Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pa to jau stāsts,mēs ejam skandināvu virzienā,būs mums tikpat lieli nodokļi,algas,cenas,bet ne uzreiz,skandināviem ar tas viss nebij uzreiz
18.oktobris 2023, 11:22 | links
 
un tu gan jau balsosi par tādiem,kas sola samazināt nodokļus un pacelt algas,nu kā jau proletariāts ir darījis gadu desmitiem,nekāda pārsteiguma par jums

udens2, 18.oktobris 2023, 10:30


Nesaku, ka viss LV ir ideāli, bet daudzi pri daudzi dzīvo ar pretrunīgām (lasi - nepiepildāmām) vēlmēm, kā piemēram mazi nodokļi, bet lielas algas valsts darbā nodarbinātiem (skolotājiem, policistiem, mediķiem)...

man jau šķita, ka ar sociālismu un komunismu ir cauri, bet nē, rādās LV ir atdzimis - bankām traka peļņa, tāpēc noteiksim kredīt% griestus, vēl ar atpakaļejošu datumu!!... tīrākais populisms...

būtu labāk 1 alus un 1 viskija markai cenu griestus noteikuši... un ja ar atpakaļejošu datumu - vispār būtu pasaka, man visi čeki saglabāti!! :)))
18.oktobris 2023, 11:07 | links
 
udens2.Es par tevi nekad neesmu šaubījies.Tu noteikti tā izdarīsi.

Bjorgvins, 17.oktobris 2023, 22:21
un tu gan jau balsosi par tādiem,kas sola samazināt nodokļus un pacelt algas,nu kā jau proletariāts ir darījis gadu desmitiem,nekāda pārsteiguma par jums
18.oktobris 2023, 10:30 | links
 
 
udens2.Es par tevi nekad neesmu šaubījies.Tu noteikti tā izdarīsi.
17.oktobris 2023, 22:21 | links
 
lietu runā, jo ciniķi , nelieši un bērni ir labi paciešami, ja savējie
:)
17.oktobris 2023, 17:51 | links
 
Ašais Rādens Jaunā laika pirmsākumos nebija parteigenosse, viņš pievienojās Vienotībai tikai kā Pilsoniskās savienības biedrs (Ēlertes&Kalnietes salasītā banda). Tikai pēc 2010. gada Ašerādens sāka politikā darboties tiešā veidā, Repšes laikos viņa jenotu partejā nebija.

andreiko, 17.oktobris 2023, 16:04


Nezinu kādu Tambovas vilku biedrs viņš toreiz bija, bet IT un citus projektus jēlojenotu paspārnē shēmoja uz urrā arī pirms 2010.
17.oktobris 2023, 17:25 | links
 
nu ja, tā jau noteikti ir. tik caur tekstiem bik pavīd -re kādi viņi turigi nelieši, bet mēs tikai gudri, loti.
:)

usis, 17.oktobris 2023, 16:14


Vispār kopumā es atbalstu turīgus, ciniskus un pragmatiskus neliešus, sausajā atlikumā no viņiem parasti ir krietni lielāka jēga nekā uz augšu pasistiem plikiem ideālistiem. Antipātijas sākas, kā JV gadījumā, ja tie ciniķi izliekas par ideālistiem un apveltīti ar izcilu aroganci.
17.oktobris 2023, 17:20 | links
 
nu ja, tā jau noteikti ir. tik caur tekstiem bik pavīd -re kādi viņi turigi nelieši, bet mēs tikai gudri, loti.
:)
17.oktobris 2023, 16:14 | links
 
Es arī Lācītim Valdim pirkstu žaunā nebāztu, es viņus abus ar Kariņu vislabprātāk novietotu kolumbārijā, ja nu reiz, Deidī, pieminam Ilfu un Petrovu... :)
17.oktobris 2023, 16:07 | links
 
P.S. A vot Ašerādens, lai kāds arī nebūtu, bet mulķis galīgi nav, pat ja cenšas izlikties, tik izmanīgu ģelu kruķītāju kā viņš grūti pameklēt, vēl no Jaunā Laika projektiem atceros, visur kur smuks otkatiņš brieda, tā viņa morda spīdēja no krūmiem. Ja nu vienīgi Jaunups bija vēl glumāks un gudrāks.

zaraza, 17.oktobris 2023, 15:46[/quote]

Ašais Rādens Jaunā laika pirmsākumos nebija parteigenosse, viņš pievienojās Vienotībai tikai kā Pilsoniskās savienības biedrs (Ēlertes&Kalnietes salasītā banda). Tikai pēc 2010. gada Ašerādens sāka politikā darboties tiešā veidā, Repšes laikos viņa jenotu partejā nebija.
17.oktobris 2023, 16:04 | links
 

Likme ir uz EK komisāru, nevis EP deputātu!! EP jau katrs muļķis var tikt ievēlēts, es zinu pat vairākus :)

Bet par EK jāsaka ar Ilfa & Petrova vārdiem - es Valdim pirkstu mutē nebāztu...

daddy_j, 17.oktobris 2023, 14:43[/quote]

Deidī, ja Kariņš caurkritīs EP vēlēšanās, neviens viņam komisāra portupeju nedos, tik pateiks - muļķi, tinies krūmos! :)
17.oktobris 2023, 15:58 | links
 
Labāk pagaidam vēl brīnumus nākošgad ar nekustamā īpašuma nodoklīti, kad kadstrālo pacels. To pagaidām visi mediji klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši, bet dibuā būs liels. Un pieļauju, ka budžetā uz to lielas cerības teik liktas. Jo tur ir ļoti ērti, vajag tik klusēt un neko nemainīt, ka tik nesaceltu šumu un stātos spēkā tā kā pašlaik ir. A tad jau pēc fakta ieksēt pa smuko no reņgēdāju būcenīšiem un zemes pleķiem. Jo to nodokli hren apjāsi, zemi, māju, dzīvokli utml. kabatā neiebāzīsi, uz ārzemēm nepārskaitīsi :)
17.oktobris 2023, 15:56 | links
 
Jums patiešām liekas, ka pie mums vēlēšanas ir korumpētas, nevis daļa sabiedrība ir kā aitu bars, kas savēlē visu pēc kārtas?

jegersz, 17.oktobris 2023, 13:14


Nē, vēlēšanu rezultātu iespaidošanai gan es neticu, tik tālu mana paranoja nesniedzas. Priekš kam, ja tāpat ir būtiska elektorāta daļa, kas iespaidojami kā Pavlova sunīši :) Brīžiem to cirku, ko izmet kāds mūsu politiķis, paklausoties, tā vien liekas, ka tiešām ne jau viņi paši ir stulbi, bet gan apzināti tiek rakstīts runu scenārijs hujņas dzīšanai priekš zemās kategorijas ierēdņu un senilo pensionāru auditorijas, tītrs teijāteris.
P.S. A vot Ašerādens, lai kāds arī nebūtu, bet mulķis galīgi nav, pat ja cenšas izlikties, tik izmanīgu ģelu kruķītāju kā viņš grūti pameklēt, vēl no Jaunā Laika projektiem atceros, visur kur smuks otkatiņš brieda, tā viņa morda spīdēja no krūmiem. Ja nu vienīgi Jaunups bija vēl glumāks un gudrāks.
17.oktobris 2023, 15:46 | links
 
nav tik traki , tepat regulāri daži komisāri šo to ieraksta
17.oktobris 2023, 14:55 | links
 
Ja Artūrs Kariņš netiks ievēlēts EP, tad es pirmoreiz noticēšu tam, ka vēlēšanas ir demokrātiskas un kaut kam derīgas. Tas gan būtu sapnis vasaras naktī - paši vienotības vēlētāji iegāž pašu savu līdermikrobu. Zaraza, tev vajag rakstīt bērnu pasakas (tās, kas kādreiz vakarā kinderiem deviņos tika lasītas rāčiņā), tev labi sanāk, baigi labs miegs pēc tam. :):):)

andreiko, 17.oktobris 2023, 09:41


Likme ir uz EK komisāru, nevis EP deputātu!! EP jau katrs muļķis var tikt ievēlēts, es zinu pat vairākus :)

Bet par EK jāsaka ar Ilfa & Petrova vārdiem - es Valdim pirkstu mutē nebāztu...
17.oktobris 2023, 14:43 | links
 
jegersz [17.okt]: Jums patiešām liekas, ka pie mums vēlēšanas ir korumpētas, nevis daļa sabiedrība ir kā aitu bars, kas savēlē visu pēc kārtas?
Ja cilvēks nepazīstamam 1x pa tv redzētam kreklam atdod savu balsi labprātīgi, tad viņš ir dalbaēbs :)

Cik cilvēku reāli pazīst tos jefiņus.. Nu tu kā piemērs, ari tur par kaut ko taču balso. Vot kā tu vari uzticēties? Zināmi krekli, skolā kopa mācījāties, kaimiņi, radi? Vai vienkārsi izzīlēji kafijas biezumos, vot ka šitie ir un bus pareizie. Un ik katrus 4 gadus ir abloms un uzmetiens?

Varu derēt ka otrais variants. Nu lūk. Dalbaēbs 80 līmenis! :) apsveicu!
17.oktobris 2023, 13:35 | links
 
a kas kariņam vainas??Es noteikti balsošu par viņu
17.oktobris 2023, 13:33 | links
 
Jums patiešām liekas, ka pie mums vēlēšanas ir korumpētas, nevis daļa sabiedrība ir kā aitu bars, kas savēlē visu pēc kārtas?
17.oktobris 2023, 13:14 | links
 
Šoreiz laikam jāsaka paldies EP vēlēšanām nākošgad . Viens politikai pietuvināts čiekurs izteica ļoti ticamu versiju, ka jenoti baidās savu uzticamo un aktīvi balsojošo demences skarto senilo un digitāli neadvancēto elektorāta daļu nokaitināt ar elektroniskām dāvanu deklarēšanām, tā tak Kariņš vēl netiks EP :D Bet nu lai kā būtu, tā gan ir laba ziņa :)

zaraza, 16.oktobris 2023, 18:34


Ja Artūrs Kariņš netiks ievēlēts EP, tad es pirmoreiz noticēšu tam, ka vēlēšanas ir demokrātiskas un kaut kam derīgas. Tas gan būtu sapnis vasaras naktī - paši vienotības vēlētāji iegāž pašu savu līdermikrobu. Zaraza, tev vajag rakstīt bērnu pasakas (tās, kas kādreiz vakarā kinderiem deviņos tika lasītas rāčiņā), tev labi sanāk, baigi labs miegs pēc tam. :):):)

andreiko, 17.oktobris 2023, 09:41[/quote]

Jebkurā mafijā vai diktatūrā kādu līderi izmet vai .. :)
17.oktobris 2023, 12:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager