Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Isstās, ka bez konspirācijas teorijām neiztikt !!
24.augusts 2023, 08:57 | links
 
Līķis nav identificēts, atrasts tikai Žeņkas telefons !! :))
24.augusts 2023, 08:56 | links
 
Tas gan jau bija Progožina dubultnieks. Īstais izlīdzīs vajadzīgajā laikā un vietā blakus putinam kad pienāks tas brīdis. :)
24.augusts 2023, 08:50 | links
 
melnai princesei Mašai, būtu vieglāk vieglāk, nekā to izveikt to ru,,, jo tagad būs kkas jāstāsta pa zombijkasti !!
24.augusts 2023, 08:49 | links
 
Un vēl,, ceru, ka tas nav žeņkas paša inscenējums !!

Jon-Hill, 24.augusts 2023, 06:53
loģiski ka nav,brīnums ka vispār tik ilgi viņam ļāva staigāt
24.augusts 2023, 08:49 | links
 
Es vot domāju, vai tiešām ru specdienesti zaudējuši asumu, ka vēl *da kuči*vairāki cilveki bija jānogalē !!??

Jon-Hill, 24.augusts 2023, 06:52
putinam tas ir tikai izejmateriāls,viņš ir gatavs nolikt miljardu lai tikai izdzīvotu
24.augusts 2023, 08:48 | links
 
Es vot domāju, vai tiešām ru specdienesti zaudējuši asumu, ka vēl *da kuči*vairāki cilveki bija jānogalē !!??

Jon-Hill, 24.augusts 2023, 06:52


Es domāju, ka žeņka nav tiks stulbs, lai līstu atpakaļ RU, sēž melno princešu ielenkumā, sūc mohito un smaida ūsās... gan viņam, gan pu, daždesmit "nevainīgi" cilvēki - bijuši nebijuši...
24.augusts 2023, 08:44 | links
 
Shm_didzis [23.aug]: Nu labi, prognozēju šogad rudenī vai ziemā iestāsies pasaules krīze. Un kā parasti lv cietīs viss smagāk.
Vai tiešām neredz rādītājus no iepriekšējām krīzēm, kur ir vaina?
Sākās karš, sāka runāt par gāzes termināli..runā pusgadu.. kamēr leiši jau noslēdz būvniecību un Igauņi uzsākuši. Poļi tieši tāpat sabūvē jaunas trubas. Utt.
Vilcienu iepirkums rit desmitgadi!? Nezinu, vēl šodien neripo, bet ja laikus nenodos pakāsīs atkal ES fondus.
Pagājušo nedēļu leiši uzdirsa esam vājais punkts Nato. Nice.
Igauņi smalki apjautājas par tilta stāvokli..
Šādi var turpināt un turpināt.
Vakardiem vēl krieviem iedod vēl divus gadus mācīties :))). Tas ir sitiens latvietim pa kājstarpi. Runā okupant tālāk vien krieviski, latvietis,lai mācās un arī turpina runāt. Kur šeit politiķiem ir mugurkauls, teicu izdarīju. Nē svārstās. Vai šādi nestabili cilvēki vispār var lemt par valsts lietām. Lai gan, mums nav valsts, mērķu, identitātes. Vācijā jau oficiāli reizi gadā var mainīt dzimumus. Tas ir vecis var iet legāli sieviešu atejā, dušās..
Esmu laikam nemoderns, neko nesaprotu..

mjuniorss, 23.augusts 2023, 18:55

Jā, jā vissirslikti.lv – ja kas, varu aizdot striķi, benķīti un ziepītes.
Jā, jā vissirlabi.lv - ja kas, pastāsti, kas ir LV veiksmes stāsts ? Vai tu nespēj plašāk par man ir labi, tātad viss valstī ir super, padomāt ?
24.augusts 2023, 08:19 | links
 
Un vēl,, ceru, ka tas nav žeņkas paša inscenējums !!
24.augusts 2023, 06:53 | links
 
Es vot domāju, vai tiešām ru specdienesti zaudējuši asumu, ka vēl *da kuči*vairāki cilveki bija jānogalē !!??
24.augusts 2023, 06:52 | links
 
Nu labi, prognozēju šogad rudenī vai ziemā iestāsies pasaules krīze. Un kā parasti lv cietīs viss smagāk.
Vai tiešām neredz rādītājus no iepriekšējām krīzēm, kur ir vaina?
Sākās karš, sāka runāt par gāzes termināli..runā pusgadu.. kamēr leiši jau noslēdz būvniecību un Igauņi uzsākuši. Poļi tieši tāpat sabūvē jaunas trubas. Utt.
Vilcienu iepirkums rit desmitgadi!? Nezinu, vēl šodien neripo, bet ja laikus nenodos pakāsīs atkal ES fondus.
Pagājušo nedēļu leiši uzdirsa esam vājais punkts Nato. Nice.
Igauņi smalki apjautājas par tilta stāvokli..
Šādi var turpināt un turpināt.
Vakardiem vēl krieviem iedod vēl divus gadus mācīties :))). Tas ir sitiens latvietim pa kājstarpi. Runā okupant tālāk vien krieviski, latvietis,lai mācās un arī turpina runāt. Kur šeit politiķiem ir mugurkauls, teicu izdarīju. Nē svārstās. Vai šādi nestabili cilvēki vispār var lemt par valsts lietām. Lai gan, mums nav valsts, mērķu, identitātes. Vācijā jau oficiāli reizi gadā var mainīt dzimumus. Tas ir vecis var iet legāli sieviešu atejā, dušās..
Esmu laikam nemoderns, neko nesaprotu..

mjuniorss, 23.augusts 2023, 18:55


Jā, jā vissirslikti.lv – ja kas, varu aizdot striķi, benķīti un ziepītes.
23.augusts 2023, 22:57 | links
 
Tur pie šprices pēdējos gadus gandrīz visi ir tādi, kuri nekur nekad privātajā biznesā tolkam nav darbojušies.

L200, 23.augusts 2023, 16:39[/quote]
Cenšas lauzties krištopāns, šlesers ar bandu, pīlēns gribētu atbalstīt savu bizīti, piemēru netrūkst.
23.augusts 2023, 22:18 | links
 
[quote=699184]Vai ta 1:1 kaut kas nezināms un jauns izlīda? Man Hermaņa runas veids nepatīk.
23.augusts 2023, 20:08 | links
 
Nu labi, prognozēju šogad rudenī vai ziemā iestāsies pasaules krīze. Un kā parasti lv cietīs viss smagāk.
Vai tiešām neredz rādītājus no iepriekšējām krīzēm, kur ir vaina?
Sākās karš, sāka runāt par gāzes termināli..runā pusgadu.. kamēr leiši jau noslēdz būvniecību un Igauņi uzsākuši. Poļi tieši tāpat sabūvē jaunas trubas. Utt.
Vilcienu iepirkums rit desmitgadi!? Nezinu, vēl šodien neripo, bet ja laikus nenodos pakāsīs atkal ES fondus.
Pagājušo nedēļu leiši uzdirsa esam vājais punkts Nato. Nice.
Igauņi smalki apjautājas par tilta stāvokli..
Šādi var turpināt un turpināt.
Vakardiem vēl krieviem iedod vēl divus gadus mācīties :))). Tas ir sitiens latvietim pa kājstarpi. Runā okupant tālāk vien krieviski, latvietis,lai mācās un arī turpina runāt. Kur šeit politiķiem ir mugurkauls, teicu izdarīju. Nē svārstās. Vai šādi nestabili cilvēki vispār var lemt par valsts lietām. Lai gan, mums nav valsts, mērķu, identitātes. Vācijā jau oficiāli reizi gadā var mainīt dzimumus. Tas ir vecis var iet legāli sieviešu atejā, dušās..
Esmu laikam nemoderns, neko nesaprotu..
23.augusts 2023, 18:55 | links
 
Vai rosolu par premjeru... Ideāli kandidāti.
23.augusts 2023, 17:05 | links
 
Piemēram Glorija saimā ir īstajā vietā vai ne .
23.augusts 2023, 17:04 | links
 
Iepriekšējā Saeima, nē, pareizi ir teikt - tiesa iepriekšējās Saeimas laikā, pirmajā instancē pabeidza vienu ļoti ieilgušu krimināllietu. :)

"gandrīz visi" ir balsošanas mašīnas, laukumu tver un lietas bīda 2-3, max 5...
23.augusts 2023, 17:04 | links
 
Headhunter [23.aug]: Tur iet tikai caurkrituši lūzeri, kuriem nav ko zaudēt un kuri privataja sektorā ir apaļas nulles

L200, 23.augusts 2023, 16:30


Vai arī tie, kuri grib izbīdīt lielas štelles, kādas godīgā konkurencē izbīdīt nav iespējams.[/quote]Es domāju, ka tie laiki arī ir beigušies.

Tur pie šprices pēdējos gadus gandrīz visi ir tādi, kuri nekur nekad privātajā biznesā tolkam nav darbojušies.
23.augusts 2023, 16:39 | links
 
Tur iet tikai caurkrituši lūzeri, kuriem nav ko zaudēt un kuri privataja sektorā ir apaļas nulles

L200, 23.augusts 2023, 16:30[/quote]

Vai arī tie, kuri grib izbīdīt lielas štelles, kādas godīgā konkurencē izbīdīt nav iespējams.
23.augusts 2023, 16:35 | links
 
FishMV [23.aug]: Lai strādātu saimā par deputātu, kļūtu par ministru, u.t.t. , manuprāt ir jābūt kaut kādiem izglītības kritērijiem politiskajās un ekonomiskajās zināšanās, ja ministam, tad konkēri par savu nozari.
Tas ka šobrīd valsts kaut kur ripo lejā, ir sekas tam, ka jau par deputātiem var kļūt kaut kādi Jelgavas tirgus cigarešu kontobandisti ar daļēji nesekmīgas pamatskolas pabeigšanu,
kaut kādas "izklaides meitenes", ut.t.t. Tā tālāk turpinoties piedzīvosim ka arī drīz būs tādi prezidenti.
Varbūt tauta pārāk piever acis uz to, vai arī norobežojošies no politiskajiem notikumiem līdz brīdim kad ir jau ziepes.
Neviens izglītots un veiksmīgs karkerists neies politikā.

Tur iet tikai caurkrituši lūzeri, kuriem nav ko zaudēt un kuri privataja sektorā ir apaļas nulles
23.augusts 2023, 16:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager