz galvas :)
Ja nākošajā 100% obligāti jānomaina sastāvs, es par :D Ja nomainītā turpinās to pašu, atkal ar kāju pa dē. Kamēr tiek izkvēpināts SIA Saeima ar meitasuzņēmumiem un tur reāli kalpo 100 tautaskalpi :D
4.novembris 2023, 14:49 | links
 
usis [Vakar]: Es baigi reti skatos, šķiet pirms 5 gadiem andreiko kko jēlu dziesmoja, par Rīgas gurķi kkada tirgū, pietika:) ticu ka esi uz pareiza ceļa, gurķus neliec.Vispār baisi, ka tu pat vēl pēc pieci gadi to atceries. Apsolu neko tādu nelikšu!
Tulīt to stambulas plejādi pieņems varbūt kādu kompensāciju varēs pieprasīt no Andreiko? Trauma izskatās nopietna, saprastu, ka dziesma būtu vēl ok.. bet šitād galvā skan.. ni ni.. es vairs Andreiko video nevērs..

mjuniorss, 3.novembris 2023, 22:20
kas ar to stambulas konvenciju,ko tie antikavseri cepās??
4.novembris 2023, 12:44 | links
 
Zēni,nesasteidzat ar to Saeimas atlaišanu.Nav jau zināms kādu ievēlēs nākošo.Pagaidām novērojumi liecina,ka ar katru sasaukumu tiek ievēlēta arvien stulbāka Saeima.Nezin,vai tik tiešām tauta saņem to ko pelnījusi,vai tā tikai nejaušība?

Bjorgvins, 4.novembris 2023, 08:37
kurš tad ievēl tādus grecovas,kaimiņus,gobzemus,paulus,loģiski ka tauta
4.novembris 2023, 12:42 | links
 
Ar katru sasaukumu pieaug arī procesa vērotāju viedums, jeb vecums, vari izvēlēties. :)
4.novembris 2023, 08:49 | links
 
Zēni,nesasteidzat ar to Saeimas atlaišanu.Nav jau zināms kādu ievēlēs nākošo.Pagaidām novērojumi liecina,ka ar katru sasaukumu tiek ievēlēta arvien stulbāka Saeima.Nezin,vai tik tiešām tauta saņem to ko pelnījusi,vai tā tikai nejaušība?
4.novembris 2023, 08:37 | links
 
usis [3.nov]: Es baigi reti skatos, šķiet pirms 5 gadiem andreiko kko jēlu dziesmoja, par Rīgas gurķi kkada tirgū, pietika:) ticu ka esi uz pareiza ceļa, gurķus neliec.
Vispār baisi, ka tu pat vēl pēc pieci gadi to atceries. Apsolu neko tādu nelikšu!
Tulīt to stambulas plejādi pieņems varbūt kādu kompensāciju varēs pieprasīt no Andreiko? Trauma izskatās nopietna, saprastu, ka dziesma būtu vēl ok.. bet šitād galvā skan.. ni ni.. es vairs Andreiko video nevērs..
3.novembris 2023, 22:20 | links
 
Es baigi reti skatos, šķiet pirms 5 gadiem andreiko kko jēlu dziesmoja, par Rīgas gurķi kkada tirgū, pietika:) ticu ka esi uz pareiza ceļa, gurķus neliec.
3.novembris 2023, 22:12 | links
 
usis [3.nov]: mjuniorss [4m]: usis [2m]: Pat neskatīšos, tur sarkanie stāstīs ka zili nejauki, vai neNeskaties, tur multene trīs sekundes. Temats sekss, pupi, var tev nepatik. Bet nu centos tev atbildēt kā mācēju..Nu sekss, pupi 3 sek, pa īsu, ieliec kko garāku, domāju tā tematika kurš ar kuru un kad ir stipri lēta, bet kādus % aizkustina noteikti
Saprotu tu vēl skaidrā, prasīgs un kasķīgs.. :))
Tass trīs sekunžu video iet uz riņķi.. saproti.. skaties cik gribi ilgi :))
3.novembris 2023, 21:59 | links
 
mjuniorss [3.nov]: usis [2m]: Pat neskatīšos, tur sarkanie stāstīs ka zili nejauki, vai neNeskaties, tur multene trīs sekundes. Temats sekss, pupi, var tev nepatik. Bet nu centos tev atbildēt kā mācēju..
Nu sekss, pupi 3 sek, pa īsu, ieliec kko garāku, domāju tā tematika kurš ar kuru un kad ir stipri lēta, bet kādus % aizkustina noteikti
3.novembris 2023, 21:56 | links
 
Usi, vai tev fb konta nav un nevari redzēt..
3.novembris 2023, 21:55 | links
 
usis [3.nov]: Pat neskatīšos, tur sarkanie stāstīs ka zili nejauki, vai ne
Neskaties, tur multene trīs sekundes. Temats sekss, pupi, var tev nepatik. Bet nu centos tev atbildēt kā mācēju..
3.novembris 2023, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager