Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
svens76 [8.sep]: a kurš te par kaut ko sūdzas? tak viss zajebis, copējam un priecājamies. esam dzīvi un veseli:)))
Ar tevi man jau sen skaidrs! Spirts un medmāsiņas tev ir neierobežotā daudzumā..
8.septembris 2023, 17:28 | links
 
daddy_j [8.sep]: Junioram jau piektdiena klāt :DDD
I nesāc! Man neuzrunā vairs šita ļur ļur sarunas. Vajag pa rupjo.. nedzird citādi. :))
8.septembris 2023, 17:27 | links
 
mjuniorss [8.sep]: Es gan ieslēdzu savu patmīlību. Jo pa lielam latvieši ir pelnījuši to, ko ir. Tagad rijiet sukas. Kad teicu nav labi, vēl pagājušo nedēļu klupāt virsū. :))
Es savu patriotismu pakāsu ar 2019. Gadu.
Latviešu raksturojums: viens krieva un deviņi latvieši. Sarunvaloda okupācijas.
Nebūs jums savas valsts. Nebūs.
Atmodas laikā no baltijas valstīm latvieši bija viskūtrākie. Patīk jums pasakām ticēt. Mīliet izlikties labāki nekā esiet. Tāpēc arī kritiku nespējiet nest.
a kurš te par kaut ko sūdzas? tak viss zajebis, copējam un priecājamies. esam dzīvi un veseli:)))
8.septembris 2023, 17:26 | links
 
Junioram jau piektdiena klāt :DDDD

Ja paskatās globāli - nav nemaz tik slikti, ir sliktākas vietas uz pasaules... arī uz bijušās PSRS fona nav tik traki...
OK, Igaunija, Lietuva ir mums priekšā, bet pārējās republikas - sākot ar Ukrainu, Moldovu, -stānām, par RU un BY nerunājot - tur tāds bardaks, ka maz neliekas...

Galvenā problēma, ka esam nomalē, vēriena pietrūkst, ...arī ES kļūst par nomali pamazām un vienlaikus pārbirokratizējas, pārstandartojas, pārdemokratizējas tā ka veselo saprātu pazaudē...mežu aiz kokiem neredz...
8.septembris 2023, 17:21 | links
 
.. nu reāli,,tālāk, KO ??
te t\a no sirds un no rajona, līdz sirds dziļumiem patētiski var izteikties katrs otrais,, nē pat vairāk -divi no trim,,, kur risinājums, izeja,, gaisma tuneļa galā.. ??
8.septembris 2023, 17:19 | links
 
raihs - vot tu esi cilvēks, kurš domā, vismaz reizēm tā šķiet. Kas tavā dzīvē mainīsies līdz ar to dažu tūkstošu krievu izmešanu no Latvijas. Nu konkrēti, kas? Vienu es saprotu, būs vieglāk elpot, jo cilvēku skaits uz konkrētiem kubikmetriem gaisa samazināsies. Bet citādi, kas tev no tiem dažiem krieviem? Zini kādēļ mēs esam tur kur saule neiespīd, tādēļ, ka tiem tur augšā ir pie kājas, kas notiek ar cilvēkiem. Nezinu kādēļ tā notiek, bet visi man zināmie cilvēki, kuri ir bijuši normāli domājoši, nokļūstot pie varas, ir zaudējuši sajēgu, absolūti. Viens piemērs - zemnieku līderis revolucionārs Andis Kāposts. Viņš aizgāja politikā cerot kaut ko mainīt un sistēma viņu salauza. Kamēr tur augšā nevienam neradīsies sajūta, ka reiz pienāks diena, kad atvērsies vārti un kāds atnāks ar sūdainu mietu sadot pa muguru, nu nebūs nekas. Jo cilvēks šajā valstī nav pirmajā vietā. Līdz ar to šai valstij nav jēgas. Kamēr šī attieksme nemainīsies, ir pilnīgi vienalga, kurš ir pie varas. Kaut vai Rosļikovs. Un tie daži tūkstoši krievijas pilsoņu nav problēma. Problēma bija 30 gadus runāt, klanīties un piekāpties Krievijas diktātam, braukt uz Maskavu bučot kājas un turpināt pirkt krievu gāzi. Savukārt pēc 2014.gada tas viss bija noziegums. Noziegums pret ikvienu no mums. Man tie daži krievijas pilsoņi netraucē. Uzbūvējam normālu valsti, kur viss aug un attīstās un ekonomika griežas, bet cilvēks ir vērtība. Tad tie daži tūkstoši krievu kausies par iespēju paņemt šīs valsts pilsonību.
8.septembris 2023, 17:17 | links
 
.. un,,, tālāk KO ??
NU,, izkliedzi savu sāpi.. !!
8.septembris 2023, 17:16 | links
 
Es gan ieslēdzu savu patmīlību. Jo pa lielam latvieši ir pelnījuši to, ko ir. Tagad rijiet sukas. Kad teicu nav labi, vēl pagājušo nedēļu klupāt virsū. :))
Es savu patriotismu pakāsu ar 2019. Gadu.
Latviešu raksturojums: viens krieva un deviņi latvieši. Sarunvaloda okupācijas.
Nebūs jums savas valsts. Nebūs.
Atmodas laikā no baltijas valstīm latvieši bija viskūtrākie. Patīk jums pasakām ticēt. Mīliet izlikties labāki nekā esiet. Tāpēc arī kritiku nespējiet nest.
8.septembris 2023, 17:11 | links
 
L200 [8.sep]: jegersz [9:51]: Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45

Diemžēl... viena pati NA neko neizdarīs, kura turklāt tagad atstāta opozīcijā...

Par protestiem & piketiem arī taisnība... tas pats pagājušā gada skolotāju pikets - "prasība" bija tik samudžināta, ka neviens nevarēja pateikt, pret ko tad īsti piketē un ko konkrēti iegūs... "mana" skolotāja pabuntojās, bet nekas nemainījas...

ā, un ko jūs sakāt par idiotu Masku https://www.washingtonpost.com/technology/2023/09/07/ukraine-starlink-musk-biography/??

Īsumā: "SpaceX" pērn pārtrauca "Starlink" satelīta interneta pakalpojumu Ukrainas zemūdens droniem, kad tie sāka uzbrukumu Krievijas Melnās jūras flotei... (no citiem avotiem) ķip baidījies, ka krievi atbildēs ukraiņiem ar kodolraķeti...

IMHO - ja ir šādi "draugi", tad ienaidniekus nemaz nevajag...

daddy_j, 8.septembris 2023, 09:02

Maskam pilns rublis jau nav kādu laiku.Dakter, kur jūs praktizējiet?
pārsvarā laivā
8.septembris 2023, 16:52 | links
 
jegersz [8.sep]: Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45

Diemžēl... viena pati NA neko neizdarīs, kura turklāt tagad atstāta opozīcijā...

Par protestiem & piketiem arī taisnība... tas pats pagājušā gada skolotāju pikets - "prasība" bija tik samudžināta, ka neviens nevarēja pateikt, pret ko tad īsti piketē un ko konkrēti iegūs... "mana" skolotāja pabuntojās, bet nekas nemainījas...

ā, un ko jūs sakāt par idiotu Masku https://www.washingtonpost.com/technology/2023/09/07/ukraine-starlink-musk-biography/??

Īsumā: "SpaceX" pērn pārtrauca "Starlink" satelīta interneta pakalpojumu Ukrainas zemūdens droniem, kad tie sāka uzbrukumu Krievijas Melnās jūras flotei... (no citiem avotiem) ķip baidījies, ka krievi atbildēs ukraiņiem ar kodolraķeti...

IMHO - ja ir šādi "draugi", tad ienaidniekus nemaz nevajag...

daddy_j, 8.septembris 2023, 09:02

Maskam pilns rublis jau nav kādu laiku.
Dakter, kur jūs praktizējiet?
8.septembris 2023, 15:33 | links
 
Precīzi. Un pilnīgi vienalga, kuri stūrēs-jv, na, zzs vai Pēteris no Ludzas.
8.septembris 2023, 15:24 | links
 
FishMV [8.sep]: Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45

Valdības 100nieks ņem tautu uz izturību. Pagaidām iskatās ka ļoti lielai daļai joprojām viss ir labi. Turinājumi sekos.
Patiesībā daļai un ne tai mazākai viss ir ok, algas kāpj, uzņēmumiem rekordpeļņas, mega dividendes.
Cita daļa neko no valdības negaida vispār, viņiem pilnīgi po kas tur sēž. Tad vēl ir valdībai piesaistītie - kas dzīvo un barojas esošajā paspārnē, arī ne pāris cilvēki. Vēl ir tie kas negrib neko mainīt, citādi var kļūt vēl sliktāk. Un beigās paliek neliels daudzums neapmierināto, un cik no viņiem vēl ir gana aktīvi lai ko darītu? Tāpēc kā ir tā arī paliks.
8.septembris 2023, 11:43 | links
 
Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45


Valdības 100nieks ņem tautu uz izturību. Pagaidām iskatās ka ļoti lielai daļai joprojām viss ir labi. Turinājumi sekos.
8.septembris 2023, 11:08 | links
 
snitraM [8.sep]: Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45

Diemžēl... viena pati NA neko neizdarīs, kura turklāt tagad atstāta opozīcijā...

Par protestiem & piketiem arī taisnība... tas pats pagājušā gada skolotāju pikets - "prasība" bija tik samudžināta, ka neviens nevarēja pateikt, pret ko tad īsti piketē un ko konkrēti iegūs... "mana" skolotāja pabuntojās, bet nekas nemainījas...

ā, un ko jūs sakāt par idiotu Masku https://www.washingtonpost.com/technology/2023/09/07/ukraine-starlink-musk-biography/??

Īsumā: "SpaceX" pērn pārtrauca "Starlink" satelīta interneta pakalpojumu Ukrainas zemūdens droniem, kad tie sāka uzbrukumu Krievijas Melnās jūras flotei... (no citiem avotiem) ķip baidījies, ka krievi atbildēs ukraiņiem ar kodolraķeti...

IMHO - ja ir šādi "draugi", tad ienaidniekus nemaz nevajag...

daddy_j, 8.septembris 2023, 09:02

Maskam pilns rublis jau nav kādu laiku.

jegersz, 8.septembris 2023, 09:51

Viņš arī pats atzīst ka īsti vesels nekad nav bijis.
viņš globāli to iesmejot par citiem saka:) hitrijs žuks viņš
8.septembris 2023, 10:43 | links
 
Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45

Diemžēl... viena pati NA neko neizdarīs, kura turklāt tagad atstāta opozīcijā...

Par protestiem & piketiem arī taisnība... tas pats pagājušā gada skolotāju pikets - "prasība" bija tik samudžināta, ka neviens nevarēja pateikt, pret ko tad īsti piketē un ko konkrēti iegūs... "mana" skolotāja pabuntojās, bet nekas nemainījas...

ā, un ko jūs sakāt par idiotu Masku https://www.washingtonpost.com/technology/2023/09/07/ukraine-starlink-musk-biography/??

Īsumā: "SpaceX" pērn pārtrauca "Starlink" satelīta interneta pakalpojumu Ukrainas zemūdens droniem, kad tie sāka uzbrukumu Krievijas Melnās jūras flotei... (no citiem avotiem) ķip baidījies, ka krievi atbildēs ukraiņiem ar kodolraķeti...

IMHO - ja ir šādi "draugi", tad ienaidniekus nemaz nevajag...

daddy_j, 8.septembris 2023, 09:02

Maskam pilns rublis jau nav kādu laiku.

jegersz, 8.septembris 2023, 09:51


Viņš arī pats atzīst ka īsti vesels nekad nav bijis.
8.septembris 2023, 10:42 | links
 
jegersz [8.sep]: Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45

Diemžēl... viena pati NA neko neizdarīs, kura turklāt tagad atstāta opozīcijā...

Par protestiem & piketiem arī taisnība... tas pats pagājušā gada skolotāju pikets - "prasība" bija tik samudžināta, ka neviens nevarēja pateikt, pret ko tad īsti piketē un ko konkrēti iegūs... "mana" skolotāja pabuntojās, bet nekas nemainījas...

ā, un ko jūs sakāt par idiotu Masku https://www.washingtonpost.com/technology/2023/09/07/ukraine-starlink-musk-biography/??

Īsumā: "SpaceX" pērn pārtrauca "Starlink" satelīta interneta pakalpojumu Ukrainas zemūdens droniem, kad tie sāka uzbrukumu Krievijas Melnās jūras flotei... (no citiem avotiem) ķip baidījies, ka krievi atbildēs ukraiņiem ar kodolraķeti...

IMHO - ja ir šādi "draugi", tad ienaidniekus nemaz nevajag...

daddy_j, 8.septembris 2023, 09:02

Maskam pilns rublis jau nav kādu laiku.
ja tev 250 miljardi, tad poh cik pilns rublis:)))
8.septembris 2023, 10:09 | links
 
Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45

Diemžēl... viena pati NA neko neizdarīs, kura turklāt tagad atstāta opozīcijā...

Par protestiem & piketiem arī taisnība... tas pats pagājušā gada skolotāju pikets - "prasība" bija tik samudžināta, ka neviens nevarēja pateikt, pret ko tad īsti piketē un ko konkrēti iegūs... "mana" skolotāja pabuntojās, bet nekas nemainījas...

ā, un ko jūs sakāt par idiotu Masku https://www.washingtonpost.com/technology/2023/09/07/ukraine-starlink-musk-biography/??

Īsumā: "SpaceX" pērn pārtrauca "Starlink" satelīta interneta pakalpojumu Ukrainas zemūdens droniem, kad tie sāka uzbrukumu Krievijas Melnās jūras flotei... (no citiem avotiem) ķip baidījies, ka krievi atbildēs ukraiņiem ar kodolraķeti...

IMHO - ja ir šādi "draugi", tad ienaidniekus nemaz nevajag...

daddy_j, 8.septembris 2023, 09:02


Maskam pilns rublis jau nav kādu laiku.
8.septembris 2023, 09:51 | links
 
"Nav jau bijis kāds saprātīgs, kas uzrunātu tautu un arī dotu piedāvājumu un racionālu risinājumu par ko iet un piketēt"
Precīzi. Es par to pašu bieži domāju - nav "rupora"! Tam būtu bijušam jābūt prezidentam, bet tas taču neies pret savu "māti barotāju"! Būtībā tas varētu būt jebkas - persona ar autoritāti sabiedrībā , populārs sab.mēdijs, utt ! Tāds, kurš pateiktu - "tā tauta, nākamajā piektdienā visi ar dakšām visi pie Saeimas!" Dakšas man nav, bet toties ir pamatīga verga!
Citādi tie "protesti" pie mums ir līdzīgi kā šodien - pret sadales tīkla afēru! Tpu, tad jau labāk neko nedarīt... Vai arī kad kaut kāds pa pusei caurkritis (aizmirsu vārdu, kas vien liecina par visu) mūziķis sataisījās ukraiņiem Bairaktaru ziedojumos savākt! Kas tur sanāca? Sūds! Apkaunojums labas idejas vārdā! Tad jau labāk neko nebūtu darījis! Jo lietuvieši taču savāca! Un viss tikai tāpēc, ka nav līdera!

raihs, 8.septembris 2023, 00:48


Mums jau neko citu nedrīkst kā tikai pastāvēt klusi ar A4 formāta lapiņu uz kuras rakstīts "Es protestēju". Jebkura cita darbība uz šodienu var tikt definēta kā bruņota sacelšanās pret varu.
8.septembris 2023, 09:02 | links
 
Ar mums ir *irsā, pie tam vēl totālā, bez variantiem...

raihs, 7.septembris 2023, 23:45


Diemžēl... viena pati NA neko neizdarīs, kura turklāt tagad atstāta opozīcijā...

Par protestiem & piketiem arī taisnība... tas pats pagājušā gada skolotāju pikets - "prasība" bija tik samudžināta, ka neviens nevarēja pateikt, pret ko tad īsti piketē un ko konkrēti iegūs... "mana" skolotāja pabuntojās, bet nekas nemainījas...

ā, un ko jūs sakāt par idiotu Masku https://www.washingtonpost.com/technology/2023/09/07/ukraine-starlink-musk-biography/??

Īsumā: "SpaceX" pērn pārtrauca "Starlink" satelīta interneta pakalpojumu Ukrainas zemūdens droniem, kad tie sāka uzbrukumu Krievijas Melnās jūras flotei... (no citiem avotiem) ķip baidījies, ka krievi atbildēs ukraiņiem ar kodolraķeti...

IMHO - ja ir šādi "draugi", tad ienaidniekus nemaz nevajag...
8.septembris 2023, 09:02 | links
 
"Nav jau bijis kāds saprātīgs, kas uzrunātu tautu un arī dotu piedāvājumu un racionālu risinājumu par ko iet un piketēt"
Precīzi. Es par to pašu bieži domāju - nav "rupora"! Tam būtu bijušam jābūt prezidentam, bet tas taču neies pret savu "māti barotāju"! Būtībā tas varētu būt jebkas - persona ar autoritāti sabiedrībā , populārs sab.mēdijs, utt ! Tāds, kurš pateiktu - "tā tauta, nākamajā piektdienā visi ar dakšām visi pie Saeimas!" Dakšas man nav, bet toties ir pamatīga verga!
Citādi tie "protesti" pie mums ir līdzīgi kā šodien - pret sadales tīkla afēru! Tpu, tad jau labāk neko nedarīt... Vai arī kad kaut kāds pa pusei caurkritis (aizmirsu vārdu, kas vien liecina par visu) mūziķis sataisījās ukraiņiem Bairaktaru ziedojumos savākt! Kas tur sanāca? Sūds! Apkaunojums labas idejas vārdā! Tad jau labāk neko nebūtu darījis! Jo lietuvieši taču savāca! Un viss tikai tāpēc, ka nav līdera!
8.septembris 2023, 00:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager