Asari uz dzīvo

Caur nāsi var likt lielākām zivīm, bet mazākām jāver caur muguru tuvāk galvai. Tur gan jāuzmanās - ja stingrāk uzver, tad visticamāk skar mugurkaulu un zivs vairs nav nekāda dzīvā. Ja vārīgāk uzver, tad zivtiņa gan labi plosās, taču vieglāk tiek vaļā un arī iemetiena brīdī var nokrist.
Ja nav tālu jāmet, tad gan ir OK.
31.maijs 2011, 18:46 | links
 
dzi
esmu spraudis arī caur muguru-manuprāt ir labi,tas ja līgani iemet ))
un realizācija arī auksta))
pamēģini))
31.maijs 2011, 18:33 | links
 
Ir cobras firmai labi akji speciali asariem uz akja kata ir 2 atskabargas ... super akji 4 nr laikam


Es lieku caur 1 nāsi manuprat pietiekami labi turas, ta tehnika ka likt dzivo ir dazhadaka, principa pamata lai dzivai nenoraujas...
31.maijs 2011, 14:28 | links
 
kaa maili spraust uz aakja aiz naass vai cauri abaam?
31.maijs 2011, 14:23 | links
 
Lielie asari, lidakas tikai uz dzivo un mazu 10 g pludinju, lai dzivais apseko pec iespejas lielaku laukumu kas lidakai/asarim var patikt

Es karinu Kobras vienzhubura akji nāsī , lai ari kad pludins paiet zem udens ir jagaida 2 min, bet tomer liekas labak ka mugura
31.maijs 2011, 13:40 | links
 
Nu uz dzivo jau vienmer copes ir vairak, dazas vietas lidakas ir loti gudras, tavs spidigais blekjis nav interesants.. vot uz dzivo uzreiz njem
31.maijs 2011, 13:37 | links
 
skreejeej tikai plakanie sausajaa :un bez probleemaam nau jaaraustaas un nurnicinu likt tas ir neeeeee un kur nu veel deel asariem !!
31.maijs 2011, 13:22 | links
 
Sameklē ņurņiku un būs tev asaru ui.bet pa sekām neatbildu.Bet zacene ohoho.
31.maijs 2011, 11:24 | links
 
Manuprat ja dzivo gar zalju liniju laizh tas ka copes nebus ir 1%
31.maijs 2011, 11:19 | links
 
Ka kura vieta, ir vietas kur tikai dzivais strada un spinings pa retam
31.maijs 2011, 11:18 | links
 
ko tu izmanto gruncas ? vislabaakie ir plakanie [spidilki ]
31.maijs 2011, 02:06 | links
 
uz asariem baigi rezultatīvi, vienu laiku man bija micro tvisteri.
Tagad pēdējā laikā ne tik... dzīvais rezultatīvāks ! :)
31.maijs 2011, 02:04 | links
 
ArtursK -uz dziiva nau visur vislabaak esmu seedejis uz dziivaa uz asariem sausajaa . man garaam viens ar laivu pabrauc iemet baltu vobleri palielu 3gabalus izvelk 1min .laikaa es pa dienu vienu ! protams man nepatiik spiningot pludinsh kad pazuud un gaidi pieceert ir ko veerts ! vieniigi rezultativitaate ir striidiiga kas ir labaak ! veel dziivie jaasaker ar mazo brienamo tiiklinu arii cakars nau mazs nau jau senie laiki iebrien noliec 2 reizes un kannina ar grunciem pillla !
31.maijs 2011, 01:51 | links
 
Citiem rezultativitāte mazsvarīga. Un garlaicīgi visu laiku pie pluda sēdēt :D Reizēm var, bet katru reizi - ne visiem tas patīk :)))
31.maijs 2011, 01:28 | links
 
Pats ari domaju pariet uz dzivo , japarbuve spinings uz 10 grami pludu....

Process 100x rezultativaks, reti kurs kas dodas uz dzivo atbrauc bez lidakas krasta....
31.maijs 2011, 00:33 | links
 
Vasara tikai un vienigi uz dzivo, ezeros kur daudz balto zivju spinings ir nerezultativs beztolka principa...

Te man vieteja dzeki brauka ar visim iespejamiem vizuliem , viso ko meta lidakas/asari ignore... jo liela balto zivju koncetracija, lidakas/asari itka staiga bet vizuliem virsu neskatas, visi dargie vizulji naudas izmeshana, nezinu kapec bet ta ir ka daudzos ezeros strada tikai uz dzivo...


Manejais iebrauc zales ar dzivo pa paris stundam vairakas realizetas copes..
31.maijs 2011, 00:31 | links
 
Risinajusm ir pavisam vienkars, nelietot metalistisko zaljo meslu bet -

maza 20 cm kevlara pavadinja.. un lieta darita..


Un asarim kad zhors vinjam pilniba pofig visas pavadas raus dzivo pie jebkadas situacijas, nav ta uzmanigaka zivs...
31.maijs 2011, 00:26 | links
 
Vispābā savulaik man lielākais asars Kaņierī nolocīja līdakai domātu ~10cm rudulēnu uz 0/6 āķa 25cm pabiezā volframa pavadā. Mocījās gan nabags vairākas minūtes pa ūdens virsu veļoties, brīžiem ar vēderu uz augšu un skaļi žļambādams, kamēr ielocīja to visu sevī :) Tas teijāters notika kādus 4m no laivas :)
31.maijs 2011, 00:06 | links
 
Te tēma par asariem vispār, "muļķais" :)))
30.maijs 2011, 23:50 | links
 
nu ''gudrais'' pasaki risinājumu ja iet uz dzīvo, uz visu kas ķeras :) labi, iešu gulēt, kā nekā rīt, naktī kautkas ir ieplānots :)
30.maijs 2011, 23:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager